Úvodní foto.png

LIDIČKY - dětské hudební divadlo a písničky Film & Video

Děti hrají pro děti - originální hudební pohádky i písničky. Pomozte nám je natočit, a rozdat kopu radosti i mimo divadelní prkna, na DVD a on line.

LIDIČKY - dětské hudební divadlo a písničky

ReachedCZK 85,200(108%)

108%
CZK 79,000requested
70contributors
ContributeRewards

Chceme natočit další zpívané pohádky a písničky pro děti a vypustit je do světa prostřednIctvím YouTube kanálu LIDIČKY i na DVD.

Jsme parta dětí. Zpíváme, muzicírujeme a hrajeme divadlo, se kterým v létě taky kočujeme po našem kraji, pěkně po staru s povozy a koňmi. Pohádkami, písničkami a zábavou, kterou dělají děti pro děti, chceme plnit taky nový YouTube kanál LIDIČKY, ať si je mohou užít všichni. Jsme amatéři a nadšenci, a možná, že to je právě naše velká výhoda. Posuďte sami: Holka modrooká

Zpívaná pohádka O neposlušných kůzlátkách     Zpívaná Propletená pohádka

Zkusili jsme natočit první várku a rádi bychom pokračovali. Máme 13 originálních autorských hudebních pohádek a spoustu nových nápadů jak oživit svět vkusné dětské zábavy. Potřebujeme penízky na natočení zvuku, obrazu a postprodukci. Rádi vydáme i DVD, když nám s tím pomůžete.

Natáčení v improvizovaném studiu   Dětská cimbálovka

KDO JSOU LIDIČKY:

Všichni žijeme v jihomoravském Kyjově nebo jeho nejbližším okolí. Už devět let hrajeme dětské divadýlko. Hudební pohádky si píšeme sami, hrají a zpívají děti a doprovází skvělá živá kapela. Velká část divadelníků také tančí, zpívá nebo hraje ve folklorním souboru Kyjovánek, tak jsme naše aktivity propojili.

Máme za sebou desítky (a vlastně už stovky) představení a taky hromady fanoušků, kterým se naše práce líbí. Trávíme spolu spoustu hodin, protože jsme skvělá parta, baví nás to, a taky máme pocit, že to má smysl.

Kočování   Fanoušci  Kočujeme

CO VÁM ZA PODPORU NABÍZÍME?

Určitě dobrý pocit, že podporujete něco, co dává smysl a rozdává radost tisícům dětí, a jak máme vyzkoušeno, tak i dospělým. Jako malou upomínku a poděkování pro vás máme pěkné tričko nebo hrníček. A pak taky zážitky s námi, které opravdu stojí za to. Předem DÍKY!

Hrníček   Tričko

A JAK ŽE MAJÍ VYPADAT TY NAŠE POHÁDKY? Tady je jedna z nich

ReachedCZK 85,200(108%)

108%
CZK 79,000requested
70contributors
Contribute

project authorLIDIČKY

Rewards

CZK 100Skvělý pocit a volný vstup na představení

Dělá moc dobře na duši. Máme ho vždy, když vidíme rozzářené oči a úsměvy našich dětských i dospělých diváků. Za stovku rozhodně stojí. A představení máte předplaceno, do klobouku už nic házet nemusíte.

Expected delivery of the reward: March 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Hrníček LIDIČKY

Originální hrníček s hravým logem LIDIČEK a poděkováním. Koupit nejde, ale za vaši podporu vám ho rádi pošleme.

Expected delivery of the reward: March 2020

Number of available rewards: 93/100

Reward unavailable

CZK 300DVD Lidičky

Kompilaci lidičkovských pohádek a písniček se speciálním poděkováním vám za odměnu nahrajeme i na DVD.

Expected delivery of the reward: June 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Tričko LIDIČKY

Prostě bílé tričko, ale s hravým logem LIDIČEK a poděkováním. Koupit nejde, ale za vaši podporu vám ho rádi pošleme a klidně i podepíšeme.

Expected delivery of the reward: March 2020

Number of available rewards: 87/100

Reward unavailable

CZK 7,000Tvoje vlastní písnička

Jen pro tebe napíšeme, otextujeme a nahrajeme písničku! Dostaneš nahrávku a originální notový zápis s textem. Vlastní písničku hned tak někdo nemá. Řekni si o čem by měla být a jaký máš rád(a) hudební žánr, a pak už to nechej na nás.

Expected delivery of the reward: September 2020

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,000Soukromé představení

Hodinové představení dětského divadla s živou kapelou (3 zpívané pohádky + písničky) nebo dětské cimbálovky. Jen pro tebe nebo tvé kamarády. Pozn: Termín dle domluvy. Náklady na dopravu mimo JM se hradí zvlášť.

Expected delivery of the reward: December 2020

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 18,000Letní kočování s LIDIČKAMI (5 dnů)

All inclusive zážitek, který hned tak někdo nezažije. První prázdninový týden, 2 povozy a 4 koně; banda kočovníků v pruhovaných trikách; rychlost 6 km/h; vzdálenost 10 - 20km/den; strava prostá, ale chutná; nápoje a zmrzlina v ceně; ubytování v kategorii tramp; každý den představení, modré nebe a čistá hlava. Zážitek lze pořídit i pro své blízké.

Expected delivery of the reward: July 2020

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable