IMG_4973-3small.jpg

McBerds "První" Hudba

Kapela McBerds vydává debutové album "První".

IMG_4904-3small.jpg

ReachedCZK 23,100(103%)

103%
CZK 22,500requested
41contributors
ContributeRewards

Po několika letech společného hraní jsme se rozhodli natočit “První” desku.

Vlastními silami, pomocí vlastních prostředků.

Chtěli jsme vyzkoušet, jestli dokážeme projít sami celým “projektem natáčení”. Chtěli jsme mít prostor k experimentům s každou notou, možnost hledat i chybovat...vyzkoušet si studiovou práci komplet, ne “jen” z pozice hráče za mikrofonem.

Povedlo se nám. Natočili jsme 7 písní. Některé jsou s námi od samého počátku, některé jsou nové. Jsou na pomezí mnoha hudebních žánrů - směsicí folku a jazzu s jemnými prvky latiny a irské tradiční hudby, se základem v českých a moravských lidových písních.

...Co už ale sami nedokážeme, je desku vlastními silami vydat. Pomůžete nám?

 

ReachedCZK 23,100(103%)

103%
CZK 22,500requested
41contributors
Contribute

project authorMcBerds

Rewards

CZK 200CD “První”

Podpořte vydání našeho debutového CD jeho zakoupením. Za Váš příspěvek obdržíte podepsané CD s věnováním a navíc McBerds placku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Folková noc

Prožijte opravdovou folkovou noc s McBerds. Budeme hrát a zpívat, nocovat pod hvězdami, péct brambory v ohni, pít čaj z ešusu… Zajistíme vám cestu z Českých Budějovic do romantické přírody, drobné občerstvení a ryzí folkovou atmosféru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500CD “První” raritní

Staňte se majitelem jednoho z prvních 10 prototypů “První” s neopakovatelným designem, jehož autorkou je Jana Gutteková. Přidáme podpisy, věnování a placku.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 4,000Osobní koncert

Objednejte si nás. Zahrajeme Vám kdekoliv - třeba u Vás v obýváku, na zahradě. K narozeninám, na párty, nebo jen tak k příjemnému popíjení vína...Nebo možná jako překvapení pro někoho z Vašich blízkých, včetně písně na přání s osobním věnováním navrch. (K ceně musíte připočítat i náklady na cestovné z Českých Budějovic.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable