IMG_5192E5B25C9E-1.jpeg

Mr.Kubelík show Film & Video

Podpořte Mr. Kubelík show. Rádi bychom vám i do budoucna přinášeli pálivé rozhovory, kde si nebereme žádné servítky a k tomu potřebujeme Vás.

Mr.Kubelík show

ReachedCZK 385,017(257%)

257%
CZK 150,000requested
437contributors
ContributeRewards

Jak to začalo?

Jsme parta nezávislých filmařů a umělců, kteří sdílejí jednu budovu. Každý jsme si dlouhou dobu dělali na svých projektech až jednoho dne vznikl nad sklenicí dobrého nápoje nápad, na založení  youtube kanálu, kde budeme dodávat obsah, na kterém se budeme podílet všichni společně. V roce 2019 vznikl kanál Wolfstreet bros.. Wolfstreet, protože sídlíme v ulici Vlkova a bros, protože jsme byli zpočátku pouze chlapi. První projekt Wolfstreet live sessions, který stále můžete naleznout na našem kanále nepřinesl očekávaná čísla a tak jsme se po vystřízlivění vrátili každý ke své práci. Nadšení a chuť dělat nové věci byla pryč částečně díky marnému snažení sehnat financování ze strany různých společností, nicméně nápady na pořady zůstaly nezapomenuty. Přišel rok 2020 a krize. Všichni a všechno se zavřelo, firmy zastavily marketingové aktivity a my jsme měli najednou spoustu volného času.

 

Mr. Kubelík show začíná

Proč vymýšlet něco novýho, když už to vymyslel někdo jiný. Celá show je inspirovaná americkým internetovým pořadem Hot ones. Nikdy jsme se tím netajili, že to tak je a zároveň jsme vždycky byli fanoušky originálu. Původní nápad měl být s jiným moderátorem a jiným názvem, jenže na konci roku 2019 nám hlavní partner nakonec z projektu vycouval. Mistr Kubelík měl v původním pořadu být kameraman. Já jsem během prosince 2019 na svém youtube kanálu dal v pár videích Kubelíkovi trochu prostor a díky tomu Kubelíka poznala obsluha lanovky v pražské zoo a dala mu jízdu zdarma. Mistr okusil co znamená sláva a přišel s nápadem, že by ten pořad rád rozjel a ujal se moderování. Na kameru doporučil Zuzku a ta se stala první holčičí bro v našem kreativním baráku. Oslovili jsme kamaráda Šupiho, který má restauraci Žebírkov ve Strašnících a on díky svému propojení na českou chilli scénu vybral Zachyho jako dodavatele omáček. Že jsme vybrali správně dokazují Zachyho mezinárodní úspěchy

Kdo je Mistr Kubelík?

Valach, viking, filmař a hudební skladatel, tou dobou absolutní chilli panic a bez předchozích moderátorských zkušeností se svého úkolu ujal velice zodpovědně. Na každého hosta se poctivě připravuje dva až tři dny, jeden den se natáčí, jeden den trpí a zbytek dnů v týdnu stříhá každou epizodu. Do toho všeho se pustil s rizikem, že nevíme jestli uspějeme, i přes to, že se mu letos narodila dcera Charlottka a on musí živit rodinu. Ten chlap je ten největší blázen, jakýho jsem kdy poznal.

Hosté

Hosty jsme zpočátku sháněli těžko, z důvodu úspory nákladů točíme dva díly za den a když jsem svým známějším kamarádům psal co chystáme, tak se jich dost leklo. Ono ruku na srdce, kdo normální by se přišel dobrovolně potrápit na rozhovor od kterýho neví předem co čekat. I přes to se našlo prvních pár bláznů a pořad začal nabírat na obrátkách. Hosté téměř pokaždé ocenili připravenost a přátelskou atmosféru na place a po pár dílech se to začalo pozitivně projevovat na číslech. 

V první řadě se nám povedlo dostat před kamery po třiceti letech Davida Matáska a Dana Landu, tedy jádro skupiny Orlík. Díky tomu se pořad dostal do podvědomí, definoval konkrétnější cílovou skupinu diváků a nám dodal odhodlaní začít pracovat na druhé řadě. Přibíráme do týmu Kačku, která nám pomáhá se sociálními sítěmi - Kubelík do roku 2020 neměl facebook ani instagram a Tomáše, který nám pomáhá se střihem.

Druhá řada

Díky práci každého z nás a rostoucímu zájmu o pořad je pro nás jednodušší shánět hosty. Zároveň víme, že dokážeme druhou řadu ještě zafinancovat z vlastních zdrojů a tak v současnosti jsme již odpálili první dva díly. První díl s nejúspěšnějším českým bojovníkem v UFC Jirkou Procházkou a druhý s mladým hudebníkem Adamem Mišíkem. Další díly postupně natáčíme a skladba hostů bude opět velice zajímavá. 

Proč startovač?

Už teď víme, že chceme připravovat třetí řadu, ale je velice náročné dotovat pořad z vlastní kapsy. Rozhodli jsme se proto, zkusit oslovit Vás přes Startovač.

Třetí řadu bychom rádi připravily ještě lépe a tématicky bychom se rádi věnovali věcem, které nás v druhé polovině roku 2021 čekají. Zároveň připravujeme celou show vydávat i jako Podcast, který si budete moci užít třeba během dlouhého cestování autem.  Vaše podpora nám usnadní spoustu věcí a my se budeme díky tomu moci lépe orientovat na to, abychom přinášeli stále nový zajímavý obsah na našem kanálu. 

CHCETE VĚDĚT VÍC Mr. Kubelík show?

Ptejte se! Diváckých reakcí si ceníme a jsou pro nás důležitým impulsem a zpětnou vazbou pro naši práci. Nejlépe nás můžete kontaktovat na našem facebookovém profilu Mr. Kubelík, přes Instagram @Mr.Kubelik nebo nám napište email na obchod@wolfstreetbros.com. A hlavně se dál dívejte na Mr. Kubelík show. Díky! 

 

Luboš Candymane Bečička

Producent Mr. Kubelík show 

ReachedCZK 385,017(257%)

257%
CZK 150,000requested
437contributors
Contribute

project authorWolfstreet bros

Rewards

CZK 100Kilo

Mistrova vestička by víc kil zřejmě nezvládla, našemu týmu se však hodí každý kilo navíc. Myslíte si, že to děláme dobře a chcete, abychom pokračovali? Dejte nám kilo a Mistr vám během připravovaného live streamu osobně poděkuje.

Expected delivery of the reward: January 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Dvě kila

Podpoříte nás a my vám kromě osobního poděkování během live streamu přidáme skleničku Zachyho pesta pro úplný Chilli virgins.

Number of available rewards: 9/50

Reward unavailable

CZK 250Omáčka Mistra Kubelíka

Jednoho krásnýho dne se Mr. Kubelík a Zachy zavřeli do kuchyně a namíchali společně omáčku, kterou každý host dostane jako dárek za účast v našem pořadu. Lehce nakouřená, tak akorát pálivá, ideální pro každý bbq. Unikátní možnost se přidat k pár vyvoleným!!!

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 250Omáčka Mistra Kubelíka vol. 2

Jednoho krásnýho dne se Mr. Kubelík a Zachy zavřeli do kuchyně a namíchali společně omáčku, kterou každý host dostane jako dárek za účast v našem pořadu. Lehce nakouřená, tak akorát pálivá, ideální pro každý bbq. Unikátní možnost se přidat k pár vyvoleným!!!

Number of available rewards: 2/50

Reward unavailable

CZK 400Základní chilli škola

Starter pack omáček ve složení Cayenne limetka, Cherry Bomb skořice/badyan/zázvor a Tasmánský Habanero, je ideální začátek jak začít milovat sílu papriček.

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 400Vikingské pivo - Balení domácího alkoholika

Melomel - Napůl pivo, napůl medovina. Jinými slovy pivo pro pravé vikingy. Vyrábí se podobně jako pivo, ale místo sladu se používá med a ovoce na dochucení. Díky tomu je nápoj osvěžující a můžete ho pít ve stejném množství jako pivo. A protože je to od Mr.Kubelíka, tak tam nesmí chybět špetka chilli aby to dostalo ty správné koule. Dostaneš 3 varianty, podle podílu chili. Farmář - Někde se něco pálí Válečník - V dálce hoří kostel Jarl - Hoří mi město! Děkujeme CrazyClown Brewery

Number of available rewards: 77/100

Reward unavailable

CZK 400CD Refew

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 423Vánoční olovo

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 500Swag - Triko Mr. Kubelík show

Jako dneska všichni, tak i my plánujeme vydávat svůj merch. Dlouho jsme přemýšleli, jak ho udělat, aby vystihoval Mistrův jedinečný styl. Zakoupením této odměny máte možnost ho mít jako první!!! Představení kolekce proběhne na livestreamu, kde každému kdo si triko koupil osobně mistr poděkuje./Users/lubosbecicka/Desktop/Snímek obrazovky 2020-12-07 v 16.45.31.png

Number of available rewards: 19/50

Reward unavailable

CZK 500Hrnek na mlíčko

Ke každýmu správnýmu pálivýmu peklu patří mlíko. Mléčná bílkovina pomáhá ulevit od největšího zla. Zároveň mlíko patří do hrnku a ne do sklenic na pivo. Podpořte nás koupí hrnku a mistr vám k tomu osobně poděkuje na live streamu.

Number of available rewards: 89/100

Reward unavailable

CZK 500Žebírkov tasting menu pro dva

Jedinečná možnost vzít holku nebo kluka a vyrazit do Žebírkova na ochutnávku z jejich menu. Uvidíte místo, kde se celá show natáčí a ještě se skvěle najíte. Odměna je pro chilli virgins.

Number of available rewards: 10/50

Reward unavailable

CZK 666Ruská kuchařka

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 750Mr. Kubelík tasting menu v Žebírkově pro dva

Chcete si zkusit co zažívá Mistr a jeho hosté? Tahle odměna je pro každýho kdo má koule.

Number of available rewards: 10/50

Reward unavailable

CZK 750Vikingské Pivo - Rodinné balení

Melomel - Napůl pivo, napůl medovina. Jinými slovy pivo pro pravé vikingy. Vyrábí se podobně jako pivo, ale místo sladu se používá med a ovoce na dochucení. Díky tomu je nápoj osvěžující a můžete ho pít ve stejném množství jako pivo. A protože je to od Mr.Kubelíka, tak tam nesmí chybět špetka chilli aby to dostalo ty správné koule. Dostaneš 3 varianty, podle podílu chili. Farmář x 2 - Někde se něco pálí Válečník x 2 - V dálce hoří kostel Jarl x 2 - Hoří mi město! Děkujeme CrazyClown Brewery

Number of available rewards: 81/100

Reward unavailable

CZK 850Chilli maturita

Starter pack omáček od základky až po maturitu. Cayenne limetka, Cherry Bomb skořice/badyan/zázvor, Tasmánský Habanero, Chipotle, červený Habanero, Trinidad Scorpion Moruga žlutá +lyo chilli Skunk Red

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 850Chilli maturita vol. 2

Starter pack omáček od základky až po maturitu. Cayenne limetka, Cherry Bomb skořice/badyan/zázvor, Tasmánský Habanero, Chipotle, červený Habanero, Trinidad Scorpion Moruga žlutá +lyo chilli Skunk Red

Number of available rewards: 12/25

Reward unavailable

CZK 1,000Malý chilli kombo

Omáčka od Zachyho vyrobená z královny paprik Carolina reaper/ pomeranč. Lyofilizovaná chilli paprika z posledního kola. Unikátní omáčka Mr.Kubelík. Hrnek na mlíčko. Poděkování v live streamu

Number of available rewards: 19/25

Reward unavailable

CZK 1,000Žebírkov kšiltovka

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,044Slaný karamel by Mama Kubelik

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,500Velký chilli kombo

Dvě nejpálivější omáčky ze Zachyho repertoaru Unikátní Mr. Kubelík sauce Lyofilizovaná paprika Skunk red Hrnek na mlíčko Mr. Kubelík swag (triko) Poděkování na live streamu

Number of available rewards: 9/25

Reward unavailable

CZK 1,500Zachyho semeno

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,750Univerzitní chilli diplom

Základní škola, maturita a po maturitě na vejšku. Na týhle univerzitě se budou probírat následující předměty. Bhut Jolokia Caramel , Trinidad Scorpion Moruga koriandr, Carolina Reaper pomeranč +lyo chilli Skunk Red +Mr. Kubelík sauce samozřejmostí je poděkování na live streamu

Number of available rewards: 19/25

Reward unavailable

CZK 2,000Beseda s celým týmem Mr.Kubelík show

Povídání v Žebírkově o tom jak vzniká show, jak vznikají omáčky a vlastně o všem co se týká celého pořadu. K tomu jako bonus ochutnávky, welcome drink, poděkování na live streamu a swag nebo hrnek na mlíčko.

Number of available rewards: 12/15

Reward unavailable

CZK 2,300Zachyho klobouk

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,500Chilli kombo ultimate

Tohle je odměna pro opravdový magory, kterejm mámy do sunaru přimíchávaly chilli. 2x Mr. Kubelík ochutnávka v žebírkově 2x Zachyho nejpálivější omáčka 2x Lyo chilli 2x Mr. Kubelík sauce 2x Mr. Kubelík swag 2x Hrnek na mlíčko poděkování

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 3,000On set!

Filmařina je dřina, i když..... Jedinečná možnost strávit pondělí s celou crew na place. Točíme většinou dva díly za den. Uvidíte jak pracuje celý tým, potkáte zajímavé hosty, s každým si pokecáte, ochutnáte všechno co ochutnat půjde a ještě si s sebou můžete vzít jednoho člověka.

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 3,000Šupiho rondon

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,500Cooking show alert - Lord of the grill

Kurz vaření s Candym a Šupim, kde se naučíte jak udělat správný několika chodový BBQ menu. Garantujeme, že sousedi budou nakukovat přes plot, pokaždý když rozpálíš gril. Popíjení pivka included

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 3,500Cooking show alert - Lord of Mediterranean

Kurz vaření s Candym a Šupim, kde se naučíte přípravu několika chodů z rozmanité a bohaté středomořské kuchyně. Jednoduchý a přitom úžasný jídla, který jsou 100% pokuta za dobro! Popíjení vína included!

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 5,000Jazda s celou crew

Vezmi si někoho s sebou. Začnem v Žebírkově a pak se uvidí. Rozhodně na to budeš hodně dlouho vzpomínat.

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 5,000Cooking show alert pro frajery

Jsi ten týpek co umí uvařit akorát čaj? Kup si tenhle kurz a naučíme tě pár jídel, který stojí pár korun, zaženou kocovinu, nasytí partu chábrů u herního večera nebo roztáhnou nohy holce, kterou jsi dotáhnul domů.... a ještě se u toho vožereme

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 6,666Vikingské Pivo - Balení pro Satana

Melomel - Napůl pivo, napůl medovina. Jinými slovy pivo pro pravé vikingy. Vyrábí se podobně jako pivo, ale místo sladu se používá med a ovoce na dochucení. Díky tomu je nápoj osvěžující a můžete ho pít ve stejném množství jako pivo. A protože je to od Mr.Kubelíka, tak tam nesmí chybět špetka chilli aby to dostalo ty správné koule. Dostaneš 3 varianty, podle podílu chili. Farmář x 20 - Někde se něco pálí Válečník x 20 - V dálce hoří kostel Jarl x 20 - Hoří mi město! Děkujeme CrazyClown Brewery

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 6,666Originální kresba od Vladimíra Strejčka

citace z facebooku: Vladimír Strejček Hele a ja muzu do odmen prsknout kresbu Jezisova barbecue zebirka z horiciho krize, za symbolickych 6.666,- káčé

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 10,000Rezavej trombon

???

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 10,000Špinavej Sanchez

???

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Lubanův mullet

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 15,000Host v Mr. Kubelík show

Chcete si zkusit jaký to je být mistrův host? Jedinečná možnost se přijít vykecat, zapromovat si svou věc a ještě si u toho vypálit útroby.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 30,000Partner třetí serie Mr. Kubelík show

Máš svůj business a potřebuješ někde utopit marketingový prachy? Dej nám je a staneš se naším partnerem ve třetí serii Mr. Kubelík show.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 50,000ALL IN !!!

Prostě máš prachy a nevíš co s nima? Dej nám je a dostaneš všechno.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 100,000OMG ALL IN DOUBLE

Jestli tohle někdo dá, tak dostane všechno a ještě něco navíc.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable