fotka startovac.jpg

Kool-Aid EP 3 Hudba

Chceme nahrát EP další no.

Kool-Aid EP 3

ReachedCZK 12,158(122%)

122%
CZK 10,000requested
37contributors
ContributeRewards

Dámy a kamarádi, za strastiplných měsíců, se nám povedlo našetřit na nahrávaní dalšího Ep. Chybí nám už jen 10 tisíců a jelikož už máme objednaný studio tak nám hoří František Koudelka. I když spíš to bereme jako takový oficiální předprodej (i proto ta spíše symbolická částka, kterou chceme vybrat). A je to pořád lepší, než když si to pak někdo z vás bude chtít koupit na našem koncertě, kde vás natáhneme úměrně vaší opilosti. A navíc tenkrát takhle vybírali peníze naši kamarádi z Vees a jak si teď žijou pane

Tady je k poslechnutí, jak říkáme my světáci, snippet z demo nahrávek pro EP3. Čili je to takový demo trailer, ač není složen z těch nejlepších úseků, protože tam jsou ještě pracovní texty a anglicky rozumějící lidé, by se nám smáli.

Embed third party content

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.
Want to load content from the w.soundcloud.com website?

Jinak, asi jediná důležitá věc. Co sme to tak zjišťovali, tak nejrychlejší cesta jak nám přispět nějakou tou almužničkou (když už vás k tomu zlomíme) je přes SMSku, případně platební kartou. Smska má tu nevýhodu, že je to dar anonymní, tudíž bez nároku na odměnu. Leč my víme jak otravný je někam hlasovat, natož provádět nějakou tu transakci. Takže stačí, když se nám po případném odeslání tý sms, jakkoliv ozvete a dostanete za to taky tu první odměnu. My vám budeme věřit a vůbec si to pak na konci nebudeme přepočítávat a zjišťovat si vaše výpisy volání.

Tady je obrázek roztomilého koťátka. (Protože si sem máme dát i nějaký fotky, aby to nebyl jenom samej text.)

kocicka.jpg

Ještě pro orientaci k těm odměnám. To cd chceme vydat v srpnu, což neni zase tak za dlouho a křest bude taky tak někdy snad. A jelikož předpokládáme, že s náma nikdo nechce jet na celodenní výlet spojený s prohlídkou Kokořína, nebo mít za nějaký přemrštěný peníz VIP přístup do backstage, kam stejně všichni lezete i zadarmo, abyste si tam dali bundy, tak ty odměny končí na 400 penězích. To leda až budeme slavný, tak vás za takovýhle radosti pěkně zkasírujeme.

Tady nějaké ty odkazy: bandzone, facebook , youtube  kde si můžete poslechnout naší starší tvorbu, nebo přečíst nějakou tu starší novinku.

Jinak je vše důležité řečeno ve videu. (My víme, že tam říkáme, že chceme 5 tisíců, ale bylo nám od startovačských pánů doporučeno, abysme chtěli víc, protože jsme príma a navíc prý na vás 10 tisíc bude mít lepší psychologický efekt.  A taky by nám to s pěti nemuseli schválit, čili tak.)

(Kdyby nám ve videu někdo nerozuměl, tak si může i zapnout titulky, alébrž je jako máme, pane pane). 

A kdyby sem zbloudil někdo, koho sme sem pod nátlakem nenasměrovali a zajímaly ho nějáké ty oficiálně faktické radosti, tak tady nechť si počte, jací jsme vlastně úžasní:

Českobudějovická kapela Kool-Aid se pohybuje ve vodách pro naše končiny ne úplně běžných. Prozkoumávají spíš jemnější kytarový zvuk a zkouší sofistikované aranže s využitím rozličných akustických i elektronických nástrojů a propracovaných vícehlasů.
Čtyřčlenná kapela vydala svoje debutové EP v roce 2011, aby vzápětí upadla do stavu hibernace. Návrat v roce 2014 v novém složení přinesl nové minialbum prozaicky pojmenované EP2. Kladné recenze (Rock&Pop 3/5) následovaly úspěchy  singlu Unicorn Ache v hitparádách Velká Sedma na
Radiu 1 či ve Startéru Radia Wave, kde se dostal i do denní rotace. Také koncertně byl rok 2014 pro Kool-Aid úspěšný. Zahráli si například jako support Vltavy, Kieslowski, britských Scarlet Soho, nebo kanadských July Talk.

Tady je k poslechu naše postarší skladba:

A tady ještě obrázek veverky s chundelatým ocáskem, jak jí oříšek a pod ním citát.

veverka s chundelatym ocaskem.jpeg

Pamatuj, že peněžním darem řekneš více, než tisícem slov.

ReachedCZK 12,158(122%)

122%
CZK 10,000requested
37contributors
Contribute

project authorkool-aid

Rewards

CZK 100Ep3 v Mp3 + CD

Mp3 vám pošleme v den vydání mailem a zároveň u nás máte i fyzické cd, které dostanete buď na kterémkoliv našem příštím koncertě, nebo celkově kdekoliv, kde se s tím budeme vyskytovat.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Ep3 v Mp3 + CD poštou

Mp3 vám pošleme v den vydání mailem a CD poštou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Ep3 v Mp3 + CD + Křest

To samý co za 100 a k tomu ještě vstup na křest zadarmo. (Jako my víme, že je to blbost, když se ani neví kdy to bude a třeba budete zrovna nemocný nebo tak, ale tak nemocný nebuďte a něco sem dát musíme viď. Jinak ten křest bude v ČB, řekněme někdy v srpnu až září a budou tam s námi asi When it rains a Tokaref, abyste nekupovali zajíce v úplném pytli.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Ep3 v Mp3 + CD poštou + poděkování na CD

Mp3 vám pošleme v den vydání mailem, CD poštou a ještě jmenovité poděkování na obalu toho cd, jestli to pro vás teda něco znamená. No a tak celkově vás prostě budeme mít nějak víc rádi.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Ep3 v Mp3 + CD + Křest + poděkování na CD + buton

a k tomu ještě nafukovací bazén a jezevce podepsaného Karlem Rodenem. Jak sami vidíte tady už vaříme z vody, protože je těžký vymýšlet nějaký odměny, když se váš merch seskládá ze zatim nevydanýho cédéčka a butonů. Každopádně cd je poštou samozřejmě a k němu ještě dostanete náš malý odznáček, který vždycky všichni strašně chtěj, ale že by ho pak třeba nosili, to už jako ne.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400vše + diskografie

Tohle je pro opravdu fajnové šmekry a bohatýry. Čili jmenovitě: 1. Ep3 v Mp3 v datum vydání 2. vstup na křest zdarma 3. poděkování na obalu Ep3 4. odznáček (poštou) 5. Ep 1, Ep 2 a Ep 3 (tou samou poštou) 6. námi podepsaný Karel Roden 7. budeme vás mít nejradši na světě (v okruhu 10 km)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable