lada helmet.jpg

Letní vesmírná škola Alpbach 2015 Technika

Pomozte mi vyjet na nejprestižnější vědeckou letní školu v oboru vesmírného výzkumu ve spolupráci s Evropskou kosmickou agenturou ESA.

7/1/2015

Už se to blíží

Přípravy vrcholí a Letní vesmírná škola se blíží.

Chtěla bych všem nesmírně poděkovat za projevenou podporu. Čím blíže je odjezd na školu, tím více se těším.

Již za týden si budu balit věci a vědomosti a pomalu se připravovat na odjezd do Rakouska a již za dva týdny se budu účastnit prvních, celkem náročných dní. Právě jsem dostala program celé školy a startujeme většinou v 9 hod. ráno a denní výuku končíme kolem 19 hod. Po večeři nás vždy čeká ještě večerní část od 21 hod. Budu muset vložit spoustu energie a díky vám a vaši podpoře se této školy můžu zúčastnit.

Obdržela jsem také seznam odborníků, kteří se o nás budou starat a budou nás vzdělávat. Bude jich minimálně 15 - to je číslo. Tolik lidí, od kterých se budu moci naučit a čerpat vědomosti či inspiraci k dalším projektům.

Už zbývá jen posledních pár dní než budou vrcholit přípravy. Děkuji vám všem za podporu a prosím ještě o sdílení mého nápadu a projektu dále. Stále není jisté, zda budu na školu docházet z dodávky, či si budu moci dovolit penzion s ostatními účastníky školy. Chybí už jen celkem málo - cca 5000 Kč, abych si mohla normální jednoduché ubytování dovolit.

Přeji všem krásný den. Lada

Jo, díky! Už se těším jak malá!
6/16/2015

Jo, díky! Už se těším jak malá!

Společnými silami jste mi pomohli a již jsem připravená vyjet a reprezentovat vás na Letní vesmírné škole.

Chtěla bych Vám všem nesmírně poděkovat, protože již jsme zdolali první vrchol a už je jisté, že se budu moci vydat na Letní vesmírnou školu a všechny Vás tam reprezentovat a také se mnohému naučit.

Vidíte na fotce, jak jsem již natěšená a připravená ve své obytné dodávce odjet na Letní vesmírnou školu? Ještě by však potřebovala trochu vylepšit. A pokud vás projekt baví a rádi by jste mi pomohli ke zdolání druhého vrcholu a to dovybrání částky na jednoduché ubytování spolu s ostatními účastníky této školy, prosím Vás, aby jste dále sdíleli mezi své přátelé a známé.

Už chybí jen málo. Ubytování v rakouském Alpbachu společné pro všechny účasntíky stojí cca 550 EUR, tedy asi 15 000 Kč. Kdyby jste mi pomohli projekt dále sdílet a umožnit mi také mít se kde vysprchovat a zároveň být více v kontaktu s ostatními účastníky školy, budu velmi ráda.

Moc Vám všem děkuju za podporu a všechny Vás zdravím. Přeji krásný den.

Lada

ReachedCZK 28,950(170%)

170%
CZK 17,000requested
40contributors
Contribute

project authorLada

Rewards

CZK 150Díky

Rád bych podpořil a autorka mi ráda od srdce poděkuje.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Mám rád vědu

Rád bych podpořil zajímavou věc za dobrý pocit.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Jéé, přišel pohled

Dostanu ten nejkrásnější pohled přímo z Alpbachu s podpisem autorky a dalších bláznivých vědců.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Zajímá mě vesmírný výzkum a chtěl bych si počíst

Po skončení školy dostanu shrnutí navržené mise s vlastnoručním podpisem a také ten nejkrásnější pohled z Alpbachu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Rád bych byl u toho aneb fotoreport

Chtěl bych být co nejblíže dění na Letní vesmírné škole. Co se tam děje? Jak to probíhá? O čem se diskutuje? Dostanu každý den elektronický fotoreport a nejžhavější novinky z Letní vesmírné školy spolu s autorčiným vlastním pohledem na věc. A samozřejmě také dostanu "papírový" fotoreport v podobě pohledu a závěrečné zprávy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Hrdě sponzoruji a půjdu na "kafe"

Rád podpořím vědecký projekt, dostanu ten úplně nejkrásnější pohled z Alpbachu a po skončení školy půjdu s autorkou na "kafe" (nebo čaj, smoothie, zákusek atd.), kde budu mít šanci se dozvědět více o vesmírném výzkumu, výsledném projektu navržené mise z, letní školy, ale také o protonech a ještě menších částicích, které se sráží v Evropské laboratoři pro jaderný výzkum (CERN) či popovídat o cestování a dalších zajímavostech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable