60389090_1012838715585495_1936329758509891584_o.jpg

Podpoř Kyborgismus v ČR Technika

"Člověk je cosi, co má býti překonáno. Co jste udělali pro to, aby byl překonán?"

60915040_1012842095585157_88816985923649536_o.jpg

"Člověk je cosi, co má býti překonáno. Co jste udělali pro to, aby byl překonán?" Pokud na to nemáte odpověď, můžete podpořit nový evoluční pokrok lidstva. Budoucnost začíná teď a tady v Česku (Morava included). Čipování lidí, kyborgismus a elektronické (krypto) měny jsou budoucností lidstva! Tak stůj u zrodu tohoto historického posunu k nesmrtelnosti lidské (i zvířecí) společnosti.

 

Czyborg spolek byl založen roku 2020. Sdružuje kyborgické a transhumanistické organizace rozdílných názorů. Mezi jeho hlavní cíle v následujících 2 letech patří:

 

 • Oganizovat pravidelné Cyborg srazy
 • Začít kampań na nábor nových techniků, modifikátorů, programátorů a zájemců o kyborgismus
 • Uspořádat sérii přednášek s různými osobnostmi – neurovědci, techniky, kyborgy, umělci, filosofy transhumanismu apod.
 • Komercionalizovat výrobu kyborg orgánů a získat sponzory
 • Začít spolupracovat se Cyborg foundation a dalšími zahraničními kyborg-organizacemi
 • Vytvořit strukturu v podobě CZyborg hubů po celé ČR
 • Podpořit vznik sesterské organizace na Slovensku
 • Natočit dokumentární film o kyborgismu v ČR
 • Decentralizovat modifikační a čipovací strukturu
 • Iniciovat tvorbu kyborgánů a započetí linie českých kyborg-osobností
 • Vytvořit kyborgický program na pomoc postiženým zvířatům
 • Iniciovat výzkum v oblasti kyborgismu a rostlin

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 1,000CZyborg spolek
CZyborg spolek

Za 1000 Kč měsíčně dokážeme každý měsíc uspořádat setkání CZyborg spolku, na kterém se lidé dozvídají o nejnovějších technologických modifikacích. Na těchto setkáních se také seznamují lidé/odborníci, aby spolu mohli vytvářet a plánovat nové implantáty. CZyborg spolek kromě toho informuje své členy a fanoušky pomocí emailových zápisů ze setkání a messenger chatem, kde dochází k debatám o dalších krocích a plánech.

CZK 5,000Kyborgický program
Kyborgický program

Za 5000 Kč měsíčně jsme schopni kyborgického provozu CZyborg spolešnosti. Můžeme každý měsíc očipovat dobrovolníka na setkání Czyborg spolku, implantovat průměrně 1 měsíčně nový technologický smysl dobrovolníkovi na TRANSFORMATION MASS párty a vytvořit prorotyp nového smyslu pro 1 postižené zvíře (slepého/hluchého psa, kočku, nebo koně). K tomu všemu ještě zajistíme 1 podnik v Praze, který začne přijímat krypto-měny (bitcoin/litecoin). Czyborg spolek za tuto sumu také zajistí odbornou přednášku v rámci TRANSFORMATION MASS.

CZK 10,000Transhumanistické Česko
Transhumanistické Česko

Za sumu 10 000 Kč může CZyborg spolek začít skutečnou transformaci Česka. Každý měsíc se bude konat CZyborg sraz pro veřejnost i členy. Každé 3 měsíce se bude konat TRANSFORMATION MASS, kde budeme implantovat dobrovolníkům modifikace, implantáty a nové smysly. Začneme spolupráci se zvířecími útulky a zajistíme jejich tvorům náhradní smysly a části těla. Budeme konat pravidelné přednášky s odborníky a během roku vydáme časosběrný dokumentární film, založený na rozhovorech s kyborgy před, během a po implantaci v rámci celého roku. Uspořádáme také 1x za rok veřejnou čipovací akci pro plnoleté studenty maturitních ročníků a očipujeme zdarma třídu úspěšných maturantů. Bude se jednat o klasický NFC čip, schopný nosit v sobě vaše informace (vizitku, sociální profily, telefon...), spolupracovat s přístroji ve vaší smart domácnosti, vlastnit klíč k vaší krypto-měnové peněžence a mnoho dalšího. Navážeme spolupráci se zahraničními kyborg organizacemi a pozveme je na naše CZyborg srazy jako hosty.

Contribute

project authorSatanova komunita

Rewards

CZK 100Vstup na akce Czyborg spolku

Czyborg spolek organizuje každý měsíc pořádá veřejné setkání a/nebo přednášku o nových modifikacích. Příspěvkem 100 Kč měsíčně má přispěvatel na daný měsíc vstup na tyto akce.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 200Live-streamy z TRANSFORMATION MASS

Czyborg spolek organizuje pravidelně akce zvané TRANSFORMATION MASS, kde dochází k živým implementacím kyborg orgánů a nových smyslů. Součástí této veřejné akce jsou i přednášky o daném "experimentu".

The number of rewards is not limited

Choose a reward