startovač_malý.jpg

MONOGRAM cd Take it Easy Hudba

Staňte se součástí nové desky Monogramu

startovač_malý.jpg

ReachedCZK 35,100(117%)

117%
CZK 30,000requested
41contributors
ContributeRewards

Jak to začalo?

Když jsme začali na počátku roku 2014 zkoušet v nové sestavě Monogramu na nadcházející sezónu, netušili jsme, že ani ne za rok budeme mít autorský repertoár na novou desku.  Také jsme nevěděli, že ji pojedeme nahrávat 400 kilometrů na Slovensko, nacpáni v pěti lidech s nástroji (včetně kontrabasu) s kartonem piva  a čtyřmi kartáčky na zuby (Jára zapomněl) v nafukovacím Mondeu a že se budeme o sedm dní později  vracet s pocitem, že se vše dobře zadařilo a s velikou radostí z muziky, která pro nás tolik znamená.

na lavičkách.jpg

U přehrady Gabčíkovo cestou z natáčení

 

Nakoukněte do zákulisí natáčení

Byli bychom rádi, kdybyste s námi mohli tu radost sdílet i při poslechu právě připravované desky, již páté v pořadí. Vytvořili jsme pro vás krátké video, které vám umožní nahlédnout do zákulisí natáčení, při kterém jsme si užili hodně srandy, pár vypjatějších chvilek, ale hlavně pohodu o kterou se staral zvukař a náš kamarád Peter Szabadoš a jeho bodrý podunajský humor.

Něco o nás 

Pokud jste na muziku Monogramu ještě nikdy nenarazili, můžete se podívat na některý z odkazů, nebo přímo na naše stránky :)

www.monogram.cz

www.facebook.com/monogramband

 

Poslechněte si ukázky z připravované desky

ABOUT THIS TIME

IKAROS

 

Co obnáší vydání desky a proč STARTOVAČ?

Připravit, nacvičit a nahrát repertoár na novou desku, je věc dlouhodobá, ale dá se naplánovat a když je člověk pečlivý a dobře se připraví, vše se dá docela dobře zvládnout. Druhá a možná stejně důležitá věc je, zpracovat nahrávku a obal do podoby, aby se deska líbila a pustili jste si ji rádi i podruhé, potřetí a třeba si u toho listovali bookletem a pročítali si texty. Zkrátka chtěli bychom  novou desku Monogramu vytvořit se všemi těmito atributy a také bychom ji rádi šířili i mezi potencionální milovníky hudby, kteří ještě bluegrass neobjevili. Design, tisk, distribuce, nebo autorská práva jsou položky do kterých je třeba ivestovat, aby se vám v přehrávači mohlo točit naše "kolečko" a mohli jste si listovat :) Protože jsme v současné době dali dokupy asi polovičku potřebných peněz, rozhodli jsme se oslovit Vás skrze Startovač a těšit se, že se nám společně podaří dosáhnout cílové částky a úspěšně desku vydat.  

Pokud se cílová částka nevybere, projekt se ruší a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny. Vydání alba se přesune na dobu neurčitou.

 

Co Vám můžeme nabídnout za vaši podporu?

Máme radost, že se stále najdou nadšenci a kamarádi, kteří nám pomáhají. Pokud byste se chtěli na této podpoře v rámci startovače také podílet, budeme moc rádi. Připravili jsme pro vás několik odměn, které doufáme, potěší. Stačí si jen vybrat v pravém sloupci.

 

Děkujeme vám za to, že stále chodíte na naše koncerty a zajímáte se o Monogram. 

Bez toho by to totiž asi nešlo :-)

Váš Monogram­

 

ReachedCZK 35,100(117%)

117%
CZK 30,000requested
41contributors
Contribute

project authorMalina Brothers

Rewards

CZK 400Cd s podpisy celé kapely

Získáte album Take it Easy s podpisy celé kapely, které vám zašleme doporučeně na Vaši adresu do 30 května 2015.

Expected delivery of the reward: May 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Cd s podpisy celé kapely + jmenovité poděkování!

Získáte album Take it Easy s podpisy celé kapely a uvnitř bookletu budete mít jmenovité poděkování! Cd vám zašleme doporučeně na Vaši adresu do 30 května 2015.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 26/30

Reward unavailable

CZK 900Cd s podpisy + poděkování v cd a na webu + plakát

Získáte album Take it Easy s podpisy celé kapely, jmenovité poděkování v bookletu a na webu kapely a podepsaný plakát s otisky palců jednotlivých muzikantů! Vše vám zašleme doporučeně na Vaši adresu do 30 května 2015.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 15/20

Reward unavailable

CZK 1,200Cd + plakát + dva lístky na vánoční koncert

Získáte album Take it Easy s podpisy celé kapely, jmenovité poděkování v bookletu a na webu kapely a podepsaný plakát s otisky palců jednotlivých muzikantů! K tomu ještě dostanete dva lístky na vánoční koncert Monogramu do pražského divadla Gong 27.11.2015. Cd a plakát vám zašleme doporučeně na Vaši adresu do 30 května 2015. Lístky si vyzvednete v pokladně divadla před vystoupením :)

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 11/15

Reward unavailable

CZK 1,500S Monogramem v zákulisí

Získáte album Take it Easy s podpisy kapely a jako bonus pro dva nabízíme možnost zažít atmosféru před koncertem v zákulisí společně s celou kapelou. Dozvíte se jak se dělá zvuková zkouška, co obnáší příprava na koncert a možná uslyšíte i pár peprných příhod :) Samozřejmostí je i malé občerstvení.

Expected delivery of the reward: December 2015

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 5,000Logo vaší firmy na Cd a plakátech + 5Cd

Vaše logo umístíme na zadní stranu bookletu a plakáty A2 a k tomu dostanete 5 cd s podpisy kapely. Vše vám zašleme doporučeně na Vaši adresu do 30 května 2015.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 8,000Koncert u vás doma

Rádi vám přijedeme zahrát až k vám do obýváku a ještě k tomu dostanete podepsané cd od všech členů Monogramu :) Po domluvě do konce roku 2015.

Expected delivery of the reward: December 2015

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable