obr.jpg

Mořičvíl (kniha první) - limitovaná edice Knihy

Poslední vydání humorného fantasy románu v počtu 333 kusů s podpisem autora a číslovanými výtisky.

Křest knihy
9/13/2017

Křest knihy

Všichni do Bohnic!

Moji milí Startovači,

knihy jsou vytištěné, témeř všechny rozeslané či osobně předané a zbývá už jen sladká tečka za tím naším případem - knihu pokřtít.

Svolávám tedy všechny fanoušky do Psychiatrické nemocnice v Bohnicích, konkrétně do Divadla Za plotem a ještě konkrétněji do Modrého salonku a to na neděli 15. října 2017 od 17:00 hodin.

Různí zajímaví lidé budou číst ukázky z knihy, některé postavy se dostaví osobně a některé z těch některých dokonce zahrají na hudební nástroj.

Pokud fandíte geocachingu, od 16:00 hodin ten samý den bude dole v zimní zahradě divadla malý event nazvaný "Mořičvíl - hodinu před křtem".

Srdečně vás všechny zvu, přijďte pobejt :)

Denny

P.S.: Pokud vám kniha nepřišla a nedomlouvali jsme se spolu na osobním předání, napište mi na dennysak@gmail.com, pravděpodobně se jedná o chybu České pošty, dostanete novou knihu :)

9/6/2017

Právě přijela dodávka z tiskárny...

... a já vyrážím do města koupit bublinkové obálky.

Takže v nejbližších dnech čekejte zásilku, Mořičvíl je na cestě :) Díky za podporu a za rok touhle dobou u dalšího dílu :)

 

Denny

Ilustrace
8/11/2017

Ilustrace

Grafický bonus do knihy

S radostí vám představujeme první ilustraci, hraběte Samuela Stokera. Podobnost s písničkářem z Fajného mjesta je čistě náhodná :) Ilustrace už jsou hotové všechny, ale přeci to tu neproflákneme všechno najednou :)

8/2/2017

Jdeme do tisku

Rotačky nažhaveny

Ahoj moji milí startéři,

nebojte se, nezapomněl jsem na vás, ani se neválím za vaše peníze někde u moře. Zbývá pár dnů do okamžiku, kdy se rozeběhnou tiskařské stroje a vypadne z nich 333 knih. Protože jsme vybarali víc peněz, než jsem plánoval, bude knížka ve všech variantách obsahovat ještě pár ilustrací hlavních hrdinů (Kaya je právě dodělává). Počítám s tím, že do konce srpna budete mít všichni své knihy doma (zabalené v bublinkové obálce) a v září bude křest. Tak mějte prosím ještě chvilku trpělivost, my vám pak s Vořechem (editor) na křtu povyprávíme, jak korektury probíhali a jak jsme se dohadovali o každou čárku :)

Díky, Denny vlastní klávesnící

5/11/2017

Poděkování

Projekt úspěšně dokončen :)

Už dva dny přemýšlím, jak to napsat a stále to po sobě mažu. Takže to asi řeknu úplně jednoduše - na Startovači jsme vybrali celých 153% požadované částky a to i díky neuvěřitelnému finiši, kdy za poslední dva dny se sešlo přes 13 tisíc korun. Už jsem dostal seznam startérů, takže vím, kdo si objednal ultralimitovanou edici, kdo chce vlastní postavu ve čtvrtém dílu a dokonce i to, kdo stojí o autorské čtení u něj doma. Nejen jim, ale vám všem, kteří jste vydání Mořičvílu podpořili děkuju tak hodně, jak to aktuálně umím a jsem rád, že mám takové kamarády, známé a fanoušky. <3
P.S.: Stav vydání je asi takový: Autorská korektura je hotová, probíhá korektura jazyková (tu naštěstí nedělám já, ale člověk k tomu povolaný - Lukáš Vořech Pokorný. Obálky už jsem zveřejnil, jejich autorkou je Kaya Arasse, která má na starosti i celkovou grafickou úpravu. Dokonce jako bonus vymyslela jedno překvapení, které by mohlo i klapnout, ale nebudu raději dopředu nic konkrétně inzerovat, známe se, že jo... Pevnou vazbu tří ultralimitovaných výtisků zadáme CWGlandu v Děčíně, se kterým mám ty nejlepší zkušenosti (nedělají jenom ty divný kolečka pro kačery, dělají toho spoustu), už jsme dohodnutí. Tiskárna je domluvená, stejně jako ISBN a rozeslání povinných výtisků... jediné, co ještě chybí jsou ty čtyři nové kapitoly, protože autor je prostě autor a má je sice všechny čtyři rozepsaný, ale ještě to stále ladím, aby to "bylo vono". Takže ještě jednou díky a za rok touhle dobou zase ahoj na Startovači, budeme chystat ten avizovaný čtvrtý díl s názvem "Kvák!" (ano, bude to Mořičvílský odraz geocachingu, tušíte správně, proč si myslíte, že jsou v jedničce ty kachničky :) ).

Obálka limitované verze
5/5/2017

Obálka limitované verze

Pěkně se vybarvila :)

Kaya dodělala obálku pro limitovanou verzi, a myslím, že je to přesně to "ono", co obě varianty odliší drobným, ale příjemně nepřehlédnutelným detailem. Obálku ultralimitované verze stále řešíme po technické stránce, ale bude, bude :)

Obálka standardní verze
5/2/2017

Obálka standardní verze

Je to tu :)

Kaya poslala první variantu (a když si přimyslíte ještě drobné doplnění informací, tak i definitivní) obálky standardní verze a začala právě pracovat obálce pro verzi limitovanou. Ultralimitovaná verze bude mít pravděpodobně pod pevnou vazbou obě verze :)

ReachedCZK 38,641(155%)

155%
CZK 25,000requested
51contributors
Contribute

project authorDennysak

Rewards

CZK 333Mořičvíl (kniha první) - klasická varianta

Mořičvíl (kniha první) s podpisem autora, číslovaný výtisk, oproti předchozím vydáním obsahuje novou kapitolu navíc (Hrabě Stoker u přijímacího pohovoru do bankovního domu).

Number of available rewards: 269/300

Reward unavailable

CZK 666Mořičvíl (kniha první) - limitovaná varianta

Mořičvíl (kniha první) s podpisem autora, číslovaný výtisk, oproti předchozím vydáním obsahuje 3 nové kapitoly navíc (Hrabě Stoker u přijímacího pohovoru do bankovního domu; Myrtilův večer v muzeu; Mládí Stařenky Vyprášilové) a má jinou obálku než klasická varianta.

Number of available rewards: 13/30

Reward unavailable

CZK 999Mořičvíl (kniha první) - ultralimitovaná varianta

Mořičvíl (kniha první) s podpisem autora, číslovaný výtisk, oproti předchozím vydáním obsahuje 4 nové kapitoly navíc (Hrabě Stoker u přijímacího pohovoru do bankovního domu; Myrtilův večer v muzeu; Mládí Stařenky Vyprášilové; Sestra Broskvová) a je v pevné vazbě (+ jiná obálka, než předchozí dvě varianty).

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 3,333Vaše vlastní postava ve čtvrtém Mořičvílu

Definujte svou vlastní postavu a ta se objeví ve čtvrtém dílu Mořičvílu Kvák! Popište sami sebe, souseda, co vás štve, slečnu, kterou chcete sbalit... Máme jen jedinou podmínku, postava nesmí nikoho přímo urážet, legraci si ovšem tropit může. :) Výtěžek z této odměny věnujeme sdružení Domaslav, neboť nebýt fary v Domaslavi, nebylo by některých kapitol. :) A samozřejmě dostanete knihu. :)

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 6,666Autorské čtení u vás doma

Odměna pro fajnšmekry, nadšence a hlavně asi pro naše přátele, kterým se daří vydělávat hodně peněz. Přijedeme kamkoliv si určíte (v rámci ČR, samozřejmě, je nám jasné, že jste schopní se zorganizovat, odměnu koupit a pak nás pozvat do Karibiku) a uděláme autorské čtení Mořičvílu pro vás a vaše kamarády. Tuto odměnu sem dáváme čistě pro úplnost. :) A samozřejmě dostanete knihu. :)

Number of available rewards: 5/6

Reward unavailable