Bez názvu-1.png

Luky pro dětský tábor. Ostatní

Děti z lukostřeleckého tábora si nemohou dovolit vlastní vybavení, podpořte projekt a uděláte radost mnohým.

48981153_310431946239217_1521019129794920448_o.jpg

ReachedCZK 31,500(105%)

105%
CZK 30,000requested
40contributors
ContributeRewards

Podpořte nákup luků pro malé začínající lukostřelce.

Kdo jsme?

Jsme členové Spolku bojových umění (www.sebu.cz), který působí už řadu let v Kladně. Kromě tréninků pro dospělé se věnuje výuce dětí, včetně každoročního dětského tábora s výukou lukostřelby. Letošní ročník se bude konat v Mařenicích v severních Čechách v termínu od 10.8. do 24.8. Táborů se zúčastňují členové spolku, ale i děti z celé republiky a dětského domova.

Čeho chceme dosáhnout?

Chceme kvalitně učit i děti, které nemají vlastní vybavení, protože s lukostřelbou začínají nebo jim je rodiče nemohou pořídit. Počet těchto dětí začal stoupat i díky spolupráci s dětským domovem v Holicích u Pardubic. Děti se snažíme přivést na jiné trávení volného času, než je hraní počítačových her, nebo flákání se po městě. Z peněz chceme nakoupit 10 dětských luků. Se zvyšujícím počtem dětí nemůžeme zajistit luk pro každého a o jeden se střídají i 4 děti. Nejméně máme luků se slabým nátahem, které chceme nakoupit. 

IMG_20180814_122442.jpg

Co budeme kupovat?

Peníze budou vynaloženy na nákup 10 kvalitních reflexních luků o nátahu do 15 liber, aby s nimi děti mohly pohodlně zacházet. Případné přebytečné peníze budou investovány do šípů – jejich zásobu každý rok musíme obnovovat, nebo do dalšího vybavení tábora a zajištění programu. V roce 2019 nám na táboře také přibudou nízké lanové překážky. 

Spolek evropských bojových umění:

Působí v Kladně více než 20 let. Zabývá se výukou lukostřelby, šermu, vrhání zbraní a zápasu. Vyučujeme tzv. instinktivní lukostřelbu, při které nepoužíváme žádná mířidla. Spolek, jako jedna z prvních institucí zabývající se lukostřelbou v ČR, se zasloužil o její rozšíření a v budoucnu o to bude dále usilovat. Pravidelné tréniky jsou každé úterý a čtvrtek. Vedoucí tábora jsou jeho dlouhodobými členy.

 

Náš facebookový profil: https://www.facebook.com/sebutabor/

Stránky Spolku evropských bojových umění: www.sebu.cz

 

Jednotlivé dary:

Snímek obrazovky (31).png

Všem přispěvatelům pošleme emailem fotky z tábora z tábora 2019 se zakoupenými luky.

ReachedCZK 31,500(105%)

105%
CZK 30,000requested
40contributors
Contribute

project authorKarolína Zoltánová

Rewards

CZK 100Ceritifikát

Nevíte čím si vyzdobit nástěnku? Pochlubte se vaší štědrostí, díky našemu certifikátu o velikosti A4.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Děkovný dopis

Připravili jsme pro Vás ručně psaný dopis na kvalitním papíře. Jsou to kopie jednoho originálu - ale pššt. Klidně se jím chlubte, nikdo to nepozná.

Expected delivery of the reward: July 1899

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Sada za jedinečnou cenu.

Tři věci, které Vám budou připomínat Vaši štědrost v jedné obálce. - děkovný dopis - certifikát dárci - samolepka dárce

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Vánoční speciál - tématická svíčka

K příležitosti Vánoc jsme pro Vás připravili tématické svíčky. Fotka k vidění v Novinkách.

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 350Keramická mince

Máte jedinečnou šanci získat pamětní minci z limitované edice. Jedinečná upomínka tábora 2018. Nejen jedinečná, ale i originální mince, která nadchne každého sběratele.

Number of available rewards: 14/15

Reward unavailable

CZK 400Lenčina lukostřelecká kreace

Naše vedoucí Lenka si pro Vás připraví střeleckou sestavu, kterou jste ještě neviděli!! Střelba po pěti otočkách kolem své osy? Se zavázanýma očima? A další... Vše na exkluzivním videu pro Vás. Pošleme na Váš email.

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 600Lukostřelba na vlastní kůži.

Nadchli jsme Vás? Chcete si vyzkoušet lukostřelbu na vlastní kůži? Připravili jsme pro Vás poukaz na trénink lukostřelby, Vaší štědrost též odměníme jedinečnou samolepkou. Tréninky se konají každé úterý a čtvrtek v Kladně za zimním stadionem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Poznejte nás!!!!

Chcete nás vidět? Říkáte si, kdo je vlastně celé vedení tábora? Jak se bavíme, jací jsme? To vše můžete zjistit na SEBUčírku - každoroční večírek, na který jste srdečně vítáni! Zašleme Vám vstupenku na tento večírek. P.S. Slouží i jako lístek do tomboly.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Buďte věčnou připomínkou.

Vaše jméno bude trvale napsané na jednom ze zakoupených luků. Připíšeme i Váš, krátký text. Každé dítě, které luk použije bude vědět, díky komu ho má. Fotku luku s nápisem, Vám následně zašleme na Váš email. Abyste si to mohli připomínat i vy, zašleme Vám certifikát a samolepku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Bezvadný Vánoční dárek.

Kupte někomu ve svém okolí originální vánoční dárek a přitom potěšte i nás. Darujte poukaz s 5% slevou na tábor. Málo co potěší jako skvělý zážitek. Abyste věděli komu dítě svěřujete, pošleme Vám fotku organizátorů tábora a jako připomínku certifikát dárce a samolepku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,500Porovnejte své schopnosti.

Pojďte vy a Váši čtyři kamarádi porovnat své schopnosti v lukostřelbě. Budeme se Vám celé dvě hodiny věnovat při soukromém tréninku. Nikoho jste nesehnali? Nevadí budete mít děkovný dopis, samolepku a certifikát k tomu. Tréninky se konají v Kladně za zimním stadionem. Dobu je nutné domluvit předem.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Mega extra balík.

- děkovný dopis - originální samolepka - poukaz na individuální trénink lukostřelby pro čtyři osoby - certifikát - vytisknutá fotka organizátorů tábora z roku 2018 - šíp dle vlastního výběru kombinace barvy dřeva, peří a omotávky. - 12 % sleva pro účastníka tábora.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Baner

Máte jedinečnou šanci, aby Váš baner visel na každé naší akci a celoročně na našem webu, cvičišti i plakátech. Kamkoli se vydáme, pojede Vaše reklama s námi. K tomu Vám zašleme děkovný dopis a certifikát.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable