_MG_2963.jpg

Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním Knihy

Pomozte mi vydat netradičního průvodce začátky motorkářského cestování, který vám vůbec neřekne kam se vydat, ale zato jak si cesty ideálně užít.

12/17/2015

Vše odesláno!

Zdravím všechny přispěvatele, v tuto chvíli jsou všechny odměny rozeslány Českou Poštou, resp. dnes by i poslední odměny měly dorazit k adresátům. Pokud by někomu během pár dní nedorazila zásilka, prosím, ozvěte se. Všechny zásilky mají možnost sledování dle čísla pošty.

2. UPDATE po křestu - pošta.
12/8/2015

2. UPDATE po křestu - pošta.

Díky všem za úspěch tohoto projektu! Momentálně jsem zavalen hromadou knížek a vyčkávám, že zítra přijdou z tiskárny se zpožděním i kalendáře a odjinud zase bublinkové obálky k balení. Každopádně zítra jste stále zváni na křest - osobně si převzít knížku a potkat se se zajímavými lidmi "z oboru" (viz předchozí novinku) a hned poté se pustím do boje s formuláři České pošty. Nečekal jsem, že toho bude tolik, ale budu se snažit vše zadat na poštu jak jen to půjde rychle. Snad to naše malá, venkovská pobočka zvládne - zatím se na to moc mile netvářili...

Update - 10.12.

Křest se povedl, díky všem, co dorazili...

krest1.jpg

krest2.jpg

Dnes se mi podařilo podepsat, zabalit a připravit k expedici něco přes 100 knížek. Jelikož teď už je vlastně zítra (00:20 ráno), budu pokračovat zase dnes po práci. Naše pošta stejně nedokáže zpracovat víc, jak 100 zásilek najednou, říkali :-) Úplně všem by úplně všechno mělo odejít nejpozději v pondělí.

 

Update 11.12.

Moje podpisová a balící manufaktura dnes zpracovala dalších 185 zásilek. Ještě jich pár zbývá.

Přijdete na křest? Kniha je v tisku...
11/25/2015

Přijdete na křest? Kniha je v tisku...

Přijďte si osobně převzít knihu a třeba i popovídat o svých cestách do pražské restaurace Lokal Blok na Andělu - 9.12.2015 po šesté večerní.

Motorkářova průvodce bude křtít sám velký cestovatel Igor Brezovar! Nečekejte žádnou nafintěnou slavnostní akci, ani kravatu si nemusíte brát ;-)

Křest to bude vlastně dvojitý, protože ve stejnou dobu vychází i kniha Michala Pertlíčka Offroad Guide - průvodce pro motorkáře po alpských šotolinách. Obě knížky budou na místě k dispozici v dosatatečném množství, pokud byste potřebovali ještě nakoupit hodnotné dárky pro kamarády na Vánoce.Takže si znamenejte, středa 9.12., doražte mezi šestou a sedmou, samotný křest je v 19.00. Lokal blok, Nám. 14. října 2173/10, 150 00 Praha 5-Smíchov.

Pokud si uděláte čas a zastavíte se, dejte mi, prosím vědět, do mailu posta@radekfiala.com, případně zde do komentáře - čistě proto, abychom měli hrubou představu, jakou účast máme čekat a kolik knížek mám mít na skladě. (Toto není žádná povinná registrace...)

Výroba knihy zatím probíhá časově podle plánu a tisk vypadá moc pěkně! Vše by mělo být hotovo 4.12. Knihy budu rozesílat hned druhý den po akci, všem, kteří se nezastavili osobně na Andělu, aby v tom byl úplný pořádek...

tisk2.jpg

tisk.jpg

Jsme za polovinou...
11/19/2015

Jsme za polovinou...

Do konce projektu zbývá ještě polovina času. Ale už teď jsem celý ve stresu, aby knížka byla vytištěna tak, jak si představuji, a včas...

Zdravím všechny spoluvydavatele mé knihy! Do konce projektu zbývá legendární "menší polovina" času a už teď si lámu hlavu s tím, jak podomácku zvládnout distribuci 250+ podepsaných knížek a nic u toho nepomotat. Budu se vážně snažit, aby se nestalo, že by Jirkovi přišla knížka s věnováním Jardovi ;-) Termín výroby v tiskárně - v jejich předvánočním shonu - mám slíbený, tak držte palce, ať to všechno klapne. Ale musím říct, že jsou to takové pěkné starosti! Je to vskutku dobrý pocit, když cítíte takovou podporu! O 290% se mi v začátku ani nezdálo... Motorkáři jsou zkrátka skvělá komunita.

Díky všem!

Radek

V zimě budete mít co číst!
11/11/2015

V zimě budete mít co číst!

Projekt pokořil hranici 100% a kniha bude vydána! S rostoucími příspěvky poroste i kvalita zpracování knihy pro všechny, tedy šiřte link na projekt dále... Když už se v jedné stopě neodvážíte do sněhu, tak jako já - nedobrovolně - v Pyrenejích, budete se mít čím zabavit!

Po týdnu online života se lehkovážný průvodce stává realitou, neb hranice minima byla pokořena. Musím říci, že jsem z vašeho nadšení ... ehm ... no ... nadšený! Zkrátka vážím si toho!

Tak, jak jsem slíbil v rozhovoru pro podcast Kolama dolu, s rostoucími příspěvky počítám s tím, že kniha vyjde v kvalitnější vazbě - v pěkných pevných deskách! Směle tedy můžete šířit odkaz na projekt dále, vidíte, že je to pro dobro všech :-)

Pěkný den!

 

Radek.

Rozhovor o průvodci k poslechu online
11/9/2015

Rozhovor o průvodci k poslechu online

Díky všem za podporu, jsme za třetinou! Chcete-li se o knize dozvědět více, můžete si ode dneška poslechnout online rozhovor...

Děkuji všem, kdo se již podílejí příspěvkem na vydání knihy! Startovači již přispěli více než třetinu celkové hodnoty, což je pro mě signálem, že vás téma průvodce zaujalo. Obzvlášť mě těší, že většina přispěvatelů je z řad motorkářů, kteří znají mé cestopisy a chtějí si přečíst i mé další dílo. Díky za důvěru!

Ještě nejsme ve finále. I v tuto chvíli se můžete zapojit dopodpory věci tím, že dáte vědět o knize i všem kamarádům, kteří se o ní ještě nedoslechli! Nikdy nevíte, kdo zná motorkáře, pro kterého by chtěl knížku třeba jako vánoční dárek...

Pokud si chcete zkrátit čekání na knihu můžete si poslechnout můj rozhovor s Alešem Poláčkem, vydavatelem jediného českého podcastu o motorkách na této adrese: http://www.kolamadolu.cz/pruvodce-lehkovaznym-cestovanim-kodo088/

Pěkný den všem!

ReachedCZK 119,109(411%)

411%
CZK 29,000requested
362contributors
Contribute

project authorRadek Fiala

Rewards

CZK 250Motorkářův průvodce s osobním věnováním

Výtisk knihy s vlastnoručně psaným věnováním a podpisem autora. Budu se opravdu snažit psát čitelně! Ideální jako dárek pro Vašeho přítele, známého, kamaráda (a samozřejmně i pro ženy) motorkáře. Ale nezapomínejte ani na sebe a zkrátka si udělejte radost :-) Bude odesláno ihned po vytištění knihy.

Expected delivery of the reward: December 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Motorkářův průvodce s věnováním + DVD z Pyrenejí

Pokud si knihu přečtete, budete určitě chtít hned někam vyrazit. Když na to nebude zrovna příznivé počasí, můžete se alespoň inspirovat mým filmem z naší lehkovážné španělské výpravy, na níž se kniha sem tam odkazuje. Když nic jiného, alespoň se poučíte, že z časného jara je ve Španělsku opravdu liduprázdno a v Pyrenejích o něco víc sněhu, než byste si na motorkářský výlet přáli. DVD bude přibaleno ke knize s osobním věnováním autora. Dékla filmu je 1h:17min. Natočeno na GoPro. Full HD. Bude odesláno ihned po vytištění knihy.

Expected delivery of the reward: December 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Motorkářův průvodce s věnováním + DVD z Alp

Kniha s ručně psaným osobním věnováním, doplněná o inspiraci v podobě krátkého filmu z jedné z mých lehkovážných cesto po Alpách, tentokráte hlavně ze Švýcarské části. Nečekejte žádné tlachání o památkách, jen krajinné záběry, ilustrující nádherné alpské průsmyky. DVD bude přibaleno ke knize s osobním věnováním autora. Délka filmu je 27min. Natočeno na GoPro. Full HD. Bude odesláno ihned po vytištění knihy.

Expected delivery of the reward: December 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900Motorkářův průvodce a cestovatelský kalendář 2016

Výtisk knihy s vlastnoručně psaným věnováním a podpisem autora. K tomu nástěnný kalendář na rok 2016, sestavený z mých cestovatelských fotek po Evropě. Můj výběr toho nejlepšího z krajinných fotek ze všech mých cest. Od hor na Balkáně, přes malebné toskánské scenérie, až po skotské majáky. Každý pohled na zeď vám tak bude připomínat, že byste brzy měli vyrazit také na cesty! Bude odesláno ihned po vytištění knihy a kalendáře.

Expected delivery of the reward: December 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Motorkářův průvodce + kalendář + 2 DVD

Jste opravdoví nadšenci a máte spoustu času o dlouhých zimních večerech? Hned po přečtení motorkářského průvodce si můžete pustit hned dva inspirativní filmy za sebou - Videoklip s alpskými průsmyky, zaměřený na Švýcarsko a víc než hodinový film z jarní cesty do Pyrenejí. Vše zcela autentické, přímo z helmy (kufru, kapot...) autora průvodce! Jako trvalá připomínka, že byste se měli vydat na cesty, vám na zdi bude viset cestovatelský kalendář. Dékla filmu je 27minut (Alpy) a 1h:17minut (Pyreneje). Natočeno na GoPro. Full HD. Bude odesláno ihned po vytištění knihy.

Expected delivery of the reward: December 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Speciální vydání pro sponzora

Jako nezištný sponzor kvalitní literatury dostanete knihu do vlastních rukou z mých vlasních rukou. S vlastnoručním věnováním a když budete chtít, klidně vám na volnou stránku osobně obtisknu i můj vlastní cestovatelský palec, špinavý od šmíru. Navíc z každé další mé motorkářské cesty obdržíte autentickou pohlednici se zábavnou historkou, jen co se na ní vejde, takže na mě už nikdy nezapomenete. Díky. Vážně. Mám vás rád!

Expected delivery of the reward: December 2015

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable