Startovač.cz1.jpg

Livingcraft server Hry & Apps

Modded Minecraft a Starmade servery Livingcraft shání peníze pro možnost provozovat některý z nových 1.6.4 FTB Modpacků.

2/7/2014

Zrušení classic serveru a otevření Real-Life

Rozhodli jsme se definitivně ukončit naši činnost v oblasti Bukkit Minecraftu a zrušili neoblíbený classic server. Na jeho místě jsme vytvořili náš vlastní modpack, zaměřený na stavební prvky, dekorace, dopravu a z části i na techniku.

Náš starý classic projekt už delší dobu umíral na nezájem hráčů i admin teamu. Proto jsme se rozhodli ho definitivně ukončit, a pohřbít s ním i dobu, kdy Livingcraft provozoval Bukkit servery. Na jeho místo jsme vytvořili unikátní modpack, obsahující takové módy, jako MoCreatures, Flan a balíčky pro něj, Flenixova města, Traincraft, Computercraft, Decocraft, Forge Multiparts na řezané blocky, 1.6.4 IndustrialCraft, Tconstructs a mnoho dalších. Server jede zatím na Beta provozu a modpack se ještě o některé módy rozroste. Už teď má ovšem server potenciá, stát se dobrou základnou pro hráče, kteří zase tolik nemusí někdy až přehnanou automatizaci na Unleashed, a raději staví a snaží se o komunitní život.

Server jede na MCPC++ 1.6.4

Odkaz : http://survival.livingcraft.cz/

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 8,000requested
0contributors
Contribute

project authorTest

Rewards

CZK 249Kredity + Solar

Peníze x 1.5 kreditů pro náš VIP Shop, + Hybrid Solar Panel pro každého dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399Permanentní VIP / Kredity. + Solar

Permanentní VIP na jeden z našich serverů, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop. + Ultimate Hybrid Solar Panel pro každého takového dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 499Permanentní E_VIP / Kredity + Solar, IC Credity

Permanentní E_VIP na jednom z našich serverů, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop. + Ultimate Hybrid Solar Panel a 200IC Creditů pro každého takového dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 699Permanentní E_VIP / Kredity. + Solar panely, IC Cr

E_VIP status na všech našich serverech, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop.+ 3 Ultimate Hybrid Solar Panely a 200IC Creditů pro každého takového dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Čestný hráč

HONORED status na všech našich serverech, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop.+ 3 Ultimate Hybrid Solar Panely a 200IC Creditů pro každého takového dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable