MIRROR2.jpg

STRONG COFFEE vydává novou desku MIRROR IMAGE Hudba

Svými silami jsme natočili desku a rádi bychom ji vydali na CD se vší parádou. Pomůžete nám?

MIRROR2.jpg

ReachedCZK 15,010(107%)

107%
CZK 14,000requested
38contributors
ContributeRewards

Před více než rokem jsme začali psát nový materiál a rozhodli jsme se, že chceme vydat novou desku. Během krátké chvíle jsme měli jedenáct nových věcí a koncept desky byl narýsovaný.

tele.jpg

Proč nám tedy vydání desky trvá tak dlouho?

Kvůli omezeným možnostem (hlavně těm finančním), a také to byla trochu zvědavost a výzva, jsme desku natáčeli sami. A když natáčíte ve své zkušebně, máte pouze pár mikrofonů, starší osobní noťas, téměř nulové zkušenosti a hlavně nemusíte platit studiový čas, tudíž nemáte stanovený deadline, věci pak trvají o dost déle. K tomu připočtěte občasná technická úskalí, časté přetáčení partů, vyhledávání informací, experimentování s rozličnými postupy a rok uteče jako voda. 

Přes všechny překážky se nám podařilo natočit desku, ze které máme ohromnou radost. Má svěží zvuk, daleko vyzrálější texty a spoustu zajímavých momentů. Je to zachycený rok našeho snažení, objevování, experimentování, pokusů a omylů, úžasných náhod a naší energie. Byla to skvělá zkušenost a zábava (občas však i frustrace). Chceš zkusit zapojit kytaru přes analogový syntetizátor? Chceš natočit part na skleničku s vínem? Chceš řvát nebo šeptat? Chceš prohnat baskytaru efekty a změnit zvuk k nepoznání? Byli jsme otevření všemu a díky tomu věříme, že jsme natočili něco neopakovatelného. 

Deska MIRROR IMAGE je naším odrazem. Zrcadlí naše plusy i mínusy, naše osobnosti, prožitky, nálady, naši energii.

mirror.jpg

Proč vás žádáme o pomoc?

V tuhle chvíli desku mixujeme, připravujme na konečný mastering a ladíme vizuál. Desku MIRROR IMAGE bychom rádi vydali na CD s bookletem obsahující texty a fotografie. Bylo by úžasné desku držet fyzicky v ruce, mít možnost prolistovat si texty, zhmotnit naší roční práci. Budeme proto moc a moc vděční, když nás podpoříš jakoukoliv částkou. Vybrané peníze nám pak pomůžou zaplatit náklady na vylisování a tisk. Pomoz nám střípek po střípku složit celé zrcadlo desky MIRROR IMAGE

DSC_0323ct5Y.jpg

ReachedCZK 15,010(107%)

107%
CZK 14,000requested
38contributors
Contribute

project authorSTRONG COFFEE

Rewards

CZK 100Vstup na křest + placka s logem Strong Coffee

Nenechávej nic náhodě a kup si v předstihu vstup na křest desky Mirror Image, který proběhne 30.3. v klubu Velbloud. K tomu dostaneš placku s Logem Strong Coffee jako bonus!

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 46/50

Reward unavailable

CZK 100Hrnek s logem STRONG COFFEE a podšálkem

Kup si hrnek s logem STRONG COFFEE! To se hodí do každýho bytu nebo na kolej! Nejlíp osobní předání, je to z porcelánu... ale klidně ti to pošlem.

Number of available rewards: 16/30

Reward unavailable

CZK 150Nostalgie

Kup si podepsaný debutový album Give It a Shot a zavzpomínej na starý dobrý časy! Buď se domluvíme na osobním předání a nebo ti ji pošlem. K tomu placka s logem Strong Coffee!

Number of available rewards: 29/30

Reward unavailable

CZK 200CD desky MIRROR IMAGE

Přispěješ na desku, dostaneš desku. To je fér, ne? A hodíme ti tam kuří nožku všech členů kapely! Buď se domluvíme na osobním předání a nebo ti ji pošlem. K tomu dostaneš placku s logem Strong Coffee!

Number of available rewards: 96/100

Reward unavailable

CZK 250CD Mirror Image + vstup na křest

Výhodná odměna pro ty, co by chtěli jak novou desku, tak si poslechnout songy na živo na křtu 30.3. v klubu Velbloud.

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 30/40

Reward unavailable

CZK 300Diskografie

Za tři kila dostaneš celou naši diskografii, to jest debutové album Give It a Shot a chystané album Mirror Image! K tomu placku s logem Strong Coffee a promo obrázek s podpisy kapely!

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 500Zajdi na kafe se členem STRONG COFFEE

Jestli bys chtěl zajít na kafe s nějakým členem STRONG COFFEE, tohle je odměna pro tebe! Vyber si člena kapely dle chuti a domluvte se, kam na kávu zajdete. Není však zaručeno, jak se setkání bude vyvíjet! ;)

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 3,000Buď jedinej!

Oukej, za tři litry dostaneš samozřejmě standard v podobě vstupu na křest desky, který proběhne 30.3. v klubu Velbloud, a CD nové desky MIRROR IMAGE. Počkej ale! Skočíš si na pódium, kde Ti předáme obraz, který vznikl během tvorby animovaného klipu k songu Water under the Bridge. Je to jediný kousek! Originál, který vznikl rukou Kečupa Hellmanse. Totálně ultimátní záležitost!

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable