DSC06864 upravena s logem030.jpg

MOTORBAND - Připravujeme zbrusu nové dvojalbum + DVD. Hudba

Pořádná porce Metalu. Motorband připravuje vydání nového alba+ výběrové album+ Film(DVD) o historii Motorbandu a fenoménu "teplického" rocku.

MOTORBAND -  Připravujeme zbrusu nové dvojalbum + DVD.

ReachedCZK 160,450(107%)

107%
CZK 150,000requested
59contributors
ContributeRewards

Pořádná porce Metalu.  Motorband připravuje vydání nového alba + výběrové album

+ Film (DVD) o historii Motorbandu a fenoménu "teplického" rocku.

Příprava, natáčení, produkce, mix, mastering, výroba, propagace, distribuce,

výroba dokumentu.

Vážení přátelé a fanoušci rockové muziky.

Motorband slaví 30 let od založení. K tomuto výročí jsme se rozhodli natočit zbrusu nové album.

Embed third party content

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.
Want to load content from the w.soundcloud.com website?

 

Zajímavostí je, že nové CD chystáme jako dvojalbum. Jedna placka bude až po okraj nabušená zbrusu novými peckami a druhá placka bude Best of Motorband.

Od fanoušků víme, že naše starší desky už nejsou vůbec nikde k dostání. Hodně fanoušků nás tedy opakovaně žádalo, že by si chtěli připomenout a poslechnout největší hity Motorband na CD. Proto jsme se rozhodli znovu natočit, v nové sestavě a vydat největší pecky Motorbandu. Nebude to jen obyčejný Best of, ale výběr pecek, který si sestavíte vy, fanoušci (více info na www.motorband.cz). 

Vámi vybrané skladby natočíme znovu s novým zvukem a hlavně v nové sestavě, která má v současnosti naprosto skvělou formu, v čele s fenomenálním zpěvákem Luďkem Struhařem. Dalšími členy Motorband jsou: Libor „Máča" Matejčik - kytara, Karel Adam - basa (Ex Kreyson, Krücipüsk, Vitacit, AB Band), Jan „Hans" Jiříček - kytara  (ex-Titanic), Stanley Jahoda - bicí.

Chceme, abyste dostali opravdu pořádnou porci metalu, proto k dvojalbu přidáme ještě bonusové DVD s hudebním filmem o historii Motorband a zároveň o fenoménu teplického rockového podhoubí . Takže se opravdu máte na co těšit. 

 

Základní rozpočet na přípravu a realizaci plánovaného dvojalba + natáčení filmového dokumentu Motorband, je 250 000,-.

Na projekt jsme již sehnali z vlastních zdrojů a s pomocí kamarádů více jak 100.000,-. Abychom 2xCD a DVD dostali až na pulty, k tomu nám v rozpočtu chybí ještě 150.000,-. Je to fakt síla, jakej balík peněz dnes všechno kolem vydání pořádného CD stojí. Pokud slibujeme našláplé CD, tak holt ty peníze musíme někde sehnat, ale začíná to být dost honička. 

Rozhodli jsme se tedy vyzkoušet projekt STARTOVAČ a chybějících 150 000,- v  rozpočtu získat od vás a za to vám nabídnout spolupráci na celém projektu. Není to sbírka, vy za vaše peníze získáte adekvátní hodnotu - viz  odměny. Pokud se cílová částka nepodaří vybrat, peníze vám budou vráceny ve 100%.

ReachedCZK 160,450(107%)

107%
CZK 150,000requested
59contributors
Contribute

project authorMotorband

Rewards

CZK 100Pohlednice z Teplic

Pošleme Vám pohlednici s poděkováním z Teplic, podepsanou všemi členy skupiny Motorband.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Download MP3

Po vydání alba Vám zašleme odkaz ke stažení našeho 2 CD i s bookletem.

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4002CD+DVD, 1 vstupenka

Po vydání alba Vám zašleme odkaz ke stažení našeho 2 CD+DVD i s bookletem. Dále získáte 1 vstupenku na vámi vybraný koncert Motorbandu v roce 2017.

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6002CD+DVD, 2 vstupenka

Obdržíte přednostně originál zabalené novinkové album Motorband + výběrové album Best of Motorband 1988-2009, které bude natočeno a nazpíváno současnou sestavou. Dále DVD s filmem o historii Motorbandu. Zároveň Vám zašleme odkaz ke stažení našeho 2 CD+DVD i s bookletem. Dále získáte 2 vstupenky na Vámi vybraný koncert skupiny Motorband v roce 2017.

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 8002CD+DVD + poděkování v bookletu +2 vstupenky

Obdržíte přednostně originál zabalené novinkové album Motorband + výběrové album Best of Motorband 1988-2009, které bude natočeno a nazpíváno současnou sestavou. Dále DVD s filmem o historii Motorbandu. Zároveň Vám zašleme odkaz ke stažení našeho 2 CD+DVD i s bookletem. Vaše jméno bude uvedené s poděkováním v bookletu. Dále získáte 2 vstupenky na Vámi vybraný koncert skupiny Motorband v roce 2017.

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,0002CD+DVD +poděkování+ tričko + 2 vstupenky

Obdržíte přednostně originál zabalené novinkové album Motorband + výběrové album Best of Motorband 1988-2009, které bude natočeno a nazpíváno současnou sestavou. Dále DVD s filmem o historii Motorbandu. Zároveň Vám zašleme odkaz ke stažení našeho 2 CD+DVD i s bookletem. Vaše jméno bude uvedené s poděkováním v bookletu. Dále získáte 2 vstupenky na Vámi vybraný koncert skupiny Motorband v roce 2017 + triko s logem Motorband.

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,5002CD+DVD+poděkování + 2x tričko + 5 vstupenek

Obdržíte přednostně originál zabalené novinkové album Motorband + výběrové album Best of Motorband 1988-2009, které bude natočeno a nazpíváno současnou sestavou. Dále DVD s filmem o historii Motorbandu. Zároveň Vám zašleme odkaz ke stažení našeho 2 CD+DVD i s bookletem. Vaše jméno bude uvedené s poděkováním v bookletu. Dále získáte 5 vstupenek na jakýkoliv koncert Motorbandu v roce 2017 + 2xtriko Motorband

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500viz odměna 1500,- + 2 čepice + exkurze ve studiu

Obdržíte přednostně originál zabalené novinkové album Motorband + výběrové album Best of Motorband 1988-2009, které bude natočeno a nazpíváno současnou sestavou. Dále DVD s filmem o historii Motorbandu. Zároveň Vám zašleme odkaz ke stažení našeho 2 CD+DVD i s bookletem. Vaše jméno bude uvedené s poděkováním v bookletu. Dále získáte 5 vstupenek na jakýkoliv koncert Motorbandu v roce 2017 + 2 trika s logem Motorband + 2 čepice s logem Motorband. Součástí této odměny je hodinová exkurze ve studiu. Můžete s námi strávit hodinu při natáčení, zeptat se nás na cokoliv, udělat si s námi foto.

Expected delivery of the reward: November 2016

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 5,000Viz 2500,- + využití reklamních ploch u skupiny

Tato oblast je již pro podnikatele s možností umístění loga firmy na obalu CD a propagačních materiálech skupiny. Získáte všechny odměny z kategorie 2500,- Samozřejmostí je smlouva o pronájmu reklamních ploch+ faktura.

Expected delivery of the reward: November 2016

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 10,000Viz 5000,- + využití reklamních ploch u skupiny

Tato oblast je již pro podnikatele s možností umístění loga firmy na obalu CD a propagačních materiálech skupiny. Všechny odměny z kategorii 5000,- Samozřejmostí je smlouva o pronájmu reklamních ploch+ faktura. Možnost setkání se skupinou na slavnostní večeři v námi zvolené lokalitě. Platí pro dvě osoby. Strávíme společně zajímavý večer a pokecáme o muzice a o všem okolo ní.

Expected delivery of the reward: November 2016

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 30,000Hlavní partner

Umístění loga firmy na webech skupiny a obalu CD, plakátech a dalších tiskovinách spojených s kapelou Motorband. Samozřejmostí je smlouva o pronájmu reklamních ploch+ faktura. Promo paket 20 CD výhradně určených pro propagační akce partnera. Možnost umístění banneru firmy na koncertech Motorbandu. 15 vstupenek na jakýkoliv koncert skupiny v roce 2017. 4 trika a 4 čepice s logem Motorband. 1- soukromý koncert na vaší akci.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 50,000Generální partner

Umístění loga firmy na webech skupiny a obalu CD, plakátech a dalších tiskovinách spojených s kapelou Motorband. Možnost umístění banneru firmy na koncertech Motorbandu. Samozřejmostí je smlouva o pronájmu reklamních ploch + faktura. Promo paket 50 CD výhradně určených pro propagační akce partnera. 10 triček + 10 čepic s logem MOTORBAND. 30 vstupenek na jakýkoliv koncert skupiny Motorband v roce 2017. 2 soukromé koncerty na vašich VIP akcích.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 50,000Partner filmu

Stanete se partnerem a spoluproducentem celovečerního dokumentárního filmu o historii Motorbandu, úvodní titulek filmu bude znít: Firma XY uvádí Samozřejmostí je smlouva o pronájmu reklamních ploch + faktura. 1 soukromý koncert na vaší akci. Dále obdržíte originál zabalené novinkové album Motorband + výběrové album Best of Motorband 1988-2009, které bude natočeno a nazpíváno současnou sestavou. Dále DVD s filmem o historii Motorbandu. Zároveň Vám zašleme odkaz ke stažení našeho 2 CD+DVD i s bookletem.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable