MIlan_FB_6dni.jpg

Milan Koláček na La Solitaire 2017 Ostatní

Podpořme Milana Koláčka v sezóně 2017 mimo jiné v extrémním solo závodu - regatě La Solitaire URGO Le Figaro, a to od 4. do 22. června 2017

Poděkování Vám všem
4/28/2017

Poděkování Vám všem

Velké díky Vám všem za příspěvky, za podporu, za sdílení, mailování i za to, že nám prostě fandíte :)

I díky Vám všem může Milan bojovat v aktuálně probíhajícím závodě.

Dnes odstartoval Milan Koláček do dalšího závodu třídy Figaro. Závodu se účastní 40 sólových jachtařů. Na startu si Milan vedl famózně a návětrnou bóji otáčel na druhém místě. 

V dalších hodinách pokračoval ve vynikajícím výkonu. Po 30 mílích od startu otáčel před La Rochelle na skvělém třetím místě, když se mu za zády podařilo udržet i třetího z Vendée Globe Jeremie Beyoua. 
Nyní má celé startovní pole před sebou velmi dlouhou stoupačku až k bretaňskému Lorientu. Severozápadní vítr vane nyní rychlostí kolem 20 uzlů, ale během noci bude slábnout a stáčet se k severu. 
 

Na stoupačce se Milanovi tolik nedaří. Momentálně je na 19. místě. V profesionální třídě Figaro je však jakékoli umístění v první polovině startovního pole velkým úspěchem. Navíc je ve hře trofej pro nejlepšího nováčka. A o tu Milan také hraje. 
 
Polohu lodí najdete zde.

676dfd8e-48aa-4bbf-9623-1d279383164a.jpg

Díky moc a držte nám palce i nadále!!!

A zde máte fotogalerii ze závodu.

Finále kampaně na startovači
4/19/2017

Finále kampaně na startovači

Posledních pár dní

Ahoj a obrovské díky Vám všem startérům, kteří podpořili Milana.

Díky Vám se již sešlo přes 500 000 Kč a za to Vám všem moc a moc díky.

Máme ještě jednu prosbu. Kampaň končí v pondělí 24.4. v 10 hodin. Pokud byste tedy věděli ve Vašem emailovém adresáři o někom, kdo by mohl také jako Vy fandit Milanově české stopě ve světovém top solo offshore jachtingu, pošlete mu prosím ještě odkaz na tuto kampaň na startovači. 

Nasdílejte ještě toto finále kampaně Vašim přátelům na sociálních sítích, třebas ještě na poslední chvíli využijí možnost podpořit Milana tak, jak jste podpořili Vy.

Ještě je k tomu příležitost a dokonce ještě zítra ve čtvrtek 20.4.2017 to naposledy jde stihnout i bankovním převodem. V pátek by to banky již do pondělních 10 hodin nemusely stihnout a taková platba by se vracela zpět.

Takže ještě jednou prosíme o pomoc, sdílejte a posílejte emaily.

Díky, díky a díky Vám všem !!!

 

 

Milan v závodě SOLO CONCARNEAU
4/7/2017

Milan v závodě SOLO CONCARNEAU

Včera odpoledne byl odstartován další závod sezóny

Ahoj všem startérům a fanouškům! Milan opět naplno bojuje v další regatě letošní sezóny i díky Vám všem.

Více informací o regatě je možné přečíst zde http://soloconcarneau.blogspot.cz/

Online sledování průběhu závodu zde http://yb.tl/solo2017

Jak je zřejmé ze startovní listiny, konkurence je veliká. Závodu se účastní i třetí a pátý muž posledního Vendee Globe 2016/2017 - Jérémie Beyou s číslem 98 a Yann Elies s číslem 26.

chrome_2017-04-07_09-35-03.png

Pokud jste ještě neměli příležitost se blíže podívat na průběh posledního Vendee Globe, doporučujeme dokument na iVysilani České televize zde  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10184989915-lodni-sporty/217471291389001-vendee-globe-2016-17

Takže, prosíme, držte palce a podporujte Milana i nadále, k vysněné celé sadě plachet zde ze startovače chybí už jen něco málo přes 2000 lidí, kteří pošlou SMS. Máme na to ještě dva týdny najít je.

Děkujeme moc a moc!!!

Milan zapsán do závodu La Solitaire, přidány přeplavby
4/4/2017

Milan zapsán do závodu La Solitaire, přidány přeplavby

Děkujeme Vám všem!!! I díky Vám se Milan mohl zapsat do startovní listiny La Solitaire URGO Le Figaro 2017 !

Milan je zapsán, více informací o jeho konkurentech zde v seznamu skipperů - http://www.lasolitaire-urgo.com/fr/s06_skippers/s06p01_skippers.php.

 

A protože jste jako správní zapálení jachtaři projevovali velký zájem a podporu Milanovi spojenou i se seznámením se s jeho profesionální závodní lodí třídy Figaro, přidali jsme další varianty přeplaveb!

chrome_2017-04-04_16-02-21.png

chrome_2017-04-04_16-03-54.png

 

Zároveň doplňujeme vysvětlení k odměně Chci to s Vámi zkusit na moři. Ohledně této odměny za příspěvek 30 000,-Kč od startéra jsme byli několikrát dotazováni, jak je to myšleno, zda za osobu či za loď. Takže tímto všem chceme vysvětlit, že za tento příspěvek je startérovou odměnou Milanova závodní loď a Milan jako její skipper pro dvoudenní seznámení se s tím, jaké je svezení na Milanovo závodničce. To, zda startér dorazí do Lorientu sám či s kamarádem, je čistě na něm. Ideální je tedy domluvit se ve dvojici a udělat si výlet do Lorientu. 

Vzhledem k tomu, že víme o zájemcích o tuto odměnu, kteří postrádají toho druhého, napište prosíme do diskuze ke kampani, že byste měli o tuto odměnu zájem a hledáte druhého, třeba se Vám tam pak někdo druhý k Vám ve Vámi zvoleném termínu přihlásí a budete se moci domluvit, jak takto Milana podpořit spolu ve dvou.

No a pokud by se našel startér, který by měl představu, že v rámci výletu do Lorientu seznámi s Milanovou závodničkou například své děti, pište také do diskuze, pokusíme se Vám navrhnout odměnu přímo pro Vás stavěnou. 

No a na závěr. Milan má opravené kormidlo a chystá se na čtvrteční start do dalšího závodu (Solo Concarneau), takže sledujte nás i nadále a držte palce!

Co se také může stát při banální přeplavbě
3/24/2017

Co se také může stát při banální přeplavbě

Potíže převozové posádky na závodním speciálu Milana Koláčka aneb koncert improvizace pro silikon, kbelík a halogenové světlo.

Závodní loď Figaro Milana Koláčka měla dnes nad ránem nehodu.

Ze Saint-Quay-Portrieux přepravovala jachtu do Lorientu převozová posádka složená z Milanových kamarádů. Nad ránem lodi vypadlo jedno kormidlo. Naštěstí zůstalo viset a nevypadlo úplně. V takové nebezpečné situaci může být loď rychle zatopena vodou.

Posádce se podařilo problém provizorně vyřešit a přistát. Na místo dojel Milan, aby se pokusil vše opravit. 

Pár fotografií, které ukazují, že Milan je génius improvizace za každé situace. 

img_1229.jpg

Vrchol kbelíku, který Milan na díru po chybějícím kormidlu nasadil, je nad čarou ponoru, voda tedy do podpalubí neproudí. Jednoduché a účinné řešení.

img_1230.jpg

Cíl kampaně 300 000,-Kč je sice splněn, ale chceme-li, aby se Milan mohl v klidu postavit na start vedle svých soupeřů odpočatý a nemusel si dělat i technika a holku pro všechno například jako v této situaci, chtělo by to mu to ještě pomoci.

Děkujeme všem co přispěli a i těm, kteří, jak doufáme, ještě přispějí. 

Milan Koláček: „Tvrdý závod, myslel jsem, že nedojedu!
3/20/2017

Milan Koláček: „Tvrdý závod, myslel jsem, že nedojedu!

Solo Normandie 2017

Děkujeme všem startérům a podporovatelům. Moc a moc. 81% za první týden ze šesti je neskutečných.

Jsme moc rádi, že do toho takto jdete s námi. Je to fajn pocit. Pojďme spolu ukázat, že není správné uvádět u České Republiky překvapující vykřičník, kde že se to vzal náš jachtař ve startovním poli.

24 inscriptions ont été enregistrées ce 8 mars. A noter : 6 bizuths*, 4 femmes, 1 Suisse, 1 Tchèque (!) 3 Britanniques, 3 Normands dont Charlie Dalin Champion de France Élite de Course au Large en Solitaire 2016 (et 2014) et le tenant du Trophée Alexis Loison, le cherbourgeois double vainqueur de l’épreuve (2012 et 2016).

viz web závodu solo-normandie.fr/inscrits-solo-normandie-2017/

S laskavým svolením autora z lodních novin také uvádíme jeho přispěvek s Milanovým zhodnocení závodu.

Dvanácté místo ze čtyřiadvaceti. Jsi spokojený?
Před závodem bych to bral všema deseti. Ale vzhledem k průběhu závodu vím, že to mohlo být lepší, tedy spokojenost jen napůl. 
 
Hodně lodí odstoupilo. Bylo to až tak tvrdé?
 Bylo to dost tvrdé. První úsek dlouhá stoupačka. Nebylo nutné křižovat, ale vítr 25 uzlů a nepříjemné vlny, to sebere dost sil. Navíc při teplotě jen kolem 10°C. V sobotu ráno jsem byl tak vysílen, že jsem uvažoval o tom, že to vzdám. To ale nebylo možné. Potvrdilo by se jim, že jsme tu jen pro pobavení obecenstva. Exoti.
 
Kde se rozhodovalo?
 Hned po startu jsem se také poučil, jak zásadní je ve Figaru dobré místo na vložené návětrné bóji. Nejste-li vpředu, je těžké si později vybojovat dobrou pozici. Stále vám někdo překáží. Myslím, že rozhodující chyby jsem udělal na prvním spinakeru. Při otočení bóje jsem se držel s Justine Mettraux (má za sebou Volvo Ocean Race s týmem SCA), ale pak jsem chyboval. Vítr foukal 25 – 30 uzlů a při vytahování spinakeru jsem se dostal do spinoutu. Autopilot neudržel kurz. Trvalo dlouho, než se mi podařilo situaci vyřešit a ztratil jsem dost sil. Během noci vítr ještě sílil. Na mělké vodě byly vysoké vlny a autopilot to nezvládl ještě dvakrát. Nedařilo se mi ho správně nastavit. Po dlouhé pasáži se spinakerem jsem na Justine ztrácel 3 míle. V dalším průběhu jsem sice něco stáhl, ale to už nestačilo.
 
V sobotu jste křižovali proti větru v těsné blízkosti mělčin, proč? 
 Vítr zesílil a občas přesahoval 35 uzlů. Proti nám tekl silný proud. Místy přesahoval 3 uzle. Proto bylo nutné plout po co nejmělčí vodě. Na mělčině je proud slabší. Byla tu však i rizika. Ve vysokých vlnách jsme to točili až těsně u skal lezoucích z vody. V silném větru a vysokých vlnách se loď při obratu občas zastavila a někomu se stalo i to, že začal couvat. To mohlo skončit na útesech. 
 
A závěr závodu? 
Závod byl zkrácen. V závěru jsem se ještě snažil bojovat na maximum, ale na vylepšení 12. místa to nestačilo.

Co ti závod dal? 

Jedno je jasné. Ve Figaru není místo na chyby. Drobná chyba znamená ztrátu, kterou již nenapravíte. Je to nesmírně vyrovnané. Musím na sobě dá pracovat.

IMG_6308.jpg

IMG_6315.jpg

Více fotografií zde  http://solo-normandie.fr/img/depart-solo-normandie-champ-france-elite-course-large-2017/#jp-carousel-2146.

Crédit Photo à Laurent Travert.

Start prvního závodu sezóny
3/17/2017

Start prvního závodu sezóny

Solo Normandie 2017

Děkujeme všem za podporu !!!

SoloNormadieEmma.jpg

Jak můžete vidět na obrázku, přípravy na závod a loučení před startem byly vysilující.

Nicméně je to za námi a je odstartováno.

Solonormandie.jpeg

Letošní premiéra Milana Koláčka ve třídě Figaro je a bude více než tvrdá. Závod Solo Normandie odstartoval v poledne. Po konzultaci s meteorology se vedení závodu rozhodlo pro změnu trasy. Vítr dnes v noci bude sílit, dále od pobřeží až k 80 km/h. Ve vysokých vlnách a hustém provozu by bylo příliš nebezpečné nechat sólové jachtaře křižovat kanál La Manche. 
 
35 hodin bez spánku
Nová trasa se sice vyhýbá vodám s rušným provozem, ale na druhé straně je velmi členitá a pluje se v oblastech plných mělčin a útesů. To znamená jediné. Po celou dobu závodu nebude ani chvíle na odpočinek.
 
Úspěch mezi profesionály
V prvním závodu sezóny je otázkou, kde je pro Milana hranice úspěchu. Figaro je profesionální třída, ve které většina závodníků již závodí mnoho let. Všichni jsou na tom lépe, co se týče rozpočtu, než náš reprezentant. Proto je možné říci, že umístění v první polovině startovního pole, tedy do 12. místa, je pro Milana mimořádný úspěch. Navíc se starými plachtami…

Držte nám prosím palce!

Něco málo bližších informací naleznete na lodních novinách zde a zde. Pro sledování průběhu online můžete jít přímo na web závodu solo-normandie.fr/la-carto-2017/

Děkujeme tímto také portálu jachting.info - "I my chceme pomoci spolu s týmem od Helly Hansen, připojíme se ke kampani a proto po celou dobu co poběží kampaň na startovači bude z každé objednávky kteréhokoliv produktu Helly Hansen v E-shopu odvedeno 5% z fakturované částky na Milanovo konto."  http://www.jachting.info/viewtopic.php?p=185110#p185110

http://shop.jachting.info/index.php?main_page=index&cPath=24_201&zenid=2680379cr0gb2018d5m2dhjvt7

fotografie z vody Crédit Photo : Thomas Deregniaux

ALONE ON THE WAVES  - Sám ve vlnách
3/15/2017

ALONE ON THE WAVES - Sám ve vlnách

Obrazový důkaz, že přípravy lodě na závod vrcholí a bonus k tomu - film - příběh Milana v poutavém 50ti minutovém dokumentu. Udělejte si čas, stojí za to.

Všem dosavadním startérům moc a moc děkujeme

Zuzana ​a Milan jsou dnes s nejmenší členkou posádky, jejich malou Emmickou, v Dieppe a je tam krásná mlha a zataženo:-) Co je však dle jejich slov rozjasňuje, je vaše přízeň!:-) Za první dva dny kampaně jste přispěli úžasnou částkou 46.700,- Kč, tedy 15% cílové částky. Jste úžasní! 

Jak je vidět na obrázku, kontrola lodě před závodem vrcholí, po drobné úpravě vyvázání fendrů bylo nutné zkontrolovat i funkce autopilota. 

 

kontrola autopilota.jpg

A moc a moc děkujeme i všem Vám dalším, kteří Milana podpoříte.

Podívejte se na film o Milanovi, krásně doplňuje informace tady na Startovači o jeho cestě za snem. 

A nebojte se, další zprávy ze závodu budou následovat. Chystá se video o meteorologické přípravě a další.

ReachedCZK 616,680(206%)

206%
CZK 300,000requested
216contributors
Contribute

project authorTeam HEBE 4

Rewards

CZK 250Jdu do toho s vámi

Jméno na lodi v seznamu podporovatelů, zaslání digitální foto Milana, lodi a seznamu podporovatelů a jako bonus na památku zaslání samolepky s logem Milana Koláčka vyvedeným malířem Janem Svobodou a nápisem "Czeching the edge!". I Vy se můžete za Čechy « dotknout hrany » v extrémních závodech s Milanem. A svoji nálepku vyrobenou z odolného materiálu si můžete nalepit třeba na auto, počítač , loď či kamkoliv jinam, kde se vám bude líbit a dělat Vám radost !

Number of available rewards: 168/200

Reward unavailable

CZK 400Jdu do toho s vámi s pohlednicí

Tučně vyvedené jméno na lodi v seznamu podporovatelů, zaslání digitální foto Milana, lodi a seznamu podporovatelů a jako bonus na památku za příspěvek k dosažení Milanova cíle vám přijde krásná pohlednice podepsaná Milanem osobně! Třeba si ji dáte na ledničku nebo Vám poslouží jako záložka do knížky... Pohlednice Vám však bude připomínat, že i Vy jste se stali součástí projektu !

Number of available rewards: 76/100

Reward unavailable

CZK 750Jdu do toho s vámi s plakátem

Větší jméno na lodi v seznamu podporovatelů, zaslání digitální foto Milana, lodi a seznamu podporovatelů a jako bonus na památku Vám přijde Milanem podepsaný plakát velikosti A2 k zavěšení do dílny nebo kanceláře či kamkoliv si budete přát. Při každém pohledu na loď řítící se vodou zčeřenou vlnami se můžete s Milanem zasnít. Bude to jako taková malá meditace ve všedním dni !

Number of available rewards: 48/70

Reward unavailable

CZK 1,500Jdu do toho s vámi s toaletní taštičkou

Větší tučně vyvedené jméno na lodi v seznamu podporovatelů, zaslání digitální foto Milana, lodi a seznamu podporovatelů a jako bonus na památku Vám přijde WASH BAG z Milanových plachet. Toaletní taštička, pouzdro na tužky nebo na co vám bude libo Vám bude připomínat, že i Vy jste součástí obrovské kampaně na koupi plachet pro Milana Koláčka! Je totiž vyrobena z plachet, které s Milanem křížem krážem propluly Atlantik v závodech.

Number of available rewards: 17/50

Reward unavailable

CZK 2,500Máme spolu pod čepicí

A držte si kloubouky, vážení, jedeme z kopce ! Tedy.. klobouky.. jsou to přece kšiltovky, co vám přijde jako poděkování za příspěvek na Milanovy plachty. Ozdobena bude samozřejmě logem Milan Koláček « Czeching the egde «. Je to fajn čepice, funkční, poslední model od Helly Hansen s odvětráváním a když bude potřeba, vleze se Vám do kapsy. Velikost UNI, do poznámky nám napište, zda si přejete bílou nebo tmavě modrou a také zda ji chcete podepsat. No a uvedení jména v patřičné velikosti na lodi v seznamu podporovatelů a zaslání digitální foto Milana, lodi a seznamu podporovatelů je zde také !

Number of available rewards: 4/30

Reward unavailable

CZK 4,500Táhneme za jeden provaz v teamovém tričku

Polotričko Helly Hansen CREW HH CLASSIC POLO / PIQUE POLO dámské WHITE/NAVY Na památku a nebo na nošení přijde reprezentativní týmové tričko Milanovy zavodní stáje s logem Milana Koláčka. 100% bavlna. Díky tomuto dárku můžete mít každý den pocit, že jste součástí týmu! Do poznámky uvedete svoji velikost, barvu (tmavěmodrá nebo bílá) a zda chcete polo dámské nebo pánské a také zda chcete tričko podepsat od Milana fixem. No a uvedení jména v patřičné velikosti na lodi v seznamu podporovatelů a zaslání digitální foto Milana, lodi a seznamu podporovatelů je zde také !

Number of available rewards: 11/20

Reward unavailable

CZK 6,000Máme spolu sbaleno na trénink

Helly Hansen CLASSIC DUFFEL BAG 50L Praktický voděodolný batoh na trénink, ať už na vodu, do posilovny, bazén či kamkoli se vydáte, třeba na odpočinkový víkend. Ozdoben bude samozřejmě logem Milan Koláček « Czeching the egde «. A může být i podepsán. No a uvedení jména v patřičné velikosti na lodi v seznamu podporovatelů a zaslání digitální foto Milana, lodi a seznamu podporovatelů je zde také !

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 7,000Chci vám pomoci při přesunech mezi závody

Sportovní přeplavby uskutečněné na lodi Figaro Beneteau 2-AQUARIUS. Loď bude přepravována mezi závody francouzského šampionátu v sólovém jachtingu. Budete se osobně moci přeplavby zúčastnit a jet s námi na lodi. Piriac sur Mer- Lorient. Datum 4 nebo 5.9.2017. 80Nm jednodenní plavba.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 10,000Chci vám pomoci při přesunech mezi závody

Sportovní přeplavby uskutečněné na lodi Figaro Beneteau 2-AQUARIUS. Loď bude přepravována mezi závody francouzského šampionátu v sólovém jachtingu. Budete se osobně moci přeplavby zúčastnit a jet s námi na lodi. Lorient - Les Sables. Datum: 17. - 19.4. 2017. Plavba Biskajským zálivem 100 Nm.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 10,000Chci vám pomoci při přesunech mezi závody

Sportovní přeplavby uskutečněné na lodi Figaro Beneteau 2-AQUARIUS. Loď bude přepravována mezi závody francouzského šampionátu v sólovém jachtingu. Budete se osobně moci přeplavby zúčastnit a jet s námi na lodi. Les Sables - Lorient. Datum: 30. - 31.4. 2017. Plavba Biskajským zálivem 100 Nm.

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 15,000Nutně musím mít teamovou bundu

Helly Hansen CREW HOODED JACKET BLACK Limitovaná edice nejoblíbenější bundy našeho týmu crew jacket bude Vaše! Je to univerzální bunda ozdobená logem Milan Koláček « Czeching the egde « a team v ní od jara do podzimu běhá po pontonech. Milan Vám ji samozřejmě osobně podepíše! Do poznámky uvedete svoji velikost a zda chcete bundu dámskou nebo pánskou. Bunda je vždy v jedné barvě, pánská je tmavě modrá, dámská v bílé. No a uvedení jména v patřičné velikosti na lodi v seznamu podporovatelů a zaslání digitální foto Milana, lodi a seznamu podporovatelů je zde také !

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 15,000Chci vám pomoci při přesunech mezi závody

Sportovní přeplavby uskutečněné na lodi Figaro Beneteau 2-AQUARIUS. Loď bude přepravována mezi závody francouzského šampionátu v sólovém jachtingu. Budete se osobně moci přeplavby zúčastnit a jet s námi na lodi. Dieppe - Lorient. Datum 3. - 5.7. 2017. Plavba z Normandie do jižní Bretaně kanálem La Manche Ch du Four 350 Nm.

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 15,000Chci vám pomoci při přesunech mezi závody

Sportovní přeplavby uskutečněné na lodi Figaro Beneteau 2-AQUARIUS. Loď bude přepravována mezi závody francouzského šampionátu v sólovém jachtingu. Budete se osobně moci přeplavby zúčastnit a jet s námi na lodi. Lorient- Saint Mailo. Datum 22-24.8.2017. 240nm dvoudenní plavba.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 15,000Chci to s Vámi zkusit na moři a jsem sám

SVEZENÍ NA LODI S MILANEM - TATO ODMĚNA JE EKVIVALENT svezení na lodi za 30 000 s tím, že dva startéři zaplatí každý jednu polovinu a každý tedy přispěje s touto odměnou. Bez Vaší vzájemné domluvy (tak abyste byli dva), případně bez kontaktu s námi (kvůli kontaktu druhého) si tuto odměnu nevolte. Děkujeme Tak tady už končí všechna sranda. Čekáme vás v Lorientu! Dva dny jachtingu s Milanem na jeho závodničce. Přijeďte až za námi a my Vám rádi ukážeme “Mekku” světového offshore jachtingu. Termín dohodou. Na lodi mohou být 1- 2 lidé plus skipper. Takže v otázce řízení lodi platí, budete muset.

Number of available rewards: 5/6

Reward unavailable

CZK 20,000Chci mít team i v pokoji

SEDACÍ PYTEL Z MILANOVÝCH PLACHET Sedací pytel vyrobený ze závodních plachet, které odjely závody na Azorské ostrovy a zpět, Transat AG2R La Mondiale a další. Limitovaná edice z kevlarových plachet. Můžete si být jistí, že co kus to originál. Nejedná se o žádnou tuctovou výrobu, ale dárek vyrobený speciálně k tomuto účelu. Pytel je naplněný kuličkami a je velmi pohodlný na sezení. Opět s nášivkou Milan Koláček “Czeching the edge” a podpisem. No a uvedení jména v patřičné velikosti na lodi v seznamu podporovatelů a zaslání digitální foto Milana, lodi a seznamu podporovatelů je zde také !

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 30,000Chci to s vámi zkusit na moři

SVEZENÍ NA LODI S MILANEM Tak tady už končí všechna sranda. Čekáme vás v Lorientu! Dva dny jachtingu s Milanem na jeho závodničce. Přijeďte až za námi a my Vám radi ukážeme “Mekku” světového offshore jachtingu. Termín dohodou.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 30,000Chci to s Vámi zkusit na moři II

SVEZENÍ NA LODI S MILANEM Tak tady už končí všechna sranda. Čekáme vás v Lorientu! Dva dny jachtingu s Milanem na jeho závodničce. Přijeďte až za námi a my Vám rádi ukážeme “Mekku” světového offshore jachtingu. Termín dohodou. Na lodi mohou být 1- 2 lidé plus skipper. Takže v otázce řízení lodi platí, budete muset:) Samozřejme jen pouze pokud budete mít zájem řídit, ale aktivní posádka je vítána!

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 40,000Na památku na závody

SET AEGIR HH z Transatu AG2R (kalhoty a bunda) Za výjimečnou podporu vás čeká výjimečný dárek! Tenhle set nejvyšší řady profesionálního oblečení HH odjel s Milanem legendární závod Transat AG2R La Mondiale a také Transat Quebec St. Malo. Velikost L, ale koneckonců i Vaší kanceláři může slušet. A podepsaný bude od Milana osobně.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 125,000Chci vám viset na ráhnu celý rok

Fandíte projektu tak strašně moc, že chcete být vyvedeni na ráhnu v ploše 20 x 70 cm. Máte to mít. A dokonce viditelné z obou stran a po celý rok ve všech závodech, ve všech přístavech a vůbec prostě budete s námi stále. Pojďte do toho s Milanem na všech frontách a ve všech médiích, které o závodech v roce 2017 napíší. Samozřejmostí je dodání fotografií a videí s Vámi na ráhně tak, jak v průběhu sezóny vzniknou a budou k dispozici.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable