karel.png

Létající výčep Ostatní

Pomozte klukům z pivovaru Mazaný Lišák splnit sen jejich čtyřkolého závozníka Karla a přestavět ho na Létající výčep - auto s radostí.

Létající výčep

ReachedCZK 191,100(101%)

101%
CZK 190,000requested
95contributors
ContributeRewards

POMOZTE NÁM
DOSTAT SE BLÍŽE K VÁM

Jsme čtyři kamarádi, z jejichž záliby v domácím vaření piva vznikl před více jak rokem létající pivovar Mazaný Lišák. Po malých krůčcích se posouváme dál a dál, ale teď nás čeká velký skok.

lisaci.jpg

Abychom zvládli narůstají nároky na logistiku, rozhodli jsme se rozšířit náš tým o japonského pracanta na čtyřech kolech. Jmenuje se Pivomoto Nakaši, ale my mu domácky říkáme Karel.

Přeprava zlatavého moku do všech koutů ČR mu jistě půjde náramně od kola, ale Karel se nám svěřil se svým snem... Chtěl by rozdávat radost... A my máme plán, jak jeho sen splnit. Z obyčejného závozníka Karla uděláme Létající výčep – auto s radostí.

A právě s tím potřebujeme vaši pomoc.

karel-bila.png

Změna Karlovy vizáže bude provedena formou nástavby, která při zachování většiny přepravní kapacity umožní rozdávat radost přímo z výčepního okénka na jeho pravém boku.

Musíte uznat, že představa je to hezká, ale realizace není jen tak. Karlova přítomnost je už teď podmíněna dluhem a se splněním jeho snu potřebujeme pomoc. Proto se obracíme na vás, veřejnost, ale hlavně na naše věrné mazané fanoušky. Máte možnost rozhodnout o osudu Karla formou crowdfundingu.

 

- - - - - -

 

KARLOVY KLADNÉ STRÁNKY

ikony.png

VÝČEP PEVNĚ POD KONTROLOU
Na jeden zátah načepované pivo a žádné dlouhé čekání ve frontě. To je pivo z Létajícího výčepu přes otočné výčepní kohouty.

KVALITA POD TLAKEM
Žádné hnaní piva vzduchem, ale směsí dusíku a oxidu uhličitého, která pivo chrání před oxidací a zabraňuje přesycení. Navíc nezávislý tlak pro každý kohout, aby byla piva všech stylů jak se patří.

ČISTOTA = PŮL ZDRAVÍ
I sebelepší pivo zkazí špinavé trubky. V Létajícím výčepu nikdy nezůstane pivo v trubkách na konci dne. Pravidelné čištění je základ a krátké chlazené cesty pomáhají udržet maximálně hygienické podmínky.

MRAZIVÝ NÁKLAD
V parních letních měsících je třeba dbát na správné skladování. Nechceme přehřáté pivo chladit až cestou na výčep. Teplota nákladového prostoru proto nepřesáhne 5 °C a naše nefiltrované a nepasterizované pivo tak bude v perfektní kondici, a to nejen z výčepu, ale i cestou do hospod.

VODNÍ LÁZEŇ
Nechceme náš zlatavý mok šokovat, a proto je třeba jej před čepováním hodit do klidu. Přílišné pěnivosti předejdeme vyrovnáním tlaku mezi sudem a výčepem, které proběhne plynule průchodem přes nerezové smyčky vodní lázně.

JSME TAM, KDE JSTE VY
Chceme vám dělat společnost na akcích a nabídnout perfektně ošetřené pivo přímo na místě. Karlova mobilita a rychlost sestavení výčepu předurčují naši četnou přítomnost na akcích ve Žďáře i okolí.

 

- - - - - -

 

ODMĚNY ZA VAŠE PŘÍSPĚVKY

Bohužel vám nemůžeme nabídnout odměny odpovídající hodnotě příspěvku, to bychom prostředky na Létající výčep nikdy nevybrali. Ale sestavili jsme jednotlivé úrovně tak, aby si každý přišel na své :-)

1-odmena-placka.jpg

2-odmena-pivo.jpg

3-odmena-tricko-2.jpg

4-odmena-nosic-2.jpg

5-odmena-keg-2.jpg

 

A CO KDYŽ SE NÁM PODAŘÍ PŘEKONAT CÍLOVOU ČÁSTKU?

Každá koruna navíc nám usnadní financování Karlova příchodu. Pokud ale vybereme víc než 220 tisíc korun, uspořádáme venkovní akci ve Žďáře nad Sázavou, kde vytočíme 200 litrů Mazaného Lišáka zdarma.

 

- - - - - -

 

Ať už podpoříte Létající výčep finančním obnosem, nebo jen sdílením či zmínkou svým kamarádům, moc vám děkujeme!

 

Za Mazaného Lišáka zdraví

Jakub, Jirka, Michal a Štěpán

 

hlavy.jpg

* Vážíme si vašich příspěvků a nechceme vybrané peníze vyhodit za spediční náklady. Proto bude možné si trička a nosiče vyzvednout pouze na vybraných místech ve Žďáře nad Sázavou, Brně a Praze. Po domluvě i při návštěvě Létajícího výčepu.

** Přijedeme za vámi kamkoliv vede sjízdná komunikace v okruhu 60 km od Žďáru nad Sázavou. Termín a délku trvání naší návštevy je třeba dohodnout dopředu. Logo vaší firmy budeme hrdě vozit, ale musíme být trochu vybíraví. Výrobce či prodejce erotických pomůcek, alkoholických a tabákových výrobků, politickou stranu či hnutí na výčepu však nechceme.

ReachedCZK 191,100(101%)

101%
CZK 190,000requested
95contributors
Contribute

project authorMazaný Lišák

Rewards

CZK 100Poděkování

Je vám náš projekt sympatický, ale jen tak se na točené pivo z Létajícího výčepu nedostanete? K hřejivému pocitu dobrého skutku přidáme poděkování na webu i osobním e-mailem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Na jedno točené

Osobní poděkování je samozřejmostí a k tomu vám načepujeme jednoho Mazaného Lišáka z výčepního okénka, které je díky vám skutečností. K pivu vás ještě potěšíme odznáčkem z limitované edice identifikujícím hrdého startéra.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Na tři točené

Takové jedno pivo v parních letních dnech jen zasyčí a navnadí k pokračování. Za tento příspěvek na vás budou čekat hned tři točené a k tomu odznáček hrdého startéra.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Tričko a odznáček *

Abychom na první pohled poznali naše věrné fanoušky a podporovatele, oblékneme vás do super elegantního trička se střihem zvlášť pro dámy i pány. K tomu odznáček, abyste se i s tričkem ve špinavém prádle mohli hrdě hlásit do týmu Mazaného Lišáka.

Expected delivery of the reward: August 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Nosič na 4 lahve *

Lehký, ale odolný nosič ruční výroby. Perfektně do něj pasují 4 skleněné lahve 0,75l s Mazaným Lišákem, které vám k němu přibalíme. Odznáček značící hrdého startéra je samozřejmostí.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 32/40

Reward unavailable

CZK 7,500Letíme s 30l sudem za vámi **

Přijedeme s Létajícím výčepem a 30l sudem piva k vytočení za vámi. Tričko a 10 odznáčků přidáme jako bonus.

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 15,000Letíme s 50l sudem za vámi **

Přijedeme s Létajícím výčepem a 50l sudem piva k vytočení za vámi. Tričko a 15 odznáčků přidáme jako bonus. A aby toho nebylo málo, logo vaší firmy umístíme hned vedle výčepního okénka.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 50,000Hlavní mecenáš

Startér největšího kalibru, který bude navždy v našich srdcích. Ale pokud by mu to nestačilo, přidáme unikátní tričko, které nikdo jiný nemá. Létající výčep označíme plaketou s věnováním a jeho výbavu rozšíříme o skleněný půllitr, který bude vždy s čerstvě načepovaným Mazaným Lišákem připravený na mecenášovu návštěvu.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable