misto_problemu_banner_440x248.png

Místo problémů Ostatní

Neformální podcast o přemýšlení, řešení problémů, abstrakci a netradičních úhlech pohledu pro ty, kteří se nespokojí s jednoduchým vnímáním světa.

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 635(64%)

3patrons
CZK 1,000Krásnější
Krásnější

Už nemusíme dotovat náš koníček! Tato symbolická odměna nám ukáže, že má smysl pokračovat v tom, co děláme. Částka pokryje počáteční technické investice, náklady na tvorbu dílu, střih, web, grafiku, základní propagaci a občerstvení pro hosty. Zároveň nám umožní zajistit pravidelnou kvalitní grafiku, včetně stylizovaných portrétů hostů.

CZK 5,000Kvalitnější
Kvalitnější

Už nemusíme pracovat zadarmo! Díky této odměně se podcastu zvládneme udržitelně věnovat a dále ho rozvíjet. Částka pokryje kvalitnější technické zázemí i pokročilejší propagaci. Umožní nám také věnovat výrazně více času výběru témat a hostů i detailní přípravě.

CZK 50,000Komunitnější
Komunitnější

Už nemusíme pracovat ve svém volném čase! Budeme se moci podcastu věnovat na částečný úvazek. Částka pokryje naše divoké sny a umožní nám posunout podcast na profesionální úroveň a budovat kolem něj komunitu naživo i online. Díky rozšíření autorského týmu zvládneme tvořit mnohem víc obsahu, experimentovat s novými formami, zvýšit technickou kvalitu (např. nahrávat ve studiu i s videem) a mít výrazně větší dosah. Také zorganizujeme akce pro veřejnost, např. přednášky, konzultace a výlety. Prostě uděláme vše proto, abychom naši kulturu podpořili v kreativním řešení problémů a komplexnějším uvažování.

Contribute monthly

Rewards

CZK 60Traktor

Jedeš v tom s námi, protože nám chceš ukázat, že Ti to dává kopu smyslu! -Za podporu Ti poděkujeme na webové stránce.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 121Atraktor

Náš podcast Tě skrz palindromický čtverec přitahuje i nadále! -Získáš odměny Traktora. -V podcastu uděláme referenci či slovní hříčku dle Tvé volby. -Zodpovíme Tvé dotazy v bonusovém Q&A díle.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 257Protraktor

Profesionálně s námi měříš různé úhly pohledu skrz Fermatovo prvočíslo! -Získáš odměny Atraktora. -Můžeš zvolit téma bonusového dílu. -Veřejně Ti poděkujeme na konci každého dílu. -Vyrobíme Ti stylizovaný portrét.

Number of available rewards: 48/50

Contribute monthly

CZK 2,022Abstraktor

Ne zcela nadčasový příspěvek, protože chceš naši tvorbu generalizovat! -Získáš odměny Protraktora. -Můžeš přijít do podcastu jako host. -Dostaneš přístup k cenzurovaným kouskům z natáčení. -Můžeš s námi posedět nad nápojem. -Máš možnost s námi cokoli zkonzultovat nebo si od nás nechat vysvětlit nějaký abstraktní koncept.

Number of available rewards: 10/10

Contribute monthly