roflbot.jpg

Komiksové bubliny 2.0 Knihy

Máte rádi komiksy? Podpořte internetový pořad Komiksové bubliny. Chce se dál zlepšovat a k tomu potřebuje vaši pomoc.

6/27/2016

Je dobojováno!

Měsíc+ uplynul jako voda, a je po kampani.

Za tu dobu se našlo 52 statečných, kteří podpořili Komiksové bubliny a patří jim za to obrovský dík! Vybralo se úžasných 22.061 Kč, takže se nakoupí pořádná technika a budu se snažit každý měsíc rozhovorovat - pro aktuality sledujte FB Bublin. Ještě jednou všem moc děkuju a jsem strašně rád, že Bubliny mají smysl.

 

Co bude teď?

Během tohoto týdne očekávejte děkovný email. Telepati, telepati ve výcviku, Doomové a Xavierové si zatím můžou promyslet, jaký komiks/téma po mě budou chtít zpracovat. Intimčo na soukromé přednášce nechtěl nikdo, takže je o starost míň.

V nejbližších dnech začnu studovat techniku a snad se mi do cca půlky července podaří něco vybrat a objednat. Jakmile dorazí (a zvládnu ji zprovoznit), dočkáte se slíbeného poděkování ve videu (nechci vás urazit současnou šitty kamerou) a začne se pomalu pracovat na bonusech (TOP 10 Spidey, X-Série), vašich recenzích a tématech. Rád bych dodržoval tempo cca 3 recenze a 1 téma měsíčně, ale berte to prosím spíše orientačně.

To je zatím snad vše, pokud něco není jasné, ozvěte se prosím na ondrej.kral91@gmail.com

DÍKY VŠEM A KOMIKSU ZDAR!

Lenny

 

6/27/2016

Druhý milník překonán! Pár hodin do konce!

Zdravím všechny komiksáky,

bylo to jen tak tak, ale dnes ráno padl druhý milník a rozhovory budou! 

Strašně moc děkuju všem 52 hrdinům!

przIGyI.jpg

Ve hře zbývá příspěvek na megareport z pořádného zahraničního conu a do konce kampaně zbývá posledních pár hodin. Pokud váháte zda přispět, máte poslední šanci.

Ještě jednou moc díky,

Lenny

6/6/2016

Potkejte se s Lennym

Je to tam! Během třetího týdne kampaně přispělo dalších 5 startérů (už je vás 40!), hranice 17.000 Kč byla pokořena a Komiksové bubliny 2.0 budou. Strašně moc všem děkuju! Boj ale stále nekončí a na Bublinách je pořád co zlepšovat. Ve hře je teď víc rozhovorů nebo pořádná reportáž z pořádného zahraničního conu.

Není vám něco ohledně celého projektu Bublin jasné nebo se jen chcete potkat a prohodit pár slov? Během tohoto týdne máte možnost, protože budu v Brně a Praze šířit komiksovou osvětu.

8. 6. (středa) mám v brněnské Café Práh přednášku o historii Marvelu – pro velký zájem jdou hned dvě za sebou, začíná se v 18:00 a 20:00. Pozor, kapacita míst je omezena.

11. 6. (sobota) budu přednášet na pražském Crweconu – od 14:00 budu mluvit o Deadpoolovi a od 17:30 o velkých marveláckých eventech.

Vstup na obě akce je zdarma, rád vás uvidím =).

A samozřejmě nesmí chybět týdenní akce. X-Men, X-Factor, X-Force, New Mutants, New X-Men, X-Statix… máte v tom bordel? Pokud do neděle přesáhneme částku 20.000 Kč, čeká Vás průvodce po X-sériích, kde si řekneme, který tým je který.

3823685-2406000218-X-Men.jpg

A protože se splnil limit z minulého týdne, můžete se těšit na TOP 10 komiksů se Spider-Manem. Vzhledem ke komiksovým přednáškám to bohužel až během příštího týdne.

Ještě jednou obrovské díky všem startérům i šiřitelům, jste nejlepší.

Lenny

 

5/31/2016

Už jsme skoro tam...

Bitva se záporákem Bad Quality je téměř u konce. Přidejte se k jeho zničení.

Druhý týden kampaně je za námi a do boje za lepší Bubliny se během něj  zapojilo dalších 10 hrdinů a hrdinek. Všem patří obrovské díky!

Už chybí jen něco málo přes dva tisíce a bude vyhráno. Proto společně s Captainem volám: "Komiksáci, do boje!".  Zvládnéme zvítězit už tento týden?

avengers-18.png

Wonder Woman startuje neviditelné letadlo, Batman Batmobil a Superman natahuje slipy. Blíží se finální útok, tak buďte u toho.

 

Akce minulého týdne s Apocalypsem nevyšla, tak je třeba trošku přitvrdit. Pokud do neděle překonáme hranici 17.000 Kč, udělám delší TOP10 komiksů se Spider-Manem. 

5/23/2016

Možná přijde i Apocylpse

První týden kampaně je za námi. Jste nejlepší!

Zdravím všechny hrdiny a komiksáky,

máme za sebou první týden kampaně, během kterého se vybralo necelých 12 tisíc, což je strašně strašně moc super. Zlovolná HYDRA si sice rve vzteky vlasy, ale zdaleka není vyhráno. Prvním 25 hrdinným Startérům posílám obrovský dík a ostatní stále moc prosím o pomoc.

A udělejme to trošku zajímavější… pokud se do konce týdne dostaneme přes 16 tisíc, připravím video o x-menovském záporákovi Apocalypsovi, který zrovna řádí v kinech. A to chceš!

rsz_apocalypse_age_of_apocalypse.jpg

 

Ještě jednou všem díky a komiksu zdar!

ReachedCZK 22,061(130%)

130%
CZK 17,000requested
50contributors
Contribute

project authorLenny

Rewards

CZK 100Peter Parker

Chceš přispět víc, ale teta May zrovna onemocněla a fotky Spider-Mana moc nejdou... Od redakce Daily Bugle dostaneš poděkování emailem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Hrdina

Porazil jsi záporáka a zachránil den! Čeká tě poděkování ve videu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Telepat

Pronikl jsi Lennymu do hlavy a kromě poděkování ve videu si můžeš vybrat komiks, který budu muset zrecenzovat. Poníci? Princezny? Liefeld? Je to na Tobě.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 500Telepat ve výcviku

Dalo to zabrat, ale pronikl jsi Lennymu do hlavy a kromě poděkování ve videu si můžeš vybrat komiks, který budu muset zrecenzovat. Čtyřlístek? Barbie? Nebo snad Jirka Král? Je to na Tobě! Telepat ve výcviku není tak silný jako jeho starší kolegové, a proto musí počkat, než budou zrecenzovány komiksy ostatních telepatů/Xavierů (cca 4 měsíce od konce kampaně).

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 700Dr. Doom

Jako diktátor a svrchovaný vládce si můžeš vybrat téma jednoho dílu. Samozřejmostí je poděkování ve videu.

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 1,100Xavier

Nejsi žádnej troškař a když někomu lezeš do hlavy, tak pořádně. Zrecenzuju komiks dle tvého výběru a můžeš si vybrat téma pořadu (+ poděkování ve videu).

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 2,500Kingpin

Vládce podsvětí chce občas víc než jen video. Uspořádám pro tebe a pár hostů v Brně soukromou komiksovou přednášku (cca 60 minut; je nutné mít vlastní prostory; na výběr z několika témat + poděkování ve videu).

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 5,000Deadpool

Nezavřeš zobák a máš potřebu se předvádět? Paráda! Přijeď do Brna a staneš se hostem v jednom dílu Bublin. Potřebuješ rozebrat Fifinčinu sexualitu nebo se pohádat, jestli by Strýček Skrblík na steroidech porazil Supermana? Máš možnost.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 10,000Iron Man

Miliardář, playboy, filantrop. Za záchranu světa se stáváš na půl roku bubliňáckým sponzorem. Tvoje logo bude v každém videu a link na web v popisku.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 20,000Batman

Při souboji s Jokerem jsi náhodou v kapse u kalhot vyštrachal pár bankovek a kromě Gothamu zachránil i celé Komiksové bubliny. Stáváš se na půl roku bubliňáckým sponzorem - tvoje logo bude v každém videu a link na web v popisku. V čem se to liší od předchozí odměny? JSI BATMAN! Kromě sponzoringu dostaneš i soukromou komiksovou přednášku kdekoli v ČR.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable