zachrante knizky.png

Linka 451 aneb Zachraňte knížky! Knihy

Lidé pomáhají lékařům, divadelníkům, pivovarníkům... ale na knižní nakladatele se zapomnělo. Pomoci můžete i vy a ještě za to něco dostanete!

zachrante.png

ReachedCZK 3,165,900(3,166%)

3,166%
CZK 100,000requested
2,209contributors
ContributeRewards

Update 26. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Nakladatelství Dynastie je malé rodinné nakladatelství, které pokračuje v rodinné tradici a které si klade za cíl přinášet na český trh kvalitní literaturu nejen pro děti. Knihy, které vydáváme, vybíráme tak, aby vždy přinesly čtenáři něco navíc, ať už díky nádherným a detailním ilustracím nebo dobrodružným příběhem.


DYNASTIE: Dobrodružství myšáka + Jack London: Získejte balíček 5 knih pro celou rodinu. Dynastie myšáků: 3 nádherně ilustrované knihy nejen pro děti od 4-99 let, čerpající ze skutečných historických událostí (LINDBERGH - letectví, ARMSTRONG - kosmonautika, EDISON - vynálezy), 4. knihu pro nejmenší děti (2 - 5 let) a pro dospělé pak exkluzivní grafické zpracování knihy Jacka Londona "Světlo a stín", vydanou ke 100. výročí úmrtí spisovatele. Balíček 5 knih v hodnotě 1.900,- Kč.

_______________________________________________________________________________

Kampaň Zachraňte knihy!

Malí nakladatelé mají obecně velké problémy a nyní se přidaly ještě okolnosti, které detailně vysvětlujeme ve videu výše v rámci BLate Night Show...

Pokud raději čtete (chvályhodné), než se díváte na videa, tak jde o následující:

  • cca 80 procent prodeje knih se koná offline (v knihkupectvích)
  • všechna knihkupectví jsou nicméně zavřená
  • navíc největší prodejce knih řekl, že nezaplatí (leckdy ani vánoční prodeje)
  • nakladatelé, kteří nesou největší riziko a největší náklady jsou v ohrožení

Situace je vážná a ačkoliv se již někteří politici tématu chytli, skutečná pomoc nakladatelům, potažmo menším knihkupcům zatím nikde. Proto, stejně jako v jiných případech, opět musíme konat. Protože si rádi hrajeme, tak jsme hravou zvolili i formu podpory. A to populárního herního mechanismu tzv. „loot boxů“.

Kup balíček = podpoř nakladatele!

Přišli jsme s nápadem, že by skrze crowdfunding nakladatelé prodávali balíčky produktů s překvapením. Lidé tak mohou podpořit nakladatele, který jim přinesl oblíbené knížky nebo komiksy a dokonce ještě něco dostanou! To je v podstatě tzv. loot box - krabička s překvapením, které vám na oplátku pošle ten nakladatatel, kterého jste podpořili. A to se vyplatí! Vám oběma. 

Co je v takovém lootboxu?

  1. nakladatel vybral čtivo, které sám doporučuje
  2. určitě tedy nepůjde o žádné kraviny (jako leckdy v lootboxech ve hrách;)
  3. pracujeme s elementem náhody a překvapení
  4. dostanete totiž knížky, které byste si třeba nekoupili a přitom nakonec dostanou ony vás!
  5. a klikaři dostanou ještě něco navíc

Jak to celé funguje...

Koupit si můžeš balíček od konkrétního vydavatelství a tím jej nejen podpoříš v této nelehké době, ale i dostaneš spoustu kvalitního čtiva. Ano, nevíte přesně, co v balíku bude, některý nakladatel naznačil, jiný vůbec. Nicméně cena balíčku je rozhodně více než dvojnásobná, někdy vás čekají ještě bonusy navíc, klikaři dostanou super rare předmět, kterých bude v balíčcích jen pár.

PS Chcete se se svým nakladatelstvím přidat? Dejte vědět na tucek@gods.cz!

Koho zatím můžete podpořit?

Otázky a odpovědi:

Jak je to s poštovným? Poštovné po Česku hradí nakladatel, pokud jste ze Slovenska, tak prosím k ceně balíčku přidejte ještě 150 Kč (při platbě přepište částku 1000 na 1150 Kč), to už by jinak nakladatelům moc nepomohlo :) Pokud jde o jiné země, tam se bude muset domluvit jiný postup.

Kdo je Linka 451? Je to tým lidí, kteří jsou spojení hlavně s online pořadem BLate Night Show. Jde o Mikoláše Tučka, Martina Bryknera, Lukáše Baštu a jeho kolegy z agentury Konektor Social. Velký podíl na pomoci má samozřejmě i Startovač, který zde poskytl prostor a vzdal se procent.

Můj oblíbený nakladatel není v tomto seznamu, jak jej mohu podpořit? Nejlepší cesta je jít přímo na jeho e-shop a tam nakoupit. Pak máte jistotu, že peníze jdou přímo jemu. Pokud možno se vyhněte jiným e-shopům, kde zboží prodávají navíc ještě ve slevě, je možné, že nakladatel z toho nebude mít vůbec nic.

Vydělá na tom Tuček, BLate Night Show nebo Startovač? Nikdo z nás zapojených z věci nebude mít ani korunu. Majitelé Startovače navíc věc podpoří i v tom ohledu, že si nebudou brát žádná procenta z vybrané částky, což je jinak běžný způsob toho, jak Startovač funguje a proč může vůbec fungovat.

Kdo tedy peníze dostane? Máme to postavené tak, že nakladatel dostane kompletní peníze, za které si od něj uživatelé-startéři nakoupili lootboxy. To znamená, že třeba CREW dostane peníze jen za věci, které CREW pošle.

Kdy dostanu knížky? Co nejdřív! 24. 4. pošleme seznam Startérů a v tu chvíli mohou nakladatelé připrovavovat balíčky. Očekáváme, že do týdne, maximálně dvou by vše mělo být vyřízeno. Pokud to někde je uvedeno jinak (10.10.) tušíme u Planety9, je to proto, že byl Mikoláš při nasazování ještě zblblej ze své předešlé kampaně:) Ale cílem celé akce je, ať dostanete knížky, co nejdřív, a především, ať jsou peníze co nejdříve u nakladatelů! 

Chtěl bych podpořit knihkupce, jak na to? Kromě toho, že si tam půjdete koupit knížku, až otevřou, tak je můžete zanést například do projektu Utrácím na rohu, za kterým stojí tým kolem Železné koule.

Na knížky kašlu, ale co to pivo, jak pomůžeme tam? No, nechápeme, jak jste se mohli dostat sem a dočíst to až tady na tohle místo, ale cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Pro podporu pivařů vznikla aktivita https://zachranpivo.cz/ nebo www.mapotic.com/podporuji-minipivovary.

___________________________________________________________________________

Update 24. 4. 2020 / Představení nakladatelství

KRÁSNÉ NAKLADATELSTVÍ (1993) – „Vest-pocket“ nakladatelstvíčko pro vydávání knih Bohuslava Vaňka-Úvalského a jeho přátel. Vzniklo kdysi dávno v jedné předaleké galaxii v Nuslích jako alergická reakce na tehdejší nakladatele, neboť u nich tenkrát hustokrutě platilo: „Aby stál o to někdo autora vydat, musel se tento prodávat. Aby se prodával, museli ho ale vydat...“ Od těch časů to děláme po svým, za svý a hlavně to děláme rádi.


Jeden ostrý kritik, dříve než se pověsil, napsal o mých knihách toto: „Bohuslav Vaněk-Úvalský je zvláštní úkaz české literatury. Píše i publikuje léta, většinou svižné a čtivé prózy oplývající hrou s jazykem, inteligentním humorem a trefnými postřehy – a přesto se nestal masově úspěšným. Kritici jeho tvorbou zhusta pohrdají coby brakem nebo popem, běžní čtenáři si k němu cestu nikdy nenašli. Přitom: málokteré dílo věrněji vystihuje atmosféru devadesátých let než jeho román Zabrisky, ta druhá spermie. Prózy Brambora byla pomeranč mého dětství a Poslední bourbon jsou zase v jistých kruzích kultovní; nejde ale o zaumné pomrkávání pro zasvěcené, nýbrž o naprosto srozumitelnou literaturu pro nejširší čtenářské vrstvy, aniž autor rezignoval na vkus a inteligenci. I jeho Bílé nemoci dnes, vydané primárně ve formě e-knihy, hrozí, že zůstane stranou zájmu – přestože kombinací čtivého stylu, štiplavého humoru a zachycením frustrací ze společenské krize dokonale odpovídá současné čtenářské poptávce. Prostě záhada.“ Vojtěch Varyš, časopis Týden

Jelikož mě neznáte a nyní je vhodná příležitost to změnit, máte v protidepkovském balíčku kompletní průřez všemi mými zásadními knihami + roušku opravdu dobrého čtenáře. Vše je podepsáno (vyjma mého luxusního výběru povídek Haška – neměl jsem čas jet do Lipnice), slova jsou nabroušena, papíry vyběleny, obálky naleštěny – je jen na Vás, chcete-li se smát. 

Nečekejte žádná intelektuální dobrodružství, ale chytrou a vkusnou zábavu!

Váš BVÚ  

_______________________________________________________________________________

Update 23. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Gnóm! byl založen roku 2016 s cílem vydávat kvalitní, nadprůměrnou fantastickou literaturu – například science fiction, fantasy, horor, new weird. Vydáváme "královnu matku americké sci-fi" Ursulu K. Le Guinovou, ale také "šedou eminenci amerického hororu" Lairda Barrona. Naší poslední novinkou je román u nás dosti opomíjeného, avšak literárně nesmírně zajímavého Lucia Sheparda. Všechna tato tři jména najdete v balíčku!

GNÓM!: AMERICKÁ HRŮZA I KRÁSA 2 - Šest knih z nakladatelství "Gnóm!" z žánrů horor, science-fiction i urban fantasy. Hodnota balíčku je 1490-1890 Kč, podle toho, kde byste ty knihy kupovali, ale tady je celý balíček se šesti knihami váš za 1000 Kč. Gnóm! je malé nakladatelství a v současné době jsou tři tituly z devíti vydaných už skoro vyprodané, tak se nezlobte, že nedosahujeme na dvoutisícovou metu. I tak budeme rádi, když nás podpoříte.

_______________________________________________________________________________

Update 23. 4. 2020 / Představení nakladatelství

ÉLYSION

Vydáváme knihy nejen našich autorů, ale i takových renomovaných vydavatelství jako je Discovery Channel, National Geographic či Simon & Schuster.

Počátkem knižní éry našeho vydavatelství se stala kniha uznávaného biologa, spisovatele a profesora Davida L. Mecha, Arktický vlk – Deset let se smečkou. Na již zmiňovanou a velmi úspěšnou knihu Arktický vlk navazují další tituly s vlčí tématikou (edice PŘÍRODA) a nově také návodové knihy, které se staly součástí edice HOBBY.

Knihy z našeho nakladatelství mají netradiční formát a vysoký standard zpracování. Že je to správná cesta nás přesvědčují vaše dopisy a emaily. Jsme za ně rádi a věříme, že i nadále budeme pro vás vydávat knihy, které vás zabaví, obohatí a rozšíří vaše obzory.

Možná by vás také mohlo zajímat a potěšit, že z každé prodané knihy nakladatelství Élysion na stránkách knihkupectví Lobo Knihy s.r.o. (www.loboknihy.cz), přispíváme částkou 3 % na záchrannou stanici zvířat Lobo Archa z. s. (www.loboarcha.cz).

Nákupem u nás získáte nejen krásnou knihu, ale i pocit, že jste pomohli nějakému zvířátku, které nemělo v životě tolik štěstí.

_______________________________________________________________________________

Update 22. 4. 2020 / Představení nakladatelství

NAKLADATELSTVÍ SMART PRESS: Originální české kuchařky a další výjimečné knihy


Knihy vytváříme s radostí a láskou a vybíráme takové tituly, které mají smysl, baví nás a věříme, že budou bavit i vás, naše čtenáře. Všem titulům věnujeme velkou pozornost, knihy se vyznačují precizním zpracováním, netradiční vazbou, krásnými fotografiemi a důrazem na soulad dané knihy s českými specifiky.

Za všechny můžeme jmenovat knihy o Ekozahradách českého autora Jaroslava Svobody, knihy o bio stravě Hanky Zemanové, novou knihu o českých tradicích – Tradinář (oceněn Cenou čtenářů v soutěži Český bestseller 2019), Velkou knihu o kávě a další výrazné knižní počiny.

Všechny knihy, podrobnosti o nich a další informace o nakladatelství najdete na www.smartpress.cz

SMART PRESS: KNIHY PRO CELOU RODINU - Udělejte radost celé své rodině a objednejte si tento balíček. Najdete v něm knihy pro sebe, manžela/manželku, babičku či dědu i své děti. Celkem pět knih v hodnotě 1 995 Kč. Jednou z knih je i edukativní kniha, kterou připravily Monika Kindlová a Martina Boledovičová (nakladatelka Smart Press, s.r.o.) a pojednává o českých tradicích, rodinných rituálech a oslavách. Pro tebe a tvoji rodinu v limitované edici s bílou obálkou. Součástí balíčku i drobné dárky k vaření či pro potěchu oka i duše.

SMART PRESS: TO NEJLEPŠÍ ZE ZDRAVÍ A BIO: KUCHAŘKY - Rádi zdravě vaříte a zkoušíte něco nového? Pak je tento balíček přesně pro vás. Posíláme vám 4 vybrané bestsellerové kuchařky v hodnotě 1 896 Kč z našeho nakladatelství, nejen, že se dozvíte spoustu informací z prostředí zdravého a bio vaření, a budete moci vyzkoušet spoustu nových receptů, ale pokud budete mít štěstí, můžete mít knihy i s podpisem. Součástí balíčku i drobné dárky k vaření či pro potěchu oka i duše.

Update 21. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Šulc-Švarc je malé rodinné nakladatelství, které na českém knižním trhu působí již od roku 1991. Vydává především krásnou literaturu (romány, prózy, poezii), vedle ní knihy pro děti a mládež a v nezanedbatelném počtu také věcnou literaturu. Vydání Saturnina Zdeňka Jirotky s ilustracemi Michala Hrdého v nakladatelství Šulc-Švarc vyhrálo v roce 2009 anketu Kniha mého srdce a vy ho můžete mít i v rámci balíčku tady na Startovači! Děkujeme za podporu!

ŠULC-ŠVARC: SATURNIN A KLASIKA ČESKÉ BELETRIE! Vaňková, Žáček, Váňová, Frýbová, Svobodová, Ulč a v neposlední řadě nezapomenutelný Jirotka, tedy Saturnin. Knihy v hodnotě přes 2.000,- Kč Vám určitě udělají větší radost než hození koblihou!

ŠULC-ŠVARC: BALÍČEK PRO NEJCHYTŘEJŠÍ DĚTI! Pohádky, hádanky, hlavolamy i jiné zábavné „luštěniny“ pro děti 3-8 let. Knihy naučí děti přemýšlet o tom, jak to chodí ve světě, a co se skrývá za slovy. Co je možné i nemožné a co ještě neviděly. A jako BONUS překvapení i pro dospělé! To vše v hodnotě 1855 Kč.

_______________________________________________________________________________

Update 20. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Carcosa je mikronakladatelství specializované na horor a divnou fantastiku. Vznikli jsme před pouhými 2,5 lety a začali výběrem z Lovecrafta, našeho oblíbence. S lovecraftovskou erotikou se u nás představil Edward Lee, proslulý autor extrémního hororu, kromě toho vydáváme krváky Marka E. Pochy, překládáme díla Carltona Mellicka III, duchovního otce bizarro fiction, máme antologii (Barker, Ketchum, Lindqvist...) a taky český horor... Balíček od nás hraje temnými barvami a i na jaře voní Halloweenem. Všechny překlady má u nás na starosti Milan Žáček. Díky za podporu!


CARCOSA: PRŮLET SVĚTY DIVNÉ FANTASTIKY: Strašidelná vagina, plyšová apokalypsa, fantastické orgie! + Světové i tuzemské horory, romány, povídky i s perličkou - v ČR dosud jinde nevydaným Stephenem Kingem.

Děkujeme a scrollujte až dospod, ať si prohlédnete celou nabídku!

_______________________________________________________________________________

pdate 18. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Nakladatelství JOTA vydalo za třicet let své existence na českém knižním trhu více než 2 500 titulů v téměř 8 milionech výtiscích. A to navzdory tomu, že od prapočátku až do dnešního dne sídlí v Brně. Mezi vlajkové lodi nakladatelství patří knihy legend českého cestopisu Jiřího Hanzelky, Miroslava Zikmunda a Miloslava Stingla, nesmrtelné Mládí v hajzlu C. D. Payna, kultovní Simpsonovi a Doctor Who nebo burtonovská série Sirotčinec slečny Peregrinové.JOTA: RETRO - Jízdenka do knižního RETROSVĚTA, kdy to vypadalo, že hranice budou zadrátované už napořád, v hodnotě 2000 bonů, tedy korun a pro Vás jen za 1000! Od socialistického konzumu, kdy obchody byly sice otevřené, ale nebylo v nich skoro nic, přes (povolenou) dovolenou na Balaton nebo Rujánu až k odívání včetně riflového fenoménu. Za tenhle balíček vás budou vaši boomeři milovat!

JOTA: PODIVNÉ TAJEMSTVÍ - Po návštěvě Podivných dětí v Sirotčinci a Ústavu pro duševně choré vás zachrání mistr přežití bez toaletního papíru Bear Grylls a taky řádná dávka humoru (ať už suchého irského nebo nekorektního twispovského). Tohle vše v ceně přes 2000,-, ale pro vás jen za 1000,-. Zabaleno do vaku, který nebudete chtít sundat:-)

_______________________________________________________________________________

Update 17. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Nakladatelství Epocha se zaměřuje se hlavně na literaturu faktu a historii, velký prostor ale věnuje také fantastice.

Z literatury faktu a historie jsou nejvýraznější edice Polozapomenuté války, nabízející v širokém záběru pohled na historii lidstva z hlediska vojenského, politického i společenského, a edice Magnetka, která navazuje na tradici kdysi velmi populární řady literatury faktu.

 

Fantastice se věnuje především edice Fantastická Epocha, která přináší tituly v žánrech sci-fi, fantasy a hororu a věnuje se zahraničním i tuzemským autorům. V této edici vycházejí i knihy oblíbeného autora akční fantastiky Františka Kotlety. 

Ve spolupráci s časopisem Pevnost pak vychází edice Pevnost, v níž se objevují romány a sbírky povídek renomovaných českých autorů fantastického žánru.

EPOCHA AKČNÍ: RANEC AKČNÍ FANTASTIKY

Speciální balíček se skládá z osvědčených akčních pecek české fantastiky s hromadou překvapení. Ti největší šťastlivci dostanou i komiks Hustej nářez s podpisem a misku granulí od Pac & Pussy, nebo možná spíš jiný sexy merch kultovních nihilistických koček.

EPOCHA MACATÁ

Fantastika česká i zahraniční, paranormální detektivky i pořádně tlusté překvapení z produkce Fantastické Epochy.

_______________________________________________________________________________

Update 16. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Nakladatelství Kazda je mladé rodinné nakladatelství, které se zabývá zejména populárně naučnou literaturu pro děti i dospělé. Jejich knihy přináší čtenářům radost a povzbuzení do života svou vnitřní živostí, opravdovostí, mají posilovat dobrá předsevzetí a odhodlání a podporovat harmonii mezi člověkem a jeho okolím.

KAZDA: BALÍČEK PRO DĚTI PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ - Ukažte dětem krásy přírody a objevujte s nimi nepoznané! Speciální balíček, který jsme v Nakladatelství Kazda připravili pro děti od 4 let, obsahuje 6 knih, které si vaše děti zamilují.

KAZDA: TO NEJLEPŠÍ Z PŘÍRODY - Plujte s námi oceánem, naučte se létat nebo se rozběhněte po louce a objevujte krásy okolního světa! Speciální balíček, který jsme v Nakladatelství Kazda připravili pro milovníky přírody, obsahuje 5 knih, které vás uchvátí. To vše v hodnotě 1834,- Kč.

 

Update 15. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Nevíme, jak žil Jules Verne, ale víme, že psal a předběhl dobu. Nakladatelství Josef Vybíral se zaměřuje právě na souborné vydávání knih Julese Vernea. Mapuje české komiksy v edici GALERIE ČESKÉHO KOMIKSU (klasické, ábíčkářské, ohníčkovské, prostě ty naše!) a minulý rok představilo edici ERB, věnovanou současnému frankofonnímu komiksu.

Nakladatelství VYBÍRAL: ČESKÁ KOMIKSOVÁ KLASIKA: České komiksy pro české čtenáře! Klasické, ábíčkářské, ohníčkovské, prostě ty naše! V balíčku najdete souborná knižní vydání české komiksové klasiky, vydávané v edici GALERIE ČESKÉHO KOMIKSU. Konkrétně jsou to Kultovní komiksy Milana Ressela s příběhy Desetiokého a Krakena; v neposlední řadě Ochránce makaků, Havraní doga a také Golem od kreslíře Petráčka; a konečně Trojská válka s kresbami Gustava Kruma. To vše v hodnotě přes 2000 korun!

_______________________________________________________________________________

Update 13. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Olympia je jedno z nejstarších vydavatelství u nás, sami jsme na jejich knihách vyrůstali ještě v době komunismu! Balíčků by mohli nabídnout mnoho od dětských po cestovatelské, nakonec jsme vybrali Protektorátní pro fanoušky historie a Fotbalový pro fanoušky... no nejen fotbalu! Budeme rádi, když podpoříte i je!

OLYMPIA: PROTEKTORÁTEM KROK ZA KROKEM: Blíží se výročí, tak proč si vše nepřipomenout. Projděte se roky 1939 až 1945 krok za krokem. Za 1000 Kč získáte knihy v hodnotě 2000 Kč a velký bonus navíc!

OLYMPIA: FOTBAL, TO JE HRA! Pro fandy a jejich přátele, balíček plný knih o vašem oblíbeném sportu a jeho osobnostech! Za 1000 Kč získáte knihy v hodnotě 2000 Kč a k tomu samozřejmě dárek od nás!

_______________________________________________________________________________

Update 13. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Planeta9 je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem. Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.

Planeta9 nakladatelství sci-fi literatury

KYBORGOVÉ VE VESMÍRNÉ OPEŘE
Sci-fi knihy v hodnotě 2.000,- tak, jak se vám líbí: za 1.000,-. A k tomu vesmírná dobrodružství, časové paradoxy, i války na staré dobré Zemi a drobný dárek z vesmíru Kultury.

_______________________________________________________________________________

Update 12. 4. 2020 / Představení nakladatelství

Golden Dog se zaměřuje na české autory, kteří píší horor. Chce čtenářům prezentovat, že český horor existuje a je velmi dobrý. Není nutné číst jen ten zahraniční. Golden Dog se pak soustředí i na další žánrovou literaturu, především thriller, fantasy, sci-fi, ale třeba i western. Tak vypusťte z boudy jejich balíček;)

 

cropped-pruh_tenci.png

GOLDEN DOG: HORORY

Balíček obsahuje celou naši hororovou a thrillerovou řadu (celkem 6 knih a 1 časopis) a k tomu ještě dvě akční knihy na odlehčení. Do balíčku navíc přidáme jednu knihu jako bonus. Vše od českých autorů, které stojí za to poznat!

Děkujeme.

___________________________________________________________________________

Update 11. 4 .2020 / Představení nakladatelství

Straky na vrbě by v Dračím doupěti byl trpaslík – válečník!

Malé, ale nesmírně statečné a odolné nakladatelství. Majitel Michael Bronec je dlouholetým průkopníkem fandomu a spolupořádá akci Žoldnéřů fantasie 2020, kde pomáhá mladým a začínajícím autorům. Což je občas pořádná dřina, ale ta námaha se leckdy vyplatí a díky ní se podaří objevit spoustu nových talentů. Knihy v jeho balíčcích jsou i díky tomu vycizelované a pečlivě vybrané!

STRAKY NA VRBĚ: STARTOVNÍ BALÍČEK: Obsahuje knihy českých fantastických autorů, ty populárnější z naší klasiky. Pro ty, kdo ještě od Strak ničeho neokusili.

STRAKY NA VRBĚ: HARD SF, SPACE MILITARY BALÍČEK: Výběr z knih tematizujících vesmírné válčení; od soft děl poněkud podobných Hvězdným válkám, až po tvrdě technické military záležitosti. Balík úderný jak výstřel z protonového děla!

Děkujeme.

UPDATE 10.4.2020

Dnes se k nám přidalo nakladatelství Mytago, které se specializujíce se na hry na hrdiny, gamebooky a fantastiku. Podívejte se na jejich lootboxy (ano, už musíte trochu skrollovat dolů).

mytago male.png

MYTAGO: PANDOŘINA SKŘÍŇKA

Krev! Zombie! Intriky! Černá magie! Chřestění mečů! Mystika! Podivné erotično! Balíček plný temné fantastiky. Obsahuje i vlastnoruční „úpis“ jednoho z autorů. Otevřete ho?

MYTAGO: LEGENDY O OSAMĚLÉM VLKOVI

Komplet prvních tří dílů románové série Legendy o Osamělém vlkovi ze světa Lone Wolf od nakladatelství Mytago. Součástí balíčku je i barevná mapa, placka Lone Wolf, knižní překvapení (dva poslední gamebooky ze světa LW) a dva plakáty, které si můžete vybrat na našich stránkách www.fantasyobchod.cz. Začtěte se do epického příběhu ze světa slavných gamebooků!

Děkujeme.

ReachedCZK 3,165,900(3,166%)

3,166%
CZK 100,000requested
2,209contributors
Contribute

Rewards

CZK 1,000CREW: SUPERHRDINSKÝ BOX

Ti nejslavnější superhrdinové v jednom parádním balíku! V balíčku za 1.000 korun najdete to nejlepší ze současného superhrdinského žánru - v hodnotě 2.044 korun! Plus zdarma úvodní díl do řady Znovuzrození hrdinů DC a další překvapení!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000CREW: KOMIKSOVÝ BOX PRO POKROČILÉ!

Dospělejší komiksy pro starší čtenáře! Kriminální, hororové, prostě drsnější! V balíčku najdete to nejlepší ze současného komiksového žánru - v hodnotě přes 2.200 korun! Plus zdarma úvodní díl řady Živí mrtví (inspirace televizního seriálu Walking Dead) a další překvapení!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ARGO: JEDNIČKOVÝ ARGOMIKS ZA DVOJKU

Balíček obsahuje komiksy řady Argomiks v hodnotě přesahující 2000 Kč včetně jednoho českého podepsaného komiksu z produkce Arga.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ARGO: BALÍK S PODPISEM MILOŠE

Neboj, tohle je ten správnej Miloš! Krom jiných knih českých autorů je součástí balíku také Urbanův podepsaný Hastrman. Knížky mají cenu 2000 Kč a přidáme epidemické knižní pexeso.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000FANTOM PRINT: START

Průřez žánry a úvod do - LitRPG, herních adaptací, sci-fi, klasické, akční a urban fantasy + epický lorebook Gwent!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000FANTOM PRINT: SPECIAL

Speciální balíček se skládá hlavně z české fantastiky, každá kniha bude s podpisem autora! Ti úplně největší šťastlivci dostanou navíc antalogii Temné časy s podpisy všech autorů a hlavně s podpisem Martina Fajkuse:D

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000BBART: THRILLERY

Hlavním lákadlem je (nejen kvůli aktuálnímu názvu) titul Smrtonosný virus - Vince Flynn, který vyšel v době “po koroně”, tedy nevyšel. Dále Lee Child, James Rollins, Lincoln Child, Douglas Preston, Chris Carter a Simon Scarrow! Tohle je balíček pro ty, kdo se nebojí!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000BBART: KOMIKSY

Tomuhle balíčku vládne Harley Quinn, ale Naposled se směje Joker! Tenhle titul rovněž dorazil teprve z tiskárny a ještě nebyl na pultech! Dále Joker od Azzarella, Fatale, Babylon Berlin nebo Punisher Max!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000STRAKY NA VRBĚ: STARTOVNÍ BALÍČEK

Obsahuje knihy českých fantastických autorů, ty populárnější z naší klasiky. Pro ty, kdo ještě od Strak ničehož neokusili.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000STRAKY NA VRBĚ: HARD SF, SPACE MILITARY BALÍČEK

Výběr z knih tematizujících vesmírné válčení; od soft děl poněkud podobných Hvězdným válkám, až po tvrdě technické military záležitosti. Balík úderný jak výstřel z protonového děla!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000GNÓM!: AMERICKÁ HRŮZA I KRÁSA

Sedm balíčků, v každém sedm knih z nakladatelství "Gnóm!" z žánrů horor, science-fiction i urban fantasy. Hodnota balíčku je 1690-2159 Kč, podle toho, kde byste ty knihy kupovali, ale tady je celý balíček se sedmi knihami váš za 1000 Kč. Dočtete se, co jste se ještě nedočetli, uvidíte, co jste neviděli - tedy, pokud jste o nás ještě neslyšeli a nikdy naše knihy neviděli.

Expected delivery of the reward: April 2020

Number of available rewards: 0/7

Reward unavailable

CZK 1,000PLANETA9: KYBORGOVÉ VE VESMÍRNÉ OPEŘE

Sci-fi knihy v hodnotě 2.000,- tak, jak se vám líbí: za 1.000,-. A k tomu vesmírná dobrodružství, časové paradoxy, i války na staré dobré Zemi a drobný dárek z vesmíru Kultury.

Expected delivery of the reward: October 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000MELVIL: LIFEHACKERSKÝ BOX

Ty největší pecky, které vás posunou dál prostě ve všem! Výběr knih oblíbených autorů a jednoho dárku v celkové hodnotě 2270 Kč, zásoba čtení na několik měsíců. A až je dočtete, budete zdraví, silní, soustředění, dobře vyspaní, rozhodní a rychlejší se svou prací. Zkrátka lifehackeři!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000GOLDEN DOG: HORORY

Balíček obsahuje celou naši hororovou a thrillerovou řadu (celkem 6 knih a 1 časopis) a k tomu ještě dvě akční knihy na odlehčení. Do balíčku navíc přidáme jednu knihu jako bonus. Vše od českých autorů, které stojí za to poznat.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000EPOCHA AKČNÍ: RANEC AKČNÍ FANTASTIKY

Speciální balíček se skládá z osvědčených akčních pecek české fantastiky s hromadou překvapení. Ti největší šťastlivci dostanou i komiks Hustej nářez s podpisem a misku granulí od Pac & Pussy, nebo možná spíš jiný sexy merch kultovních nihilistických koček.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000EPOCHA MACATÁ

Fantastika česká i zahraniční, paranormální detektivky i pořádně tlusté překvapení z produkce Fantastické Epochy.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ŠULC-ŠVARC: BALÍČEK PRO NEJCHYTŘEJŠÍ DĚTI!

Pohádky, hádanky, hlavolamy i jiné zábavné „luštěniny“ pro děti 3-8 let. Knihy naučí děti přemýšlet o tom, jak to chodí ve světě, a co se skrývá za slovy. Co je možné i nemožné a co ještě neviděly. A jako BONUS překvapení i pro dospělé! To vše v hodnotě 1855 Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000GNÓM!: AMERICKÁ HRŮZA I KRÁSA 2

Šest knih z nakladatelství "Gnóm!" z žánrů horor, science-fiction i urban fantasy. Hodnota balíčku je 1490-1890 Kč, podle toho, kde byste ty knihy kupovali, ale tady je celý balíček se šesti knihami váš za 1000 Kč. Gnóm! je malé nakladatelství a v současné době jsou tři tituly z devíti vydaných už skoro vyprodané, tak se nezlobte, že nedosahujeme na dvoutisícovou metu. I tak budeme rádi, když nás podpoříte.

Expected delivery of the reward: April 2020

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 1,000DYBBUK: SEVERSKÁ LITERATURA

Balíček knih od islandských, finských, norských autorů v hodnotě přes 2000 Kč. Od klasika Knuta Hamsuna po současného bestselleristu Kariho Hotakainena, vše v podání skvělých českých překladatelů.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000DYBBUK: PŘÍSTUPNO OD 18TI LET!

Erotická literatura v hodnotě přes 2000 Kč. V balíčku rozhodně nebude chybět „Kniha o“ – plná ilustrací současných českých výtvarníků (Grus, Chalánková, Jerie, Kakalík, Plachý, Ticho 762, Zimčík a další).

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ŠULC-ŠVARC: SATURNIN A KLASIKA ČESKÉ BELETRIE!

Vaňková, Žáček, Váňová, Frýbová, Svobodová, Ulč a v neposlední řadě nezapomenutelný Jirotka, tedy Saturnin. Knihy v hodnotě přes 2.000,- Kč Vám určitě udělají větší radost než hození koblihou!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000CARCOSA: PRŮLET SVĚTY DIVNÉ FANTASTIKY

Strašidelná vagina, plyšová apokalypsa, fantastické orgie! + Světové i tuzemské horory, romány, povídky i s perličkou - v ČR dosud jinde nevydaným Stephenem Kingem.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000TYMPANUM: Antistress balík audioknih DYCKY AUDIO

Výběr 6 CD + 1 bonusové překvapení navíc pro všechny sběratele podpisů v hodnotě více než 2000,-Kč. Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli!! Audio do ucha, nejen pro ducha :) PS: Kdo už nejede na CD, ale stahuje, napište nám vzkaz do kolonky „Upřesnění odměny“. Balík dostanete v podobě downloadu.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000MYTAGO: PANDOŘINA SKŘÍŇKA

Krev! Zombie! Intriky! Černá magie! Chřestění mečů! Mystika! Podivné erotično! Balíček plný temné fantastiky. Obsahuje i vlastnoruční „úpis“ jednoho z autorů. Otevřete ho?

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000MYTAGO: LEGENDY O OSAMĚLÉM VLKOVI

Komplet prvních tří dílů románové série Legendy o Osamělém vlkovi ze světa Lone Wolf od nakladatelství Mytago. Součástí balíčku je i barevná mapa, placka Lone Wolf a knižní překvapení. Začtěte se do epického příběhu ze světa slavných gamebooků!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000NANITS KOMIKSOVÝ KIT

Za záchranu naší kůže dostaneš podepsaný a ručně číslovaný Artbook z limitované edice a doživotní předplatné na čtení na Nanits platformě!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000PROGRESGURU: AUDIOKNIHY PRO VÁŠ ROZVOJ

Rozvojové audioknihy vydáváme už 7 let. V tomto balíčku najdete 7 audioknih ke stažení, které jsou vhodné pro každého, kdo se chce posouvat. Zaposlouchejte se a naučte se lépe rozhodovat. Balíček obsahuje 6 audioknih (Cialdini, Ariely, Carnegie…) + 1 bonusovou (v ČR vyšla jen v audio podobě) v celkové hodnotě 2400 Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000BAOBAB: SVĚT V OHROŽENÍ

Nejlepší současné fantasy s prvky sci-fi: Svět se roztříštil na plující archy a pomalu se rozpadá... K tomu současný francouzský komiks a překvapení lehkým perem nádavkem.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000OLYMPIA: PROTEKTORÁTEM KROK ZA KROKEM

Blíží se výročí, tak proč si vše nepřipomenout. Projděte se roky 1939 až 1945 krok za krokem. Za 1000 Kč získáte knihy v hodnotě 2000 Kč a velký bonus navíc!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000OLYMPIA: FOTBAL, TO JE HRA!

Pro fandy a jejich přátele, balíček plný knih o vašem oblíbeném sportu a jeho osobnostech! Za 1000 Kč získáte knihy v hodnotě 2000 Kč a k tomu samozřejmě dárek od nás!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Nakladatelství VYBÍRAL: ČESKÁ KOMIKSOVÁ KLASIKA

České komiksy pro české čtenáře! Klasické, ábíčkářské, ohníčkovské, prostě ty naše! V balíčku najdete souborná knižní vydání české komiksové klasiky, vydávané v edici GALERIE ČESKÉHO KOMIKSU. Konkrétně jsou to Kultovní komiksy Milana Ressela s příběhy Desetiokého a Krakena; v neposlední řadě Ochránce makaků, Havraní doga a také Golem od kreslíře Petráčka; a konečně Trojská válka s kresbami Gustava Kruma. To vše v hodnotě přes 2000 korun!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KAZDA: TO NEJLEPŠÍ Z PŘÍRODY

Plujte s námi oceánem, naučte se létat nebo se rozběhněte po louce a objevujte krásy okolního světa! Speciální balíček, který jsme v Nakladatelství Kazda připravili pro milovníky přírody, obsahuje 5 knih, které vás uchvátí. To vše v hodnotě 1834,- Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KAZDA: BALÍČEK PRO DĚTI PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ

Ukažte dětem krásy přírody a objevujte s nimi nepoznané! Speciální balíček, který jsme v Nakladatelství Kazda připravili pro děti od 4 let, obsahuje 6 knih, které si vaše děti zamilují.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000WALES: RAYMOND ELIAS FEIST

Vneste si do života trochu chaosu… 5 knih od dnes již proslulého autora R. E. Feista. Plus malé překvapení navíc. Knížky v přibližné hodnotě 2000 – 2200 Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000WALES: FANTASY MEGANÁLOŽ

Obří nálož dvaceti fantasy knih od českých i zahraničních autorek, v původních prodejních cenách za bezmála pět tisíc. Vhodné především pro milovníky dlouhých ság, ale přimícháme i pár samostatných kousků.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000LIPNIK NADĚLUJE KOMIKSY

Plná nálož těch nejlepších českých komiksů ověnčených cenami + originál kultovní Recykliteratury v ceně 2000 Kč za 1000 Kč. To má cenu!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000JOTA: RETRO

Jízdenka do knižního RETROSVĚTA, kdy to vypadalo, že hranice budou zadrátované už napořád, v hodnotě 2000 bonů, tedy korun a pro Vás jen za 1000! Od socialistického konzumu, kdy obchody byly sice otevřené, ale nebylo v nich skoro nic, přes (povolenou) dovolenou na Balaton nebo Rujánu až k odívání včetně riflového fenoménu. Za tenhle balíček vás budou vaši boomeři milovat!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000JOTA: PODIVNÉ TAJEMSTVÍ

Po návštěvě Podivných dětí v Sirotčinci a Ústavu pro duševně choré vás zachrání mistr přežití bez toaletního papíru Bear Grylls a taky řádná dávka humoru (ať už suchého irského nebo nekorektního twispovského). Tohle vše v ceně přes 2000,-, ale pro vás jen za 1000.-. Zabaleno do vaku, který nebudete chtít sundat:-)

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000SMART PRESS: KNIHY PRO CELOU RODINU

Udělejte radost celé své rodině a objednejte si tento balíček. Najdete v něm knihy pro sebe, manžela/manželku, babičku či dědu i své děti. Celkem pět knih v hodnotě 1 995 Kč. Jednou z knih je i edukativní kniha, kterou připravily Monika Kindlová a Martina Boledovičová (nakladatelka Smart Press, s.r.o.) a pojednává o českých tradicích, rodinných rituálech a oslavách. Pro tebe a tvoji rodinu v limitované edici s bílou obálkou. Součástí balíčku i drobné dárky k vaření či pro potěchu oka i duše.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000SMART PRESS: TO NEJLEPŠÍ ZE ZDRAVÍ A BIO: KUCHAŘKY

Rádi zdravě vaříte a zkoušíte něco nového? Pak je tento balíček přesně pro vás. Posíláme vám 4 vybrané bestsellerové kuchařky v hodnotě 1 896 Kč z našeho nakladatelství, nejen, že se dozvíte spoustu informací z prostředí zdravého a bio vaření, a budete moci vyzkoušet spoustu nových receptů, ale pokud budete mít štěstí, můžete mít knihy i s podpisem. Součástí balíčku i drobné dárky k vaření či pro potěchu oka i duše.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ÉLYSION: VLK – TAJEMNÝ, OBDIVOVANÝ I NENÁVIDĚNÝ!

Ať vlky milujete, nebo nenávidíte, máte úžasnou možnost získat ty nejúplnější informace o těchto nádherných stvořeních a to v knihách od nejuznávanějších autorů, biologů, profesorů, kteří svůj život zasvětili právě těmto zubatým krasavcům. Díky tomuto balíčku získáte nejen knihy za polovinu běžné ceny, ale jako poděkování dárek v podobě vlčího kalendáře na rok 2020.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KLUB JULESE VERNEA: MEČEM A MAGIÍ

Klub Julese Vernea je jedno z nejstarších českých nakladatelství zaměřující se na sci-fi a fantasy. Přitáhlo k nám nejen Conana, ale stálo i na počátku hvězdné kariéry Jiřího Kulhánka! A poskytlo prostor spoustě dnes už slavných českých i zahraničních tvůrců! V balíčku najdete knihy v hodně 2.265 korun, plus ještě knihu navíc zdarma!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000STRAKY NA VRBĚ - SVÁZANÉ KRÁSKY

Balíček fantasy a SF knih v luxusním provedení, vázaných, s přebalem, zakládací stužkou, barevnou předsádkou, obvykle bohatě ilustrovaných.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ARGO: FANTASTICKÝ BALÍK S HOROROVOU SLEVOU

Milujete fantastiku? Tak ty největší pecky najdete v naší exkluzivní edici. A my vám za tisícovku pošleme fakt skvělé kusy v hodnotě vyšší než 2000 Kč!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000VYBÍRAL: KOMIKS DĚTI Z MONTMARTRU A DALŠÍ PARŤÁCI

Balíček obsahuje úvodní komiks do frankofonní edice ERB: Děti z Montmartru, dále souborné vydání komiksu Johna Cartera, který vycházel v ábíčku a nyní po letech vyšel pod názvem Dobrodružství na Marsu i Zemi. Součástí balíčku jsou také »utajené komiksy« Miloslava Havlíčka, jakož i dobrodružná beletristická pirátštiná A. C. Doylea - Kapitán Sharkey, ilustrovaná Jaromírem Vraštilem. Přihodíme ještě úvodní příběh Čtyřky z Baker Street a zkomiksovaného Vernea: Pět neděl v Baloně, Ledová sfinga. To vše v hodnotě 2073,- Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000ŠULC – ŠVARC: KAREL IV. OTEC VLASTI

Velkolepá historická sága Ludmily Vaňkové o Karlu IV. a jeho době. Nejslavnější český panovník Karel IV. učinil Prahu navždy srdcem Evropy. Jeho životem procházejí stovky historických osobností a jejich výjimečné osudy u něho nezůstaly bez odezvy. Celou TRILOGII historického románu v hodnotě 1.500,- zde speciálně za 1.000,-

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000EPOCHA VÁLEČNÁ: POŘÁDNÁ PORCE HISTORIE

To nejlepší pro každého správného milovníka historie! Války od antiky, přes křižáky, Napoleona až po druhou světovou – nejméně třetina balíčku bude zaměřena na moderní konflikty 20. století. Balíček naditý knihami z moderní doby i časů zašlé slávy s parádním bonusem v podobě knih Titanic nebo Trojúhelník záhad a legend pro největší šťastlivce!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000CREW: MEGA MANGA BOX

Chcete se ponořit do světa japonského komiksu? V tom případě neexistuje lepší volba! Ve skutečně obřím boxu získáte za 1000 korun hned 12 knih v celkové hodnotě přes 2700 korun! Dostanete dokonalý průřez současnou manga tvorbou - najdete tu horory, thrillery, gangsterky, akci i romantické příběhy, nindžy, mágy, mimozemšťany i roboty! Klasiku i komiksy, které v současnosti okupují čelní místa nejen manga žebříčků!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000SUPERHRDINSKÝ BALÍČEK KOMIKSŮ OD BB/ARTU

Liga spravedlnosti 1 - Počátek Americká liga spravedlnosti 1 - Nejnebezpečnější hrdinové světa Věčné zlo Batman Temný rytíř 1 - Temné děsy Flash - Znovuzrození Původní cena balíčku 2 295Kč

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000FANTOM PRINT: ARTBOOOK BALÍČEK

Pikantní balíček, který obsahuje epické artbooky Světy a umění Blizzard Entertainment, Zaklínač a jeho svět a sběratelský Kodex Apokalypsy s originálním podpisem Luise Roya. Hodnota balíčku je přes 3000,-!

Expected delivery of the reward: April 2020

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 1,000DYBBUK: TAJEMSTVÍ MOZKU

Knihy, které odkrývají záhady lidského myšlení a chování! V balíčku v hodnotě více než 2000 korun nebude chybět ani bestseller amerického neurologa Olivera Sackse "Muž, který si pletl manželku s kloboukem".

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000MYTAGO: CHAOTICKÁ ALENKA NA MĚSÍCI

Hrací baliček s překvápkem. Těšte se na čtyři nadupané gamebooky – jednu dark fantasy, jeden hororový steampunk a dvakrát starou dobrou klasiku. K tomu dostanete šťastnou kostku, posvěcenou samotným nakladatelem!

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KAZDA: BUĎ EKO, BUĎ SMART!!!

Balíček obsahuje 5 knih z řady edice SMARTICULAR, nadupaných tipy pro ekologickou domácnost a plnější peněženku.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000REGIA: TAJEMNÉ STEZKY

Letos nás zřejmě čeká dovolená v domácích luzích a hájích. Objevujte zajímavé kouty České republiky s naší edicí Tajemné stezky. V balíčku obdržíte 6 knih z této edice + jako bonus knihu Halliburton - po stopách dobrodruha.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000VERZONE: ASIE PRO CELOU RODINU

Připravili jsme pro vás literární výlet do vzdálených krajů. Pro dospělé výběr rebelujících spisovatelů Indie, Tibetu a Číny. Pro děti ty nejkrásnější lidové pohádky. V balíčku nebude chybět ručně vázaná v limitované edici vydaná Cesta japonského chlapce za štěstím Urašima! Celková cena přes 2000 Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000NOVÁ BESEDA: CO JE NOVÉHO NAPŘÍČ

Balíček 9 knih z edice Co je nového vám odhalí aktuální dění v 9 oborech. Od fyziky přes počítačové hry a umělou inteligenci až po filmovou vědu nebo management a hudbu. 9 knih, pořádná dávka vědění a aktuálního dění, to vše v hodnotě více než 2000 korun.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000LIREGO: KNIHY PRO CELOU RODINU

Máte v rodině fanouška konspiračních teorií, regrese či skutečných kriminálních případů? Nebo někoho, koho zajímá, zda je možné prožít životní lásku i když vás dělí 400 let? A určitě někdo ve vašem okolí přemýšlí, jaké by to bylo, kdyby uměl kouzlit? A jaké by to bylo, pokud by do vaší lásky a osudu zasáhli události 2. světové války. A snad každý má zájem o svůj osobní rozvoj …. To vše najdete v balíčku v hodnotě 2.063 Kč od nakladatelství LIREGO. je

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000BVÚ & KRÁSNÉ NAKLADATELSTVÍ: PROTIDEPKOVÝ BALÍČEK

BVÚ & KRÁSNÉ NAKLADATELSTVÍ uvádějí protidepkový ozdravný balíček! Obsahuje: hubotřasné opusy BVÚ Poslední Bourbon, nebo Bílá nemoc, Zabrisky, Sexpop, Princ Gayaya a naprostou novinku Žena na Měsíci (2x, jednou jako dar dobré kamarádce, či tchýni) - vše s vlatnoručními autorovými podpisy, 1x zábavotvorné vydání povídek Jaroslava Haška Ústav čistých radostí s dobovými švihlými reklamami. 1x americké lidové hrůzomrazky Chřestot kostot, 1x roušku dobrého čtenáře - vše v ceně 2 300 Kc pod heslem Smíchem proti virům!

Expected delivery of the reward: April 2020

Number of available rewards: 2/11

Reward unavailable

CZK 1,000TRIÁDA: KNIHY VZDORU A NADĚJE

Balíček obsahuje svědectví o životní síle, překonávání utrpení a odvaze. Osudy, jež jsou v nich vylíčeny, se odehrály v různých dějinných etapách, za různých okolností, přesto je však něco spojuje.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000DYNASTIE: DOBRODRUŽSTVÍ MYŠÁKA + JACK LONDON

Získejte balíček 5 knih pro celou rodinu. Dynastie myšáků: 3 nádherně ilustrované knihy nejen pro děti od 4-99 let, čerpající ze skutečných historických událostí (LINDBERGH - letectví, ARMSTRONG - kosmonautika, EDISON - vynálezy), 4. knihu pro nejmenší děti (2 - 5 let) a pro dospělé pak exkluzivní grafické zpracování knihy Jacka Londona "Světlo a stín", vydanou ke 100. výročí úmrtí spisovatele. Balíček 5 knih v hodnotě 1.900,- Kč.

Expected delivery of the reward: April 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable