MOV21_RAdio + MOstka.png

MO-STKA PARTY 2021 Hudba

Závěrečná movembrácká MO-STKA party, kterou vyvrcholí speciální vysílání Kostka rádia na podporu projektu Movember 2021.

Návrh bez názvu.png

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 20,000requested
0contributors
ContributeRewards

Kostka žije a Movember též, a to i přes složitý čas, v němž se všichni právě nacházíme. My, kteří jsme zde zůstali, rozhodně nic nebalíme a v naší činnosti hodláme určitě pokračovat. Letos máme v plánu jednu inovaci, jež se týká vás, našich absolventů. Oč tedy kráčí?!

2.png

Školní ples tento rok nebude! Ovšem kdo ví?! A je možné, že byste se se svými bývalými spolužáky chtěli potkat dříve. Ta možnost tu v plánu je, a pakliže naše plány nic nepokazí, stane se i skutečností!

 

MO-STKA PARTY

V sobotu 27.11.2021 proběhne ve vsetínské Besedě závěrečná movembrácká MO-STKA párty. Mohla by být zajímavou možností různých třídních i mezitřídních setkání. Tímto vás tedy na tuto bezesporu zdařilou akci co možná nejsrdečněji zveme. Přijďte se potkat a přitom nás můžete podpořit v naší každoroční snaze udělat alespoň někdy něco dobrého.

Snažíme se dělat věci pro vás, naše posluchače. Teď můžete udělat něco i vy pro nás. Podpoříte-li náš MO-STKA team VIII nákupem některé z drobností, přispějete tím k úspěchu akce. Zárukou vám budiž to, že se s námi nebudete nudit a vlastnictví cenného suvenýru vám bude navždy připomínat okamžik, kdy jste nám dali najevo svou podporu a sounáležitost.

 

DĚKUJEME  ZA PODPORU!

Vybraný obnos použijeme na úhradu pronájmu sálu, zajištění technického zázemí, kvalitního zvuku a světel a to, co zůstane, posíláme na podporu projektu MOVEMBER 2021Děkujeme vám a jsme rádi, že „víte!" Těšíme se na vás.

 

MOVEMBER 2020

V roce 2020 se školní MO-STKA team zúčastnil celosvětové charitativní akce MOVEMBER posedmé. Nultý ročník této akce proběhl na Kostka škole v roce 2013. Na oficiálních stránkách cz.movember.com se MO-STKA team registroval v roce 2014.

 

MOVEMBER FOUNDATION

Aktivita týmu spočívá především v shromažďování co největšího možného finančního obnosu, který je přímo posílán nadaci Movember foundation, jež se zabývá primárně „bojem za zlepšení kvality života mužů“, to je výzkumem týkajícím se především rakoviny mužského pokolení, psychickým i fyzickým zdravím mužů apod.

 

DEN KNÍRÁČŮ

Na Kostka škole každoročně probíhá akce s názvem DEN KNÍRÁČŮ. MO-STKA team v rámci této akce prodává produkty vlastní provenience (týmové placky, fousatá polífku, fousaté párky apod.) a do akce se tak zapojuje prakticky celá škola.

Minulý rok byla činnost týmu značně komplikována vládními opatřením, proto se DEN KNÍRÁČŮ uskutečnit nemohl. Získat finanční příspěvky od lidí, bez toho, aniž je člověk fyzicky potká, bylo velkou výzvou, které jsme se rozhodli postavit maximálním využitím Kostka radia.

V průběhu listopadu proběhlo 13 dvouhodinových živých vysílání, kdy se ve studiu Kostka radia vystřídalo 31 hostů, ať již z řad bývalých či současných studentů a osobností.

 

VYBRALI JSME NESKUTEČNOU ČÁSTKU

Díky Kostka radiu se povedlo nejen pokořit počáteční výzvu, ale dostat se na konečnou částku 35.009 korun! V celorepublikovém pořadí všech skupin se MO-STKA Team VII zařadil na 18. příčku tohoto žebříčku a to lze považovat za obrovský úspěch.

Dařil se prodej týmových placek, nejvyšší částka za jednu placku byla 1000 Kč. Pokořit se povedlo i další metu, 600 km, které tým v listopadu naběhá či nachodí, a to dokonce dvojnásobně. Konečný počet týmových kilometrů činil 1200 km!

Klíčové pak bylo poslední listopadové vysílání Kostka radia. Hostem ve studiu byl zpěvák a kytarista Bolek Vjaclovský, který hrál 100 % LIVE! V průběhu jeho koncertu se částka navýšila o 10.000 Kč.  Děkujeme všem, kteří nás podpořili a s pozdravem Kníru zdar, se na vás těšíme!

Partneři a podporovatelé: 

- Střední škola Kostka Vsetín

- BarberShop Nela Vsetín

- MUDr. Slavomír Klátil

- Vinotéka U Františka

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 20,000requested
0contributors
Contribute

project authorMO-TEAM

Rewards

CZK 50MO-placka 2021

Fandím MO-STKA teamu, posílám symbolickou částku a placku si připnu na klopu kabátu. Pokud nepřijdete na party, zasíláme poštou.

Expected delivery of the reward: November 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100MO-pohled

Speciální edice pohledů JA firmy Pošli sebe s osobním pozdravem a poděkováním až do schránky.

Expected delivery of the reward: November 2021

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 120MO-pytlík

Poslední kousky exkluzivních pytlíků na brýle nebo propisky s tématikou Movember. Pokud nepřijdete na party, zasíláme poštou.

Expected delivery of the reward: November 2021

Number of available rewards: 7/7

Reward unavailable

CZK 150MO-taška

Fandím MO-STKA teamu a učebnice budu nosit v limitované tašce s podpisy pánů B. & L. Pokud nepřijdete na party, zasíláme poštou.

Expected delivery of the reward: November 2021

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 200MO-party vstupenka

Vstupenka na MO-STKA party 2021 v Besedě na Vsetíně s moderátory Kostka radia a pány B. & L. Hraje Mirek Lukáš.

Expected delivery of the reward: November 2021

Number of available rewards: 200/200

Reward unavailable

CZK 300MO-Müller Thurgau

Speciální limitované edice suchého bílého vína s etiketou v designu MO-STKA teamu 2021 a podpisy pánů B. & L.

Expected delivery of the reward: November 2021

Number of available rewards: 14/14

Reward unavailable

CZK 1,000MO-derátor Kostka radia

Chcete si vyzkoušet, jaké je to mluvit do mikrofonu? Tak přijďte! Hodina vysílání je vaše, můžete být moderátorem nebo speciálním hostem.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 2,222MO-party BOX

VIP rezervace místa pro čtyři osoby + 4x vstupenka zdarma + 4x placka + 1x MO-STKA Müller Thurgau !

Expected delivery of the reward: November 2021

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable