startovac_maly_cover_16-9.png

KNIHA ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE - LOST CZECH MAN Knihy

Kniha mapuje neuvěřitelnou cestu na ta nejzapadlejší místa mezi Evropou a Čínou na legendární Hedvábné stezce!

SYMBOLIKA OBÁLKY
10/19/2021

SYMBOLIKA OBÁLKY

Na co se můžete těšit ihned po tom, co knihu dostanete? Například na nádhernou obálku!

SYMBOLIKA OBÁLKY – ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE

Hodně z vás mi psalo, že je zaujala obálka mé knihy. Jsem za to velmi rád, protože jsem chtěl, aby byla jiná. Aby to nebyla jen fotka, ale aby tam bylo spousta odkazů na Hedvábnou stezku, o jejímž zdolávání v knize píšu. Pojďme si nyní trochu celou obálku vysvětlit a třeba vás to přesvědčí k tomu, že stojí za to knížku koupit, protože dle mého názoru jsou to právě ruční malby, které z této knihy dělají skutečné umělecké dílo!

NÁZEV KNIHY

Už když jsem cestoval, dávno před tím, než by mě vůbec napadlo, že bych nějakou knihu mohl sepsat, jsem věděl, že pokud skutečně nějakou knihu napíšu, nemůže se jmenovat jinak. Sám na cestě z Evropy do Číny ztracen mezi majestátními horami a vyprahlými pouštěmi jsem objevoval překrásná historická města, opuštěné pevnosti nebo karavanseráje, ale hlavně nejrůznější národy a jejich tradice a obyčeje. Název ZTRACEN NA HEDVÁBÉ STEZCE, tak skutečně koresponduje s mojí každodenní situací, kdy jsem se sám toulal místy, o kterých jsem před tím nikdy neslyšel a ráno jsem nevěděl, kde budu spát večer. Chtěl jsem ale, aby název knížky z obálky skutečně zářil, proto je vytištěn zlatou barvou! Modrá a zlatá barva jsou vlastně dominantními barvami nejenom obálky, ale celé knihy. Modrá je barva islámu. Právě toto náboženství mě provázelo na většině mé cesty, zlatá barva symbolizuje bohatství Hedvábné stezky!

TITULNÍ FOTOGRAFIE A OBRÁZKY

Samotná „titulka“ pak je složená z fotky a ručních maleb. Ano, mohl jsem tam mít jen fotku a ušetřit několik tisíc korun za malby, ale když píšete o Hedvábné stezce, nemůžete prostě na ničem šetřit. Fotografie je pořízená v Tádžikistánu v pohoří Pamír, nedaleko hranic s Čínou a Afghánistánem, kde jsem několik hodin čekal, až někdo pojede a sveze mě zase o kousek dál. Měl jsem hodně času nejenom si užít krásu zdejších hor, ale hlavně o všem hodně přemýšlet. Především se ale mezi horami otevírají nakreslené památky, které jsem po cestě potkal a navštívil a já tak zasněně koukám na všechnu tu krásu, která se mi mezi horami otevírá a čeká na mě. Obrázky pak jsou ručně malované přesně dle mých představ a zadání a ke každému se váže nějaký krátký příběh.

1) Vezměme to z leva, kde je úplně první malba modré mešity v Buchaře. Byla to vůbec první stavba, kterou jsem v tomto starodávném městě vyfotil a navštívil a jelikož byl Uzbekistán mou vysněnou zemí, emoce se mnou opravdu mávaly.

2) Ihned před malou mešitou jsou nakreslené hradby kolem jednoho z nejkrásnějších měst na Hedvábné stezce, kterým je Chiva a díky tomu si toto krásné město zachovalo historický ráz jako žádné jiné.

3) Před hradbami je směrová cedule ukazující směrem na moje nejoblíbenější země = Írán, Kyrgyzstán, Uzbekistán a Čína.

4) Přesně uprostřed mezi horami pak jsou dvě, pro mě naprosto neuvěřitelné stavby. Tou větší v pozadí je mešita prezidenta Turkmenbashiho v Turkmenistánu, která pojme až deset tisíc věřících. Vůbec celý Turkmenistán je neuvěřitelnou zemí a moci jej navštívit je pro mě jeden z naplněných cestovatelských snů. Je to hlavně díky uzavřenosti této země, o které nikdo moc neví a jen těžko se tam dostává.

5) V popředí je pak místo, před kterým jsem více jak dvě hodiny plakal a stále mám husí kůži a slzy v očích, když si na to vzpomenu. Je to vstupní brána do historického města Xian v Číně. Právě zde jsem pomyslně ukončil své putování po Hedvábné stezce. Představte si karavany, které takovou bránou po třech letech putování z Evropy do Číny projížděly nebo naopak karavany, které průjezdem bránou opouštěly Xian a mířily do neznáma směrem na západ, do Evropy. Neuvěřitelné místo, a proto právě vstupní brána do Xianu musí stát v popředí všech ručních maleb na obálce mé knihy.

6) Na pravé straně obálky se nachází legendární vůz Lada Niva. Na svých přednáškách s oblibou říkám, že toto auto projede skutečně vše a nic jej nezastaví a zejména v post-sovětském prostoru mi tento vůz několikrát pomohl, když mě řidiči svezli na těžko dostupná místa.

7) Pastevecká jurta v Kyrgyzstánu. Uprostřed vysokých hor Tian Shanu, ale i Pamíru, je jurta jediným místem, kde můžete relativně bezpečně přespat. Lidé staví tato malá obydlí ze dřeva a kůží po tisíce let stejně. Jurty, a hlavně kyrgyzské pastevce, jsem si na svých cestách opravdu zamiloval a raději budu spát každou noc v jurtě než pěti hvězdičkovém hotelu.

8) Socha Mao Ce Thunga v Kašgaru byla tím prvním, co jsem v Číně viděl. Představte si, že několik měsíců cestujete přes hory a pouště a konečně dojedete na hranice Číny. Zde jste podrobeni osmi hodinovému výslechu a když vás konečně pustí do Číny, máte stále před sebou stovky kilometrů do prvního velkého města. Tím je bájný Kašgar, kde se střetávalo několik karavanních cest a město navštívil i sám Marco Polo. Socha velkého vůdce Mao stojí v samém centru města a patří k těm největším v celé Číně. Dává všem viditelně najevo, kdo zde má moc!

HŘBET KNIHY

Různou symbolikou, a hlavně neuvěřitelnými příběhy, je má kniha doslova nabitá. Určitě by vás zajímalo, co je to na hřbetu knížky za ornamenty? Takové krásné malby jsem vídal na pohádkových mešitách v nejkrásnější zemi světa – Íránu. A samozřejmě, když jsem připravoval knížku, věděl jsem, že většina lidí má knihy zastrčené v knihovně tak, že kouká jen hřbet. Aby se vám má kniha v knihovně lépe hledala, budou na vás vždy zářit íránské ornamenty a jsem si jist, že mou knihu mezi ostatními díky tomu rozhodně nepřehlédnete! Podobné ornamenty jsem nejvíce viděl v překrásném městě Yazd uprostřed Íránu. Budu moc rád, pokud se má kniha o putování po Hedvábné stezce stane součástí vašich knihoven.

BUDE TO OPRAVDU STÁT ZA TO!

 

ReachedCZK 203,230(203%)

203%
CZK 100,000requested
289contributors
Contribute

Rewards

CZK 200KNIHA V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ

Získejte e-knihu dříve než v knihkupectvích a za nižší cenu, než se bude prodávat. • Elektronická kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE v PDF • 576 stran o putování na Hedvábné stezce • Desítky ilustrací a fotografií autora z neobyčejné cesty z Evropy do Číny • E-knihu můžete číst kdykoliv ve svých elektronických zařízeních. Cena e-knihy v knihkupectví 300,- Kč.

Expected delivery of the reward: December 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450KNIHA PRO NEJRYCHLEJŠÍ

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE a poštovné ZDARMA pro 100 nejrychlejších Získejte knihu dříve než v knihkupectvích a za nižší cenu, než se bude později prodávat. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Vlastnoruční podpis autora v knize • Vhodné jako dárek pro přátele • E-kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE ve formátu PDF navíc ZDARMA • Poštovné a balné je zdarma. Cena knihy v knihkupectví bude 600,- Kč

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 520KNIHA ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE poštou. Získejte knihu dříve než v knihkupectvích a za nižší cenu, než se bude později prodávat. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Vlastnoruční podpis autora v knize • Vhodné jako dárek pro přátele • E-kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE ve formátu PDF navíc ZDARMA • Poštovné a balné je zdarma. Cena knihy v knihkupectví bude 600,- Kč

Expected delivery of the reward: December 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 550KNIHA + KYRGYZSKÝ TOALETNÍ PAPÍR

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně vtipného dárku. Ne všude na světě je toaletní papír hebký a voňavý. Na cestách po střední Asii si skutečně užijete svoje a dobrodružstvím může být i tak základní věc, jako je toaleta. Pořiďte si knihu včetně originálního toaletního papíru ze střední Asie, který je úplně jiný než ten, který využíváme v Česku. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální dárek v podobě toaletního papíru dovezeného z Kyrgyzstánu • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Poštovné a balné je zdarma

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 600KNIHA + KOŘENÍ NA PLOV – UZBECKÉ NÁRODNÍ JÍDLO

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně výjimečného dárku dovezeného ze střední Asie. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Speciální koření na přípravu uzbeckého národního jídla Plov • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Vlastnoruční podpis autora v knize • Vhodné jako dárek pro přátele • E-kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE ve formátu PDF navíc ZDARMA • Poštovné a balné je zdarma. Cena knihy v knihkupectví bude 600,- Kč

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 650KNIHA ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE NA SLOVENSKO

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE Získajte knihu skôr ako v kníhkupectvách a za nižšiu cenu, než sa bude neskôr predávať. • Tlačená kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Kniha obsahuje 576 strán rozprávanie neuveriteľných príbehov • Desiatky ilustrácií a autentických fotografií z putovania po Hodvábnej ceste • Vlastnoručný podpis autora v knihe • Vhodné ako darček pre priateľov • E-kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE vo formáte PDF navyše ZADARMO • Poštovné a balné v cene. Cena knihy v kníhkupectve bude 30,- EUR

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 93/100

Reward unavailable

CZK 700KNIHA + 2x VSTUPENKY NA LIBOVOLNOU PŘEDNÁŠKU

O svých cestách velmi rád přednáším a zpravidla mám přednášku minimálně jednou týdně. Rád vás kdekoliv v ČR na své přednášce uvítám. Stačí jen domluvit místo. Přehled přednášek naleznete zde: https://www.lostczechman.com/terminy-prednasek • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • 2x vstupenky na libovolnou přednášku kdekoliv po ČR • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Vlastnoruční věnování a podpis autora v knize

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 700KNIHA + PENÍZE ZE ZEMÍ NA HEDVÁBNÉ STEZCE

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně výjimečného dárku. Ze svých cest si vždy dovezu národní měnu určitého státu. Při putování po Hedvábné stezce jsem si uchoval i tak exotické měny jako Turkmenský Manát, Íránský Riál nebo Tádžické Somoni. Vybrat si můžete jednu z celkem jedenácti měn. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Peníze z Vámi vybrané země • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Vlastnoruční podpis autora v knize • Vhodné jako dárek pro přátele • Poštovné a balné je zdarma

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 700KNIHA + ORIGINÁLNÍ ČOKOLÁDA Z KYRGYZSTÁNU

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně výjimečného dárku. Navíc mám pro vás zcela originální dárek. Kyrgyzskou čokoládu s kyrgyzskými národními vzory. Dovezl jsem jí tento rok ze své poslední expedice do této krásné hornaté země. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální kyrgyzská čokoláda • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Vlastnoruční podpis autora v knize • Vhodné jako dárek pro přátele nebo pro někoho s mlsným jazýčkem • Poštovné a balné je zdarma.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 700KNIHA + PENĚŽENKA Z OVČÍ VLNY Z KYRGYZSTÁNU

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně výjimečného dárku. Při toulání se hornatou krajinou Kyrgyzstánu jsem vždy nalezl útočiště v malých jurtách u přívětivých pastevců. Jedna rodina ručně vyráběla tradiční kyrgyzské výrobky. Abych podpořil místní komunitu, koupil jsem si u rodiny originální ručně dělanou peněženku. Společně s knihou může nyní být vaše! • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální kyrgyzská ručně dělaná peněženka z ovčí vlny • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Poštovné a balné je zdarma

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 700KNIHA + ORIGINÁLNÍ BRÝLE LOST CZECH MAN

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně originálního dárku. Brýle jsou nedílnou součástí každé cesty, protože sluníčko dovede být v poušti nebo vysokých horách opravdu silné. Speciálně pro vás jsem nechal vyrobit limitovanou edici brýlí Lost Czech Man, které ochrání vaše oči před slunečními paprsky, a navíc vypadají stylově. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální Lost Czech Man brýle • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Poštovné a balné je zdarma

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 96/100

Reward unavailable

CZK 700KNIHA + ORIGINÁLNÍ PLACATKA LOST CZECH MAN

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně originálního dárku. Žádná cesta se neobejde bez pořádné dezinfekce. Bakterie ve světě jsou opravdu zákeřné, proto je dobré u sebe vždy mít „českou dezinfekci“ v podobě slivovice. Tu si nyní můžete vzít na cesty v originální kovové placatce, kterou jsem nechal vyrobit v limitované edici! • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální placatka Lost Czech Man • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Poštovné a balné zdarma

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 96/100

Reward unavailable

CZK 800KNIHA + VAK NA ZÁDA LOST CZECH MAN

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně originálního dárku. Malý a skladný. Takový je vak na záda, který se hodí vždy, když vyrazíte na malý výlet nebo při delší cestě na procházku městem a nechce se vám tahat těžkou krosnu s sebou. Dáte do něj vše: peněženku, telefon, fotoaparát. Navíc je vyroben ze 100% ekologické bavlny. Limitovaná edice vaků na záda byla vyrobena speciálně ke knize. Nikde jinde jej neseženete! • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální vak na záda Lost Czech Man • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů Poštovné a balné je zdarma

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable

CZK 850KNIHA + ZÁPISNÍK LOST CZECH MAN

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně originálního dárku. Každá cesta se musí důkladně zdokumentovat. Myslím, že nejsem jediný, koho baví ručně vše zapisovat. Zápisky jsou autentičtější a po letech si v nich můžete opět číst. Nechal jsem proto vyrobit speciální edici zápisníků, do kterých budete moci zaznamenat všechny své cesty, myšlenky a zážitky! • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální zápisník Lost Czech Man • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Poštovné a balné je zdarma

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 900DVĚ KNIHY ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE

Jednu knihu pro Vás a druhou jako dar pro své blízké? Získejte dva výtisky za výhodnější cenu! • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Vlastnoruční podpis autora v knize • Vhodné jako dárek pro Vás nebo pro přátele • E-kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE ve formátu PDF navíc ZDARMA • Poštovné a balné je zdarma Cena knihy v knihkupectví bude 600,- Kč

Expected delivery of the reward: December 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000KNIHA ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE DO CELÉHO SVĚTA

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE poštou kamkoliv po světě. Získejte knihu dříve než v knihkupectvích a za nižší cenu, než se bude později prodávat. Jako bonus vám jí zašleme kamkoliv do světa! • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Vlastnoruční podpis autora v knize • Kniha vám dorazí klidně na druhý konec světa • E-kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE ve formátu PDF navíc ZDARMA • Poštovné a balné je zdarma.

Expected delivery of the reward: December 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,300KNIHA + PÁNSKÉ TRIČKO S RAGLÁNOVÝM RUKÁVEM

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně originálního dárku. Pro své fanoušky chci jen to nelepší! Nechal jsem proto vyrobit limitovanou edici pánských triček Lost Czech Man, které se vám bude perfektně hodit na cesty! Tričko je s ¾ rukávem, ušito z organické bavlny s vyšší gramáží, velmi příjemné na dotek. Vše je ušito Krkonoších v České republice, takže koupí nebudete podporovat žádný nadnárodní řetězec, který své výrobky vyrábí někde v Bangladéši! Tričko je stylové a odolné, perfektně se hodí nejenom na každodenní nošení, ale i na náročné cesty.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 1,300KNIHA + DÁMSKÉ TRIČKO S KRÁTKÝM OHRNUTÝM RUKÁVEM

Pro své fanynky chci jen to nelepší! Nechal jsem proto vyrobit limitovanou edici dámských triček Lost Czech Man, které se vám bude perfektně hodit na cesty! Tričko je s ohrnutým rukávem, ušito z organické bavlny s vyšší gramáží, velmi příjemné na dotek. Vše je ušito Krkonoších v České republice, takže koupí nebudete podporovat žádný nadnárodní řetězec, který své výrobky vyrábí někde v Bangladéši! Tričko je stylové a odolné, perfektně se hodí nejenom na každodenní nošení, ale i na náročné cesty. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální dámské Lost Czech Man tričko

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 1,500OSOBNÍ PŘEDÁNÍ KNIHY VE VYBRANÝCH MĚSTECH

Knihu Vám předám osobně v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci nebo Českých Budějovicích v jedné z kaváren. Dáme si společně něco dobrého, popovídáme a bude to moc fajn. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce • Vlastnoruční věnování a podpis autora v knize • Popovídání si nejenom o cestovatelských tématech • Vhodné jako dárek pro Vás nebo pro přátele

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable

CZK 1,500KNIHA + UNISEX MIKINA LOST CZECH MAN

Kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE včetně originálního dárku. Mikina je nedílnou součástí mé výbavy. Pro své fanoušky jsem nechal vyrobit limitovanou edici mikin s logem Lost Czech Man! Mikina má kapuci a klokaní kapsu. I na cestách je potřeba vypadat stylově! Skvěle se hodí jak na nošení do města, tak do hor. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální unisex mikina Lost Czech Man • Kniha obsahuje 576 stran vyprávění neuvěřitelných příběhů • Desítky ilustrací a autentických fotografií z putování po Hedvábné stezce

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 5,000KNIHA + VÝLET S LOST CZECH MAN V ČR

Rád se toulám světem, ale i Česká republika nabízí spoustu originálních a neprobádaných míst. Společně vezmeme batoh a vydáme se, jak jinak než stopem a pěšky, na výlet. Den, dva, klidně tři dny se můžeme toulat naší krásnou zemí. Knihu samozřejmě vezmu s sebou! Po dohodě celý výlet naplánuji a zařídím. Dobrodružství čeká na každém rohu a já se moc těším, až spolu zažijeme něco nezapomenutelného. • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální výlet za hranice všedních dnů s autorem knihy

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 5,000KNIHA + VÝLET NA URBEX V ČR S LOST CZECH MAN

Tento výlet není pro každého. Miluji URBEX, adrenalin a objevování zapomenutých míst. Co je URBEX? Prozkoumávání opuštěných míst například továren, nemocnic, ale i měst! Společně vybereme nějaké zapomenuté místo a pojedeme jej prozkoumat. Pokud se rádi bojíte, je toto přesně ten výlet pro vás. Zde turisty nepotkáte, objevíte ale zašlou slávu zajímavých míst. Více o mém URBEXu zde: https://www.lostczechman.com/urbex • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Originální URBEX výlet za hranice všedních dnů s autorem knihy

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 8,000KNIHA + SOUKROMÁ CESTOVATELSKÁ PŘEDNÁŠKA

Přijedu za Vámi kamkoliv po celé České republice, s sebou dovezu knihy a přímo u Vás doma nebo v sídle společnosti Vám povím všechna dobrodružství z mé neobyčejné cesty. Vámi zvolená forma podpory mě zavazuje k osobnímu předání sady pěti knih ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE ve Vaší domácnosti, nebo sídle Vaší společnosti. • Setkání s autorem knihy a jeho velmi osobní přednáška • 5x tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Popovídání si nejenom o cestovatelských tématech • Vaše jméno, popřípadě název Vaší firmy vytištěné v knize

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 10,000KNIHA + EXPEDICE DO ZEMÍ NA HEDVÁBNÉ STEZCE

Hedvábná stezka se nesmazatelně zapsala do mého života a o zkušenosti, které jsem při putování mezi Evropou a Čínou získal, se rád podělím. Společně vybereme termín, zemi nebo země, které projedeme, a já vše naplánuji a zařídím. Pojedeme do míst, o kterých jste třeba nikdy ani neslyšeli, nebo které znáte jen z vyprávění. Provedu vás pouští, vysokými horami, ale i historickými městy, která určovala chod dějin! Pokusím se pro vás vymyslet výlet, na který budete dlouho vzpomínat! • Tištěná kniha ZTRACEN NA HEDVÁBNÉ STEZCE • Expedice do některé ze zemí na Hedvábné stezce

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 25,000KNIHA + DENÍK Z CEST - BONUS PRO NEJ FANOUŠKA!

Toto je cena pro opravdového fanouška, který se chce stát mecenášem mé knihy! Společně s knihou dostanete i můj deník, který jsem si poctivě psal každý den. Jsou v něm ty nejautentičtější zážitky, které nebyly nikdy publikovány. Je to doklad z celé mé cesty. Vtiskl se do něj písek z Íránu, polil jsem jej čajem v Arménii, jsou na něm slzy, které mi ukáply, když jsem onemocněl a vypadalo to, že se budu muset vrátit domů, ale je na něm i špína z hranice Afghánistánu a Tádžikistánu, kdy mi jej při psaní odfoukl vítr. Zkrátka není realističtějšího podání mé cesty z Evropy do Číny, než tento deník!

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable