web_crowd_23.jpg

Kniha úspěchů Knihy

Podpořte KNIHU ÚSPĚCHŮ, nástroj pro zaznamenávání pozitivních momentů, který vám pomůže být spokojenější a motivovanější.

Kniha úspěchů

ReachedCZK 39,517(141%)

141%
CZK 28,000requested
105contributors
ContributeRewards

Chceme vydat KNIHU ÚSPĚCHŮ. Zatím jsme s minimálními náklady vyrobili 2 prototypy (viz. foto, video). Obsah je hotový. Potřebujeme však dokončit grafickou úpravu knihy a zaplatit tiskárnu. Půjdete do toho s námi?

Zažíváte hodně stresu v práci, ve škole, nebo v osobním životě? Máte dojem, že by se vám mohlo více dařit? I když se vám zrovna moc nedaří, vždy se najde něco, co se povedlo. Když si budete své drobné úspěchy pravidelně zaznamenávat, začnete si jich i více všímat. Budete se pak cítit spokojenější a motivovanější. Jak to funguje?

KU.jpg

Co je Kniha úspěchů?

Kniha úspěchů je galerií vašich úspěchů a radostí. Pomáhá budovat optimstičtější náhled na svět, metodou ověřenou výzkumy (například https://youtu.be/fLJsdqxnZb0?t=665, nebo publikace Shawn Achor - Výhoda spokojenosti, Achor je odborníkem z Harvardu na pozitivní psychologii).

Kniha úspěchů byla konzultovaná s psychology. Doc. PhDr. Daniela Pauknerová, PhD. z katedry Manažerské psychologie a sociologie VŠE o ní napsala:
„Zaznamenávání pozitivních životních událostí, ke kterému vás Kniha úspěchů vede, napomáhá k optimističtějšímu náhledu na svět, zvyšuje motivaci a celkovou životní spokojenost. Díky tomu pak svůj potenciál můžete realizovat a rozvíjet snadněji a rychleji.“

123456_KU_stul.jpg

Kniha úspěchů vám poslouží i jako připomínka. Čeho? Vašich drobných radostí a vítězství, které každý den prožíváte. Všímavost k nim vede k uložení do naší soukromé galerie vzpomínek. Často si jich nevšimneme a pak máme pocit, že žádné nejsou. Ale nakonec není štěstí jen o všímavosti? S Knihou úspěchů si budujete právě tuto všímavost.

Na co se ještě můžete těšit?

Kniha úspěchů je na 105 dní a je nedatovaná. Začít tedy můžete, kdykoliv budete chtít. Datum si totiž dopisujete sami. Zapomněli jste vyplnit? Nevadí! O okénko nepřijdete, protože zaškrtáváte i den v týdnu. Jednoduše do dalšího okénka zapíšete až den, kdy si zase budete zapisovat.

Shawn Achor říká, že už za 21 dní pravidelného zapisování se tvoří návyk pozitivního vnímání. Budete mít tedy minimálně 5x šanci osvojovat si návyk pozitivního myšlení.

small_KU.jpg

Každý den si přečtete citát některého z velikánů dějin lidstva - Einstein, Dostojevskij, Emerson, Platón nebo Immanuel Kant. Ti všichni vám budou v Knize úspěchů dělat společnost a inspirovat vás svými myšlenkami.

Týdně si můžete stanovit 3 malé i větší cíle. Zapíšete si každý den, co se vám povedlo vzhledem k tomuto cíli. Tím si udržujete potřebnou motivaci k dosažení těchto cílů. A rychleji se zlepšujete, český psycholog Radvan Bahbouh to ve své publikaci o sebekoučování nazývá tvarování.

Součástí knihy je i 15 odborných článků z psychologie, podobné těm, které můžete nalézt na mém blogu www.perkman.cz. Jsou založeny na výzkumech a odborných publikacích s cílem maximální praktičnosti. Věděli jste, že těšení se na nadcházející událost zvyšuje hladinu endorfinů podobně jako událost sama? Víte, co je překvapivě velmi účinným nástrojem na zvýšení kreativity?

fotka_KU_cihlova.jpg

Každý týden vás čekají jednoduché, nenásilné sebereflexe, díky kterým krátce zhodnotíte předchozí dny a s větším nadhledem se budete moci pustit do dní následujících.

Kniha úspěchů je český produkt. Je vytvořena z kvalitního papíru, který respektuje životní prostředí (certifikace FSC). Má elegantní design a je ve formátu A6, takže se hodí do kabelky, do tašky či na cesty.

Díky praktické gumičce můžete do Knihy úspěchů vkládat vstupenky, účtenky, papírky s poznámkami a nevypadnou vám.

seda_foto3.jpg

Proč potřebujeme příspěvek?

2 knihy, které vidíte ve videu a na fotkách, jsou jen prototypy. Vystačili jsme si doteď opravdu s málem. Grafik navrhnul jen několik stran, které jsme pak rozkopírovali, abychom mohli fyzicky vyrobit dva drahé protypy. Fotky a video vzniklo díky neskutečné pomoci kamarádů a známých, za což jim patří velký dík.

Kniha je před vydáním. Obsah je hotový. Zatím však leží „v šuplíku“. Je potřeba zaplatit grafický návrh knihy, tiskárnu a ražbu loga. Tyto úkony jsou drahé. Povedlo se nám vytvořit i pěkný design, který bychom chtěli zachovat.

Proto oslovujeme vás, kterým se Kniha úspěchů líbí. Aby mohla vzniknout ve své plné kráse, potřebujeme vaši pomoc!

Děkujeme a ceníme si toho!!

Za všechny, kdo se podíleli na tvorbě Knihy úspěchů

Václav Toman, Perkman.cz

ReachedCZK 39,517(141%)

141%
CZK 28,000requested
105contributors
Contribute

project authorPERKMAN

Rewards

CZK 100PDF Knihy úspěchů na 21 dní

Zaujalo mě to a chci Knihu úspěchů. Nejsem fanoušek tištěných verzí, nebo nepotřebuji Knihu úspěchů celou. Stačí mi 21-denní verze v PDF formátu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 249Kniha úspěchů

Líbí se mi Kniha úspěchů a chci si ji koupit pro sebe, nebo s ní někoho obdarovat. Poštovné v ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 249Kniha úspěchů (cihlová)

Preferuji Knihu úspěchů v cihlové barvě. Poštovné v ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 449DVĚ Knihy úspěchů

Líbí se mi váš projekt a Kniha úspěchů mi přijde i jako dobrý dárek pro partnera/partnerku/kamaráda/kamarádku/mámu/tátu/babičku/dědu. Proto beru 2 ks v základní béžové barvě. Poštovné v ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 449DVĚ (cihlové) Knihy úspěchů

Líbí se mi váš projekt a Kniha úspěchů mi přijde i jako dobrý dárek pro partnera/partnerku/kamaráda/kamarádku/mámu/tátu/babičku/dědu. Chci tyto 2 kousky raději v cihlové barvě. Poštovné v ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4491 + 1 Kniha úspěchů

Chci jako odměnu 2 Knihy úspěchů, ale nemůžu se rozhodnout, která barva se mi líbí víc. Proto beru od každé barvy 1 ks. Poštovné v ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Přednáška základů MINDFULNESS

Jsem ve stresu. Jako odměnu si vybírám 90-ti minutovou přednášku o mindfulness, což je vědecky ověřená metoda na snižování stresu a zlepšování pozornosti. Přednášku povede absolvent dvou certifikovaných kurzů. Místo: Praha, Brno, Teplice, Ústí nad Labem nebo přes Skype.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 1,800Přednáška základů MINDFULNESS + 2 Knihy úspěchů

Jsem ve stresu. Jako odměnu si vybírám 90-ti minutovou přednášku o mindfulness, což je vědecky ověřená metoda na snižování stresu a zlepšování pozornosti. Přednášku povede absolvent dvou certifikovaných kurzů. Místo: Praha, Brno, Teplice, Ústí nad Labem nebo přes Skype. K tomu navíc dostanu 2 Knihy úspěchů.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable