misto_problemu_banner_440x248.png

Místo problémů Ostatní

Neformální podcast o přemýšlení, řešení problémů, abstrakci a netradičních úhlech pohledu pro ty, kteří se nespokojí s jednoduchým vnímáním světa.

T. Roskovec

CZK 2,022

Abstraktor

F. F.

CZK 257

Protraktor

Jan Jancar

CZK 121

Atraktor

Anonym

CZK 60

Traktor

Timotej Šujan

CZK 60

Traktor

Tadeáš Boček

CZK 257

Protraktor

Anonym

CZK 300

Protraktor

Vašek Lorenc

CZK 121

Atraktor

paral.jarek

CZK 60

Traktor

ReachedCZK 3,258(326%)

9patrons
CZK 1,000Krásnější
Krásnější

Už nemusíme dotovat náš koníček! Tato symbolická odměna nám ukáže, že má smysl pokračovat v tom, co děláme. Částka pokryje počáteční technické investice, náklady na tvorbu dílu, střih, web, grafiku, základní propagaci a občerstvení pro hosty. Zároveň nám umožní zajistit pravidelnou kvalitní grafiku, včetně stylizovaných portrétů hostů.

CZK 5,000Kvalitnější
Kvalitnější

Už nemusíme pracovat zadarmo! Díky této odměně se podcastu zvládneme udržitelně věnovat a dále ho rozvíjet. Částka pokryje kvalitnější technické zázemí i pokročilejší propagaci. Umožní nám také věnovat výrazně více času výběru témat a hostů i detailní přípravě.

CZK 50,000Komunitnější
Komunitnější

Už nemusíme pracovat ve svém volném čase! Budeme se moci podcastu věnovat na částečný úvazek. Částka pokryje naše divoké sny a umožní nám posunout podcast na profesionální úroveň a budovat kolem něj komunitu naživo i online. Díky rozšíření autorského týmu zvládneme tvořit mnohem víc obsahu, experimentovat s novými formami, zvýšit technickou kvalitu (např. nahrávat ve studiu i s videem) a mít výrazně větší dosah. Také zorganizujeme akce pro veřejnost, např. přednášky, konzultace a výlety. Prostě uděláme vše proto, abychom naši kulturu podpořili v kreativním řešení problémů a komplexnějším uvažování.

Contribute

Rewards

CZK 60Traktor

Jedeš v tom s námi, protože nám chceš ukázat, že Ti to dává kopu smyslu! -Za podporu Ti poděkujeme na webové stránce.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 121Atraktor

Náš podcast Tě skrz palindromický čtverec přitahuje i nadále! -Získáš odměny Traktora. -V podcastu uděláme referenci či slovní hříčku dle Tvé volby. -Zodpovíme Tvé dotazy v bonusovém Q&A díle.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 257Protraktor

Profesionálně s námi měříš různé úhly pohledu skrz Fermatovo prvočíslo! -Získáš odměny Atraktora. -Můžeš zvolit téma bonusového dílu. -Veřejně Ti poděkujeme na konci každého dílu. -Vyrobíme Ti stylizovaný portrét.

Number of available rewards: 47/50

Choose a reward

CZK 2,022Abstraktor

Ne zcela nadčasový příspěvek, protože chceš naši tvorbu generalizovat! -Získáš odměny Protraktora. -Můžeš přijít do podcastu jako host. -Dostaneš přístup k cenzurovaným kouskům z natáčení. -Můžeš s námi posedět nad nápojem. -Máš možnost s námi cokoli zkonzultovat nebo si od nás nechat vysvětlit nějaký abstraktní koncept.

Number of available rewards: 9/10

Choose a reward