folk_team_16-9.jpg

Folk Team - Krabice plná Folk Teamu Hudba

Pomozte nám vydat ucelenou diskografii Folk Teamu na 7CD se spoustou bonusů, vše v jednom boxu s obsáhlým doprovodným bookletem.

Folk Team - Krabice plná Folk Teamu

ReachedCZK 171,061(114%)

114%
CZK 150,000requested
73contributors
ContributeRewards

Děkujeme všem fanouškům, příznivcům a přátelům,
za podporu vydání Boxu 7 CD Krabice plná Folk Teamu.

Na přípravě ucelené diskografie Folk Teamu se 111 písněmi již intenzivně pracujeme a na její vydání se můžete těšit na přelomu dubna a května 2021. 

Co pro Vás chystáme?

Krabici plnou Folk Teamu - Box 7CD, který bude obsahovat 6 řadových alb, vydaných v letech 1989 až 2012 a 1 album nevydaných písní z archivu kapely z let 1975 až 2020, to vše doplněno bonusy a výpravným bookletem. Když nám s tím pomůžete a podpoříte na Startovači vydání naší kompletní diskografie, tak se už v dubnu či květnu letošního roku můžete těšit na svoji odměnu, kterou si zde v nabídce vyberete. Příprava kompletu je náročná, starší alba a bonusové nahrávky musí projít ve studiu úpravou a remasteringem a potřebná bude také úprava původních obalů a příprava doprovodného bookletu a to bez Vaší pomoci nepůjde.

Jak to celé vzniklo?

Během posledních měsíců, kdy jsme vzájemně přišli o možnost potkávat se na koncertech a festivalech jste se na nás obraceli s poděkováním, že si naše písničky pouštíte a těšíte se až se vše vrátí do starých kolejí a opět se spolu naživo potkáme.
Často jste se nás také ptali na naše starší alba, na nevydané písničky, které znáte pouze z koncertů...
A protože jsme měli dost času prohledat šuplík, zaprášené krabice archivu, tak jste nás sami přivedli na myšlenku vydání naší ucelené diskografie se spoustou bonusů.
To jestli Krabice plná Folk Teamu opravdu vyjde je teď už na Vás, našich fanoušcích a přátelích, budeme rádi, když si vyberte na Startovači svoji odměnu a podpořte vydání Boxu 7CD Folk Teamu.

A co v Krabici plné Folk Teamu naleznete?

CD Folk Team

První eponymní deska Folk Teamu z roku 1989, vyšla těsně před revolucí po 15 letech existence kapely. Příprava alba byla plná kompromisů a museli jsme se ještě vyrovnávat s cenzurou a schvalováním textů. Přesto se nám podařilo prosadit si ji v té nejlepší možné podobě.

CD Folk Team – Všechna ta smutná hudba

Druhé řadové album z roku 1991 patří k tomu nejlepšímu, co jsme vytvořili. Na albu se objevily písně nové i ty, které nebylo možno zařadit na první album vydané těsně před sametovou revolucí, protože neprošly, tehdy běžným, schvalováním textů.

CD Folk Team – Otevřte! Jsou tady lidé

Třetí řadové album jsme nahráli v srpnu 1993 a předznamenalo 20 let existence kapely. Poprvé vyšel Folk Team na značce FT Records a zároveň se jednalo o naši poslední desku na vinylu.

CD Folk Team – RarHity

Čtvrté řadové album z roku 1996, přináší písně, jejichž vznik se datuje převážně do 80. let. Dřevně analogové dvoustopé nahrávky pocházející z dobových demo snímků, výsledný zvuk byl před vydáním upraven ve studiích Audioline a Špilberk, kde se na zvukové režii podílel náš současný klávesista Roman Jež.

CD Folk Team – Velký prachy

Páté řadové album Velký prachy pochází z roku 2000. Nadčasové písně autorské dvojice Roman Venclovský a Ivan Huvar z tohoto alba jsou stálou součástí repertoáru skupiny a patří ke zlatému fondu českého folkrocku.

CD Folk Team – Nebudu

Šesté řadové album vzniklo po dlouhých dvanácti letech v roce 2012 pod názvem Nebudu. Podobně jako předchozí CD Velký prachy z roku 2000 obsahuje i toto album jízlivé i lyrické texty Ivana Huvara. O hudbu se Huvar téměř rovným dílem dělí s Romanem Venclovským.

CD Folk Team – Folkařovo blues

Sedmým albem v ucelené řadové diskografii Folk Teamu bude Folkařovo blues. Na albu naleznete 18 písní, jak studiové nahrávky, které se na předchozích albech neobjevily, tak i písně z demosnímků z přelomu 70. a 80. let, které patřily ke stěžejním v našem repertoáru té doby.

Součástí boxu bude také výpravný booklet se všemi informacemi k albům a spoustou fotek.  

ReachedCZK 171,061(114%)

114%
CZK 150,000requested
73contributors
Contribute

project authorFolk Team

Rewards

CZK 150Pro dobrý pocit

Podpoříte dobrou věc a pomůžete nám Krabici plnou Folk Teamu vydat.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Krabice plná Folk Teamu (digitálně)

Obdržíte odkaz a kód ke stažení Krabice plné Folk Teamu ve formátech FLAC a MP3, budete mezi prvními posluchači naší ucelené diskografie a to za speciální fanouškovskou cenu.

Expected delivery of the reward: May 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Krabice plná Folk Teamu

Doručíme Vám Box 7CD Krabice plná Folk Teamu, budete mezi prvními posluchači naší ucelené diskografie, dříve než se objeví v prodejní síti a to za speciální fanouškovskou cenu nižší než na pultech obchodů.

Expected delivery of the reward: May 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900Kniha textů Ivana Huvara a Krabice plná Folk Teamu

Kniha textů a básní Ivana Huvara - I ty v tom filmu musíš hrát, obsahující na 100 textů, které napsal především pro Folk Team. A spolu s knihou Vám samozřejmě doručíme Box 7CD Krabice plná Folk Teamu.

Expected delivery of the reward: May 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 950CD Jako živí + Krabice plná Folk Teamu

Live CD Folk Team - Jako živí přinášející záznam největších hitů z výročního koncertu Folk Teamu jako bonus k Boxu 7CD Krabice plná Folk Teamu.

Expected delivery of the reward: May 2021

Number of available rewards: 98/100

Reward unavailable

CZK 1,000Krabice plná Folk Teamu + digitálně

Box 7CD Krabice plná Folk Teamu do sbírky a k poslechu v pohodlí domova a digitální verze ve FLAC a MP3 s sebou do přehrávače na cesty nebo do kanceláře.

Expected delivery of the reward: May 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,150Fanoušek Folk Teamu

Balíček pro fanoušky Folk Teamu, jako odměnu Vám doručíme Box 7CD Krabice plná Folk Teamu a navíc live CD Jako živí a knihu textů a básní Ivana Huvara - I ty v tom filmu musíš hrát.

Expected delivery of the reward: May 2021

Number of available rewards: 37/50

Reward unavailable

CZK 1,300Dvě vstupenky na Folk Team + Box 7CD

Jako odměnu Vám nabízíme 2 volné vstupenky na koncert Folk Teamu v roce 2021, který si z nabídky vyberete, věříme, že to klapne a znovu se brzy setkáme. Součástí odměny je Krabice plná Folk Teamu.

Expected delivery of the reward: May 2021

Number of available rewards: 48/50

Reward unavailable

CZK 1,500LP Všechna ta smutná hudba + sada CD + kniha

Pro fanoušky, kteří ocení analogový zvuk gramofonové desky, máme speciální odměnu, naše druhé LP Všechna ta smutná hudba. Spolu s LP samozřejmě obdržíte Box 7CD Krabice plná Folk Teamu a navíc live CD Jako živí a také knihu textů a básní Ivana Huvara - I ty v tom filmu musíš hrát.

Expected delivery of the reward: May 2021

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 1,750Vstupenky na Folk Team + Box 7CD + live CD + kniha

I nám už chybí živé hraní a kontakt s našimi fanoušky, věříme, že to brzy klapne a znovu se setkáme. Jako odměnu Vám nabízíme 2 volné vstupenky na koncert Folk Teamu v roce 2021, který si z nabídky vyberete. Součástí odměny je Krabice plná Folk Teamu s podpisem kapely, live CD Jako živí a kniha textů a básní Ivana Huvara - I ty v tom filmu musíš hrát.

Expected delivery of the reward: May 2021

Number of available rewards: 1/10

Reward unavailable

CZK 25,000Mecenáš Folk Teamu

Jste fanoušky folkové muziky a je Folk Team Vaše nejoblíbenější kapela? Staňte se mecenáši Folk Teamu. Odměnou Vám bude 3x Box 7CD Krabice plná Folk Teamu, navíc obdržíte 3x knihu textů a básní Ivana Huvara - I ty v tom filmu musíš hrát. A protože jste opravdu velkými fanoušky, tak obdržíte 10 ks volných vstupenek na festivaly FT Records v roce 2021 a 2022, na kterých Folk Team samozřejmě nebude chybět.

Expected delivery of the reward: May 2021

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 50,000Sponzor Krabice plné Folk Teamu

Staňte se sponzorem Krabice plné Folk Teamu a Vaše jméno či logo firmy uvedeme na obalu Boxu 7CD. Další odměnou Vám bude 5x Box 7CD Krabice plná Folk Teamu, navíc obdržíte 5x knihu textů a básní Ivana Huvara - I ty v tom filmu musíš hrát. A protože jste opravdu velkými fanoušky, tak obdržíte 10 ks volných vstupenek na festivaly FT Records v roce 2021 a 2022, na kterých Folk Team samozřejmě nebude chybět.

Expected delivery of the reward: May 2021

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable