sketch1553537210202.png

Lesana z paneláku Knihy

Obrázková knížka pro všechny obyčejný mámy! Nejsi na to sama! Ukážu ti, že pozlátko instáče není reálný! Jsme tu my, mámy, který drží za jeden provaz.

sketch1553680146761.png

ReachedCZK 93,661(117%)

117%
CZK 80,000requested
225contributors
ContributeRewards

 

Tři ..... Dva ....... Jedna .........

sketch1554058888438.png

Ahoooooj, jmenuju se Petra a před téměř třemi lety jsem se stala mámou. Pomalu a jistě jsem zjistila, že to není tak úplně snadnej job. A tak jsem po nějaký době začala malovat. Malovat všechno, co mi přišlo klíčový a děsně podstatný. Taky něco, co mě často vytáčelo a naopak vážně těšilo! A hle. Obrázky měly úspěch a já zjistila, že to máme vlastně všechny dost podobně. A tak pomalu vznikal můj plán .... 

                                                 VŠECHNY MÁMY SVĚTA, SPOJME SE !!!! ❤❤❤

Tak jooo a jsi tu. Vítám tě na stránce svého projektu, který by mohl bořit bariéry. Ty mateřský. Fakt. Představ si, že jsi těhotná žena, možná jsi už dokonce máma. Wow ! Právě prožíváš období, který je to nejlepší na celym širym světě. Dáváš život, tvoříš novýho člověka, jsi BOHYNĚ! ❤❤❤ Jenomže ejhle. Ty máš občas pocit, že to prostě nedáváš. Že sis to celý představovala trošku jinak. Hodně se v tobě pere to, co ti radí nejchytřejší okolí s tím, co cítíš ty sama. Taky ti občas chybí tvoje starý JÁ. Tvůj čas, nervy a možná i šatník. Přijde ti, že se asi i málo raduješ. He ? 

                                                            

 

Ale víš co ? Od toho je tu tahle knížka! Pomůže ti. Ukazuje totiž mateřství v tý podobě, jakou zná každá z nás. Nic opravdu není černobílý a dost věcí do sebe zapadá, když jim dáme šanci. V dnešní době pozlátkovýho instagramu se zkrátka ztrácí ta obyčejnost, opravdovost. Ale Mámo, neboj!!!! Jedeme dál... Všechny totiž někdy máme pocit, že to nedáme. Prostě a jednoduše jsme na pokraji sil. Dokonce si někdy připadáme, že potřebujeme utéct hooodně daleko a ideálně s tunou čokolády na zádech. Všechny občas potřebujeme akutně poradit, ale proboha s LÁSKOU A ÚCTOU. A hlavně Mámo, všechny si občas zapomeneme oholit nohy. Nekecám! Obzvláště pak ve vyššim stádiu těhotenství ???

V KNÍŽCE NAJDEŠ SPOUSTU OBRÁZKŮ, KTERÉ S NADSÁZKOU UKAZUJOU BĚŽNÝ NEDUHY I RADOSTI TĚHOTNÝCH ŽEN I DNŮ V ŠESTINĚDĚLÍ. A když říkám běžný, tak fakt myslim běžný. Joooo, i ta z těch internetů to tak má!

sketch1554059832591.png

Zároveň tu ale najdeš cenný postřehy týkající se kojení, nošení, společného spaní a obecně přirozeného rodičovství. Tyhle přirozený věci, mámo, ty jsou totiž klíčem ke spokojenýmu miminku a tím i ke spokojený mámě. A že bude rozcapený..... ?! Áááááááááále mámo, na to nehrajem. Věř mi!

sketch1555265984717.png

...PROTOŽE, MÁMO, mám malou radu. KDYŽ BUDEŠ POSLOUCHAT SVŮJ INSTINKT A SVÉ STALETÍMI ZAŽITÉ INTUICE, BUDE MATEŘSTVÍ O DOST LEHČÍ. VYDEJ SE SPOLEČNĚ S NÁNAMA NA DOBRODRUŽNOU CESTU MATEŘSTVÍM A ULEV SI, ŽE NA TO VÁŽNĚ NEJSI SAMA!!! ❤❤❤

Pojd´ se mnou a mojí knížkou zjistit, že nálepka EKO-EZO-BIO-KOJO LESANY není úplně špatná. A víš co ? Pojd´ na naší stranu dostat i zbytek maminek! 

    VŠECHNY JSME MÁMY, VŠECHNY JSME SKVĚLÉ, VŠECHNY DĚLÁME TO, CO UMÍME NEJLÍP! 

                                                    MILOVAT SVOJE DĚTIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!

Tak co ? Jdeš do knížky se mnou ???? ❤❤❤

sketch1551128584786.png

ReachedCZK 93,661(117%)

117%
CZK 80,000requested
225contributors
Contribute

Rewards

CZK 100TÁHNU ZA JEDEN PROVAZ

Možná tě samotná knížka úplně nezajímá, protože jsi svojí cestu už našla, ale chceš pomoci dostat na naší stranu plno jinejch žen, tak to prostě podpoříš. Díky!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 269KNÍŽKA - TO JE JASNÝ!

TAK JO, PROSTĚ KNÍŽKA PRO TEBE JE JASNÁ VOLBA. BUDE TVOJE! WOW! Plno obrázků, texty s nadsázkou a ? Jedna placička s motivem Nány. Jupíííííííí !

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Výpůjčka na 14 dní u firmy Zkusnosítko.cz

Chceš si vyzkoušet po dobu 14 dní konkrétní nosítko ??? Tak pojď na to! Pokud projekt dopadne, tahle odměna ti to umožní ❤️❤️❤️

Number of available rewards: 4/8

Reward unavailable

CZK 420Jak se Oříšek naučil pomáhat

Chaaaa... přesně před rokem jsem vydala svojí první knížku - byla pro ty nejmenší, pro děti ? Mám doma posledních deset kousků a napadlo mě, že by mohly pomoci ke zrodu knihy nové ? V příbězích se píše o tom, jak je důležité pomáhat ostatním a nemyslet jen sám na sebe ? Taky v ní najdete úkolníčky a omalovánky ??? JDETE DO TOHO ?

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 420Doplněný Oříšek

Tak jo, tahle odměna je pro pár zúčastněných, který na základě mejch stránek na FB zažadonily o přidání týhle odměny ? Ženy, je to vaše. A když to nebude vaše, třeba si jí vybere někdo jinej ❤️

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 500DVĚ KNÍŽKY! NE ASI! KÁMOŠKY LESANY FORÉVR!

MOŽNÁ CHCEŠ POTĚŠÍT I SVOJÍ KÁMOŠKU. Za lepší cenu tu máš teda knížky dvě. A navíc dostaneš čtyři placičky s motivem Nány.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 669KNÍŽKA A TRIKO PATŘÍ K SOBĚ

Chceš být nepřehlídnutelná ??? Pak nutně potřebuješ tričko v vlastním výběrem obrázku :) Woooow. Tak jo. I s knížkou bude tvoje :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000OBRÁZEK NA MÍRU a knížka

CHA ! Možná se ti můj malířský styl nezdá vytříbený, ale věř, že mít svůj obrázek ... Třeba rodinný obrázek, cha ! :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KOJÍCÍ TRIČKO S OBRÁZKEM A KNÍŽKA

Wohooooo! Chceš přímo kojící triko, který upotřebíš spíš než to obyč! Dobře! Ve spolupráci s Jožánek bude tvoje ???

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000KOJÍCÍ ŠATY A KNÍŽKA, TO JE GOOOOOL

Tak joooooo!!! KOJÍCÍ ŠATY NA MÍRU , KNÍŽKA A PLACKY S MOTIVEM NÁNY! To prostě musíš mít :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000CHCEŠ BEJT SOUČÁSTÍ?

JSI PROSTĚ JEDNIČKA ! MŮŽEŠ BEJT SOUČÁSTÍ KNÍŽKY... Tvoje jméno, logo, přezdívka nebo zmínka bude v samotný knížce :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable