LH.jpeg

Last Holiday - Vidláckej simulátor Hry & Apps

Pomozte nám udělat hru lepší! A jak? Musíme si koupit trabant!

Máme datum vydání + gameplay trailer
4/8/2023

Máme datum vydání + gameplay trailer

Vážení startéři, je to tak, 18.5.2003 v 18:05 na STEAMu vyjde EA naší hry. Máme pro vás i novej trailer + nějaké info k odměnám.

Zdravíčko všem trpělivým,

Dlouho bylo naznačováno a teasování, nicméně den D přichází a s ním nejenom odhalení data vydání, ale i trailer Last Holiday. Celý tým už má mozoly na konečcích prstů, ale držíme se a finishujeme early access co to dá. Náš producent našel ve sběrně docela dlouhej vostnatej drát a jelikož je to tradicionalista, upletl si z něj pomlázku, která nás teď tak trochu děsí. Produktivita vzrostla o 18,5% a plán se najednou plní na 666%. V traileru, který tak vznikl, máme schované i datum vydání a jelikož jsou kluci z marketingu opravdoví obchodníci, musíte se na trailer mrknout, aby byl znám i vám (Je dost možný, že už ho ale stejně znáte, protože si od nás necháváte spamovat email, a to je co říct).

Do vydání EA budeme samozřejmě zveřejňovat i další novinky, které přiblíží zbytek aspektů hry, takže nezapomeňte sledovat naše sociální sítě!

Co se odměn týče, tak všichni, kdo nám vyplnili formuláře, svá trička a plakáty už mají. Kdo prošvihl ten email s těma formulářema, nechť se nám obratem ozve, dá se ještě lecos zachránit. Ideálně na social@boomergames.studio

S pozdravem,
Tým Boomer Games

1/4/2023

Odměny jsou už k dispozici!!!

Ještě jednou vám chceme strašně moc poděkovat za vaší podporu na startovači. Už sme se tak nějak probrali a jsme připraveni nést následky (jako že vám pošleme ty odměny).

Zdravíme všechny příznivce skoro rychlých aut!

Ještě jednou vám chceme strašně moc poděkovat za vaší podporu na startovači. Už sme se tak nějak probrali a jsme připraveni nést následky (jako že vám pošleme ty odměny).

Posíláme vám link, kde si odměnu můžete vyzvednout. Autorizovat (jako že ten mail napíšete do toho formuláře) se musíte pomocí emailu, který máte zadaný na startovači. Následně vám dojde do emailu LINK (pokud máte víc odměn, tak víc linků), po jehož odkliknutí si buď nastavíte jméno na náhrobek, nebo adresu pro doručení plakátu, či trička atd.

TADY JE TEN LINK: https://www.lastholiday.game/startovac


Ještě jednou dík a těšíme se, až zas budem v kontaktu na sítích, kam vám už brzo přistanou nové novinky!!!

Kampaň nám vrcholí, pojďme si říct, co bude dál.
12/29/2022

Kampaň nám vrcholí, pojďme si říct, co bude dál.

Vrchol kampaně na dosah a vás určitě zajímá co bude dál a jak to bude s odměnama.

Zdravíme všechny podporovatele,

Kampaň se pomalu, ale jistě blíží ke konci, takže pokud nějaký z vašich kamarádů disponuje hlasem hodný ovce, chce si udělat vlastní misi, nebo jen tak přispět na Last Holiday, bude poslední šance v následujících hodinách.

Jakmile kampaň skončí, budeme rozesílat informace o jednotlivých odměnách a jak budou distribuovány. Do emailu obdržíte link s formulářem, kam vyplníte informace k odměně (u triček velikost, u náhrobků text se jménem atd), který nám po vyplnění dá potřebné informace k následnému rozeslání/přidání odměn.

Trička a plakáty začneme rozesílat do 14 dní od pondělí, takže se můžete těšit na nový rok z krásných suvenýrů od Boomer Games. Co se týče dalších fyzických odměn (sběratelek) ty budeme přispěvatelům rozvážet nejpozději týden před vydání hry. Informace kdy, jak apod budeme ještě v mailech s konkrétními lidmi řešit.

Ti z vás, kteří zakoupili dabing, budete kontaktování mailem s informacemi a harmonogramem, kdy budeme natáčení schopni uskutečnit. Produkční tým odešle harmonogram s termíny, na kterých se následně dohodnete a bude předána adresa natáčecího studia.

Steam klíče, které jsou odměnou budou distribuovány přímo přes Steam. Na email budete kontaktování týmem, se kterým si následně dohodnete, na který Steam účet klíč budete chtít a my vám ho odešleme jako dar (bude potřeba se navzájem přidat do přátel, takže mějte volné sloty na Steamu). Zároveň tyto klíče budeme odesílat, až se bude blížit den vydání, takže se nebojte, že vás o klíč ochudíme.

Jakékoliv další informace k případným odměnám budeme případně řešit individuálně přes email. Za celý Boomer Games tým všem mockrát děkujeme za naprostou neskutečnou podporu a doufáme, že Last Holiday se zapíše do dějin herního světa v co nejlepším světle!

A na závěr vám sem posíláme pár konceptartů s dalšíma postavičkama z naší hry :)

Ještě jednou díky!!!!

Team Boomer Games

ReachedCZK 343,832(625%)

625%
CZK 55,000requested
324contributors
Contribute

project authorBoomer Games

Rewards

CZK 200Jenom nás podpoř

Každej boomer umí přes seznam najít webovku. Pokud nás podpoříš. Samozřejmě tě ještě může hřát pocit z toho, že si byl u toho, když tahle hra vznikala a můžeš o tom vyprávět vnoučatům.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Jenom nás podpoř +

Každej boomer umí přes seznam najít webovku. Pokud nás podpoříš, zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. K tomu navíc dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne. Samozřejmě tě ještě může hřát pocit z toho, že si byl u toho, když tahle hra vznikala a můžeš o tom vyprávět vnoučatům.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Jenom nás podpoř + jméno na náhrobku ve hře

Staré přísloví praví (snad), že pokud se o někom mluví, že nás navždy opustil a není tomu tak, bude dlouho živ. Proto ti jako odměnu dáme dlouhověkost. Ve hře tvé jméno umístíme. na místnim hřbitůvku na náhrobek a můžeš si k němu dopsat i epitaf. + Zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. + Dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne.

Number of available rewards: 0/30

Reward unavailable

CZK 450Jenom nás podpoř + jméno na náhrobku ve hře II

Staré přísloví praví (snad), že pokud se o někom mluví, že nás navždy opustil a není tomu tak, bude dlouho živ. Proto ti jako odměnu dáme dlouhověkost. Ve hře tvé jméno umístíme. na místnim hřbitůvku na náhrobek a můžeš si k němu dopsat i epitaf. + Zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. + Dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 599Klíč ke hře

Nechtěli sme, ale ukecali jste nás. Tohle ale bude hodně omezená odměna. Bude jich jenom 50. Ano, můžete si jako odměnu vybrat klíč ke hře, který dostanete ihned v den vydání na STEAMu :)

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 599Klíč ke hře II

Hrozně rychle se rozodměnilo prvních 50 klíčů a mnoho z vás nám napsalo, že si kampaně všimlo pozdě. Abychom měli klidnou soboru, tak přidámé ještě pár klíčů. Takže tady máte KLÍČ ke hře, který obrdžíte hned v den vydání na STEAMu.

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 599Klíč ke hře na STEAM III

Brzděte s těma klíčema! Zas tolik jich nemáme. Můžeme se ještě vzdát klíčů pro kamarády a přátele, ale pak už to fakt musíme utnout. Takže tady máte KLÍČ ke hře, který obrdžíte hned v den vydání na STEAMu.

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 599Jenom nás podpoř + plakát s podpisem Petra Rychlýho

Petr.png

Petr Rychlý nám podepsal plakáty s koncept artem jeho postavy. Jsou určeny do sběratelky, ale 15 nám jich zbylo navíc. Pošleme ti tuhle limitku, která bude očíslovaná a víc jich nebude, protože jich víc nemáme. + Každej boomer umí přes seznam najít webovku. Pokud nás podpoříš, zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. K tomu navíc dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne. Samozřejmě tě ještě může hřát pocit z toho, že si byl u toho, když tahle hra vznikala a můžeš o tom vyprávět vnoučatům.

Number of available rewards: 2/15

Reward unavailable

CZK 650Tričko s prsama (nebo kolama od trabanta)

tricko-3.jpg

Logo našeho studia je sexy. A to větší frajer budeš, když si ho na sebe navlečeš na nedělní mši v kostele, nebo na štědrovečerní večeři. Dostaneš tohle super tričko Boomer Games a můžeš se hrdě hlásit k naší komunitě. + Zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,049Klíč ke hře + jméno na náhrobku ve hře

Protože se neskutečne rychle rozodměnila odměna se jménem na náhrobku i klíče, tak jsme přidali kombinaci obou odměn. Dostanete jak náhrobek, tak klíč ke hře :) Ale ten hřbitov není zas nafukovací! Staré přísloví praví (snad), že pokud se o někom mluví, že nás navždy opustil a není tomu tak, bude dlouho živ. Proto ti jako odměnu dáme dlouhověkost. Ve hře tvé jméno umístíme. na místnim hřbitůvku na náhrobek a můžeš si k němu dopsat i epitaf. + Zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. + Dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne.

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 1,049Klíč ke hře + jméno na náhrobku ve hře II

Protože se neskutečne rychle rozodměnila odměna se jménem na náhrobku i klíče, tak jsme přidali kombinaci obou odměn. Dostanete jak náhrobek, tak klíč ke hře :) Ale ten hřbitov není zas nafukovací (ano přifoukli sme ho menší kompresí hrobů)! Staré přísloví praví (snad), že pokud se o někom mluví, že nás navždy opustil a není tomu tak, bude dlouho živ. Proto ti jako odměnu dáme dlouhověkost. Ve hře tvé jméno umístíme. na místnim hřbitůvku na náhrobek a můžeš si k němu dopsat i epitaf. + Zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. + Dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne. + KLÍČ ke hře, který obrdžíte hned v den vydání na STEAMu.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 1,198Klíč ke hře + plakát s podpisem Petra Rychlýho

KLÍČ ke hře, který obrdžíte hned v den vydání na STEAMu. Petr Rychlý nám podepsal plakáty s koncept artem jeho postavy. Jsou určeny do sběratelky, ale 15 nám jich zbylo navíc. Pošleme ti tuhle limitku, která bude očíslovaná a víc jich nebude, protože jich víc nemáme. + Každej boomer umí přes seznam najít webovku. Pokud nás podpoříš, zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. K tomu navíc dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne. Samozřejmě tě ještě může hřát pocit z toho, že si byl u toho, když tahle hra vznikala a můžeš o tom vyprávět vnoučatům.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 1,200Staň se nástěnkářem - Vzkaz na úřední desce obecního úřadu

V malebné vísce máme i obecní úřad, neboť je to vesnička středisková. A takováto středisková ves má i svou nástěnku. Můžeš si napsat svůj inzerát, nebo vzkaz, který na nástěnce bude ve hře vyvěšen. Vzkaz projde nekorektní korekturou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,249Klíč ke hře + tričko Boomer Games

Dostanete jak náhrobek, tak tričko Boomer Games :) + Logo našeho studia je sexy. A to větší frajer budeš, když si ho na sebe navlečeš na nedělní mši v kostele, nebo na štědrovečerní večeři. Dostaneš tohle super tričko Boomer Games a můžeš se hrdě hlásit k naší komunitě. + Zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. + Dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne.

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 1,648Klíč ke hře + jméno na náhrobku + plakát podepsaný od Petra Rychlýho

Dostanete jak náhrobek, plakát Petra Rychlýho, tak klíč ke hře :) Ale ten hřbitov není zas nafukovací! Staré přísloví praví (snad), že pokud se o někom mluví, že nás navždy opustil a není tomu tak, bude dlouho živ. Proto ti jako odměnu dáme dlouhověkost. Ve hře tvé jméno umístíme. na místnim hřbitůvku na náhrobek a můžeš si k němu dopsat i epitaf. + Petr Rychlý nám podepsal plakáty s koncept artem jeho postavy. Jsou určeny do sběratelky, ale 15 nám jich zbylo navíc. Pošleme ti tuhle limitku, která bude očíslovaná a víc jich nebude, protože jich víc nemáme. + Zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. + Dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne.

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 1,699Klíč ke hře + jméno na náhrobku + tričko Boomer Games

Dostanete jak náhrobek, tričko Boomer Games, tak klíč ke hře :) Ale ten hřbitov není zas nafukovací! Staré přísloví praví (snad), že pokud se o někom mluví, že nás navždy opustil a není tomu tak, bude dlouho živ. Proto ti jako odměnu dáme dlouhověkost. Ve hře tvé jméno umístíme. na místnim hřbitůvku na náhrobek a můžeš si k němu dopsat i epitaf. + Logo našeho studia je sexy. A to větší frajer budeš, když si ho na sebe navlečeš na nedělní mši v kostele, nebo na štědrovečerní večeři. Dostaneš tohle super tričko Boomer Games a můžeš se hrdě hlásit k naší komunitě. + Zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách. + Dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 2,000Nadabuj nám ovci

Potřebujeme nadabovat ovečku. Umíš správně bečet? Pak je tahle odměna jak šitá na míru přímo pro tebe! Jako dabéra tě uvedeme v titulkách!

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 3,500Oběd s devákama

Jestli máš hlad, tak tahle odměna je přímo pro tebe. Náš team tě vezme na oběd (a dokonce za tebe zaplatí). Můžeš se nás tam zeptat na cokoli a my ti na něco z toho odpovíme. Plus dostaneš tričko a v něm na ten oběd musíš jít, ať mezi nás zapadáš.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 4,500Večeře s teamem a zábavným programem

Vezmeme tě na véču a potom si s tebou zahrajeme všechny hazardní hry, které v Last Holiday můžeš hrát. Vysvětlíme ti pravidla plátýnka, korunkového pršíčka a dalších zábavných disciplín. Vem si sebou dost kováků, protože se u těhle her můžou rychle rozkutálet. + Dostaneš tričko ať mezi nás zapadáš.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 7,000Budeš televizní hvězda

Chceš se proslavit na televizních obrazovkách? Hollywood si tě všimne hned! Můžeš do televizního vysílání vytvořit svůj TV obsah, který ti určitě trošku zcenzurujeme. Zazpívej, řekni vtip, ukaž lidem recept na svůj oblíbený koláč. Budeš prostě tam.

Number of available rewards: 7/7

Reward unavailable

CZK 8,000Dabing postavy

Nejen, že nedostaneš za dabing zaplaceno. Dokonce nám za dabing pošleš i prachy. Ano je to tak. Můžeš si u nás nadabovat jednu z NPC postav a být tak na super místě v titulcích a začít tak novou kariéru dabéra. Na place se potkáš s tvůrci naší hry. + Dostaneš tričko.

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 10,000Sběratelka s osobním doručením

Dostanete sběratelskou edici naší hry, kterou vám osobně domu dovezou členové našeho teamu. + Zveřejníme tvoje jméno, nebo přezdívku na našich krutopřísnejch stránkách + Dáme tvoje jméno nebo přezdívku do titulků, který stejně každej skipne. Co obsahuje sběratelka? - klíč ke hře - nějaké pitíčko - tričko s logem studia - plakát zatím jedné z postav - podpisy na krabici celého produkčního teamu - a jedno docela vostrý překvapení

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 15,000NPC podle tebe + dabing

Jestli seš fešná bábovka, nebo fešák (pokud né, tak tě můžeme upravit), můžeš se zvěčnit v naší gamese. Vyrobíme podle tebe jedno NPC a můžeš si ho i nadabovat. + Dostaneš tričko. + Budeš v titulkách, který stejně nikdo nečte.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 25,000Pařba s boomerem

Jsme boomeři a jsme hraví! Můžeš si vybrat z našeho Boomer teamu a vybrat si hru, kterou si s ním zahraješ. Každý z nás má nějakou, kterou totálně nesnáší, třeba se ti povede najít tu, která nás bude neskutečně točit. Vybrat si můžeš Boomera: - Game designéra (to není úplně Boomer věkem, ale duší je to starej štramák se sexy fousky) - Šéf vývojářů a spoluzakladatel studia (ten už nám pěkně zboomerovatěl) - Producent a scénárista (tohle je největší Boomer a to i kilama) Hru si vyber: - Lolko - CSko (tohle bude sranda, protože Boomeři už nemaj reflexy) - Apex (ty reflexy no :D ) - Šachy online (reflexy lepší, ale občas nestihneme táhnout) - zkus navrhnout, ale musíme to umět nainstalovat

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 50,000Vedlejší mise podle tvého scénáře

Jestli máš dobrou historku, kterou chceš zvěčnit v naší hře, můžeš si splnit sen. Staneš se na chvilku game designérem a navrhneš jednu vedlejší misi. Musí se tedy jednat o proveditelnou misi a zapadat do konceptu hry. Určitě to spolu zkonzultujeme a my ti řeknem, pokud je to kravina. + Dostaneš sběratelku Co obsahuje sběratelka? - klíč ke hře - nějaké pitíčko - tričko s logem studia - plakát zatím jedné z postav - podpisy na krabici celého produkčního teamu - a jedno docela vostrý překvapení

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 100,000Big Boss Sponzor

Tohle je odměna jen pro jednoho z vás. Kdo nám pošle kilčo, toho uvedeme jako mega big boss sponzora hned v úvodu hry společně s logem tvojí firmy. Pokud nemáš logo, dáme tam klidně tvojí fotku, pokud nemáš fotku, nemusíme tam dát nic. K tomu dostaneš ještě sběratelku, kterou ti osobně dovezeme. Co obsahuje sběratelka? - klíč ke hře - nějaké pitíčko - tričko s logem studia - plakát zatím jedné z postav - podpisy na krabici celého produkčního teamu - a jedno docela vostrý překvapení

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable