Lucka startovač1.jpg

Melissa a nové album Hudba

Celkově již sedmá studiová nahrávka Melissy, avšak druhé album ve stejné sestavě. Opět trochu historie, ale nejen to. Album obohatí i několik hostů.

Melissa a nové album

ReachedCZK 55,000(110%)

110%
CZK 50,000requested
49contributors
ContributeRewards

Přátelé, obracíme se na vás s žádostí o podporu při dotočení a všeho kolem vydání našeho nového alba. Je to hromada práce, která nás ještě čeká, ale děláme to rádi.

Již sedmá studiová nahrávka volně navazuje na předcházející, velmi dobře přijatá alba Taverna a " a Due" Part II. Tentokrát jsme si ale nechali trochu volnější ruce a přizvali i několik hostů. Nechtěli jsme jen natáhnout ruku a na vaše peníze čekat v teple na gauči, takže jsme se do práce na albu před časem již pustili. A to včetně jeho průběžného nahrávání, což je možné jen díky ochotě našeho studiového zvukaře Matta Diesela, který ho s námi natáčí celou dobu "na dluh" . Riskli jsme to, protože věříme, že natáčíme velmi dobrou akustickou desku, chceme jí udělat co nejlíp a věříme i v to, že nás v tom nenecháte. Výhodou snad je, že na album nebudete čekat rok. Pokud to situace dovolí, bude k mání do začátku letních prázdnin a to v CD verzi digipack nebo digitálně plus bonusy. Detaily jsou součást sekce Odměny. Street sound studio

Melissa hraje v obsazení : Zpěv, housle, perkuse, kytara, ale v jedné skladbě jsme se vrátili k bicím a k base a v jiné písni zazní i harfa.

Bicí nám nahrál Martin Vajgl ( Čechomor, Wanastowky, nyní Olympic) a baskytaru si s ním zahrál Petr Bob Šťastný, člen další legendy, Turbo. V jiné písni zase uslyšíte harfu Páji Novotné a Matt ( Sabrage) si nakonec také zazpívá.Videoklipů je v plánu několik, ale Covid nám, stejně jako vám, pořád něco komplikuje a musíme album nejdřív dotočit. Zde tedy zatím druhá ochutnávka.

Půjdete do toho dál s námi? DĚKUJEME!!!  

Titulní stranu alba můžete zatím vidět zde. To máte za to, že jste to dočetli až sem. Motivem je starý rodinný obraz. Celý obal pro nás opět poskládá Ivo Vičar.                  Melissa Folk front cover

Příště doplníme další střípky z natáčení atd.. Makáme na všem kolem alba každý den.

Zatím děkujeme MOC. Opatrujte se.

ReachedCZK 55,000(110%)

110%
CZK 50,000requested
49contributors
Contribute

project authorMelissa

Rewards

CZK 100Podpora. Nepožaduji nic, podpořím skupinu.

V tomto případě děkujeme moc a někde na koncertě si třeba dáme společně skleničku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Digitálně

Odkaz ke stažení alba (WAV nebo MP3)+ scan titulní strany+ scan vnějšího obalu pro CD krabičky+ NOČNÍ VERZE vnějšího obalu k stažení+ DVĚ BONUSOVÉ SKLADBY navíc.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 260Digipack CD Folk

“ Chci prostě jen cd“. Na přání jsme zařadili i tuto položku na album bez dalších požadavků.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Digipack CD, button, bonus

Album s vaším jménem v bookletu jako poděkování + button s motivem některého z našich alb+ bonusová skladba ( WAV nebo mp3) k stažení navíc.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6003 CD ( Folk, Taverna, Zpátky na stromy)

CD s vaším jménem jako poděkování v bookletu, + odkaz ke stažení alba + scan titulní strany+ 2 různé buttony + odkaz k stažení bonusové skladby + promo CD Zpátky na stromy. + CD Taverna .

Number of available rewards: 46/50

Reward unavailable

CZK 8003 CD ( Folk, Taverna, "a Due" ) atd.

Podepsané CD s vaším jménem v bookletu, + odkaz ke stažení alba + scan titulní strany+ scan NOČNÍ VERZE vnějšího obalu pro CD krabičky+ 2 různé buttony + odkaz k stažení DVOU BONUSOVÝCH skladeb+ CD „ a Due“ . + CD Taverna .

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 3,000S Melissou na Pověsti

Ve spolupráci s Divadlem za oponou je Melissa součástí letních akcí "Tajemné kutnohorské pověsti ožívají". Noční město, Melissa a herci v kostýmech hrající scény z historie Kutné Hory. Skoro dvě a půl hodiny nočním středověkým městem. Akce závisí na počasí, ale koná se každý prázdninový čtvrtek, tak termín spolu určitě najdeme. Sklenička vína jde na nás. :)

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 5,000Vaše logo v bookletu, na webu, atd.

LOGO VAŠÍ FIRMY v obalu CD, poděkování na profilech skupiny, na rok logo vaší firmy na webu skupiny v sekci Partneři+ Podepsané album s vaším jménem v bookletu + odkaz ke stažení alba + scan titulní strany+ scan NOČNÍ VERZE vnějšího obalu pro CD krabičky+ 2 různé buttony + odkaz k stažení DVOU BONUSOVÝCH skladeb+ CD Taverna . + CD „a Due“ PART II. .

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 5,000Chceš být u natáčení klipu nebo v něm hrát ?

Melissa má v plánu ještě několik klipů k novému albu a buď se můžeš dívat nebo si v některém zahrát. Jsme lidi, domluvíme se. Nějaké to občerstvení taky bude. :)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,000Soukromý koncert, třeba jako dárek, + CD

SOUKROMÝ KOMORNÍ KONCETR pro vás a vaše blízké (zde v ČR, až to situace dovolí) + Podepsané album s vaším jménem na obalu či v bookletu + odkaz ke stažení alba+ scan titulní strany+ scan NOČNÍ VERZE vnějšího obalu pro CD krabičky+ 2 různé buttony + odkaz k stažení DVOU BONUSOVÝCH skladeb+ CD Taverna + CD „a Due“ PART II.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable