main.jpg

Mňága a Žďorp - Made in China Hudba

Naše nové album se bude jmenovat "Made in China" a tak bychom jej chtěli v Číně i nahrát!!! Chceme natočit i film o celé cestě - o Číně našima očima.

KAŽDÝ DEN ODVAHU
11/7/2022

KAŽDÝ DEN ODVAHU

Nová kampaň Petra Fiala pro knihu Každý den odvahu

Ahoj!

Píšu Vám jako startérovi, který pomohl Mňáze při minulé kampani, a chci vás informovat o mém novém projektu, kterou je kniha Každý den odvahu. Kampaň k ní je zrovna v půlce a už je jasné, že kniha vznikne, takže pokud máte zájem, namrkněte, prosím, zde: www.startovac.cz/projekty/kazdy-den-odvahu

Děkuju za vyslechnutí a omlouvám se za případné vyrušení!

Opatrujte se!

Petr Fiala

7.11.2022

Poděkování
11/3/2020

Poděkování

Album Přístav Unplugged se stává realitou!

Moc děkujeme za Vaše příspěvky na vznik a výrobu našeho nového alba, jste skvělí a překonali jste veškerá naše očekávání! Zároveň připomínáme těm, kdo by chtěli na poslední chvíli náš projekt podpořit, že zbývá už jen několik hodin do ukončení kampaně: https://www.startovac.cz/projekty/mnaga-a-zdorp-pristav-unplugged/

Ještě jednou díky a někdy naživo nashledanou!

Vaše Mňága

10/4/2020

Chystáme novou desku!

Pomůžete nám vydat naše první akustické živé album?

Ahoj!
Posíláme info o naší současné kampani na Startovači: https://www.startovac.cz/…ed/.Chceme shromáždit prostředky na vydání nové desky Přístav Unplugged, kterou jsme natočili akusticky  letos na jaře během streamování za (prvního) nouzového stavu.

Nám se ta deska moc líbí a tak doufáme, že by mohla i Vám! :-)
Děkujeme za vyslechnutí!
Mňága a žďorp

Jdeme do finále!
4/8/2019

Jdeme do finále!

Posledních 24 hodin naší kampaně Třecí plochy! https://www.startovac.cz/projekty/mnaga-a-zdorp-treci-plochy/ Děkujeme za přízeň a podporu! :-)

Posledních 24 hodin naší kampaně Třecí plochy!

https://www.startovac.cz/projekty/mnaga-a-zdorp-treci-plochy/

Děkujeme za přízeň a podporu! :-)

Petr píše :-)
1/28/2015

Petr píše :-)

Petr Fiala se rozhodl vydat limitovanou edici knihy svých příspěvků na fb Mňágy v počtu 1 000 číslovaných a podepsaných kusů.

Ahoj!

Tady Petr Fiala, Mňága.  Chci Vás informovat, že jsem se rozhodl jsem vydat knihu Petr píše :-), což je  soubor mých příspěvků na kapelový facebook, doplněný o blogy dříve uveřejněné nebo ještě nepublikované ( včetně kompletního čínského dobrodružství ) plus 16 stran barevných fotografií. Kniha by měla vyjít v limitované edici 1000 kusů, každá bude mít své pořadové číslo a bude podepsaná. Vydání knihy je možno podpořit zde: https://www.startovac.cz/projekty/petr-pise/ . Děkuju Moc za zájem, podporu a sdílení! :-) Mějte se!

První klip "Made in China".
10/20/2014

První klip "Made in China".

Klip k písničce Rodné lány

Ode dneška za čtrnáct dní pustíme do světa "Made in China" - tak abychom Vám zkrátili čekání a trochu Vás navnadili, posíláme klip k "Rodným lánům" . Myslíme, že se povedl! Díky, Radku!

MADE IN CHINA VYCHÁZÍ 3.LISTOPADU 2014!!! PODROBNOSTI ZDE!!!
10/3/2014

MADE IN CHINA VYCHÁZÍ 3.LISTOPADU 2014!!! PODROBNOSTI ZDE!!!

Napište nám, jaké chcete tričko a kam přijdete na koncert!

 

A zde je info pro Vás, milí Startéři, kteří jste nás poslali do Číny:

Ti, co si objednali elektronické stažení alba, což jsou vpodstatě všichni, obdrží 3.11. mejl s adresou a heslem.

Ti, co si objednali CD, ho obdrží v den vydání tj v pondělí 3. listopadu. Budeme balíčky odesílat v pátek předtím, takže doufáme, že Česká pošta takový nápor zvládne! -:) Víc pro to udělat nemůžeme. Případná zpoždění vyřešíme.

Ti, co si objednali tričko ( týká se i Čínského komba a Čínské triády ), si musí vybrat, které konkrétně chtějí - bílé, červené či černé - viz. obrázek. Budeme dělat i dámská trička v obvyklých velikostech. Pošlete nám, prosím, na mail info@mnaga.cz následující údaje: Vaše jméno, velikost, barva, muž/žena. -:) Pište bez váhání, budete mít trička hned 3.11. Díky!

Těm, co si koupili účast na křtu ( a samozřejmě i všem ostatním ) sdělujeme, že moravský křest proběhne 20.listopadu v Brně na Flédě a český 15.prosince v Lucerna Music Baru v Praze. V Brně bude album křtít Radek Bonk a v Praze Richard Krajčo. Vaše jména budou na seznamu hostů, který bude u vstupu do sálu, kde sdělíte své jméno a ochranka si vás po kontrole občanky odškrtne v seznamu. Kontrola musí být, aby Vaše jméno někdo nezneužil a nevydával se za Vás.

Ty, co si objednali účast na vybraném koncertě ( Triáda, Stoupenci, Komnaty ) chceme poprosit, aby nám napsali na mail info@mnaga.cz, ve kterém místě nás poctí svou návštěvou. Velice nám pomůže, když to budeme vědět, co nejdřív! Děkujeme pěkně!

Těm, co si objednali Tajemný svitek, sdělujeme, že jej obdrží v pondělí 3. listopadu. Těšte se! -:)

Snad jsme na nikoho nezapomněli, pokud přece jen ano, ozvěte se prosím na mejl: info@mnaga.cz .

Hezké babí léto všem!!! -:)

 

 

"Made in China" pokračuje.
7/3/2014

"Made in China" pokračuje.

Zpráva o průběhu projektu.

Milí startéřii!

Máme pro vás zprávu o průběhu projektu Made in China. Koncerty v Číně úspěšně proběhly a album se podařilo zdárně natočit! Momentálně ho ve studiu mixujeme, tak aby bylo zkraje podzimu připraveno k vydání. Současně s tím pokračují i práce na filmu, který bude celé dobrodružství mapovat. Příští týden konečně doděláme Zakázané město a zprovozníme ho, snad už definitivně. -:) Taky chystáme trička a též data moravského a českého křtu se už pomalu rýsují. Vše vám dáme včas vědět. Ještě jednou velice děkujeme, že jste nás poslali do Číny! -:) Vaše Mňága a žďorp

Konec!
4/4/2014

Konec!

Kampaň na Startovači skončila, ale všechno teprve začíná.

Děkujeme především všem Startérům a všem fanouškům za šíření a sdílení!!! Jsme stále ohromeni tím, že jste nás poslali do Číny !!! -.) Obrovsky si toho vážíme a uděláme všechno pro to, abychom vloženou důvěru nezklamali!!! Budeme se i nadále ČINIT !!! -:) Část aparatury už na nás čeká v Pekingu. Dolaďujeme teď spousty drobných cestovních, koncertních a studiových nezbytností. Například jsme si už koupili jízdenky na rychlovlak, který nás přepraví po prvním koncertu z Šanghaje do Pekingu. -:) Jsme v kontaktu se studiem Bauhia, s pořadateli koncertů, máme všechny písničky na album komplet připravené a nazkoušené. Někteří z nás se učíme jíst hůlkama, abychom vás po návratu nevyrušovali přespříliš štíhlými postavami...fakt! -:)
Děkujeme lidem ze Startovače, hlavně Martinu Bryknerovi za jeho klid, trpělivost a nápady. Ivě Marešové za PR. Radkovi "Bidlovi" Odstrčilovi za videa. Kapelám Kryštof, Vypsaná fiXa a Čechomor za sdílení. Petr a Martin děkují svým rodinám, že to s nimi ten měsíc, kdy byli dvanáct hodin denně a vice zabořeni do kompu, vydržely.
Chceme s vámi zůstat v kontaktu a budeme informovat o dalším vývoji Made in China na našem facebooku. Ten pak 29.4. plynule přejde v sekci Zakázané město - palubní denník z cesty. Mějte se všichni dobře, bylo to krásné a ještě to nekončí!!! -:)

Závěr se blíží
3/31/2014

Závěr se blíží

Rozhovor s Petrem Fialou o závěru kampaně.

Čína je za rohem!!! 
Jdeme do finále a v nejhorším odvoláme i brankáře, abychom to dokázali! Obrovské díky všem startérům a fanouškům za podporu a sdílejte prosím.

Čas běží hladce
3/29/2014

Čas běží hladce

Písnička Čas běží hladce z alba Made in China.

Zdravíme Vás! Včera jsme odehráli bezvadný koncert Na Rampě v Jablonci, teda jakože lidi byli supr!!! -:) A dnes jsme tamtéž na dopolední zkoušce doladili jednu novou písničku. Jmenuje se Čas běží hladce a tady je:

Pozdrav z Valmezu
3/25/2014

Pozdrav z Valmezu

Poslední třetina kampaně

Momentálně jsme na 287 998 Kč a máme 426 starterů. Jsme prý necelých 20 000 Kč od toho se stát nejúspěšnějším českým hudebním projektem. To je skvělé; všem Vám obrovsky děkujeme a moc si Vaši podpory vážíme. Stále nám ale ještě schází cca 212 000 Kč do absolutního cíle a to vše musíme zvládnout za 10 dnů (poslední třetinu naší kampaně). Moc bychom ocenili, kdybyste nám Vy, naši startéři, ještě trochu pomohli rozšířit povědomí o naší kampani. Znáte někoho, kdo má naše písničky rád? Řeknětě mu o nás a Číně. Používáte twitter, FB, G+ nebo máte vlastní blog? Nasdílejte naši čínskou kampaň.

Věříme, že s vaší pomocí to dokážeme a deska a nový film v Číně vznikne. Ještě jednou díky moc.

Mňága a žďorp

Rodné lány
3/24/2014

Rodné lány

Další ukázka z připravovaného alba "Made in China

Petr píše: Posíláme vám ukázku nové písničky z chystané desky. Jmenuje se Rodné lány. Trošku jsem při nahrávání zdupal text v první sloce. -:) Je to nahrávka ze zvukovky z Olomouce, takže zvuk nevyrovnaný, surový a s vobčasnejma kiksama...no, prostě Život! -:) Ať se vám líbí!!

Perfektní cíl
3/14/2014

Perfektní cíl

Ukázka nové písničky natočená na zvukovce před olomouckým koncertem.

Tak jsme včera na našem facebooku slíbili, že až bude Startérů 250, dáme sem video další nové písničky. Mysleli jsme si, že to bude trvat dýl než těch pár hodin. -:) Ale slib je slib, tak tady máte písničku Perfektní cíl - nikoli Plán, jak se spletl Martin v pracovním zápalu -:). Je to písnička o malé sově sněžné a divným netopýrovi, kteří spolu obědvají ve školní jídelně. -:)
Hezký víkend!

Ulice vdov
3/12/2014

Ulice vdov

Video ze zkušebny

Takhle nějak vypadají občas zárodky našich písniček. Petr vyrobí na svém soustruhu značky Digital Performer za pomoci vrtáků Amplitube, Stylus Groovebox, Addiction Drums, Sample Tank, Octopus, Absinth, FM 8, Fender Telecaster, Takamine, Vocalist Live TC Electronic, Rode a mnoha dalších surový komponent, který doplní textem/zpěvem a který pak kapela upraví k obrazu svému či našemu. Tahle písnička se jmenuje Ulice vdov a je dost možné, že se objeví na albu Made in China.

Nové odměny !
3/11/2014

Nové odměny !

Dnes jsme přidali tyto nové odměny.

Dnes jsme přidali tyto nové odměny: "72 stoupenců Žďorpu", kteří budou mít své jméno v bookletu alba. "Mistrovská" sekce je už vyprodána; proto vznikla sekce stoupenců, která bude na albu zobrazena menším písmem. Takže pokud chcete být "stoupencem Žďorpa" i Vy, neváhejte! "Mistři" také neváhali. :-)
Rozšířili jsme odměnu "Pozdrav z od přátel zdaleka" o pohledy ze Shanghaje a Shenzenu. I tato odměna byla téměř okamžitě vyprodána, a tak ji chceme nabídnout i případným dalším zájemcům.
Znovu děkujeme všem dosavadním Startérům těšíme se na nové. Zítra přidáme video ze zkušebny!

ReachedCZK 581,460(116%)

116%
CZK 500,000requested
784contributors
Contribute

project authorMňága a Žďorp

Rewards

CZK 99Zakázané město

Vstup do speciální čínské sekce, kam budeme psát, dávat videa a fotky z naší cesty. OK, občas bude něco i veřejné pro všechny, ale ne všechno a Vy vše vždy budete vědět jako první.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 149Digitální Číňan

Digitální download „Made in China“. FLAC nebo MP3 bez DRM. + Odměna za 99 (Zakázané město).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 299Fyzický Číňan

Made in China“ CD. Po vylisování CD očekávejte do max. týdne balíček. + Odměna za 149 (digitální download + Zakázané město).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399Poškrábaný Číňan

„Made in China“ CD. Podepsané od všech účastníků zájezdu. + Odměna za 149 (digitální download + Zakázané město).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399Čínské tričko z Česka

Tričko „Made in China tour 2014“ + Odměna za 149 (digitální download + Zakázané město).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399„Made in China“ křest v Čechách

Vaše jméno na guest listu. Volný vstup na koncertní křest v Praze. + odměna za 149 (digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 38/100

Reward unavailable

CZK 399„Made in China“ křest na Moravě

Vaše jméno na guest listu. Volný vstup na koncertní křest v Brně. + odměna za 149 (digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 74/100

Reward unavailable

CZK 649Čínské kombo

Čínské tričko z Česka + CD + Odměna za 149 (digitální download + Zakázané město).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 999Čínská triáda

Tričko+podepsané CD+vstup na křest + Odměna za 149 (digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 41/100

Reward unavailable

CZK 1,19972 stoupenců Žďorpu

Vaše jméno bude uvedeno v bookletu CD v sekci 72 stoupenců Ždorpu + Odměna za 299 (Fyzický Číňan nebo vstup na 1 koncert „Made in China tour“)

Number of available rewards: 29/72

Reward unavailable

CZK 1,49936 komnat Žďorpu

Vaše jméno bude uvedeno v bookletu CD v sekci 36 mistrů. + Odměna za 399 (vstup na 1 koncert "Made in China Tour" + podepsané CD)

Number of available rewards: 1/36

Reward unavailable

CZK 1,499Pozdrav od přátel zdaleka

Z Číny Vám pošleme pohled. Ne žádný stručný „ Pozdravy z Číny zasílá M&Ž“. Každý člen kapely napíše jeden pohled a my ho pak všichni podepíšeme. + Odměna za 299 (CD+digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 0/6

Reward unavailable

CZK 1,999Pozdrav od přátel zdaleka 2.

Z druhé zastávky v Číně (Shanghai) Vám pošleme pohled. Ne žádný stručný „ Pozdravy z Číny zasílá M&Ž“. Každý člen kapely napíše jeden pohled a my ho pak všichni podepíšeme. + Odměna za 299 (CD+digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 0/6

Reward unavailable

CZK 1,999Pozdrav od přátel zdaleka 3.

Z třetí zastávky v Číně (Shenzen) Vám pošleme pohled. Ne žádný stručný „ Pozdravy z Číny zasílá M&Ž“. Každý člen kapely napíše jeden pohled a my ho pak všichni podepíšeme. + Odměna za 299 (CD+digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 0/6

Reward unavailable

CZK 2,499Tajemný svitek

Z Číny Vám dovezeme dárek. Dle Popelky (což je dle některých původně čínská pohádka) Vám jeden z nás doveze originální dárek ve stylu „Co nás po cestě praští přes nos“ (třeba někdo dostane čínského celníka). Jeden člen kapely=jeden originální dárek.

Number of available rewards: 0/6

Reward unavailable

CZK 2,499Pozdrav od přátel zdaleka 4.

Z Číny Vám pošleme pohled. Ne žádný stručný „ Pozdravy z Číny zasílá M&Ž“. Každý člen kapely napíše jeden pohled a my ho pak všichni podepíšeme. + Odměna za 299 (CD+digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 5/6

Reward unavailable

CZK 10,000Panda

Potřebujeme od Vás nějakého maskota pro tohle dobrodružství. Bude s námi na videích, fotografiích apod. Měl by se vejít do příručního zavazadla. Maskot projde před cestou lékařskou prohlídkou, takže odměna je nevhodná pro pašeráky. Foto maskota v bookletu je samozřejmostí. Nebereme korporátní plyšáky. + odměna za 399 (koncert nebo podepsané CD)

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 10,000Budhistický mnich

Pro pokročilé: Vše je pomíjivé a já mám vše, co potřebuji. Pokud nám to dovolíte, tak alespoň uvedeme Vaše jméno ve speciální sekci v bookletu a pokud dorazíte na křest, tak Vás rádi přivítáme a jako poděkování Vám předáme originální Mňága a Ždorp raritku.

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 15,000Čínský obchodník

Značka Vašeho "krámku" v bookletu. + Odměna za 999 (Tričko+podepsané CD+křest + digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 10/12

Reward unavailable

CZK 50,000Dračí mistr z Čech

Dračí mistr je "kmotr" čínské mafie. Český křtitel „Made in China“ + Odměna za 999 a 2499 (Tričko+podepsané CD+křest +originální dárek+ digitální download + Zakázané město)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 50,000Dračí mistr z Moravy

Dračí mistr je "kmotr" čínské mafie. Moravský křtitel „Made in China“ + Odměna za 999 a 2499 (Tričko+podepsané CD+křest +originální dárek+ digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 75,000Mnaga dynasty

Hlavni sponsor desky Made in China - hlavní logo v bookletu alba, logo na všech plakátech a banner na všech koncertech Made in China Tour v Česku a na Slovensku, vstup pro 10 lidí na křest + odměna za 999 Kč (tričko+podepsané CD+vstup na křest + digitální download + Zakázané město).

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 200,000Buddha

Co nabídnout? Dokud neumřeme a budeme hrát, tak jste zván na všechny naše akce. Pokud Vám něco z naší diskografie chybí, dostanete to. A samozřejmě taky všechna naše díla budoucí!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 500,000Čínský pankáč

Co dodat? Celé dobrodružství absolvuješ s námi. Pokud jsi hard-core punker, tak se nepojistíš. Pokud jsi už usedlejší punker (jako my), tak se stejně jako my na vlastní náklady pojistíš.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable