32890237_10212291729553409_2805029328402776064_o.jpg

Literární & cestovatelský klub Ostatní

Neziskový soukromý klub, to je dnes jedno z mála míst, kde člověk může uniknout všudepřítomným státním slídilům a svobodně komunikovat...

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 10,000Nezávislý měsíčník
Nezávislý měsíčník

Magicka 10 znamená, že jsme dosáhli schopnosti hradit částečně náklady na klubové prostory v Porubě a editora nezávislého měsíčníku.

CZK 30,000Nezávislý klub
Nezávislý klub

Magická 30 znamená, že kromě prostor a editora máme zajištěn i každodenní provoz klubu ke schůzkám příznivců nezávislé literatury a nestandardního cestování do nestandardních zemí, jako je Karabach, Tatarstán, Írán, Podkarpatská Rus, Kosovo, Bosna, Albanie a mnohé další opomíjené lokality

CZK 50,000Nezávislé publikování
Nezávislé publikování

Magická 50 znamená, že kromě schopnosti pokrýt všechny předchozí aktivity budeme mít člověka, který se bude plně starat o fungování nakladatelství, které nebude závislé na standardních komerčních postupech dnešního světa.

Contribute monthly

project authorLadislav Větvička

Rewards

CZK 190Členský příspěvek L & C klubu

Za cenu odpovídající večeři v malé venkovské restauraci, sklence vína a přečtení časopisu typu Reflex se stanete členy Literárního & cestovatelského klubu, měsíčně budete dostávat elektronický klubový časopis s nejzajímavějšími texty měsíce a zdarma obdržíte jednu knihu Ladislava Větvičky v každém kalendářním roce.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 490Partner L & C klubu

Partner klubu má nárok na 20% slevu na veškerou útratu v našem klubu. Měsíčně bude dostávat elektronický klubový časopis s nejzajímavějšími texty měsíce a zdarma obdrží všechny knihy Ladislava Větvičky vydané v daném kalendářním roce.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 990Společník

Společník klubu má nárok na 30% slevu na veškerou útratu v našem klubu. Měsíčně bude dostávat elektronický klubový časopis s nejzajímavějšími texty měsíce a zdarma obdrží všechny knihy Ladislava Větvičky vydané v daném kalendářním roce. Navíc se bude spolupodílet na rozhodování klubu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 9,990Filantrop

Filantrop má nárok na 40% slevu na veškerou útratu v našem klubu. Měsíčně bude dostávat elektronický klubový časopis s nejzajímavějšími texty měsíce a zdarma obdrží všechny knihy Ladislava Větvičky vydané v daném kalendářním roce. Kromě spolupodílení na rozhodování klubu bude automaticky členem redakční rady a bude spolurozhodovat o aktivitách cestovatelských i literárních..

The number of rewards is not limited

Contribute monthly