startovac title 169.jpg

Kubrt vs Deskovky 2019 Hry & Apps

Kubrt je hráč, sběratel solitérních deskových her a odvážný dobrodruh hledající nové způsoby, jak využít své sbírky jiných než solitérních her.

Kubrt vs Deskovky 2019

ReachedCZK 74,225(619%)

619%
CZK 12,000requested
134contributors
ContributeRewards

Vážení přátelé deskových her,

já jsem Kubrt a mám rád deskovky. Tak moc, že již pátým rokem o nich natáčím videa. Z počátku jako redaktor pořadu Deskofobie, od léta 2017 na vlastním kanále na YouTube. Rád bych díky tomuto projektu svůj kanál dále posunul po technické stránce nákupem nezbytného vybavení a také po stránce obsahové, díky rozpočtu na nákup jinak pro mě nedostupných her.

Hry rozbaluji, představuji, hraji a recenzuji. S rostoucím počtem diváků roste i počet mých videí a množství času, které tomuto koníčku obětuji.

Vzorek: Recenze hry Gloomhavem

 

Napínáky:

 

Cílová částka se vybrala. Záměr byl splněn. :) V průběhu kampaně jsem přišel s následujícímí dodatečnými cíli, které se podařilo postupně všechny splnit:

 

16 000 (SPLNĚNO) říkal jsem vám, že dělám karetní kouzla? Nějaké vám ukážu v jednom ze svých vidcastů. :)

20 000 (SPLNĚNO) natočím Let's Play vámi zvolené hry

24 000 (SPLNĚNO) Kubrtova cena bude pro všechny zdarma

28 000 (SPLNĚNO) Vlogy budu točit pravidelně v měsíčních intervalech a na vámi zvolené téma.

32 000 (SPLNĚNO) říkal jsem vám, že hraju na kytaru? Natočím cover deskoherního hitu "Her mám plnou skříň" (pokud autor písně povolí)

36 000 (SPLNĚNO) na webu zprovozníme dedikovanou sociální síť s deskoherní tématikou! :)

40 000 (SPLNĚNO) naučím vás to kouzlo. :)

44 000 (SPLNĚNO) natočím Let's Play z barvení figurky. Jsem expert! To bude něco.

48 000 (SPLNĚNO) uveřejněním své vůbec první video, které jsem o deskovkách natočil. Zatím nebylo nikdy přímo uveřejněno. :)

52 000 (SPLNĚNO) natočím s Luckou (má slavnější žena) TOP 5 her ever!

56 000 (SPLNĚNO) využijeme spojku na výstavě Essen Spiel 2019 a přineseme vám sérii článků z této výstavy.

60 000 (SPLNĚNO) budu garantovat, že následujících 12 měsíců bude kanál a web Kubrta bez reklam! 

60 001 (SPLNĚNO) posuneme trošku dál Cenu. Chtěl bych, aby celý koncept byl unikátní a nekopíroval zajeté standardy. S tímto natahovačem se pustím do plánování a budování takového systému cen, jaký jste tu ještě neviděli! A nebudu na to sám. :)

65 000 (SPLNĚNO) uspořádám živý stream pro podporovatele ze Startovače - otázky a odpovědi, součástí bude i živá soutěž o hodnotnou hru!

70 000 (SPLNĚNO) zorganizuji v Praze Workshop na barvení figurek pro podporovatele z této kampaně (ne, já to učit nebudu, na to seženu profíka :D)

 

Soutěž!

Ze všech přispěvatelů vylosuji po konci kampaně 4, kteří dostanou demo případ karetní detektivní hry Sherlock s názvem "Nezvěstný svatebčan".

 

Něco o mně

Kromě videí jsem založil blog na Facebooku a v roce 2018 i webové stránky, na kterých shromažďuji informace o recenzovaných hrách a navíc na ně umisťuji i psané články s deskoherní tématikou. Od června 2019 je součástí týmu i Una - Vládkyně deskovek. Tu určitě nemusím představovat. Její pověst ji předchází. Vždyť kdo o sobě může říct, že radil počítači, když hrál šachy proti Garrymu Kasparovovi? Una píše na web aktuality, vlastní seriál o deskovkách s názvem Uniny pětky, ve kterém vyzdvihuje 5 významných prvků jednotlivých deskových her, a také začíná psát plnohodnotné recenze. I s jejím příchodem se nabízí možnost celý projekt pomalu posouvat dál...

 

Pravidelně také pořádáme akci "Kubrtovo hraní" v pražské kavárně Geekárna. V roce 2019 zatím proběhlo každý měsíc jedno hraní a účast se zastropovala na 30 hráčích (víc se jich do klubu ani nevejde).

 

Pro zajímavost uvedu pár čísel k září 2019:

 

Webové stránky mají od ledna 2019 stoupající návštěvnost. V srpnu 2019 je vidělo nějakých 4 800 lidí, kteří navštívili přes 10 000 jednotlivých stránek.

 

YouTube kanál s mými videi:

https://www.youtube.com/KubrtReferent

Blog na FaceBooku:

https://www.facebook.com/KubrtvsDeskovky

Kubrtovy webové stránky:

https://www.kubrtvsdeskovky.cz

 

Na co tedy konkrétně potřebujeme finance?

Technika

Není mým cílem vzít peníze a koupit si nejlepší světla, nejlepší PC na střih videa apod. Jsem ale přesvědčen, že i s drobnými postupnými investicemi jsem schopen dosáhnout lepších technických výsledků. Plány, co do techniky, tak máme pro tuto kampaň nastavené relativně nízko:

 

Klopový mikrofon: min. cca 1 500 Kč

Studiové světlo: min. cca 2 000 Kč

 

Zpracování mých videí je řekněme poloamatérské. A i vzheldem k času nemám ambice vytvářet videa ve zcela profesionální kvalitě. Rád jsem ale za všechny rady a tipy, jak kvalitu vylepšit a finanční rozpočet na pořízení vhodné techniky a softwarového vybavení tomuto pomůže.

V dlouhodobějším horizontu budu potřebovat nový PC na střih videa. Zde si nemyslím, že Startovač problém vyřeší a v současné době ho do cílů nezahrnuji, může ale pomoci. Investici očekávám někde mezi 25 - 30 000 korunami. S dobrou radou se ale třeba dostanu i níž.

 

Web

Provoz webu něco stojí. Fakt je ten, že web běží a jsme s ním spokojeni. Práce je s ním ale neustále, zejména kvůli častným aktualizacím systému Wordpress a jednotlivých využívaných plug-inů. V rámci kampaně bych proto rád vyčlenil rozpočet i na web. Jak na podporu správy, tak i například na zakoupení některých modulů, u kterých si myslíme, že by kvalitu webu pozvedly, ale které jsou placené. 

Potřebný rozpočet na web na rok: 2 000 Kč

 

Hry

Hlavním obsahem našeho kanálu jsou lokalizované hry, které dostáváme od našich českých distributorů, bez jejichž podpory by provozování kanálu bylo nemyslitelné. Díky patří zejména vydavatelstvím Albi, BlackFire, MindOk, REXhry a i dalším! Našim cílem je ale zpracovávat obsah i o nelokalizovaných hrách, mít šanci účastnit se zajímavých kampaní na hry na Kickstarteru a i těm se věnovat. A případně i podpořit menší česká vydavatelství, která nemají šanci rozdávat hry na recenze. Jelikož jde náš volný rozpočet na údržení současného stavu techniky, na hosting apod., na podobné věci v současné chvíli finance nezbývají. I tomu by mohl Startovač pomoci.

Naším cílem a i závazkem je dělat obsah, který budou chtít naši diváci a čtenáři. Nákup her z rozpočtu Startovače bychom tak konzultovali zejména s našimi podporovateli. V návaznosti na množství peněz, které by se nám případně podařilo vybrat, bychom průběžně poptávali naše podporovatele a zjišťovali zájem. Případnou investici bychom si nechávali posvětit.

A ze všech her, které by se nakoupily z rozpočtu, bych já natočil unboxing video, vzal bych je na Kubrtovo hraní a natočil ze hry dojmy. Případně by si po unboxingu vzala hru na starosti Una a napsala recenzi.

Roční rozpočet na hry: No, co by zbylo. 

 

Nutné je počítat s náklady na odměny (hry, samolepky, poštovné apod.), které zatím odhaduji na 2 000 Kč a s náklady na samotný Startovač (cca 9 %) a na zaplacení 15% daně z přijmu (pokud nebude od daně osvobozen). Zbytek z kampaně bude ovlivněn také rozložením toho, jaké odměny si vyberete. O všem v případě úspěchu kampaně napíšu důkladnou zprávu. Osobně vydělat na projektu a živit chod domácnosti v plánu není. :)

 

Předávání cen

V případě úspěšné kampaně uspořádám v Praze v průběhu 2. - 3. čtvrtletí 2020 jako poděkování herní setkání, na kterém se budou hrát hry, na které pozvu zástupce významných českých distributorů a českých autorů her a v rámci kterého udělím ceny za nejlepší hry vydané v češtině v roce 2019. Formát udílení ceny a způsob volby oceněných stále zvažuji, ale určitě to chci pojmout dostatečně důstojně a odborně. A chci do volby zahrnout i vás, hráče a podporovatele!

Nejlepší hře bude předána i legendární Fialka. Mé ultimátní ocenění pro ty nejlepší z nejlepšíh her. Pozvánku na toto setkání obdrží přispěvatelé této kampaně od úrovně Placák. Přispěvatelé na úrovni VIPka a ElPresidente obdrží speciální VIP pozvánku na tuto akci a vstup budou mít každopádně zdarma. V případě volných kapacit budou tyto rozděleny dle mé volby jakožto speciální poděkování za dlouhodobou podporu mého kanálu. Zatím nemohu potvrdit, zda vstup bude, či nebude nějakou formou zpoplatněn. Záleží na domluvě s provozovatelem prostor (ještě nezvoleny), na ceně za pronájem a v neposlední řadě také na výsledku této kampaně.

 

Vzorek: Recenze hry Krabčáci

 

Co dál po kampani?

Po kampani bych všem přispěvatelům zřídil přístup do soukromé části webu a do dedikované skupiny v rámci mého Facebooku, ve které by se dále řešily věci souvisejícíc s rozpočtem projektu - vyúčtování vynaložených částek, diskuze k nabídkám techniky, hrám apod.

 

Kampaň má v názvu 2019. Vše výše uvedené je plánováno na 12 měsíců. Pokud se ukáže, že tento systém podpory má smysl, probíhala by takováta kampaň pravidelně v ročních intervalech, případně zvolím jinou formu podpory (např. patronství).

 

Pokud by kampaň neuspěla, tak jedeme dál. Děláme, co nás baví a nenecháme se odradit. Jen nebudeme moct využít další příležitost dělat to lépe. :)

 

 

Odměny

Výstupem této kampaně není produkt, který bych vám mohl zaslat. Jde o podporu neziskového projektu, jehož výstup je veřejně dostupný. Odměnou pro podporovatele tedy jsou určité výhody, které mohu nabídnout. Zejména ovlivnění obsahu kanálu, čemu se budeme víc věnovat, jaké hry si pořídíme, to vše budeme konzultovat s vámi.

Do konzultací budou zařazeni podporovatelé od úrovně Radil (bez fyzické odměny).

První úroveň s fyzickou odměnou je odměna Placák. Zde je jako odměna samolepka s mým logem. Kdo by ji nechtěl?

Součástí řady dalších odměn jsou hry, nebo proma k hrám, které věnovali jednotliví čeští vydavatelé, a kterým patří můj obrovský dík!

Některé vyšší odměny ale hry neobsahují - odměna VIPka a odměna El Presidente. Těmto podporovatelům se ode mě dostane zvláštní pozornosti, a obdrží kromě jiného VIP volný vstup na předávání ceny.

Zvláštní úrovní odměny je úroveň Nedočkal. Neobsahuje fyzickou odměnu. Podporovatelé na této úrovni budou zařazeni do konzultací (viz úroveň Radil) a navíc obdrží v rámci možností jak jen často to půjde odkaz na sledování mých videí a článků ještě před datem jejich uveřejnění - často je video nebo článek hotový jeden den a čeká na publikaci druhý den apod. Nedočkal není součástí herních, promo a demo odměn. Je ale součástí odměny VIPka a El Presidente

Una si vzala na starost odměny Unino kouzlo a Unino umění. V rámci nich zašle osobní vzkaz buď na nějaké bizarní pohlednici, nebo na pohlednici, kterou výtvarně zpracuje dle přání podporovatele.

Úroveň Ministr cílí na osobní setkání v rámci speciálního Kubrtova hraní. Zahrnuje herní plakát, samolepku a Kubrta na celý večer. :) Úroveň Ministr je součástí úrovně Pan Imperátor.

 

Herní odměny

Díky neuvěřitelné podpoře českých vydavatelů, kteří věnovali hry pro účely této kampaně, vám také mohu v rámci odměny poskytnout následující do češtiny lokalizované hry z jejich portfolií. Ke každé hře je vytvořena zvláštní úroveň odměn, která je co do počtu omezena dostupností dané hry (menší hry mám ve více kopiích, ty velké většinou po jedné - kdo dřív přijde, ten dřív mele :) ). Poštovné na zaslání her není součástí ceny odměny (špatně se s ním pro nastavení kampaně a cílů kalkuluje)! Hry, které si nebudete schopni vyzvednout osobně v Praze vám zašlu po domluvě Zásilkovnou (cena po ČR cca 70 Kč, do SR cca 120 Kč) po zaplacení poštovného na účet nebo na dobírku. Z toho důvodu je nutné omezit fyzické odměny jen na Českou a Slovenskou republiku.

 

 

Vydavatelství Albi poskytlo do kampaně tyto hry:

Legendární karetní hru Fazole, Roll & Write hru Railroad Ink, výtvarně zábavnou hru Duplik, nádherně zpracovanou legacy hru o budování vesnice Charterstone a výpravnou hru kombinující řecké báje a sci-fi Lords of Hellas.

V rámci odměny Budovatel získáte nádherně zpracovanou civilizační hru Tapestry.

Vydavatelství Blackfire poskytlo do kampaně tyto hry:

Blafovací rodinnou hru Kobky plné chaosu, únikovou karetní hru Unlock! a příběhovou hru o cestování v čase T.I.M.E Stories.

V rámci odměny Pan Imperátor získáte hru Twilight Impérium 4. edice!

Vydavatelství Mindok poskytlo do kampaně tyto hry:

Karetní hru se svérázným grafickým zpracováním zástupců ptačí říše Krabčáci (můžete znát také pod lepším názvem KuBrti), civilizační euro hru s názvem Hadara a hru s klasicky zpracovanými ilustracemi ptactva s názvem Na křídlech.

 

 

Vydavatelství REXhry poskytlo do kampaně tyto hry:

Rychlou a vtipnou karetní hru Disko švábi, malou velkou fantasy strategickou hru Malá velká království a kooperativní sci-fi hru První Marťané.

 

----------------------------

 

Navíc jsou součástí kampaně tyto promo odměny, které věnovala firma Albi:

Promo postava námořníka/námořnice do hry Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově.

Promo karta vůdce Greg a Emmy k deskové hře Pustina.

Promo sada karet Princ ke hře Dominion.

Sada 4 promobalíčků ke hře Scythe. Konkrétně karty setkání číslo 29-32 a 33-36, karty továren číslo 13-18 a karty úkolů 24-27.

Demoverze katerní hry Únikovka.

Demoverze karetní hry Yogi.

 

Poštovné těchto promo odměn po ČR je již zahrnuto v ceně odměny - budou odeslány klasicky jako psaní Českou poštou. V případě posílání na Slovensko domluvíme individálně uhrazení rozdílu ceny přepravy. 

 

Všichni podporovatelé od úrovně Placák (takže každý, komu budu fyzicky něco posílat/předávat) dostanou luxusně zpracovanou samolepku s logem KubrtvsDeskovky (výjimkou je úroveň Nedočkal, která fyzické odměny neobsahuje).

 

 

Vzorek: Recenze hry Hra o Trůny: Desková hra

 

Rizika

Celá kampaň stojí a padá na mně. Předpokládám, že mě den po kampani nesrazí tramvaj... Kanál natáčím a hry hraji ve volném čase a tomu i podřizuji četnost a rozsah příspěvků. V případě vyššího pracovního vytížení nebo jiné mimořádné situace bych nemusel být schopen dodržet řekněme standardní frekvenci publikace obsahu. O tomto bych samozřejmě informoval a snažil se využít dostupný čas co nejlépe. Jiná zásadní rizika pro tento projekt nevidím.

ReachedCZK 74,225(619%)

619%
CZK 12,000requested
134contributors
Contribute

Rewards

CZK 50Podporovatel

Touto částkou přispějete na pokračování projektu Kubrt vs Deskovky v dalších 12ti měsících. Na zajištění stabilního hostingu webu, na investici do osvětlení, zahraničních her apod. Pro všechny startéry na této úrovni připravím speciální video, ve kterém jim osobně poděkuji. Jméno přispěvatelů nebo přezdívka bude uvedeno (pokud budou souhlasit) s poděkováním na zvláštní stránce mého webu.

Expected delivery of the reward: December 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Radil

Startéři od této úrovně výš budou zařazení do pravidelných (min. 1 za měsíc) konzultací plánu natáčení a psaní. Budou tak mít šanci ovlivnit obsah mého kanálu. Chcete nějaký Let's Play, recenzi? Máte šanci. A věřte, že na vás dám! ;) A právě s Vámi budu konzultovat hry, které nakoupíme z rozpočtu této kampaně! ---------- Odměna obsahuje také vše, co bylo uvedeno na nižších úrovních odměn.

Expected delivery of the reward: August 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Placák

Všem od této úrovně výš zašlu luxusně zpracovanou samolepku s logem KubrtvsDeskovky! Vaše jméno nebo přezdívka se bude po celý rok vyjímat v závěrečných titulcích každého mého vydaného videa (pokud budete souhlasit). ---------- Odměna obsahuje také vše, co bylo uvedeno na nižších úrovních odměn.

Expected delivery of the reward: September 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 225Promo Pustina

V rámci této odměny získáte promo kartu velitele Greg a Emmy pro hru Pustina. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 11/30

Reward unavailable

CZK 250Promo Robinson

V rámci této odměny získáte promo postavu námořníka/námořnice pro hru Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/14

Reward unavailable

CZK 250Promo Dominion

V rámci této odměny získáte promo sadu karet Princ pro hru Dominion. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 300Demo Yogi

V rámci této odměny získáte demo balíček karet pro vyzkoušení hry Yogi. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 18/19

Reward unavailable

CZK 300Demo Únikovka

V rámci této odměny získáte demo balíček karet pro vyzkoušení hry Únikovka. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 14/19

Reward unavailable

CZK 300Nedočkal

Podporovatelé na této úrovni obdrží v rámci možností (jak jen často to půjde) odkaz na sledování mých videí a článků ještě před datem jejich uveřejnění. ---------- Odměna obsahuje také odměny z úrovně Radil (zařazení do konzultací).

Expected delivery of the reward: September 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Pan Disko švábi

V rámci této odměny získáte vtipnou karetní hru Disko švábi. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma REXhry.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 300Unino kouzlo

Una osobně vybere ty nejbizarnější pohlednice!! Každému podporovateli na této úrovni na takovou pohledici napíše věnování dle jeho volby a odešle na jím zvolenou adresu. Poštovné je v ceně odměny. ---------- Odměna obsahuje také odměny z úrovně Radil (zařazení do konzultací).

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable

CZK 350Pan Fazole

V rámci této odměny získáte karetní hru Fazole. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 350Promo Scythe

V rámci této odměny získáte 4 sady promo karet pro hru Scythe. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/9

Reward unavailable

CZK 350Pan Kobky plné chaosu

V rámci této odměny získáte blafovací rodinou hru Kobky plné chaosu. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Blackfire.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 400Pan Railroad Ink

V rámci této odměny získáte Roll & Write hru Railroad Ink. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 400Pan Krabčáci

V rámci této odměny získáte karetní hru Krabčáci (KuBrti ;) ). Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma MINDOK.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 450Pan Malá velká království

V rámci této odměny získáte strategickou fantasy hru Malá velká království. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma REXhry.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 550Pan Duplik

V rámci této odměny získáte výtvarně zábavnou hru Duplik. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 600VIPka

Podporovatelé na této úrovni se stanou mými opravdovými rádci. V případě nejednoznačnosti výstupu konzultací to budou oni, kteří budou mít vyšší slovo. Navíc dostanou VIP pozvánku na předávání cen, což obnáší: - volný vstup na akci - osobní zvací dopis s mým podpisem - místo v první řadě během vyhlášení výsledků ceny - místo u herního stolu u partie, které se budu účastnit Vaše jméno v titulcích mých videí bude na význačném místě (pokud budete souhlasit). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák a úrovně Nedočkal.

Expected delivery of the reward: September 2020

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 666Unino umění

Každému podporovateli na této úrovni Una - Vládkyně deskovek svým osobitým stylem zpracuje osobní pohlednici (nakreslí výjev dle přání podporovatele). Na pohlednici napíše osobní vzkaz a odešle na adresu zvolenou podporovatelem. Poštovné je v ceně odměny. ---------- Odměna obsahuje také odměny z úrovně Radil (zařazení do konzultací).

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 700Pan Unlock!

V rámci této odměny získáte karetní únikovou hru Unlock!. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Blackfire.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 800Ministr

Pro podporovatele na této úrovni a jimi pozvané hosty (limit jeden host na podporovatele, pokud kapacita nedovolí více) zorganizuji v Praze Kubrtovo hraní, na které vezmu hry dle jejich volby (pokud je mám ve sbírce nebo je jsem schopen seznam), které naučím a zahraju si s nimi. Podporovatelé dostanou během akce samolepku, herní plakát s mým podpisem a na výběr z promo karet a dem, které mi zbudou z této kampaně. ---------- Odměna obsahuje také odměny z úrovně Radil (zařazení do konzultací).

Expected delivery of the reward: July 2020

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 850Pan Hadara

V rámci této odměny získáte civilizační hru Hadara. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma MINDOK.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 900Pan T.I.M.E Stories

V rámci této odměny získáte příběhovou hru o cestování v čase T.I.M.E Stories. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Blackfire.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 900Pan První Marťané

V rámci této odměny získáte kooperativní sci-fi hru První Marťané. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma REXhry.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,200Pan Na křídlech

V rámci této odměny získáte krásnou ornitologickou hru Na křídlech Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma MINDOK.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,300Pan Charterstone

V rámci této odměny získáte legacy hru Charterstone. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,700Pan Lords of Hellas

V rámci této odměny získáte výpravnou hru Lords of Hellas. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000El Presidente

Tento startér si zaslouží speciální pozornost! Bude mít možnost zvolit jedno téma, na které natočím TOP 5 video. Pokud bude chtít, bude toto video natočeno společně s ním a své TOP tak bude moct přednést se mnou! Pro tohoto podporovatele natočím poděkování, video bude soukromé pro jeho účely. Odkaz bude moct dále šířit dle jeho uvážení. Jméno El Presidenta bude v titulcích mých videí na tom nejvýznačnějším místě (pokud bude souhlasit). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák a odměny úrovně VIPka a Nedočkal.

Expected delivery of the reward: September 2020

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,300Budovatel

Za tuto odměnu obdržíte krásnou civilizační hru Tapestry. Budete se těšit všem přednostem titulu Ministr, dostanete osobní pozvánku na speciální Kubrtovo hraní a budete mít možnost ovlivnit, co se na tomto hraní bude hrát. Během hraní obdržíte mnou podepsaný herní plakát a na výběr z dostupných prom, které zbudou po této kampani. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi. ------------------- Datum doručení odměny se týká Kubrtova hraní. Hra bude zaslána v co možná nejkratším čase po konci kampaně.

Expected delivery of the reward: August 2020

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,000Klubista

V rámci této odměny vás přijedu osobně navštívit, vezmu s sebou hru ze své sbírky dle vašeho přání, tu vás naučím a když bude zájem, tak si s vámi zahraji. Strávím s vámi celý herní večer/odpoledne. Odměna míří zejména na herní kluby, které bych v rámci tohoto výjezdu mohl dále propagovat - natočit u nich video, napsat reportáž apod. Odměna je možná pouze na území ČR. V ceně odměny není nocleh pro případ, že bude místo mimo dojezdovou vzdálenost z Prahy (nad 90 minut cesty autem). ----------------------------- Do této odměny jsou zahrnuty všechny odměny do úrovně Placák.

Expected delivery of the reward: August 2020

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 3,500Pan Imperátor

Za tuto odměnu obdržíte obrovskou a ultimátní 4X hru Twilight Imperium 4. edice. Budete se těšit všem přednostem titulu Ministr, dostanete osobní pozvánku na speciální Kubrtovo hraní a budete mít možnost ovlivnit, co se na tomto hraní bude hrát. Během hraní obdržíte mnou podepsaný herní plakát a na výběr z dostupných prom, které zbudou po této kampani. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Odměnu do kampaně věnovala firma Blackfire. ------------------- Datum doručení odměny se týká Kubrtova hraní. Hra bude zaslána v co možná nejkratším čase po konci kampaně.

Expected delivery of the reward: July 2020

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,000,000Odhalovač

V rámci odměny a proti podpisu NDA bude tomuto šťastlivci odhalena pravá totožnost Uny - Vládkyně deskovek. A pokud bude mít odvahu, bude moct poté s Unou na vlastní náklady povečeřet v podniku dle její volby. (vím, že tajemství a mýty jsou výzvou a pokušením, ale věřte mi, že toto tajemství za tyto peníze nestojí a jde pouze o recesi)

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable