zachrante knizky.png

Linka 451 aneb Zachraňte knížky! Knihy

Lidé pomáhají lékařům, divadelníkům, pivovarníkům... ale na knižní nakladatele se zapomnělo. Pomoci můžete i vy a ještě za to něco dostanete!

Pomáháme dál aneb rozjeli jsme vlastní e-shop Linka451.cz + DÁREK
7/23/2020

Pomáháme dál aneb rozjeli jsme vlastní e-shop Linka451.cz + DÁREK

Linka 451 na Startovači byla super úspěch a na ten chceme navázat i novým projektem.

Vážení přátelé, startéři, podporovatelé Linky 451!

Jak jsme psali už tolikrát, váš zájem a vaše podpora nás hodně překvapila. A nejen nás, ale i nakladatele, kteří z toho měli, teď již snad příjemné, starosti. Ačkoliv v době, kdy posílali desítky a stovky několikakilových balíčků, jim to třeba tak příjemné nepřišlo :) Díky vám jsme ale pomohli vyvážit příjmy, které nakladatelům v krizi částečně nebo zcela vyschly.

Od samotného skončení kampaně jsme pak přemýšleli, jak pomáhat dál. Trh s knihami má řadu specifik a nakladatelé jsou závislí na řadě proměnných. Nejde tak jenom o koronakrizi, která všechny tyto neduhy odhalila a umocnila. Proto jsme přemýšleli nad způsobem, jak udržet myšlenku Linky 451 a pomáhat nakladatelům kontinuálně.

Jako zajímavé řešení nám přišel samotný balíček. Netradiční forma prodeje knížek, nový distribuční kanál mimo ty klasické. Proto jsme se rozhodli založit vlastní e-shop www.linka451.cz, který pojede přesně v duchu naší původní aktivity - bude vstřícný k nakladatelům i samotným nakupujícím. Co vám nová Linka451.cz přinese? To popisujeme i v novém videu...

Balíčky sestavené kurátory: Obsah balíčku vždy sestaví odborník či osobnost! Vzhledem k faktu, že jsme Linku zprofesionalizovali a máme i skladové prostory, mícháme teď balíčky z knížek napříč nakladateli = pestřejší nabídka pro vás.

Balíčky s přidanou hodnotou: Velkým řetězcům nechceme a ani nemůžeme konkurovat cenou, chceme ale vám ale poděkovat za podporu přidanou hodnotou. Počítáme s tím, že ve vybraných balíčcích budou i knížky s věnováním, poděkováním a podpisem autora. Jinde zase knížka navíc nebou voucher.

Skutečná záchrana knížek: Nakladatelé mají sklady plné knížek, které jsou neprodejné díky jedné malé závadě. Nechceme, aby tyto knížky končily ve sběru nebo v plamenech, a proto je dáváme zdarma k našim balíčkům. Nový domov tak naleznou ve vaší knihovně.

Nová aktivita tak vznikla jako pomoc nakladatelů nakladatelům. Tím, že se knížky a nakladatelé míchají v balíčkách, se k vám mohou dostat i tituly, které byste si normálně nekoupili. Budete ale překvapeni jejich kvalitou a můžete objevit něco zcela nového. Něco, po čem byste v obchodě normálně nesáhli a byla by to škoda.

Cílem naší aktivity je pomáhat nakladatelům a u nich chceme, aby z prodeje měli profit. Výhodnost balíčků už tedy nebude taková, jako v původní kampani na Startovači = chceme, aby nakladatelé vydělávali. A ostatně, pokud bychom se pustili do cenové války, byl by to boj, který s velkými distribucemi nemůžeme vyhrát. 

Proto jsme rádi, že do naší aktivity aktuálně nastoupila nakladatelství BBArt, Kazda, Slovar, Smart Press, Argo, Epocha, SUN, Šulc a Švarc, Dybbuk, Jota, Tympanum, Straky na Vrbě, Mytago, Fantom Print, CREW, Host, Hejkal, Soukup-David a Susa.

A vy, co jste to dočetli až sem, máme pro vás dárek. Za podporu na Startovači a za podporu nové Linky451 máme pro vás speciální balíček Děkovačka v hodnotě 990 Kč. Berte to jako poděkování za podporu v původní kampani a zároveň jako možnost vyzkoušet náš nový projekt. Balíček je limitovaný na 100 kusů a částku si mezi sebou rozdělí jen nakladatelé.

Budeme pak rádi, za jakékoliv připomínky a komentáře, jak službu zlepšit.

Díky a s pozdravem
Tým “nové” Linky451
Mikoláš a Lukáš (a Veronika s Ninou)

Balíčky doručeny, na cestě nebo vrácené aneb jak je to s odměnami?
5/21/2020

Balíčky doručeny, na cestě nebo vrácené aneb jak je to s odměnami?

Bude tomu měsíc, co jsme společně zachraňovali knížky. A to sakra úspěšně...

Bude tomu měsíc, co jsme společně zachraňovali knížky. A to sakra úspěšně - vybrali jsme hromadu peněz nakladatelům, které krize i kroky vlády zasáhly nejvíce. Probrat se penězi a správně je rozdělit podle prodaných balíčků, to byla jedna věc (Startovač ani my jsme si nevzali ani korunu, to jen pro jistotu :), druhá pak ty balíčky zabalit a poslat.

A to byl oříšek.

Jste na Facebooku?
Sledujte naší FB stránku a všechny novinky kolem Linky!

Někteří nakladatelé takových balíčků posílali doslova stovky. Někteří menší nakladatelé zase nikdy takovou službu neposkytovali, takže museli bojovat s balením, dopravou, pracovní silou i tou skutečnou fyzickou silou. Balíčky často měli několik kilogramů, v případě Walesu dokonce až necelých deset kilo!

A to ještě nemluvíme o problematice špatně zadaných adres nebo záhadnému efektu, který vědci přes logistiku znají pod jménem “Česká pošta”. Ostatně ani služba Balík do ruky není zárukou, že všechno proběhne hladce, a Jan Melvil Publishing například rozesílá lidem i čísla zásilek, aby je mohli sledovat online.

Jak jsme ale sledovali sociální sítě, tak balíčky v drtivé většině doputovaly na správné místo a vzbudily hodně radosti. Některé balíčky jsou dost možná ještě na cestě (kapacity některých, hlavně menších nakladatelů, jsou velmi omezené) a některé se i vrátily zpět (jak nás informoval např. Dybbuk), někde trvalo sehnat autory na podpisy (Fantom Print). 

Pokud tedy ještě balíček nemáte, zkuste kontaktovat přímo podpořeného nakladatele, kde se stala chyba. Pokud jsme koukali, v podstatě všichni mají Facebookovou stránku nebo klasické webovky. Je možné, že vás balíček prostě nezastihl stejně jako lísteček o tom, ať si ho vyzvednete na poště.

Děkujeme za podporu i za trpělivost.

Na nakladatele jste přispěli neuvěřitelných 3,166 milionu!
4/29/2020

Na nakladatele jste přispěli neuvěřitelných 3,166 milionu!

Přátelé, byli jste skvělí, jsme dojatí, že jste vyslyšeli naše volání a pomohli zachránit malým nakladatelům, když ne živnost, tak alespoň tohle vykloubený jaro!

Máme výborné ohlasy ze všech stran, na to o jak masivní akci se nakonec jedná, vše proběhlo (klepy klep) bez problémů. Nás teď čeká rozesílání excelových souborů s adresami, posílání peněz, zjišťování, kde všude to má Mikoláš blbě v tý excelový tabulce, kterou nevíme proč jsme svěřili jemu a následné napravování škod, ale celkově si myslím můžeme říci z plných plic:

Mělo to cenu!

Díky Konektor Social, že na tom Lukáš mohl dělat v pracovní době (a pak ve volném čase), díky Martinovi, Červovi a Karlovi ze Startovače, že se zřekli provize, a obzvlášť Martin na tom vyšíval jak jinej na rouškách, a tedy, že jdou všechny prachy tam, kde jsou potřeba. A neposlední řadě BLate Night Show, bez které by to vlastně nevzniklo!


Největší dík patří ale samozřejmě vám, že jste do toho šli s námi, budeme moc rádi, když fotky, rozbalovačky, nejlepší kousky a unboxingy označíte hashtagem #linka451 a někam je nasdílíte, nebo nám je hodíte do zprávy na Facebooku, kde máme stránku Linka 451: Zachraňte knížky! My se pak budeme radovat s vámi.

Co se teď děje?

V průběhu kampaně jsme komunikovali s nakladateli a hned po skončení kampaně jsme jim nasdíleli všechna potřebná data a řešili jsme peníze, které dostanou – každý nakladatel dostane tolik, kolik jste si od něj nakoupili. Nakladatelé už zároveň chystají balíky, balí je a rozváží na poštu. A mějte na paměti, že jde o tisíce balíčků a desetitisíce knížek! Neuvěřitelné číslo, ze kterého se nám ještě teď točí hlava.

Díky!

Mikoláš & Lukáš & Martin

P.S. 30. 4. je extrémně optimistický scénář (ačkoliv příjem některých balíků již máme potvrzen!), proto prosím mějte strpení, i díky prodloužení kampaně, i díky objemu se nakonec určitě nepodaří poslat vše do zítra, ale všichni pro to dělají maximum!

Děkujeme za 2,5 milionu a tady máte to NEJ z kampaně!
4/24/2020

Děkujeme za 2,5 milionu a tady máte to NEJ z kampaně!

Přátelé, k oslavě 2,5 milionu jsme si pro vás připravili takové menší vyhlášení. A protože se jmenujeme Linka 451, pojmenujeme ceny Bradburáky! 

Ne, marketingový potenciál tento název nemá žádný, ale to nám nevadí. 

Tady jsou Bradburáci 2020:  

Nejdojemnější příběh: GNOM

Nakladatelství Gnom bylo jedno z prvních, které se přidalo. Startovali se svoji kompletní tvorbou, bohužel bylo jen devět balíčků. Co na začátku vypadalo jako “že by se mohlo během 14 dnů při troše štěstí prodat”, bylo fuč hned.

Vzhledem k omezené produkci jsme se tedy domluvili, že zkusíme druhý balíček, kde bude vysvětleno, že už prostě je na skladě jen 6 titulů. Fanoušci se neurazili, naopak přesto objednávali dál a dalších 30 balíků bylo vyprodáno. Po domluvě jsme zvedli na 50, ale víc už prostě není. Gratulace! 

Nejlepší pozice: NOVÁ BESEDA

Přátelé, naprosto nevíme, jak se to stalo, ale zhruba někde okolo 50 balíčku se nám začaly řadit ty nové od shora. 

Jestli systém Startovače usoudil, že už toho bylo dost a začal vše vnímat jako novou kampaň, nebo jsme zmáčkli zázračné tlačítko, naprosto netušíme. Každopádně systém je naprogramovaný tak, aby nové šly dospod a vše se řadilo podle ceny. (Jak je to u klasických kampaní na Startovači rozumné.) A když je cena jednotná, holt šli nováčci dospod. Nová Beseda to ale odpálila znova. Tak snad to pomohlo? 

Skokan kampaně: WALES
Přestože se nakladatelství Wales připojilo až v polovině kampaně, objem mají velmi solidní, byť jeden balíček vsadil na solo autora (Raymond Elias Fiest). Potvrdilo se, že cílovka pracovně pojmenovaná comic-con je přítomná nejen mezi fanoušky BLate Night Show, ale u zkušenými uživateli Startovače!

Nejlepší Startér: PETR "22 balíčků" JALAMUDIS  

Psali jsme Petrovi, jestli můžeme zveřejnit jeho jméno, a nebyl proti. Naopak napsal: “Balíčky jsou super:) Už teď vím, že nějaké knihy a komiksy budu mít dvakrát, ale za podporu nakladatelství to stojí. A kdyžtak, kniha jako dárek vždycky potěší, teď všichni kolem mě budou dostávat něco na čtení :)” Gratulujeme šťastné rodině a kamarádům, kteří se mohou těšit na hodnotné dary. A doufáme, že má Petr velkou knihovnu! 

Největší výtlak: CREW

Stovky balíčků poputují ze skladů CRWE a jejich skladníci budou doslova potit crew! Je nám jich líto, ale jak nám napsali z Fantom Printu (s Agrem jsou na medailových pozicích): „Velký počet expedovaných balíčků jsou ty nejpříjemnější starosti, které si v těchto časech můžeme jen přát!“ 

Než CRWI začnete závidět, tak vězte, že právě jejich informace o trhu nás nakonec dokopaly nejen k úvodnímu videu na BLate Night Show, ale i k této kampani.

Díky všem, ještě nekončíme, dejte o Lince 451 vědět!

Díky za 2 miliony: PRODLUŽUJEME a PŘIDÁVÁME!
4/22/2020

Díky za 2 miliony: PRODLUŽUJEME a PŘIDÁVÁME!

Přátelé, kdyby nám někdo před 14 dny řekl, že vybereme 2 miliony pro nejmenší, malé a trochu i středně velké nakladatele, poslali bychom ho k Chocholouškovi… nebo pro Bibli, ať to „tam nahoře domluví“. 

Jste skvělí!

Jsme rádi, že jste pochopili situaci, kdy jsou nakladatelé doslova v pasti, a jsme si jisti, že nejen dobrý pocit, ale i zásoba kvalitní literatury vám budiž odměnou! Tady na Startovači není úplně prostor řešit, co všechno se na trhu s knihami děje informace ale sdílíme na našem facebook profilu.

Z akce máme radost právě i z toho důvodu, že to není žádné klečení s nataženou rukou, naopak to podle nás perfektně naplňuje klasické win-win scenario. 

  1. Vy dostanete skvělé knížky za výbornou cenu a třeba ještě nějaké překvapení navíc!
  2. Nakladatel prodá své knihy za férové a pro ně stále rozumné grošovné!

Vzhledem k tomu, že tohle opravdu nečekal nikdo, někteří mají oprávněné obavy, jak to celé pobalí, pošlou a vůbec logisticky zvládnou, ale pevně věříme, že to jsou příjemné starosti? 

Skutečná pomoc nakladatelům

Máme už konkrétní ohlasy a je to někdy dojemné čtení. Menším subjektům akce skutečně může ne třeba přímo „zachránit byznys“, ale určitě pomoci překlenout nejtěžší období. I kdyby jen povzbudila v tuhé době, mělo to cenu! (Reakce „my máme radost, že si na nás vůbec někdo vzpomněl,“ nebyly vůbec výjimečné.) 

Naopak někteří odvážnější nakladatelé už plánují, jak se získanými prostředky budou moci vydat další knihu a tím dát práci tiskárně, předkladateli, korektorovi, redaktorovi a dalším lidem kolem knih, které to také trefí silou rozjetého náklaďáku.  

A protože od některých jsme slyšeli pro nás až děsivé „Linka 451 je v tuhle chvíli náš jediný příjem,“ rozhodli jsme se, že peníze, které jsme chtěli dostat k nakladatelům co nejdříve, což byl nakonec primární cíl akce, ještě o pár dní pozdržíme… 

PRODLUŽUJEME! 

Na žádost z obou stran prodlužujeme akci do pondělí 27. 4. do 4:51 hodin ráno. I když hezké víkendy nákupu knih příliš nepřejí, dá to nám i vám pár dní navíc. Rozhodně ale nechceme jít proti malým knihkupcům, kteří mohou v pondělí ráno otevřít! Je to další nesmírně důležitý článek celého knižního řetězce a podkopávat mu nohy nechceme a nebudeme. 

Na druhou stranu je potřeba říci, že pro nakladatele se mnoho nezmění. To, že se otevřou knihkupectví, je naděje pro celý knižní ekosystém, ale než se v nich něco prodá (všichni jdeme přece nejdřív nechat naondulovat psa, jo pardon, to už můžeme), než přes distribuci (a jestli vůbec) dostanou peníze – to může trvat týdny i měsíce. 

Já vím, pokud toto čtete, pravděpodobně už jste naši Startéři a ohromné díky za to! Ale mrkněte, jestli třeba balík o přírodě neudělá větší radost tátovi víc než obligátní lahvinka, jestli z dětské literatury nevyberete pár hodnotných knih místo plastové hračky k těm narozeninám v létě… 

A mrkněte, jestli i vás něco ne zaujme z nových věcí, protože… 

PŘIDÁVÁME!

Máme nové nakladatele: ÉLYSION s balíčkem VLK – TAJEMNÝ, OBDIVOVANÝ I NENÁVIDĚNÝ! Kouzelné knihy o úžasném stvoření nejen pro milovníky přírody. A jedno ze zásadních nakladatelství našeho fandomu KLUB JULESE VERNEA s lootboxem MEČEM A MAGIÍ. 

Ale nejen to! Rozhodli jsme se na závěr kampaně „go big“ a i když je nám jasné, že přehledné už to dávno není, dali jsme současným nakladatelům šanci přidat ještě jeden poslední balíček. 

Tak hoďte voko, ale než skončím: Díky moc za všechny, už teď jste naprosto skvělí! 

Mikoláš, Lukáš, Martin aka Linka 451 

P.S. Zároveň je možné, že se vše nejen díky nečekanému objemu, ale i pár dnům navíc, nepovede poslat do 30. 4., tak buďte prosím trpěliví. 

P.P.S. Šiřte to do světa! Hashtag #linka451 nám umožní to lépe vyhledat a dojmout se nad vašimi reakcemi, což je nakonec „naše výplata“?

Tak tohle jsme nečekali! To si žádá nové video a balíčky
4/20/2020

Tak tohle jsme nečekali! To si žádá nové video a balíčky

Co jeden a půl míče, jeden a tři pětiny míče už máme, ale podpora pořád nekončí. Koukněte se na nové video a prohlédněte nové balíčky nakladatelů. Děkujeme za podporu!

Na číselníku už můžete vidět, že na podporu nakladatelům jde přes 1,6 milionu korun, my se ale zasekneme u toho klasického kulatého milníku "jeden a půl míče". Neuvěřitelná částka, za kterou vám velmi děkujeme!

A takovéhle číslo, to si žádalo další video! Mikoláš teď rozvede, proč jsme do toho šli, co to pro nás i pro nakladatele znamená, a rozebereme i to, co můžete získat v jednotlivých balíčcích!

Abyste pochopili, od začátku celé záchranné akce jsme podpořili na 24 malých nakladatelů, kteří na oplátku poskytli výhodné balíčky plná překvapení. Najdete v nich komiksy, sci-fi, fantasy, horory, detektivky, dětské knížky i audioknihy.

Každý si určitě vybere a pojďme se podívat na nejnovější nabídku balíčků...

KAZDA: TO NEJLEPŠÍ Z PŘÍRODY: Plujte s námi oceánem, naučte se létat nebo se rozběhněte po louce a objevujte krásy okolního světa! Speciální balíček, který jsme v Nakladatelství Kazda připravili pro milovníky přírody, obsahuje 5 knih, které vás uchvátí. To vše v hodnotě 1834,- Kč.

KAZDA: BALÍČEK PRO DĚTI PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ: Ukažte dětem krásy přírody a objevujte s nimi nepoznané! Speciální balíček, který jsme v Nakladatelství Kazda připravili pro děti od 4 let, obsahuje 6 knih, které si vaše děti zamilují.

WALES: RAYMOND ELIAS FEIST: Vneste si do života trochu chaosu… 5 knih od dnes již proslulého autora R. E. Feista. Plus malé překvapení navíc. Knížky v přibližné hodnotě 2000 – 2200 Kč.

WALES: FANTASY MEGANÁLOŽ: Obří nálož dvaceti fantasy knih od českých i zahraničních autorek, v původních prodejních cenách za bezmála pět tisíc. Vhodné především pro milovníky dlouhých ság, ale přimícháme i pár samostatných kousků.

LIPNIK NADĚLUJE KOMIKSY: Plná nálož těch nejlepších českých komiksů ověnčených cenami + originál kultovní Recykliteratury v ceně 2000 Kč za 1000 Kč. To má cenu!

JOTA: RETRO: Jízdenka do knižního RETROSVĚTA, kdy to vypadalo, že hranice budou zadrátované už napořád, v hodnotě 2000 bonů, tedy korun a pro Vás jen za 1000! Od socialistického konzumu, kdy obchody byly sice otevřené, ale nebylo v nich skoro nic, přes (povolenou) dovolenou na Balaton nebo Rujánu až k odívání včetně riflového fenoménu. Za tenhle balíček vás budou vaši boomeři milovat!

JOTA: PODIVNÉ TAJEMSTVÍ: Po návštěvě Podivných dětí v Sirotčinci a Ústavu pro duševně choré vás zachrání mistr přežití bez toaletního papíru Bear Grylls a taky řádná dávka humoru (ať už suchého irského nebo nekorektního twispovského). Tohle vše v ceně přes 2000,-, ale pro vás jen za 1000,-. Zabaleno do vaku, který nebudete chtít sundat:-)

SMART PRESS: KNIHY PRO CELOU RODINU: Udělejte radost celé své rodině a objednejte si tento balíček. Najdete v něm knihy pro sebe, manžela/manželku, babičku či dědu i své děti. Celkem pět knih v hodnotě 1 995 Kč. Jednou z knih je i edukativní kniha, kterou připravily Monika Kindlová a Martina Boledovičová (nakladatelka Smart Press, s.r.o.) a pojednává o českých tradicích, rodinných rituálech a oslavách. Pro tebe a tvoji rodinu v limitované edici s bílou obálkou. Součástí balíčku i drobné dárky k vaření či pro potěchu oka i duše.

SMART PRESS: TO NEJLEPŠÍ ZE ZDRAVÍ A BIO: KUCHAŘKY: Rádi zdravě vaříte a zkoušíte něco nového? Pak je tento balíček přesně pro vás. Posíláme vám 4 vybrané bestsellerové kuchařky v hodnotě 1 896 Kč z našeho nakladatelství, nejen, že se dozvíte spoustu informací z prostředí zdravého a bio vaření, a budete moci vyzkoušet spoustu nových receptů, ale pokud budete mít štěstí, můžete mít knihy i s podpisem. Součástí balíčku i drobné dárky k vaření či pro potěchu oka i duše.

Vybrali jsme díky vám milion! Důvodů k optimismu je ale pořád málo...
4/14/2020

Vybrali jsme díky vám milion! Důvodů k optimismu je ale pořád málo...

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Na nakladatele jsme vybrali milion korun! Děkujeme všem. Nicméně problém je trochu složitější a o tom víc v novince...

Děkujeme za obrovskou podporu, která nyní přesáhla částku 1 milion korun. Za 5 dní jsme společně získali milion, který půjde přímo nakladatelům. Sám Startovač.cz nebo někdo jiný (vyjma státu ve formě daní) si peníze nevezme. Akce na Startovači přitom poběží ještě týden a ještě týden budete moci pomáhat.

Vy, Startéři, už jste svojí roli splnili, ale věříme, že je tady ještě spousta dalších lidí, kteří rádi nakladatele podpoří a pořídí si atraktivní balíček plný knižního překvapení. Pokud chcete ještě pomoci, sdílejte tento projekt dál mezi přátele.

Nicméně, ačkoliv to může vypadat jako úspěch, situace je pořád velmi nejasná. Pojďme se na to podívat podrobněji:

Situace před měsícem

  • stát zavřel knihkupectví, která dělají 80 procent prodejů
  • největší hráč na trhu se rozhodl, že nebude platit
  • nikdo neví, co bude, kdy uvidí svoje peníze (i za Vánoční prodeje)

Situace po měsíci:

  • Zaorálek slíbil miliardu, na živou kulturu (nejen nakladatelé) půjde 440 milionů
  • Na peníze navíc dosáhnou jen ta nakladatelství, která v minulosti obdržela grant
  • Knihkupectví jsou nicméně stále zavřená a otevřou se až 27. dubna (zřejmě)
  • OSVČ asi něco dostanou, kdo, kolik a vlastně čeho ale pořádně nikdo neví
  • Knihkupci navíc mají často náklady spojené se zavřenými prodejnami (např. nájem)

A pokud chcete pomoci knihkupcům? Na ty je zcela upřímně naše aktivita krátká, nicméně jakmile se knihkupectví otevřou, vemte je útokem jako Hornbach o víkendu… No, to raději ne, ale určitě uděláte dobrou věc, pokud si v klidu, v rozestupu a s rouškou půjdete koupit knihu do svého oblíbeného kamenného obchodu. 

Děkujeme za podporu a že nám na Lince 451 pomáháte situaci hasit!

A tady jsou pak noví nakladatelé a nové balíčky...

OLYMPIA: FOTBAL, TO JE HRA! - Pro fandy a jejich přátele, balíček plný knih o vašem oblíbeném sportu a jeho osobnostech! Za 1000 Kč získáte knihy v hodnotě 2000 Kč a k tomu samozřejmě dárek od nás!

OLYMPIA: PROTEKTORÁTEM KROK ZA KROKEM - Blíží se výročí, tak proč si vše nepřipomenout. Projděte se roky 1939 až 1945 krok za krokem. Za 1000 Kč získáte knihy v hodnotě 2000 Kč a velký bonus navíc!

VYBÍRAL: ČESKÁ KOMIKSOVÁ KLASIKA - České komiksy pro české čtenáře! Klasické, ábíčkářské, ohníčkovské, prostě ty naše! V balíčku najdete souborná knižní vydání české komiksové klasiky, vydávané v edici GALERIE ČESKÉHO KOMIKSU. Konkrétně jsou to Kultovní komiksy Milana Ressela s příběhy Desetiokého a Krakena; v neposlední řadě Ochránce makaků, Havraní doga a také Golem od kreslíře Petráčka; a konečně Trojská válka s kresbami Gustava Kruma. To vše v hodnotě přes 2000 korun!

Další den, další cíl, další balíčky od Carcosy, Mytago, Tympanum, Nanits, ProgresGuru a Baobabu!
4/11/2020

Další den, další cíl, další balíčky od Carcosy, Mytago, Tympanum, Nanits, ProgresGuru a Baobabu!

Nakladatelé skrze balíčky již vybrali přes 600 tisíc Kč, nicméně podpora stále pokračuje, nyní i pro dalších 6 nakladatelství!

Děkujeme, že nám pomáháte hasit to, na co je zatím vláda krátká (kdy se otevřou knihkupectví?). Aktuální číslo zapojených nakladatelů, kteří skrze Startovač a vaše peněženky minimalizují svoje ztráty, se aktuálně zastavil na číslovce 18. V balíčcích najdete horory, zombie, francouzskou vlnu komiksu, gamebooky, interaktivní komiksy pro 21. století i knížky osobního rozvoje. A co knížky, i audioknížky! Níže podrobnějí...

CARCOSA: PRŮLET SVĚTY DIVNÉ FANTASTIKY: Strašidelná vagina, plyšová apokalypsa, fantastické orgie! + Světové i tuzemské horory, romány, povídky i s perličkou - v ČR dosud jinde nevydaným Stephenem Kingem.

TYMPANUM: Antistress balík audioknih DYCKY AUDIO: Výběr 6 CD + 1 bonusové překvapení navíc pro všechny sběratele podpisů v hodnotě více než 2000,-Kč. Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli!! Audio do ucha, nejen pro ducha :) PS: Kdo už nejede na CD, ale stahuje, napište nám vzkaz do kolonky „Upřesnění odměny“. Balík dostanete v podobě downloadu.

MYTAGO: PANDOŘINA SKŘÍŇKA: Krev! Zombie! Intriky! Černá magie! Chřestění mečů! Mystika! Podivné erotično! Balíček plný temné fantastiky. Obsahuje i vlastnoruční „úpis“ jednoho z autorů. Otevřete ho?

MYTAGO: LEGENDY O OSAMĚLÉM VLKOVI: Komplet prvních tří dílů románové série Legendy o Osamělém vlkovi ze světa Lone Wolf od nakladatelství Mytago. Součástí balíčku je i barevná mapa, placka Lone Wolf a knižní překvapení. Začtěte se do epického příběhu ze světa slavných gamebooků!

NANITS KOMIKSOVÝ KIT: Za záchranu naší kůže dostaneš podepsaný a ručně číslovaný Artbook z limitované edice a doživotní předplatné na čtení na Nanits platformě!

PROGRESGURU: AUDIOKNIHY PRO VÁŠ ROZVOJ: Rozvojové audioknihy vydáváme už 7 let. V tomto balíčku najdete 7 audioknih ke stažení, které jsou vhodné pro každého, kdo se chce posouvat. Zaposlouchejte se a naučte se lépe rozhodovat. Balíček obsahuje 6 audioknih (Cialdini, Ariely, Carnegie…) + 1 bonusovou (v ČR vyšla jen v audio podobě) v celkové hodnotě 2400 Kč.

BAOBAB: SVĚT V OHROŽENÍ: Nejlepší současné fantasy s prvky sci-fi: Svět se roztříštil na plující archy a pomalu se rozpadá... K tomu současný francouzský komiks a překvapení lehkým perem nádavkem.

400 tisíc nakladatelům. Balíčky nabízí i Dybbuk, Epocha a Šulc-Švarc!
4/10/2020

400 tisíc nakladatelům. Balíčky nabízí i Dybbuk, Epocha a Šulc-Švarc!

Dobročinná akce pokračuje a aktuálně jsme nakladatelům vybrali přes 400 tisíc Kč. Díky vám za vaší úžasnou podporu! Podívejte se také na nové balíčky...

Vaše podpora je úžasná a aktuálně překročila hranici 400 tisíc Kč, což je částka, na kterou jsme si ještě ve středu ani nemysleli. O balíčky je nebývalý zájem, takže není divu, že se nabídka neustále rozšiřuje kromě sci-fi, fantasy, hororů a komiksů máme nově dětské knížky, beletrii, severskou literaturu a i něco trochu lechtivějšího. No, jen se podívejte!

EPOCHA AKČNÍ: RANEC AKČNÍ FANTASTIKY: Speciální balíček se skládá z osvědčených akčních pecek české fantastiky s hromadou překvapení. Ti největší šťastlivci dostanou i komiks Hustej nářez s podpisem a misku granulí od Pac & Pussy, nebo možná spíš jiný sexy merch kultovních nihilistických koček.

EPOCHA MACATÁ: Fantastika česká i zahraniční, paranormální detektivky i pořádně tlusté překvapení z produkce Fantastické Epochy.

ŠULC-ŠVARC: BALÍČEK PRO NEJCHYTŘEJŠÍ DĚTI! Pohádky, hádanky, hlavolamy i jiné zábavné „luštěniny“ pro děti 3-8 let. Knihy naučí děti přemýšlet o tom, jak to chodí ve světě, a co se skrývá za slovy. Co je možné i nemožné a co ještě neviděly. A jako BONUS překvapení i pro dospělé! To vše v hodnotě 1855 Kč.

ŠULC-ŠVARC: SATURNIN A KLASIKA ČESKÉ BELETRIE! Vaňková, Žáček, Váňová, Frýbová, Svobodová, Ulč a v neposlední řadě nezapomenutelný Jirotka, tedy Saturnin. Knihy v hodnotě přes 2.000,- Kč Vám určitě udělají větší radost než hození koblihou!

DYBBUK: SEVERSKÁ LITERATURA: Balíček knih od islandských, finských, norských autorů v hodnotě přes 2000 Kč. Od klasika Knuta Hamsuna po současného bestselleristu Kariho Hotakainena, vše v podání skvělých českých překladatelů.

DYBBUK: PŘÍSTUPNO OD 18TI LET! Erotická literatura v hodnotě přes 2000 Kč. V balíčku rozhodně nebude chybět „Kniha o“ – plná ilustrací současných českých výtvarníků (Grus, Chalánková, Jerie, Kakalík, Plachý, Ticho 762, Zimčík a další).

A další balíček s omezeným počtem kusů přinesl i Gnóm!

GNÓM!: AMERICKÁ HRŮZA I KRÁSA 2: Šest knih z nakladatelství "Gnóm!" z žánrů horor, science-fiction i urban fantasy. Hodnota balíčku je 1490-1890 Kč, podle toho, kde byste ty knihy kupovali, ale tady je celý balíček se šesti knihami váš za 1000 Kč. Gnóm! je malé nakladatelství a v současné době jsou tři tituly z devíti vydaných už skoro vyprodané, tak se nezlobte, že nedosahujeme na dvoutisícovou metu. I tak budeme rádi, když nás podpoříte.

Je to tam, ale záchrana pokračuje! Balíček přinesl i Golden Dog
4/9/2020

Je to tam, ale záchrana pokračuje! Balíček přinesl i Golden Dog

Kampaň přesáhla 100 tisíc a jedeme dál! Zároveň jsme přidali nový balíček od nakladatelství Golden Dog!

Zabralo to nějaký půl den, abychom dosáhli cíle 100 tisíc Kč. Nicméně, pokud jde o pomoc v nouzi, cíle se stanovují velmi těžce. 100 tisíc Kč pro nás určitě byla důležitá meta, ale chceme pokračovat dál do té doby, dokud to bude potřeba!

Navíc, k původní osmičce nakladatelů CREW, Argo, Fantom print, BBart, Stranky na vrbě, Gnom!, Planeta9 a Jan Melvil Publishing se přidává další a to nakladatelství Golden Dog! To také sestavilo vlastní balíček pro oddané fanoušky a podporovatele. Jde o...

GOLDEN DOG: HORORY Balíček obsahuje celou naši hororovou a thrillerovou řadu (celkem 6 knih a 1 časopis) a k tomu ještě dvě akční knihy na odlehčení. Do balíčku navíc přidáme jednu knihu jako bonus. Vše od českých autorů, které stojí za to poznat.

Děkujeme za podporu a jedeme dál!

ReachedCZK 3,165,900(3,166%)

3,166%
CZK 100,000requested
2,209contributors
Contribute

Rewards

CZK 1,000CREW: SUPERHRDINSKÝ BOX

Ti nejslavnější superhrdinové v jednom parádním balíku! V balíčku za 1.000 korun najdete to nejlepší ze současného superhrdinského žánru - v hodnotě 2.044 korun! Plus zdarma úvodní díl do řady Znovuzrození hrdinů DC a další překvapení!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000CREW: KOMIKSOVÝ BOX PRO POKROČILÉ!

Dospělejší komiksy pro starší čtenáře! Kriminální, hororové, prostě drsnější! V balíčku najdete to nejlepší ze současného komiksového žánru - v hodnotě přes 2.200 korun! Plus zdarma úvodní díl řady Živí mrtví (inspirace televizního seriálu Walking Dead) a další překvapení!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ARGO: JEDNIČKOVÝ ARGOMIKS ZA DVOJKU

Balíček obsahuje komiksy řady Argomiks v hodnotě přesahující 2000 Kč včetně jednoho českého podepsaného komiksu z produkce Arga.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ARGO: BALÍK S PODPISEM MILOŠE

Neboj, tohle je ten správnej Miloš! Krom jiných knih českých autorů je součástí balíku také Urbanův podepsaný Hastrman. Knížky mají cenu 2000 Kč a přidáme epidemické knižní pexeso.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000FANTOM PRINT: START

Průřez žánry a úvod do - LitRPG, herních adaptací, sci-fi, klasické, akční a urban fantasy + epický lorebook Gwent!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000FANTOM PRINT: SPECIAL

Speciální balíček se skládá hlavně z české fantastiky, každá kniha bude s podpisem autora! Ti úplně největší šťastlivci dostanou navíc antalogii Temné časy s podpisy všech autorů a hlavně s podpisem Martina Fajkuse:D

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000BBART: THRILLERY

Hlavním lákadlem je (nejen kvůli aktuálnímu názvu) titul Smrtonosný virus - Vince Flynn, který vyšel v době “po koroně”, tedy nevyšel. Dále Lee Child, James Rollins, Lincoln Child, Douglas Preston, Chris Carter a Simon Scarrow! Tohle je balíček pro ty, kdo se nebojí!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000BBART: KOMIKSY

Tomuhle balíčku vládne Harley Quinn, ale Naposled se směje Joker! Tenhle titul rovněž dorazil teprve z tiskárny a ještě nebyl na pultech! Dále Joker od Azzarella, Fatale, Babylon Berlin nebo Punisher Max!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000STRAKY NA VRBĚ: STARTOVNÍ BALÍČEK

Obsahuje knihy českých fantastických autorů, ty populárnější z naší klasiky. Pro ty, kdo ještě od Strak ničehož neokusili.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000STRAKY NA VRBĚ: HARD SF, SPACE MILITARY BALÍČEK

Výběr z knih tematizujících vesmírné válčení; od soft děl poněkud podobných Hvězdným válkám, až po tvrdě technické military záležitosti. Balík úderný jak výstřel z protonového děla!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000GNÓM!: AMERICKÁ HRŮZA I KRÁSA

Sedm balíčků, v každém sedm knih z nakladatelství "Gnóm!" z žánrů horor, science-fiction i urban fantasy. Hodnota balíčku je 1690-2159 Kč, podle toho, kde byste ty knihy kupovali, ale tady je celý balíček se sedmi knihami váš za 1000 Kč. Dočtete se, co jste se ještě nedočetli, uvidíte, co jste neviděli - tedy, pokud jste o nás ještě neslyšeli a nikdy naše knihy neviděli.

Expected delivery of the reward: April 2020

Number of available rewards: 0/7

Reward unavailable

CZK 1,000PLANETA9: KYBORGOVÉ VE VESMÍRNÉ OPEŘE

Sci-fi knihy v hodnotě 2.000,- tak, jak se vám líbí: za 1.000,-. A k tomu vesmírná dobrodružství, časové paradoxy, i války na staré dobré Zemi a drobný dárek z vesmíru Kultury.

Expected delivery of the reward: October 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000MELVIL: LIFEHACKERSKÝ BOX

Ty největší pecky, které vás posunou dál prostě ve všem! Výběr knih oblíbených autorů a jednoho dárku v celkové hodnotě 2270 Kč, zásoba čtení na několik měsíců. A až je dočtete, budete zdraví, silní, soustředění, dobře vyspaní, rozhodní a rychlejší se svou prací. Zkrátka lifehackeři!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000GOLDEN DOG: HORORY

Balíček obsahuje celou naši hororovou a thrillerovou řadu (celkem 6 knih a 1 časopis) a k tomu ještě dvě akční knihy na odlehčení. Do balíčku navíc přidáme jednu knihu jako bonus. Vše od českých autorů, které stojí za to poznat.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000EPOCHA AKČNÍ: RANEC AKČNÍ FANTASTIKY

Speciální balíček se skládá z osvědčených akčních pecek české fantastiky s hromadou překvapení. Ti největší šťastlivci dostanou i komiks Hustej nářez s podpisem a misku granulí od Pac & Pussy, nebo možná spíš jiný sexy merch kultovních nihilistických koček.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000EPOCHA MACATÁ

Fantastika česká i zahraniční, paranormální detektivky i pořádně tlusté překvapení z produkce Fantastické Epochy.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ŠULC-ŠVARC: BALÍČEK PRO NEJCHYTŘEJŠÍ DĚTI!

Pohádky, hádanky, hlavolamy i jiné zábavné „luštěniny“ pro děti 3-8 let. Knihy naučí děti přemýšlet o tom, jak to chodí ve světě, a co se skrývá za slovy. Co je možné i nemožné a co ještě neviděly. A jako BONUS překvapení i pro dospělé! To vše v hodnotě 1855 Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000GNÓM!: AMERICKÁ HRŮZA I KRÁSA 2

Šest knih z nakladatelství "Gnóm!" z žánrů horor, science-fiction i urban fantasy. Hodnota balíčku je 1490-1890 Kč, podle toho, kde byste ty knihy kupovali, ale tady je celý balíček se šesti knihami váš za 1000 Kč. Gnóm! je malé nakladatelství a v současné době jsou tři tituly z devíti vydaných už skoro vyprodané, tak se nezlobte, že nedosahujeme na dvoutisícovou metu. I tak budeme rádi, když nás podpoříte.

Expected delivery of the reward: April 2020

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 1,000DYBBUK: SEVERSKÁ LITERATURA

Balíček knih od islandských, finských, norských autorů v hodnotě přes 2000 Kč. Od klasika Knuta Hamsuna po současného bestselleristu Kariho Hotakainena, vše v podání skvělých českých překladatelů.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000DYBBUK: PŘÍSTUPNO OD 18TI LET!

Erotická literatura v hodnotě přes 2000 Kč. V balíčku rozhodně nebude chybět „Kniha o“ – plná ilustrací současných českých výtvarníků (Grus, Chalánková, Jerie, Kakalík, Plachý, Ticho 762, Zimčík a další).

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ŠULC-ŠVARC: SATURNIN A KLASIKA ČESKÉ BELETRIE!

Vaňková, Žáček, Váňová, Frýbová, Svobodová, Ulč a v neposlední řadě nezapomenutelný Jirotka, tedy Saturnin. Knihy v hodnotě přes 2.000,- Kč Vám určitě udělají větší radost než hození koblihou!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000CARCOSA: PRŮLET SVĚTY DIVNÉ FANTASTIKY

Strašidelná vagina, plyšová apokalypsa, fantastické orgie! + Světové i tuzemské horory, romány, povídky i s perličkou - v ČR dosud jinde nevydaným Stephenem Kingem.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000TYMPANUM: Antistress balík audioknih DYCKY AUDIO

Výběr 6 CD + 1 bonusové překvapení navíc pro všechny sběratele podpisů v hodnotě více než 2000,-Kč. Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli!! Audio do ucha, nejen pro ducha :) PS: Kdo už nejede na CD, ale stahuje, napište nám vzkaz do kolonky „Upřesnění odměny“. Balík dostanete v podobě downloadu.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000MYTAGO: PANDOŘINA SKŘÍŇKA

Krev! Zombie! Intriky! Černá magie! Chřestění mečů! Mystika! Podivné erotično! Balíček plný temné fantastiky. Obsahuje i vlastnoruční „úpis“ jednoho z autorů. Otevřete ho?

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000MYTAGO: LEGENDY O OSAMĚLÉM VLKOVI

Komplet prvních tří dílů románové série Legendy o Osamělém vlkovi ze světa Lone Wolf od nakladatelství Mytago. Součástí balíčku je i barevná mapa, placka Lone Wolf a knižní překvapení. Začtěte se do epického příběhu ze světa slavných gamebooků!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000NANITS KOMIKSOVÝ KIT

Za záchranu naší kůže dostaneš podepsaný a ručně číslovaný Artbook z limitované edice a doživotní předplatné na čtení na Nanits platformě!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000PROGRESGURU: AUDIOKNIHY PRO VÁŠ ROZVOJ

Rozvojové audioknihy vydáváme už 7 let. V tomto balíčku najdete 7 audioknih ke stažení, které jsou vhodné pro každého, kdo se chce posouvat. Zaposlouchejte se a naučte se lépe rozhodovat. Balíček obsahuje 6 audioknih (Cialdini, Ariely, Carnegie…) + 1 bonusovou (v ČR vyšla jen v audio podobě) v celkové hodnotě 2400 Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000BAOBAB: SVĚT V OHROŽENÍ

Nejlepší současné fantasy s prvky sci-fi: Svět se roztříštil na plující archy a pomalu se rozpadá... K tomu současný francouzský komiks a překvapení lehkým perem nádavkem.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000OLYMPIA: PROTEKTORÁTEM KROK ZA KROKEM

Blíží se výročí, tak proč si vše nepřipomenout. Projděte se roky 1939 až 1945 krok za krokem. Za 1000 Kč získáte knihy v hodnotě 2000 Kč a velký bonus navíc!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000OLYMPIA: FOTBAL, TO JE HRA!

Pro fandy a jejich přátele, balíček plný knih o vašem oblíbeném sportu a jeho osobnostech! Za 1000 Kč získáte knihy v hodnotě 2000 Kč a k tomu samozřejmě dárek od nás!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Nakladatelství VYBÍRAL: ČESKÁ KOMIKSOVÁ KLASIKA

České komiksy pro české čtenáře! Klasické, ábíčkářské, ohníčkovské, prostě ty naše! V balíčku najdete souborná knižní vydání české komiksové klasiky, vydávané v edici GALERIE ČESKÉHO KOMIKSU. Konkrétně jsou to Kultovní komiksy Milana Ressela s příběhy Desetiokého a Krakena; v neposlední řadě Ochránce makaků, Havraní doga a také Golem od kreslíře Petráčka; a konečně Trojská válka s kresbami Gustava Kruma. To vše v hodnotě přes 2000 korun!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KAZDA: TO NEJLEPŠÍ Z PŘÍRODY

Plujte s námi oceánem, naučte se létat nebo se rozběhněte po louce a objevujte krásy okolního světa! Speciální balíček, který jsme v Nakladatelství Kazda připravili pro milovníky přírody, obsahuje 5 knih, které vás uchvátí. To vše v hodnotě 1834,- Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KAZDA: BALÍČEK PRO DĚTI PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ

Ukažte dětem krásy přírody a objevujte s nimi nepoznané! Speciální balíček, který jsme v Nakladatelství Kazda připravili pro děti od 4 let, obsahuje 6 knih, které si vaše děti zamilují.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000WALES: RAYMOND ELIAS FEIST

Vneste si do života trochu chaosu… 5 knih od dnes již proslulého autora R. E. Feista. Plus malé překvapení navíc. Knížky v přibližné hodnotě 2000 – 2200 Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000WALES: FANTASY MEGANÁLOŽ

Obří nálož dvaceti fantasy knih od českých i zahraničních autorek, v původních prodejních cenách za bezmála pět tisíc. Vhodné především pro milovníky dlouhých ság, ale přimícháme i pár samostatných kousků.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000LIPNIK NADĚLUJE KOMIKSY

Plná nálož těch nejlepších českých komiksů ověnčených cenami + originál kultovní Recykliteratury v ceně 2000 Kč za 1000 Kč. To má cenu!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000JOTA: RETRO

Jízdenka do knižního RETROSVĚTA, kdy to vypadalo, že hranice budou zadrátované už napořád, v hodnotě 2000 bonů, tedy korun a pro Vás jen za 1000! Od socialistického konzumu, kdy obchody byly sice otevřené, ale nebylo v nich skoro nic, přes (povolenou) dovolenou na Balaton nebo Rujánu až k odívání včetně riflového fenoménu. Za tenhle balíček vás budou vaši boomeři milovat!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000JOTA: PODIVNÉ TAJEMSTVÍ

Po návštěvě Podivných dětí v Sirotčinci a Ústavu pro duševně choré vás zachrání mistr přežití bez toaletního papíru Bear Grylls a taky řádná dávka humoru (ať už suchého irského nebo nekorektního twispovského). Tohle vše v ceně přes 2000,-, ale pro vás jen za 1000.-. Zabaleno do vaku, který nebudete chtít sundat:-)

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000SMART PRESS: KNIHY PRO CELOU RODINU

Udělejte radost celé své rodině a objednejte si tento balíček. Najdete v něm knihy pro sebe, manžela/manželku, babičku či dědu i své děti. Celkem pět knih v hodnotě 1 995 Kč. Jednou z knih je i edukativní kniha, kterou připravily Monika Kindlová a Martina Boledovičová (nakladatelka Smart Press, s.r.o.) a pojednává o českých tradicích, rodinných rituálech a oslavách. Pro tebe a tvoji rodinu v limitované edici s bílou obálkou. Součástí balíčku i drobné dárky k vaření či pro potěchu oka i duše.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000SMART PRESS: TO NEJLEPŠÍ ZE ZDRAVÍ A BIO: KUCHAŘKY

Rádi zdravě vaříte a zkoušíte něco nového? Pak je tento balíček přesně pro vás. Posíláme vám 4 vybrané bestsellerové kuchařky v hodnotě 1 896 Kč z našeho nakladatelství, nejen, že se dozvíte spoustu informací z prostředí zdravého a bio vaření, a budete moci vyzkoušet spoustu nových receptů, ale pokud budete mít štěstí, můžete mít knihy i s podpisem. Součástí balíčku i drobné dárky k vaření či pro potěchu oka i duše.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ÉLYSION: VLK – TAJEMNÝ, OBDIVOVANÝ I NENÁVIDĚNÝ!

Ať vlky milujete, nebo nenávidíte, máte úžasnou možnost získat ty nejúplnější informace o těchto nádherných stvořeních a to v knihách od nejuznávanějších autorů, biologů, profesorů, kteří svůj život zasvětili právě těmto zubatým krasavcům. Díky tomuto balíčku získáte nejen knihy za polovinu běžné ceny, ale jako poděkování dárek v podobě vlčího kalendáře na rok 2020.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KLUB JULESE VERNEA: MEČEM A MAGIÍ

Klub Julese Vernea je jedno z nejstarších českých nakladatelství zaměřující se na sci-fi a fantasy. Přitáhlo k nám nejen Conana, ale stálo i na počátku hvězdné kariéry Jiřího Kulhánka! A poskytlo prostor spoustě dnes už slavných českých i zahraničních tvůrců! V balíčku najdete knihy v hodně 2.265 korun, plus ještě knihu navíc zdarma!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000STRAKY NA VRBĚ - SVÁZANÉ KRÁSKY

Balíček fantasy a SF knih v luxusním provedení, vázaných, s přebalem, zakládací stužkou, barevnou předsádkou, obvykle bohatě ilustrovaných.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ARGO: FANTASTICKÝ BALÍK S HOROROVOU SLEVOU

Milujete fantastiku? Tak ty největší pecky najdete v naší exkluzivní edici. A my vám za tisícovku pošleme fakt skvělé kusy v hodnotě vyšší než 2000 Kč!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000VYBÍRAL: KOMIKS DĚTI Z MONTMARTRU A DALŠÍ PARŤÁCI

Balíček obsahuje úvodní komiks do frankofonní edice ERB: Děti z Montmartru, dále souborné vydání komiksu Johna Cartera, který vycházel v ábíčku a nyní po letech vyšel pod názvem Dobrodružství na Marsu i Zemi. Součástí balíčku jsou také »utajené komiksy« Miloslava Havlíčka, jakož i dobrodružná beletristická pirátštiná A. C. Doylea - Kapitán Sharkey, ilustrovaná Jaromírem Vraštilem. Přihodíme ještě úvodní příběh Čtyřky z Baker Street a zkomiksovaného Vernea: Pět neděl v Baloně, Ledová sfinga. To vše v hodnotě 2073,- Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ŠULC – ŠVARC: KAREL IV. OTEC VLASTI

Velkolepá historická sága Ludmily Vaňkové o Karlu IV. a jeho době. Nejslavnější český panovník Karel IV. učinil Prahu navždy srdcem Evropy. Jeho životem procházejí stovky historických osobností a jejich výjimečné osudy u něho nezůstaly bez odezvy. Celou TRILOGII historického románu v hodnotě 1.500,- zde speciálně za 1.000,-

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000EPOCHA VÁLEČNÁ: POŘÁDNÁ PORCE HISTORIE

To nejlepší pro každého správného milovníka historie! Války od antiky, přes křižáky, Napoleona až po druhou světovou – nejméně třetina balíčku bude zaměřena na moderní konflikty 20. století. Balíček naditý knihami z moderní doby i časů zašlé slávy s parádním bonusem v podobě knih Titanic nebo Trojúhelník záhad a legend pro největší šťastlivce!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000CREW: MEGA MANGA BOX

Chcete se ponořit do světa japonského komiksu? V tom případě neexistuje lepší volba! Ve skutečně obřím boxu získáte za 1000 korun hned 12 knih v celkové hodnotě přes 2700 korun! Dostanete dokonalý průřez současnou manga tvorbou - najdete tu horory, thrillery, gangsterky, akci i romantické příběhy, nindžy, mágy, mimozemšťany i roboty! Klasiku i komiksy, které v současnosti okupují čelní místa nejen manga žebříčků!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000SUPERHRDINSKÝ BALÍČEK KOMIKSŮ OD BB/ARTU

Liga spravedlnosti 1 - Počátek Americká liga spravedlnosti 1 - Nejnebezpečnější hrdinové světa Věčné zlo Batman Temný rytíř 1 - Temné děsy Flash - Znovuzrození Původní cena balíčku 2 295Kč

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000FANTOM PRINT: ARTBOOOK BALÍČEK

Pikantní balíček, který obsahuje epické artbooky Světy a umění Blizzard Entertainment, Zaklínač a jeho svět a sběratelský Kodex Apokalypsy s originálním podpisem Luise Roya. Hodnota balíčku je přes 3000,-!

Expected delivery of the reward: April 2020

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 1,000DYBBUK: TAJEMSTVÍ MOZKU

Knihy, které odkrývají záhady lidského myšlení a chování! V balíčku v hodnotě více než 2000 korun nebude chybět ani bestseller amerického neurologa Olivera Sackse "Muž, který si pletl manželku s kloboukem".

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000MYTAGO: CHAOTICKÁ ALENKA NA MĚSÍCI

Hrací baliček s překvápkem. Těšte se na čtyři nadupané gamebooky – jednu dark fantasy, jeden hororový steampunk a dvakrát starou dobrou klasiku. K tomu dostanete šťastnou kostku, posvěcenou samotným nakladatelem!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KAZDA: BUĎ EKO, BUĎ SMART!!!

Balíček obsahuje 5 knih z řady edice SMARTICULAR, nadupaných tipy pro ekologickou domácnost a plnější peněženku.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000REGIA: TAJEMNÉ STEZKY

Letos nás zřejmě čeká dovolená v domácích luzích a hájích. Objevujte zajímavé kouty České republiky s naší edicí Tajemné stezky. V balíčku obdržíte 6 knih z této edice + jako bonus knihu Halliburton - po stopách dobrodruha.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000VERZONE: ASIE PRO CELOU RODINU

Připravili jsme pro vás literární výlet do vzdálených krajů. Pro dospělé výběr rebelujících spisovatelů Indie, Tibetu a Číny. Pro děti ty nejkrásnější lidové pohádky. V balíčku nebude chybět ručně vázaná v limitované edici vydaná Cesta japonského chlapce za štěstím Urašima! Celková cena přes 2000 Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000NOVÁ BESEDA: CO JE NOVÉHO NAPŘÍČ

Balíček 9 knih z edice Co je nového vám odhalí aktuální dění v 9 oborech. Od fyziky přes počítačové hry a umělou inteligenci až po filmovou vědu nebo management a hudbu. 9 knih, pořádná dávka vědění a aktuálního dění, to vše v hodnotě více než 2000 korun.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000LIREGO: KNIHY PRO CELOU RODINU

Máte v rodině fanouška konspiračních teorií, regrese či skutečných kriminálních případů? Nebo někoho, koho zajímá, zda je možné prožít životní lásku i když vás dělí 400 let? A určitě někdo ve vašem okolí přemýšlí, jaké by to bylo, kdyby uměl kouzlit? A jaké by to bylo, pokud by do vaší lásky a osudu zasáhli události 2. světové války. A snad každý má zájem o svůj osobní rozvoj …. To vše najdete v balíčku v hodnotě 2.063 Kč od nakladatelství LIREGO. je

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000BVÚ & KRÁSNÉ NAKLADATELSTVÍ: PROTIDEPKOVÝ BALÍČEK

BVÚ & KRÁSNÉ NAKLADATELSTVÍ uvádějí protidepkový ozdravný balíček! Obsahuje: hubotřasné opusy BVÚ Poslední Bourbon, nebo Bílá nemoc, Zabrisky, Sexpop, Princ Gayaya a naprostou novinku Žena na Měsíci (2x, jednou jako dar dobré kamarádce, či tchýni) - vše s vlatnoručními autorovými podpisy, 1x zábavotvorné vydání povídek Jaroslava Haška Ústav čistých radostí s dobovými švihlými reklamami. 1x americké lidové hrůzomrazky Chřestot kostot, 1x roušku dobrého čtenáře - vše v ceně 2 300 Kc pod heslem Smíchem proti virům!

Expected delivery of the reward: April 2020

Number of available rewards: 2/11

Reward unavailable

CZK 1,000TRIÁDA: KNIHY VZDORU A NADĚJE

Balíček obsahuje svědectví o životní síle, překonávání utrpení a odvaze. Osudy, jež jsou v nich vylíčeny, se odehrály v různých dějinných etapách, za různých okolností, přesto je však něco spojuje.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000DYNASTIE: DOBRODRUŽSTVÍ MYŠÁKA + JACK LONDON

Získejte balíček 5 knih pro celou rodinu. Dynastie myšáků: 3 nádherně ilustrované knihy nejen pro děti od 4-99 let, čerpající ze skutečných historických událostí (LINDBERGH - letectví, ARMSTRONG - kosmonautika, EDISON - vynálezy), 4. knihu pro nejmenší děti (2 - 5 let) a pro dospělé pak exkluzivní grafické zpracování knihy Jacka Londona "Světlo a stín", vydanou ke 100. výročí úmrtí spisovatele. Balíček 5 knih v hodnotě 1.900,- Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable