Návrh bez názvu (4).png

LittleBear - Labyrint záhad Film & Video

Otevřete svoji mysl a vstupte se mnou do Labyrintu záhad. Videa o záhadách, paranormálnu, creepypastách, krimi a dalších různých zajímavostech.

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 3,500Teď do toho šlápnem!
Teď do toho šlápnem!

Prosadit se na internetu s dobrou myšlenkou je v dnešní době neustálý boj. Já se ale nevzdám a to hlavně díky vám, kteří mě podporujete. Tento milník je důležitý pro udržení mé tvorby a zajištění lepšího programového vybavení.

CZK 7,000Sny se plní!
Sny se plní!

Vaše úžasné komentáře u mých videí mi dodávají hodně energie a touhy stále se zlepšovat a přinášet vám poutavější a zábavnější videa. Na této hranici budu mít přístup k lepšímu technickému vybavení a informacím. Zároveň získám i více času pro moji tvorbu, hledání a zpracování zajímavých témat a pořádání různých soutěží a giveaways.

CZK 30,000Hurá do terénu!
Hurá do terénu!

Tento milník je mým snem. Konečně budu moci své toulky záhadami a paranormálnem proložit skutečnou realitou. Vyšetřování paranormálních předmětů a míst, přespávání na strašidelných místech a spousta dalšího. Mé pátrání dostane nový rozměr a já si budu moci dovolit vyrazit za tajemstvím přímo na místo činu a vy budete samozřejmě u toho se mnou. K tomuto kroku je zapotřebí hodně času a volnosti a také pořádnou techniku.

Contribute monthly

project authorLittleBear

Rewards

CZK 50Dobrá duše

Moc děkuji za tvoji podporu! Jako odměnu dostaneš přístup do základní části mého Discord serveru "Labyrint záhad", kde sdílíme různé články, záhady, zajímavosti, tajemné příběhy a fotky. Dále se budeš moci podílet na výběru témat některých mých youtube videí a navíc ode mě dostaneš každý měsíc kupon s 5% slevou na nákup na Eshopu, kde mám merch. Na DC serveru Labyrint záhad dostaneš roli "Dobrá duše". Do poznámky (Upřesnění odměny) mi prosím napiš tvůj nick na Discordu, abych tě mohl pozvat ;).

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 75Médium

Vážím si tvé podpory! Moc děkuji :). Dostaneš odměny z tieru "Dobrá duše" (místo 5% slevy dostaneš 10%) a navíc: V Labyrintu záhad dostaneš přístup do voice chatovací místnosti jako posluchač (s možností psát zprávy). Zde se budeme moci každý týden sejít a budu zde také live streamovat. Na DC serveru Labyrint záhad dostaneš roli "Médium". Nezapomeň mi do poznámky (Upřesnění odměny) napsat tvůj nick na Discordu, abych tě mohl přidat ;).

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 125Spiritualista

Mockrát děkuji za tvoji podporu, velmi si toho vážím! Dostaneš odměny z předchozích tierů a navíc: Tvé jméno bude uvedeno v titulcích každého YT videa. Dostaneš ode mě také follow na TikToku, YouTube a Instagramu. Na DC serveru Labyrint záhad dostaneš roli "Spiritualista". Do poznámky (Upřesnění odměny) mi prosím napiš tvůj nick na Discordu, abych tě mohl pozvat ;).

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 175Exorcista

Moc, moc děkuji! Na této úrovni dostaneš odměny z předchozích tierů a navíc: Budeš moci se mnou pokecat ve voice chatovací místnosti, zahrát si se mnou hru, atd. Navíc ti na konci YT videa osobně poděkuji. Na DC serveru Labyrint záhad dostaneš roli "Exorcista". Nezapomeň do poznámky (Upřesnění odměny) napsat tvůj nick na Discordu, abych tě mohl přidat ;).

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 500Lovec Démonů

Jsi prostě nejlepší! Tvá podpora pro mě opravdu hodně znamená. Moc děkuji! Dostaneš odměny ze všech ostatních tierů a navíc: Každý měsíc ode mě dostaneš mnou osobně vybraný dárek. Dostaneš ode mě shoutout na TikToku a Instagramu a každý týden se budeme moci domluvit na soukromém voice chatu (délka callu bude záležet na mé vytíženosti, vždy to však bude minimálně 15 minut!). Na DC serveru Labyrint záhad dostaneš roli "Lovec Démonů". Do poznámky (Upřesnění odměny) mi prosím napiš tvůj nick na Discordu, abych tě mohl pozvat ;).

The number of rewards is not limited

Contribute monthly