Startovač.cz1.jpg

Livingcraft server Hry & Apps

Modded Minecraft a Starmade servery Livingcraft shání peníze pro možnost provozovat některý z nových 1.6.4 FTB Modpacků.

Startovač.cz.jpg

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 8,000requested
0contributors
ContributeRewards

Kdo jsme ?

Server livingcraft.cz byl založen roku 2012, původně jako projekt několika adminů nespokojených se situací na dnes již zaniklém X-servers. Postupně se nám podařilo dostat se na pozici jednoho z technicky nejlépe vedených Minecraft serverů v ČR, kdy sice příliš neexcelujeme v tvorbě zábavy pro "dětské" hráče ve stylu Hunger Games, apod. , ale jako první se nám podařilo vytvořit i na nemodovatelné platformě Spigotu mnoha hráčům dech beroucí mapy za pomocí Terrain Controlu nemající na České scéně obdoby, a postupně jsme hlavní těžiště našeho projektu přesunuli na Feed The Beast a přes FTB Ultimate na FTB Unleashed modpack, který jsme jako jedni z mála schopni provozovat fakticky bez lagů a bez větších omezení pro hráče, kde s výjimkou několika nelogovatelných těžících nástrojů a bohužel nefunkčních řezaných blocků a vending strojů máme povolené defakto vše i pro neVIP hráče. Můžeme se pochlubit týmem schopných techniků, jedním Java programátorem pracujícím na vývoji IndustrialCraftu a příjemnou komunitou hráčů, kterou si pečlivě hlídáme a netolerujeme na serverech nikoho, kdo by chtěl slušným hráčům znepříjemňovat hru. Též se snažíme psát vlastní Wiki, s již defakto hotovou sekcí o často používaných Pluginech a jejich ovládání, a postupně tvoříme i články o u nás používaných módech.

Co si slibujeme od Startéru ?

Loni v Prosinci jsme založili na zkoušku náš StarMade server a letos v Lednu, jen co nám příjde nový HDD rozjedeme i náš vlastní modpack, který se bude postupně upravovat a vylepšovat na přání hráčů. Bohužel, tím se dostaneme do situace, kdy naše CPU, pojede na hranici svých možností. Problém s nedostatkem diskové kapacity a výkonu nám pomohli vyřešit sami hráči, kteří nám v Prosincové serverové sbírce pomohli zaplatit 2/3 z ceny přídavného disku, ale bohužel, nemáme žádné vlastní rezervy, které by nám umožňovaly nákup nového CPU. Server provozujeme spíše stylem, kdy VIP znamená výhody nad rámec, než omezení základu, a z toho co vybereme financujeme pronájem místa v serverovně a amortizaci stroje, a jako partě studentů VŠ nám dělá další vlastní investice do stroje problémy. Pokud by se nám zde podařilo sehnat potřebné peníze, mohli bychom náš portál dále rozvíjet a časem i založit další modpack server, jen co bychom sehnali personální kapacity na jeho vedení. Dobrých módů a modpacků je poměrně hodně,a je škoda, že se Česká Minecraft scéna omezuje na obstarožní Tekkit a odfláklou práci "našich" Lets Playerů, Čarovný Minecraft.

Využití peněz

  1.  8000, - Kč. - Nákup nového CPU, chlazení pro něj a nového zdroje.
  2.  8001 +, Kč. - Platby za dockování v serverovně, nákup HDD na zálohování map a hráčských dat.

Všechny prostředky ze Startovače budou využity pouze a jenom pro potřeby Livingcraft.cz !

Proč právě nám přispět ?

- Jsme nejlepší český modded Minecraft server, schopný provozovat bez lagů a omezení i monstrum typu FTB Unleashed

- Náš Admin-Team i mnoho našich Veteránů z řad hráčů vám rádi pomohou s jakýmkoliv módem.

- Aktivní přístup k řešení technických problémů, téměř vždy zastihnete minimálně Majitele online.

- Nikdo z Admin-teamu vás neodmítně, pokud dodržujete aspoň základy slušného chování a komunikace.

- Svůj svět jen pro sebe u nás může mít každý. Stačí si ho vygenerovat a nezapomenout na webu zamluvit.

- Neklademe si za cíl být monstrózní server se stovkami hráčů, se kterým nikdo, kdo chce v klidu hrát, bez desítek spamerů a grieferů, nechce mít nic společného. Chceme pouze nabízet kvalitní hru na kvalitních modpacích a ukázat české Minecraft scéně, že Čarovný Minecraft není vrchol vývoje módů, spíše naopak.

- Každý slušný hráč, je u nás vítán. Pokud mezi ně patříte, a nikdy jste nezkusili hru na Unleashed, určitě jí k nám pojďte vyzkoušet. Většina lidí se po vyzkoušení na Vanilla Minecraft už nikdy nevrátí. Já jsem jedním z nich. ( Raději si zkontrolujte, jestli máte 64Bitovou Javu. Bez ní to občas padá s Memory Errory.)

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 8,000requested
0contributors
Contribute

project authorTest

Rewards

CZK 249Kredity + Solar

Peníze x 1.5 kreditů pro náš VIP Shop, + Hybrid Solar Panel pro každého dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399Permanentní VIP / Kredity. + Solar

Permanentní VIP na jeden z našich serverů, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop. + Ultimate Hybrid Solar Panel pro každého takového dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 499Permanentní E_VIP / Kredity + Solar, IC Credity

Permanentní E_VIP na jednom z našich serverů, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop. + Ultimate Hybrid Solar Panel a 200IC Creditů pro každého takového dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 699Permanentní E_VIP / Kredity. + Solar panely, IC Cr

E_VIP status na všech našich serverech, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop.+ 3 Ultimate Hybrid Solar Panely a 200IC Creditů pro každého takového dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Čestný hráč

HONORED status na všech našich serverech, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop.+ 3 Ultimate Hybrid Solar Panely a 200IC Creditů pro každého takového dárce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable