startovac title 169.jpg

Kubrt vs Deskovky 2019 Hry & Apps

Kubrt je hráč, sběratel solitérních deskových her a odvážný dobrodruh hledající nové způsoby, jak využít své sbírky jiných než solitérních her.

Všechno jednou končí
12/9/2020

Všechno jednou končí

S rokem 2020 skončí i moje roční mise na Startovači, jak dál?

Vážení přátelé deskových her, mí vážení podporovatelé,

rok se blíží ke konci a s tím i skončí i moje roční mise, která začala loni v říjnu na Startovači a která po konci kampaně probíhala zejména v dedikované skupině na Facebooku. 

Zvažoval jsem cesty dál co se týče podpory a nakonec jsem dal před dalším projektem na Startovači přednost službě Patreon, která umožňuje dlouhodobou podporu a lépe odpovídá charakteru mé práce. Od Nového roku tak budu své konzultace a benefity nabízet ve skupině pro Patrony na Deskozóně (což je sociální síť pro deskohráče, která vznikla i dky vaši podpoře) a na samotný Patreon. Upřímně mám radost, jak Patreon jako systém funguje a jak mi pomáhá komunikovat a interagovat s podporovateli. To se systémem Startovače nedá srovnat.

Budu hrozně rád, pokud zvážíte i svou podporu formou Patreonu a pokud s vámi budu moci být opět v úzkém kontaktu při přípravě vidcastů a řešení dalších kroků mého kanálu. Podpora je pro mě zásadní nejen z finančního hlediska, ale také z hlediska motivačního. Kromě konzultací nabízím patronům možnost účasti v pravidelných soutěžích ať už o nové hry, nebo o mnou recenzované kopie (říkám tomu "Adoptuj hru"), přednostní přístup k některým videím a také zvláštní odměny na Deskozóně. A v řešení je i speciální vánoční stream pouze pro patrony, i když je stále v řešení a přídomek "vánoční" je zatím předběžný. :)


Adresa mé kampaně na Patreonu je:

https://www.patreon.com/kubrtvsdeskovky


Všem vám ještě jednou děkuji za vaši podporu na Startovači a zde ve skupině.

S pozdravem

Kubrt

 

P.S. Ač se snažím a snad všem se vám ozval, tak stále mi doma zbývá mnoho promo karet a dokonce i nějakých menších her. Pokud ode mě na něco stále čekáte, rozhodně se mi co nejdřív ozvěte. Děkuji. Od Nového roku budu věci považovat za propadlé státu. :)

Rozesílání odměn
11/28/2019

Rozesílání odměn

Krátká informace o stavu rozesílání odměn.

Vážení přátelé,

rád bych vám jen předal informaci o stavu rozesílání odměn z mé nedávné kampaně. S rozesíláním jsem začal v půlce listopadu, když jsem projekt uzavřel i formálně a přišly mi na účet Vaše příspěvky.

Začal jsme od nějvětších věcí, které odesílám Zásilkovnou, a postupně rozesílám emaily s žádostí o doplnění kontaktů.

Zatím jsem takto obeslal emailem adresáty těchto odměn:

Twilight Imperium, Tapestry, Lords of Hellas, Na křídlech, Charterstone, První marťané, TIME Stories, Hadara, Unlock!, Railroad Ink., Duplik, Krabčáci, Malá velká království a Fazole.

Většině z vás jsem již tyto odměny odeslal, s někým jsem se domluvil na osobním předání. Někteří se mi ale na email ještě neozvali - pokud čekáte na nějakou z těchto odměn, podívejte se do své emailové schránky, případně mi napište.

Do konce tohoto týdne odešlu vše, u čeho mám již adresu. Příští týden jsem služebně v zahraničí a po návratu se vrhnu i na další úrovně odměn. Čekejte tak ode mě email. Menší odměny půjdou poštou. Nevím, jak to půjde pružně v období před Vánocemi. Předem se tak omlouvám, pokud se s některými odměnami opozdím a dořešil bych je až začátkerm příštího roku.

Kromě adres v emailu žádám i o souhlas s uvedením jména do titulků mých videí a na stránku webu, kde uveřejním poděkování. Titulky do videí zařadím se začátkem příštího roku na základě toho, která jména již budu mít potvrzená. Zbytek bych pak doplňoval průběžně.

 

Ještě jednou vám děkuji za podporu!

Kubrt

 

 

 

Kampaň skončila, my začínáme!
11/13/2019

Kampaň skončila, my začínáme!

Kampaň je uzavřena. Peníze dorazily. :) Co dál?

Vážení přátelé, podporovatelé,

po konci kampaně jsem se chystal napsat novinku, co a jak dál, na co se ode mě můžete těšit. Ale čekal jsem. Myslel jsem, že peníze z kampaně přijdou relativně rychle a budu vás moci informovat o konkrétním dalším postupu bez nějakých otazníků v termínech...

Startovač měl na poslání peněz dle podmínek 9 pracovních dnů a světe div se, právě 9. pracovní den peníze skutečně odeslal a já je již mám. Trvalo to trošku déle, tak se omlouvám za zdánlivé ticho. :)

Z vybrané částky 74 225 Kč dorazilo na můj účet 67 315 Kč! Moc děkuji. Náklady na samotnou kampaň, které si nechal provozovatel serveru Startovač tak byly 6 910 Kč, což je něco málo přes 9 %. Samotný Startovač si učtuje v rozsahu naší kampaně 7 %, zbytek dělají bankovní poplatky za převody apod.

Již dnes vás zašlu obesílat s emaily ohledně předávání odměn. Začnu u nejvyšších úrovní, takže než se dostane na "drobnější" příspěvky, může to chvíli trvat. Je vás moc a musím na to postupně.Tak děkuji za pochopení, budu dělat, co bude v mých silách.

Určitě budu v rámci nadcházející emailové komunikace s vámi řešit způsob předání odměn. Dalším, co budu řešit je vaše jméno, případně přezdívka, jaké budete chtít, abych uvedl v rámci titulků a v poděkování na webu. Vzhledem k tomu, že se jedná o osobní údaje, nemůžu vaše jméno jen tak vyvěsit, pokud od vás nebudu mít jmenovitý souhlas. Tak na to prosím myslete. Nerad bych někoho opomenul.

Další komunikace bude dále probíhat na Facebooku v rámci skupiny speciálně vytvořené pro úrovně odměn Radil a další. Všem na daných úrovních jsem poslal emailem pozvánku do této skupiny. Pokud vám nepřišla, prosím, dejte mi jakýmkoli způsobem vědět, vyřešíme. Aktivní komunikace ohledně kampaně bude probíhat tam. Novinky zde ke kampani budu psát spíše sporadicky, pokud bude něco většího a pro vás zajímavého.

Ve skupině na FB se již aktivně řeší konzultace ohledně obsahu webu a využití rozpočtu. 

Zatím jsme společně vybrali notebook, který z rozpočtu zafinancuji, světlo a také jednu hru, která prošla Kickstarterem a kterou jsem díky rozpočtu mohl podpořit - hru Middara:

 

Všemu z tohoto se na svém kanále budu ještě určitě věnovat. :)

Tak vám ještě jednou moc děkuji! Doufám, že vaši přízeň nezklamu a společně si užijeme parádní rok plný deskových her.

Se srdečným pozdravem

Kubrt

Kampaň skončila. Děkuji!!
10/31/2019

Kampaň skončila. Děkuji!!

Chtěl bych tímto ještě jednou všem poděkovat!

Kampań skončila. V síni slavý Startovače je dle % splnění v současné chvíli na druhém místě (a jen co skončí trabantí kampaň, budeme třetí :D)! Ale to v této novice psát nechci. V té chci psát, že VY jste nejlepší! 144 krát děkuji.

To, kam se kampaň za ten měsíc dostala, mě nenapadalo ani v nejdivočejších snech.

Už mám od Startovače data. Data o tom, kdo, co, kam apod. Také jsem konečně dostal vaše vzkazy! I za ně moc děkuji. :)

Příští týden začnu organizovat věci ohledně rozpočtu a ohledně rozesílání odměn. Prosím, buďte trpěliví. Budu dělat, co bude v mých silách, ale je vás 144. :) Určitě se každému z vás, který se na něco těší, ozvu a domluvím se na způsobu dopravy nebo na možnosti osobního předání.

Krásný zbytek dne všem!

Kubrt

Informace o workshopu k barvení figurek
10/24/2019

Informace o workshopu k barvení figurek

Obdržel jsem řadu dotazů ohledně workshopu na barvení figurek, který se chystám zorganizovat v případě, že se v kampani vybere alespoň 70 000 Kč (chybí cca 4 000).

Ahoj,

kopíruji informaci, kterou jsem napsal dnes na svůj Facebook:

Obdržel jsem řadu dotazů ohledně workshopu na barvení figurek, který se chystám zorganizovat v případě, že se v kampani na Startovači vybere alespoň 70 000 Kč (chybí cca 4 000).

Workshop by rozhodně proběhl v Praze, pravděpodobně v Tomových hrách na Arbesově náměstí, ale to ještě nemohu 100% potvrdit. Rozumnou účast vidím do 10 lidí a bude určen pouze pro podporovatele ze Startovače - přednostní pozvánku dostanou ti z vyšších úrovní odměn. Vstupné bude dobrovolné. 

Jak jsem již nastínil, barvit rozhodně nebudu učit já - to by dopadlo.  Techniky by vysvětloval a cenné rady udílel můj dobrý kamarád Radek Boxan. Ve video galerii připnuté k tomuto příspěvku jsou ukázky některých Radkových děl. Kdo Radka zná a viděl někdy jeho výtvory na živo, tak mi určitě potvrdí, že pro takový workshop u nás moc lepších lidí nebude.  Radkovi moc děkuji, že se do této akce se mnou pouští!

Počítám, že pro workshop budou použity i nové barvy Citadel Contrast, které umožňují velice rychlé barvení s dobrým výsledkem (svým složením kombinují několik kroků barvení do jednoho). I to zaměřuje workshop spíše na hráče deskových her, kteří si chtějí potunit své oblíbené deskové hry a jde jim kromě dobrého výsledku také o rychlost jeho dosažení. Pro nadšené hráče a barviče Warhammeru tak workshop spíše nebude.

Vybavení by si měl každý přinést své, něco málo na zapůjčení mít budeme, ale ideálně, aby měl každý svůj štětec a nějakou tu barvičku. Půjde zakoupit i na místě... A také by si měl každý přinést nějakou tu figurku, kterou si zkusí napatlat.

Embed third party content

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.
Want to load content from the www.facebook.com website?

 

https://www.facebook.com/KubrtvsDeskovky/videos/2389852601253663/

Vidcast 06: Startovač - Soutěž, Tapestry, Klubisti...
10/14/2019

Vidcast 06: Startovač - Soutěž, Tapestry, Klubisti...

Nový vidcast, který se věnuje kampani.

Právě jsem uveřejnil nový vidcast s číslem 06 (všiml si ještě někdo, že mám na kanále dva Vidcasty s číslem 04??), který se zabývá touto kampaní na Startovači.

Co v něm řeším:

 

Nové napínáky
Nové odměny - TAPESTRY!!
Představení dostupných demoverzí
Soutěž!

 

V příští novince představím blíže soutěž o hru Sherlock. Přeci jenom něco málo od vás budu chtít, abych vás do slosování zařadil. :) Více cca ve středu!

 

Váš Kubrt

Jsme jako Sparta - v klidném středu.
10/11/2019

Jsme jako Sparta - v klidném středu.

Třetina za námi, dvě před náma! :)

Krásný pátek všem! 

Jsem tu s dalšími novinkami ke kampani na Startovači. Jistě si myslíte, že jste nastartovali všechno, ale to by byla chyba lávky. Stále je o co hrát a je na čase odhalit karty! O co hraji? O to, co jsem už zmínil v kampani jakožto vysněnou metu, které jsem nemyslel, že je možné dosáhnout - o notebook na střih videa.

Ono to zní jednoduše, na kampani svítí 57 500 Kč. To by byl sakra pěkný notebook. Ale odečtěte si poplatek Startovači, daň z přijmu, poštovné na některé odměny, světlo, stativ na světlo apod. což nutně potřebuji, pronájem prostoru pro Cenu a zjistíte, že pokud si mám s čistým svědomím, že splním i ostatní závazky, pořídit přiměřeně výkonný notebook, tak je každá korunka dobrá. :)

Z toho plyne, že pořád přemýšlím, co nabídnout, aby to pro lidi mohlo být zajímavé. Dovolte, abych vám proto představil nové milníky/napínáky/stretch goals, nové odměny a zmínil i další, které jsou stále k dispozici:

 

Nové napínáky:

60 000 budu garantovat, že následujících 12 měsíců bude kanál a web Kubrta bez reklam! Toto je trošku čítování, neb bych to asi v plánu neměl. Ale jak tak sleduji konkurenční kanály, tak si říkám, že toto bude u mě příjemný bonus. 

60 001 aby výše uvedená odměna nebyla až tak čítováním, tak současně posuneme trošku dál Cenu. Chtěl bych, aby celý koncept byl unikátní a nekopíroval zajeté standardy. S tímto natahovačem se pustím do plánování a budování takového systému cen, jaký jste tu ještě neviděli! A nebudu na to sám. :)

65 000 uspořádám živý stream pro podporovatele ze Startovače - otázky a odpovědi, součástí bude i živá soutěž o hodnotnou hru! A jak znáte můj technický talent, tak při živém přenosu nebude nouze o legrace. :)

A teď tradá, něco velkého, na co poutá i obráízek související s touto novinkou:

70 000 zorganizuji v Praze Workshop na barvení figurek pro podporovatele z této kampaně (ne, já to učit nebudu, na to seženu profíka :D). Prostě se slezeme v Praze a budeme malovat pod dohledem někoho, kdo bude vědět o čem mluví. V rámci odměny není technické vybavení. Něco málo budeme moct půjčit, nebo si budete moct na místě zakoupit.

 

Nová odměna:

Klubista (3 000 Kč) - dostupné 2x

V rámci této odměny vás přijedu osobně navštívit, vezmu s sebou hru ze své sbírky dle vašeho přání, tu vás naučím a když bude zájem, tak si s vámi zahraji. Strávím s vámi celý herní večer/odpoledne.
Odměna míří zejména na herní kluby, které bych v rámci tohoto výjezdu mohl dále propagovat - natočit u nich video, napsat reportáž apod. Toto se z pochopitelných důvodů týká jen ČR a pokud by místo mělo být hóóódně vzdálené od Prahy, tak záleží i na osobní domluvě.

A co je ještě k dispozici?

Stále jsou k dispozici Uniny odměny v podobě pohlednic s osobním věnováním, ať již její bizár výběr, nebo přímo jí vykreslené. :)

Dále jsou k dispozici pozice Ministrů, pro které zorganizuji dedikované hraní v rámci kterého budu rozdávat podepsané plakáty a další propagační materiál. Samozřejmě se i bude hrát.

Z her je ještě k dispozici Duplik, Kobky plné chaosu, Fazole a Disko švábi.

A také demoverze her Únikovka a Yogi. :) Ty ukážu v příštím vlogu, myslím, že kdyby bylo zřejmé, o co jde, zájemců by bylo o tyto kusy více. :)

 

V pondělí se můžete těšit na vidcast, ve kterém budu výše uvedené řešit. Pokud se chcete na něco optat, určitě můžete, ve vidcastu odpovím! Také vás v pondělí klasicky čeká nová zajímavá herní odměna. Zase bude k dispozici jen jeden kus, tak buďte naladěni. A ne, Gloomhaven to nebude, ač byl velmi blízko - prý došel. :D Na detaily jsem se neptal.

 

Začátkem týdne představím i soutěž, kterou jsem si pro vás přichystal. :)

Tak ještě jednou přeji hezký pátek a celý následující víkend! Mějte se fajn a hrajte hry. Děkuji!

 

Váš Kubrt

 

1. týden
10/8/2019

1. týden

Menší shrnutí. Nové napínáky. První výstup??

Ani si neumíte představit, jaký jsem měl poslední týden. Doma nám řádila střevní chřipka, v práci se všechno sypalo, video, které jsem natočil, bylo zrnité jak podlaha v kurníku, takže půldenní práce přišla vniveč... Taková klasika. :)

Až na tento Startovač, to má ke klasice daleko! Týden trvalo pokořit všechny představitelné hranice. Takže jsem včera začal pomalu připravovat ženu na to, že se mnou natočí to TOP 5 video. Jdu na to od lesa a už začínám pomalu zas vidět alespoň na levé oko. :D

Překonaly se ale i další cíle a v jedné z dalších novinek se například dle slibu podělím o ono první video, které jsem kdy natočil. A připravuji si prostor pro natáčení karetních triků a cover verze jedné povedené písničky. Musím odhánět zástupy muzikantů, kteří se na tom chtějí podílet. Můj tým zkušených IT techniků určitě i právě teď tvrdě pracuje na zprovoznění sociální sítě, které říkáme pracovně SocTest. Napadá vás nějaké zajímavé jméno pro takovou sociální síť zaměřenou na deskovky? :) Nevíte, co si pod tím alespoň představit? Nevadí, já také ne. Ale svému inovátorskému týmu IT specialistů bezmezně věřím.Na nás je jen to jméno...

Nejnovější odemčený napínák počítá s účastí našeho muže na výstavě her v Essenu! Už si pomalu balí kufry a Una mu dává instrukce. Snad to přežije. Minulý týpek se moc neosvědčil. Co by z Essenu zajímalo vás?

Obrázek v této novince pochází z propagace hry Hight Frontier. Kousku od Phila Eklunda. Na konci října se rozeběhne Kickstarter na 4. edici této hry. Dnes vydavatelství Fox in the Box oznámilo, že čeština bude součástí přímo této kampaně. Osobně považuji tuto kampaň za jasného kandidáta na podpoření, co myslíte? Ukousneme rozpočet na hry po této kampani a půjdeme do toho? :) Unboxing, představení a dojmy z této hry by se mohly hodit. :) A bude to teda celkem oříšek. Moc víc hard core her není.

Rozhodně nebudu po kampani moc odkládat nákup světla. S příchodem podzimu začínám mít se světlem čím dál větší problém. Je i příčinou zrnitého vide viz výše a i toho, že některá z mých nových videí jsou do modra. :D Koukal jsem po něčem takovém:

https://www.4studio.cz/trvale-svetlo-daylight-4studio-ss-19-s-zarovkami-4x-85w-40205

Co myslíte? Není mezi vámi nějaký znalec přes studiová světla? :)

Pro samotnou kampaň mám ještě něco připraveného. Nabízí se ale jeden nápad, který bych rád hodil do pléna: workshop na barvení figurek. Prostě akce, na které bychom se mohli sejít někde v Praze, každý by si vzal své vybavení, případně by si ho na místě mohl koupit (něco málo můžu zapůjčit) a někdo velezkušený by nám dal nedocenitelnou lekci. :) Toho velezkušeného bude potřeba odměnit (ne, já to nebudu :D), tak je pro mě teď trochu riziko nacenění takové odměny, protože by s tím bylo i dost práce a přínos ve výsedku pro mě negativní. Ale pokud by se nás našlo dosti, tak bych to mohl napočítat a nastavit jako novou odměnu. Co myslíte?

Jinak vás už teď mohu lákat na menší soutěž a na ještě minimálně jednu hru, která přistane do odměn. Nechci zatím ani naznačovat. U této hry jsem ale už zvyklý, že o ni nesmím nic moc říkat. :D Nahodím ji zase opět v pondělí.

To je pro dnešek asi všechno. Mějte se fajn a hrajte hry! :)

Dík všem!

 

Váš Kubrt!

 

Do cíle! :)
10/7/2019

Do cíle! :)

Jak se dostat na vysněný břeh? S patřičnou důstojností a noblesou!

Původní ultimátní cíl této kampaně byla hranice 50 000 Kč. Po přepočítání odměn nákladů, natahovačů apod. je nyní stanovena na 52 000 Kč. A asi jsem to měl do této hranice spočítané spíše z určité recese. Rozhodně mě nenapadlo, že po týdnu budu řešit, že si možná budu kupovat notebook (který dle kalkulace budu muset ještě ze svého notně zadotovat :) )...

Přes víkend jsem přemýšlel, jak nejlépe tyto obě hranice překonat. Jak je spojit do jedné, a nemusel jsem řešit, jestli 50, nebo 52...

A dostal jsem nápad. Pak jsem ho zavrhl. Pak mi přišel dar z nebes a nápad opět ožil.

Dámy a pánové. Dnes jsem vypsal novou speciální odměnu. Pokud uspěje, a já věřím, že ano, tak překonáme i ty nejvyšší mety, které jsem si pro tuto kampaň vytýčil! A ano budu v koncích s nápady, ale to nevadí. Třeba ještě nějaké dostanu. :)

 

Představuji vám odměnu úrovně "Pan Imperátor":

Ano, odměnou budíž 4. edice hry Twilight Impérium, kterou do kampaně věnovala firma BlackFire! K odměně náleží i všechny výhody úrovně Ministr. Takže pozvání na speciální Kubrtovo hraní v režii ministrů - vlády. V rámci tohoto hraní krom jiného rozdám podepsané herní plakáty, proma zbývající z této kampaně a další zajímavosti, které mi přijdou pod ruku.

Odměn na úrovni "Ministr" je ještě dostatek, takže pokud byste chtěli potkat Imperátora, tak neváhejte. :) Když je dneska tak hezky, tak jsem tuto úroveň zlevnil a už není tak zle baťovská. :)

Překvapuje mě, že nikdo není zvědavý na Uniny bizarní pohlednice. :D Asi ještě Unu tak moc neznáte, jinak byste neváhali. 

 

Pěkný den!

Váš Kubrt

Nové odměny
10/3/2019

Nové odměny

Jako dodatečnou motivaci jsme s Unou dali hlavy dohromady a připravili tři nové odměny.

Vážení přátelé deskových her,

projekt stále pěkně roste, ale přesto bylo jasné, že po prvotním nášupu přijde útlum. I díky tomu, že byly vyčerpány ty nejzajímavější odměny. Stále nevím, proč netáhnou dema Únikovky a Yogi a asi k ním něco natočím, abyste věděli, co to vlastně je. :)

 

S Unou jsme ale každopádně přišli na tři nové odměny:

 

- Úroveň Unino kouzlo: Una vybere ty jeujetější a nejbizarnější pohlednice, na ty vám napíše osobní přání a pohlednici vám odešle.

 

- Úroveň Unino úmění: Jako výše, ale pohlednici vám Una osobně dle přání výtvarně zpracuje. :)

 

- Pro zájemce o osobní setkání a partičku nějaké té hry jsem připravil úroveň Ministr. V rámci této odměny zorganizuji v Praze dedikované Kubrtovo hraní dle přání daných podporovatelů. Těm navíc přinesu samolepku a herní plakát, který ochotně podepíšu. Také vezmu nějaká ta proma a demovky, které mi z této kampaně zbydou.

 

Třeba vám nějaká z těchto odměn přijde vhod. :)

Co budete večer hrát? :)

Váš Kubrt

Nové odemčené napínáky
10/2/2019

Nové odemčené napínáky

Co se nám povedlo za první den kampaně odemknout?

Hezký večer. První den kampaně byl vskutku úspěšný. :) Cílová částka se zatím vybrala tři a půlkrát, na titulní stránce jsme jako nejúspěšnější běžící projekt a když to takto půjde dál, tak se dostaneme i do Síně slávy Startovače dle % splnění. :)

Pro mě důležité bylo překonání hranice 30 000 Kč. To je roční suma, do které je příležitostný příjem osvobozený od 15% daně. Tak vám moc pěkně děkuji a jdu hledat formulář na přiznání daně z přijmu fyzických osob. :D

Momentálně jsme na nějakých 40 000 Kč a postupně odemykýme nové napínáky (můj zcela originální název pro známé stretch goaly a také to, co je na náhledovém obrázku).

Už teď mohu slíbit, že vám natočím karetní kouzlo, třeba se povede a budete chtít vědět, jak jsme to udělal. :D Že vás to kouzlo naučím vám už mohu slíbit, neb to byl cíl právě na 40 000 Kč. ;)

Také natočím Let's Play vámi zvolené solitérní hry. :) Už teď můžete dávat tipy do komentářů. Zaznamenal jsem nápady typu Dostihů a sázek či Člověče nezlob se. Za ty vám také moc děkuji. Nečakal jsem nic jiného. ;)

Příští rok uspořádám herní setkání a při té příležitosti vyhlásíme Kubrtovy ceny za rok 2019. Už teď mohu garantovat, že vstup bude pro všechny zdarma! Stále ale platí, že kapacita bude pravděpodobně omezená. Ale snad bude místa dost a na všechny se dostane, budu se moc snažit. :)

Začnu s pravidelnými měsíčními vlogy/vidcasty. Očekávejte, že po kampani dostanete přístup do soukromé skupiny na FB, kde budu řešit témata, která se vám pro tato vide budou zamlouvat.

Také natočím cover známé deskoherní písně "Her mám plnou skříň" (viz záznam původní verze https://www.youtube.com/watch?v=dryHTnMloeI).

Poslední odemčený cíl je sociální síť pro deskovky. Zní to divoce, zní to divně, ale máme plán. :) Slíbit mohu, že se ho pokusíme zrealizovat. :) Ale určitě bude záležet na tom, jakou odezvu bude mít u vás a jak ho budeme schopni využít.

Pokud bude projekt dále úspěšný, určitě se můžete těšit na další bonusy. Třeba na záznam mého barvení figurek, nebo na mé první video o deskovkách vůbec. :D

Těším se na další dny projektu a na vaše nápady a podněty!

Mějte se fajnově a hrajte hry!

Váš Kubrt

 

 

Jste nej!
10/1/2019

Jste nej!

20 minut a hotovo. Kam tohle povede? :)

Ahoj všichni!

Chtěl bych vám všem moc poděkovat za neuvěřitelnou podporu. Musím zde citovat mistra: "To jsem opravdu nečekal!".

Sedl jsem si před kameru a natočil chvilku povídání o tom, co nás dále čeká v této kampani. Video je  kousek nad tímto extem. Do kampaně jsem zahrnul i tzv. Natahovače (anglicky Streč góly), takže je snad stále o co hrát, i když většina velkýh hmotných odměn zná své budoucí majitele. :)

Hezký večer všem! Mějte se fajn a hrajte hry.

Váš Kubrt

ReachedCZK 74,225(619%)

619%
CZK 12,000requested
134contributors
Contribute

Rewards

CZK 50Podporovatel

Touto částkou přispějete na pokračování projektu Kubrt vs Deskovky v dalších 12ti měsících. Na zajištění stabilního hostingu webu, na investici do osvětlení, zahraničních her apod. Pro všechny startéry na této úrovni připravím speciální video, ve kterém jim osobně poděkuji. Jméno přispěvatelů nebo přezdívka bude uvedeno (pokud budou souhlasit) s poděkováním na zvláštní stránce mého webu.

Expected delivery of the reward: December 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Radil

Startéři od této úrovně výš budou zařazení do pravidelných (min. 1 za měsíc) konzultací plánu natáčení a psaní. Budou tak mít šanci ovlivnit obsah mého kanálu. Chcete nějaký Let's Play, recenzi? Máte šanci. A věřte, že na vás dám! ;) A právě s Vámi budu konzultovat hry, které nakoupíme z rozpočtu této kampaně! ---------- Odměna obsahuje také vše, co bylo uvedeno na nižších úrovních odměn.

Expected delivery of the reward: August 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Placák

Všem od této úrovně výš zašlu luxusně zpracovanou samolepku s logem KubrtvsDeskovky! Vaše jméno nebo přezdívka se bude po celý rok vyjímat v závěrečných titulcích každého mého vydaného videa (pokud budete souhlasit). ---------- Odměna obsahuje také vše, co bylo uvedeno na nižších úrovních odměn.

Expected delivery of the reward: September 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 225Promo Pustina

V rámci této odměny získáte promo kartu velitele Greg a Emmy pro hru Pustina. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 11/30

Reward unavailable

CZK 250Promo Robinson

V rámci této odměny získáte promo postavu námořníka/námořnice pro hru Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/14

Reward unavailable

CZK 250Promo Dominion

V rámci této odměny získáte promo sadu karet Princ pro hru Dominion. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 300Demo Yogi

V rámci této odměny získáte demo balíček karet pro vyzkoušení hry Yogi. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 18/19

Reward unavailable

CZK 300Demo Únikovka

V rámci této odměny získáte demo balíček karet pro vyzkoušení hry Únikovka. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 14/19

Reward unavailable

CZK 300Nedočkal

Podporovatelé na této úrovni obdrží v rámci možností (jak jen často to půjde) odkaz na sledování mých videí a článků ještě před datem jejich uveřejnění. ---------- Odměna obsahuje také odměny z úrovně Radil (zařazení do konzultací).

Expected delivery of the reward: September 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Pan Disko švábi

V rámci této odměny získáte vtipnou karetní hru Disko švábi. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma REXhry.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 300Unino kouzlo

Una osobně vybere ty nejbizarnější pohlednice!! Každému podporovateli na této úrovni na takovou pohledici napíše věnování dle jeho volby a odešle na jím zvolenou adresu. Poštovné je v ceně odměny. ---------- Odměna obsahuje také odměny z úrovně Radil (zařazení do konzultací).

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable

CZK 350Pan Fazole

V rámci této odměny získáte karetní hru Fazole. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 350Promo Scythe

V rámci této odměny získáte 4 sady promo karet pro hru Scythe. Poštovné do ČR je zahrnuto v ceně odměny. Do SR lze odeslat po uhrazení rozdílu ceny doručení (bude řešeno individuálně po konci kampaně). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/9

Reward unavailable

CZK 350Pan Kobky plné chaosu

V rámci této odměny získáte blafovací rodinou hru Kobky plné chaosu. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Blackfire.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 400Pan Railroad Ink

V rámci této odměny získáte Roll & Write hru Railroad Ink. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 400Pan Krabčáci

V rámci této odměny získáte karetní hru Krabčáci (KuBrti ;) ). Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma MINDOK.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 450Pan Malá velká království

V rámci této odměny získáte strategickou fantasy hru Malá velká království. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma REXhry.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 550Pan Duplik

V rámci této odměny získáte výtvarně zábavnou hru Duplik. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 600VIPka

Podporovatelé na této úrovni se stanou mými opravdovými rádci. V případě nejednoznačnosti výstupu konzultací to budou oni, kteří budou mít vyšší slovo. Navíc dostanou VIP pozvánku na předávání cen, což obnáší: - volný vstup na akci - osobní zvací dopis s mým podpisem - místo v první řadě během vyhlášení výsledků ceny - místo u herního stolu u partie, které se budu účastnit Vaše jméno v titulcích mých videí bude na význačném místě (pokud budete souhlasit). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák a úrovně Nedočkal.

Expected delivery of the reward: September 2020

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 666Unino umění

Každému podporovateli na této úrovni Una - Vládkyně deskovek svým osobitým stylem zpracuje osobní pohlednici (nakreslí výjev dle přání podporovatele). Na pohlednici napíše osobní vzkaz a odešle na adresu zvolenou podporovatelem. Poštovné je v ceně odměny. ---------- Odměna obsahuje také odměny z úrovně Radil (zařazení do konzultací).

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 700Pan Unlock!

V rámci této odměny získáte karetní únikovou hru Unlock!. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Blackfire.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 800Ministr

Pro podporovatele na této úrovni a jimi pozvané hosty (limit jeden host na podporovatele, pokud kapacita nedovolí více) zorganizuji v Praze Kubrtovo hraní, na které vezmu hry dle jejich volby (pokud je mám ve sbírce nebo je jsem schopen seznam), které naučím a zahraju si s nimi. Podporovatelé dostanou během akce samolepku, herní plakát s mým podpisem a na výběr z promo karet a dem, které mi zbudou z této kampaně. ---------- Odměna obsahuje také odměny z úrovně Radil (zařazení do konzultací).

Expected delivery of the reward: July 2020

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 850Pan Hadara

V rámci této odměny získáte civilizační hru Hadara. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma MINDOK.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 900Pan T.I.M.E Stories

V rámci této odměny získáte příběhovou hru o cestování v čase T.I.M.E Stories. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Blackfire.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 900Pan První Marťané

V rámci této odměny získáte kooperativní sci-fi hru První Marťané. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma REXhry.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,200Pan Na křídlech

V rámci této odměny získáte krásnou ornitologickou hru Na křídlech Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma MINDOK.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,300Pan Charterstone

V rámci této odměny získáte legacy hru Charterstone. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,700Pan Lords of Hellas

V rámci této odměny získáte výpravnou hru Lords of Hellas. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000El Presidente

Tento startér si zaslouží speciální pozornost! Bude mít možnost zvolit jedno téma, na které natočím TOP 5 video. Pokud bude chtít, bude toto video natočeno společně s ním a své TOP tak bude moct přednést se mnou! Pro tohoto podporovatele natočím poděkování, video bude soukromé pro jeho účely. Odkaz bude moct dále šířit dle jeho uvážení. Jméno El Presidenta bude v titulcích mých videí na tom nejvýznačnějším místě (pokud bude souhlasit). Součástí této úrovně jsou také všechny odměny do úrovně Placák a odměny úrovně VIPka a Nedočkal.

Expected delivery of the reward: September 2020

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,300Budovatel

Za tuto odměnu obdržíte krásnou civilizační hru Tapestry. Budete se těšit všem přednostem titulu Ministr, dostanete osobní pozvánku na speciální Kubrtovo hraní a budete mít možnost ovlivnit, co se na tomto hraní bude hrát. Během hraní obdržíte mnou podepsaný herní plakát a na výběr z dostupných prom, které zbudou po této kampani. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Odměnu do kampaně věnovala firma Albi. ------------------- Datum doručení odměny se týká Kubrtova hraní. Hra bude zaslána v co možná nejkratším čase po konci kampaně.

Expected delivery of the reward: August 2020

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,000Klubista

V rámci této odměny vás přijedu osobně navštívit, vezmu s sebou hru ze své sbírky dle vašeho přání, tu vás naučím a když bude zájem, tak si s vámi zahraji. Strávím s vámi celý herní večer/odpoledne. Odměna míří zejména na herní kluby, které bych v rámci tohoto výjezdu mohl dále propagovat - natočit u nich video, napsat reportáž apod. Odměna je možná pouze na území ČR. V ceně odměny není nocleh pro případ, že bude místo mimo dojezdovou vzdálenost z Prahy (nad 90 minut cesty autem). ----------------------------- Do této odměny jsou zahrnuty všechny odměny do úrovně Placák.

Expected delivery of the reward: August 2020

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 3,500Pan Imperátor

Za tuto odměnu obdržíte obrovskou a ultimátní 4X hru Twilight Imperium 4. edice. Budete se těšit všem přednostem titulu Ministr, dostanete osobní pozvánku na speciální Kubrtovo hraní a budete mít možnost ovlivnit, co se na tomto hraní bude hrát. Během hraní obdržíte mnou podepsaný herní plakát a na výběr z dostupných prom, které zbudou po této kampani. Poštovné není součástí ceny odměny. Možno zaslat pouze do ČR nebo SR. Odměnu do kampaně věnovala firma Blackfire. ------------------- Datum doručení odměny se týká Kubrtova hraní. Hra bude zaslána v co možná nejkratším čase po konci kampaně.

Expected delivery of the reward: July 2020

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,000,000Odhalovač

V rámci odměny a proti podpisu NDA bude tomuto šťastlivci odhalena pravá totožnost Uny - Vládkyně deskovek. A pokud bude mít odvahu, bude moct poté s Unou na vlastní náklady povečeřet v podniku dle její volby. (vím, že tajemství a mýty jsou výzvou a pokušením, ale věřte mi, že toto tajemství za tyto peníze nestojí a jde pouze o recesi)

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable