14522998_1727951347527326_2596326943322829389_n.jpg

Knihomilové.cz Ostatní

Jsme komunita milovníků knih a čtení. Tvoříme obsah, zachraňujeme knihy, pořádáme akce a pomáháme těm, kteří to potřebují.

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 3,000Domov pro knižní sirotky
Domov pro knižní sirotky

Pokud dosáhneme této částky, výrazně nám to uleví při uskladňování opuštěných knih, které zachraňujeme před cestou do sběru. S postupem času jsou jich tisíce a nestíháme je tak rychle posílat do světa, takže je potřeba knížky uskladnit, což nás aktuálně každý měsíc stojí několik tisíc (sklepy a půdy u babiček už přestaly stačit). Podpořte nás, abychom mohli zachránit co nejvíce knih před sešrotováním a jejich prostřednictvím pohádat tam, kde je to potřeba. #knihypomahaji

CZK 10,000Palivo pro knižní záchranku
Palivo pro knižní záchranku

Jedním z našich cílů je zachraňovat knihy a prostřednictvím dobročinných KnihoTrhů a dalších akcí je pak posílat dál do světa. K tomu je ale potřeba pro knihy zajet (často i půjčenou dodávkou na větší vzdálenost). Následně knihy vytřídit. Uspořádat akci, vyrobit na ni plakáty, letáčky, cenovky a pod. A opět knihy naložit do auta a jet s nimi do Zlína, Brna, Olomouce či Přerova. My lidi pracujeme dobrovolně zadarmo, ale auta bohužel potřebují benzín. Kdybychom dosáhli této míry vaší přízně, mohli bychom se záchrankou jezdit pro knihy i do větších vzdáleností a začít pořádat KnihoTrhy i v dalších městech.

CZK 20,000Jídlo pro tvůrce
Jídlo pro tvůrce

Kdybychom se vyšplhali až sem, byli bychom schopní odměňovat i tvůrce obsahu a tím je motivovat, aby pro vás připravovali ještě zajímavější recenze, soutěže, videa nebo akce. Při této míře podpory bychom se mohli do našich knihomilských aktivit opřít o dost víc. Vše co děláme dosud je zcela zadarmo - přestavte si, co všechny bychom ještě zvládli, kdybychom mohli méně času shánět peníze a více času pracovat pro vás.

Contribute monthly

project authorKnihomilové.cz

Rewards

CZK 50Kapka štěstí

Nemusí pršet, jen když kape. A není nutné hned posílat tisíce. I vana z netěsnícího kohoutku postupně nakape plná. Pokud se stanete jedním z našich kohoutků, budeme moc rádi a vás může hřát, že na všem co děláme, se taky kapku podílíte.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Radost do schránky každý měsíc

Každý měsíc po celý rok vám do schránky přiletí jedna náhodně vybraná starší kniha (ovšem ve velmi dobrém stavu), jako poděkování za vaši podporu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 200Dvojitá radost do schránky

Každý měsíc po celý rok vám do schránky přiletí jedna náhodně vybraná starší kniha (ovšem ve velmi dobrém stavu), jako poděkování za vaši podporu. Stejnou radost navíc můžete udělat někomu dalšímu, komu budeme knihy posílat také a nebo si necháte obě pro sebe, to už je na vás :)

The number of rewards is not limited

Contribute monthly