IMG_0544.JPG

Klubovna jako ze škatulky! Ostatní

„A co děti? Mají si kde hrát?“ No, tak ty naše skautské zatím mají. Aby to tak ale bylo i nadále, chceme naši klubovnu v Praze - Modřanech opravit :)

Došli jsme do cíle :-)
6/30/2017

Došli jsme do cíle :-)

Za třicet dní se nám s vaší pomocí podařilo vybrat 61 090 Kč a dosáhnout tak krásných 152 %!

Máme za sebou náročný a zároveň strašně krásný měsíc :-)
Náročný proto, že bylo potřeba stihnout připravit klubovnu na rekonstrukci podlah ještě před tím, než odjedeme na letní tábor. A krásný proto, že nás neuvěřitelně nabíjelo, kolik lidí je ochotných přispět nám a podpořit nás v našich snech. Ještě jednou tedy dovolte, abychom vám poděkovali! Bez vás by to totiž nešlo a už vůbec bychom bez vás nepřekročili o více než polovinu původní cílovou částku :-)

Jak to vypadá teď v jedné z místností klubovny vidíte na fotce výše. Za dva měsíce už to tam ale bude vypadat úplně jinak. Bude to mnohem krásnější a zejména funkčnější. A svůj podíl na tom bude mít i každý z vás :)

Pokud byste nás kromě finanční podpory chtěli přijít podpořit i prací, budeme samozejmě rádi. Dnes odjíždíme na tři týdny (ti mladší až za týden a jen na dva týdny :-) ) na tábor mimo dosah civilizace, a naši klubovnu si vezmou do parády pánové objednaní městskou částí na opravu podlah.
Hned potom, od 24. července, se vrhneme do oprav i my :-) Práce bude dost a bude různorodá a v různé časové úseky. Máte-li tedy chuť přijít pomoci a přiložit ruku k dílu, nebojte se nám ozvat. Nejlépe na e-mail sikula@derwen.info, který je přímo na koordinátora času, lidí a prací na opravách :-)

Pracovat na klubovně budeme až do samého konce léta, abychom to pak v sobotu 2. září završili velkou opening párty v novém :-) Na tu vás všechny samozřejmě srdčeně zveme už teď a později e-mailem dostanete ještě oficiální pozvánku s časy a dalšími důležitými údaji ;-)

Také vás v týdnu po táboře kontaktujeme pro domluvení odměn, které jste si zvolili, tak se určitě těšte :-)

Krásné léto vám všem a ještě jednou děkujeme!

 

Vaši Skauti z Modřan

Máme 100 %
6/26/2017

Máme 100 %

Dnešním dnem jsme překročili hranici 100 % vybírané částky, děkujeme moc!

Rovných 60 lidí podpořilo náš projekt a pomohlo nám dojít do vytouženého cíle, a my vám tímto všem moc děkujeme :-)

Jistě vás teď napadá, jestli tohle všechno je konec? Na to máme snadnou odpověď - není! Sice jsme již dosáhli naší cílové částky, což znamená, že rekonstrukce klubovny může proběhnout podle našich snů a plánů, ale určitě to neznamená, že teď již nemá cenu peníze posílat. Příspěvky vybrané nad rámec 40 000 Kč budou použity na ještě lepší opravu naší klubovny. Pořád tedy má smysl šířit tuto kampaň dál a zvát další a další lidi k tomu, aby přispěli.

Hezčí pondělí jsme snad ještě neměli, takže ještě jednou díky vám všem! :-)

Zbývá 7 dní!
6/23/2017

Zbývá 7 dní!

Už jen sedm dní nás dělí od konce projektu a zbývá necelých sedm tisíc. Zvládneme to? Zvládneme!

Vybrat sedm tisíc za sedm dní se může zdát jako smělý plán. A to jistě také je - kdybyste takto chtěli vybírat na ulici, neměli byste téměř žádnu šanci. Jenže my namísto nastavené dlaně nabízíme lákavé odměny, takže máme šance mnohem vyšší. A také nežádáme o pomoc neznámé lidi, ale vás, naše přátele... A také vaše přátele, přátele vašich přátel, přátel přátel vašich přátel... :-)

Společně jistě dojdeme ke splnění našeho snu o opravené klubovně, prosíme tedy, sdílejte a šiřte naši kampaň dál, ať oslovíme co nejvíce vašich blízkých. Nikdy nevíte, koho tenhle projekt může zaujmout a kdo přihodí pár korun navíc :-)

Děkujeme za podporu a příspěvky minulé, současné i budoucí :-)

Zbývá 11 dnů a 33 %
6/18/2017

Zbývá 11 dnů a 33 %

Do konce naší kampaně zbývá jedenáct dnů a ještě potřebujeme vybrat 33 %, aby byla úspěšná. Věříme ale, že jsme na dobré cestě, a vše dojde toho nejlepšího konce :)

Máme za sebou už skoro 70 % - děkujeme moc vám všem, kteří jste nám přispěli, i těm, kteří "jen" o naší kamapni mluvili, sdíleli ji anebo ji jinak šířili mezi své známé. A děkujeme samozřejmě i těm, kteří nám v klubovně fyzicky pomáhají sundat lino, převozit věci z ní do skladu, a prostě a jednoduše řečeno, jsou všude tam, kde je to potřeba :-)

V tomto týdnu jsme se pustili od omlacování dlaždiček, aby se nám na ně nenalepila nová podlaha, to už bychom je totiž nesundali nikdy :-)

IMG_20170615_182248.png

Nezapomínáme ale ani na naše imaginární cestování kolem Evropy - za posledních pár dní jsme se pohnuli o znatelný kus, a jsme už tedy co by kamenem dohodil od začátku Uralu - jen tak dál, ať zdoláme tohle pohoří i hranice čekající za ním, a jsme zpátky doma v naší klubovně! :-)

start-mapa-2.png

50 % za námi!
6/15/2017

50 % za námi!

Den před dosažením poloviny délky projektu jsme překročili polovinu vybrané částky, děkujeme za to :-)

Včera se stala ta krásná věc, na kterou jsme se těšili už od začátku projektu - překročili jsme hranici padesáti procent vybrané částky!
A aby toho nebylo pro naše potěšení málo, rovnou ten samý den se sešlo tolik příspěvků, že jsme se přehoupli o dalších deset procent dále :-) Moc vám všem děkujem za podporu a věříme, že nám ji zachováte ještě dalších patnáct dní, nebo alespoň ještě dalších čtyřicet procent ;-)

Jsme za půlkou, ale ještě ne za vodou, buďte tedy i nadále s námi. :-)

40% za námi :)
6/12/2017

40% za námi :)

Máme za sebou 12 dní a pokořenou hranici 40%, děkujeme!

Předně děkujeme za všechny vaše příspěvky! Těší nás, že tolik z vás je ochotných přispět na opravu a zútulnění naší klubovny :) V neděli večer jsme měli vybráno krásných 16 150 Kč, dnes ráno přibyly ještě další peníze zaúčtované přes víkend, jsme tedy už na 17 350 Kč!

Pokud bychom pokračovali v přirovnání naší snahy vybrat 40 000 Kč k putování kolem hranic blízké Evropy (což by bylo 40 000 km), tak právě opouštíme pobřeží Dánská a přes Německo se blížíme do Polska. Jak sami vidíte na mapičce výše, už máme dost velký kus cesty za sebou, ale stále ještě velký zbývá, než dojdeme do cíle.
Pokud bychom se skutečně vydali na tuto cestu a šli bez přestávky tempem 4 km/h, obešli bychom Evropu za 416 dní a 16 hodin. My se o to ale s vaší pomocí pokoušíme za pouhých 30 dní. Před sebou máme ještě 18 dní kampaně a imaginární dlouhá severní pobřeží a nebezpečný Ural před sebou - pojďte nám pomoci je překonat :)

Šiřte projekt dál mezi své známé, sdílejte naší snahu a společně zvládneme z klubovny udělat lepší místo, kam se všichni budou vracet ještě raději! :)

Blížíme se do čtvrtiny cesty
6/5/2017

Blížíme se do čtvrtiny cesty

Po pěti dnech se s vybranými penězi blížíme k 25% a klubovna se blíží stavu totálního vyklizení :)

Děkujeme moc za vaši podporu! :)

Po necelém týdnu kampaně se blížíme k hranici 25% - a to ještě nevíme, jestli se neobjeví nějaká platba z účtu, která přes víkend čekala na své zaúčtování. Zjistili jsme, že našich cílových 40 000Kč můžeme připodobnit k potřebě ujít 40 000 kilometrů. Což by plus mínus vyšlo na obejití celé Evropy :)
Pokud bychom tedy z České republiky zamířili dolů na jih k Itálii a tam začali obcházet Evropu, měli bychom teď obejité pobřeží celé Itálie, Španělska, Portugalska, Francie, Velké Británie a pomalu bychom se blížili ke konci Belgie :)

Kromě chození prstem po mapě ale děláme i jiné věci. S pomocí dětí a jejich rodičů jsme se přes víkend vrhli na odvoz věcí z klubovny do skladu, strhávání lina a odmontování dřevěného obložení. V pátek jsme se dostali do fáze, kdy se v prázdné klubovně dalo sedět po práci na židli a mít nohy nahoře (na obložení, protože na co jiného je nebylo dát :-D ), v sobotu večer už jsme mohli jen udiveně koukat, jak vypadají naše dvě místnosti zvláštně bez dřeva, ale zato se spoustou modrých dlaždiček :)
Také se konečně odhalil betonový sokl v zadní místnosti v celé své kráse - už aby tam nebyl!

18765677_459547901045590_6566287509013118786_n.jpg

Byla to dřina, ale výsledky jsou vidět, což je dobře :) Stejně, jako jsou vidět výsledky vašeho snažní tady na Startovači, tedy ještě jednou moc děkujeme.

Ještě pořád ale nejsme na konci svého snažení, tedy prosíme dál sdílejte tuto kampaň mezi své přátele a dál nám věřte - společně zvládneme udělat klubovnu hezčí než kdy byla! :)

ReachedCZK 61,090(153%)

153%
CZK 40,000requested
66contributors
Contribute

project authorSkauti z Modřan

Rewards

CZK 100Dobrý skutek

Po dobrém skutku následuje dobrý pocit. A právě ten chci za svůj příspěvek mít. Stačí mi tedy, když na mě s vděčností (a slzou dojetí u oka) vzpomenete, až prvně vejdete do opravené klubovny.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Diplom od dětí

Jako malý jsem vždycky rád dostával na táborech a dalších akcích diplomy. Chci jeden takový dostat i za příspěvek na opravu vaší klubovny. Hezky ručně psaný a malovaný přímo od dětí, které se v klubovně scházejí.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Pohled od srdce

Rád dostávám pohledy a rád se dozvím, co se dělo na nějaké vaší výpravě zajímavého. Za můj příspěvek mi tedy pošlete z jedné z nich pohled a napište mi v něm, co jste dělali pěkného.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Tabule slávy

Není nic lepšího, než mít své jméno vypálené do dřevěné tabulky, která bude hrdě viset v klubovně vedle výsledků bodování a dalších důležitých seznamů celý rok od otevření opravené klubovny. To chci!

Number of available rewards: 29/30

Reward unavailable

CZK 300Sojka práskačka

Rád vám přispěju na opravu klubovny, ale jsem zvědavý, co se v klubovně děje během rekonstrukce a i po ní. Chci tedy od vás dostávat po dobu jednoho roku od zahájení rekonstrukce každý měsíc e-mailem krátký zpravodaj, kde bude popsáno, co se v klubovně událo a přiložena vždy alespoň jedna fotka.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Něco voňavého k čaji/kávě

Rád si dávám odpoledne čaj či kávu, a rád u toho uzobávám různé sušenky. Moc rád bych si také dal voňavé máslové sušenky, které budou navíc ve tvaru skautské lilie, abych mohl u jejich pojídání vzpomínat, jak vám můj příspěvek pomohl s opravami.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Na památku (skoro) z pouti

Srdce z pouti má doma kde kdo, já bych ale rád měl váš střediskový znak z perníku. Buď abych ho samou láskou snědl, nebo aby mi zdobil poličku a já mohl vysvětlovat návštěvám, že jsem přispěl na opravu skautské klubovny.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Něco na dlouhé večery

Za svůj příspěvek chci vidět, jak probíhala rekonstrukce klubovny. Chci tedy dostat sestřih videa z proběhlých prací. Navíc chci, aby na konci tohoto videa bylo osobní poděkování pro mě od jednoho z vašich členů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Časopis až pod nos

Chci přispět na renovaci klubovny a zlepšení vybavení v ní, ale chci vidět fyzický důkaz toho, že to k něčemu bylo. Proto mi po zahájení rekonstrukce budete po dobu jednoho roku poštou (pokud se nedohodneme jinak) zasílat střediskový časopis Lampyris, který tvoří převážně děti, a ve kterém se dočtu spoustu zajímavých věcí z oddílového života i mimo něj. [URL="http://svetlusky.derwen.info/download/Lampyris34.pdf"]Nejnovější číslo časopisu ke stažení zde[/URL]

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Co vás cvrnkne do nosu

Jsem srdcem dobrodruh a rád se nechávám překvapit. Proto jako odměnu za svůj příspěvek chci něco, na co jste v klubovně narazili během oprav a úklidu s nimi spojeného. Něco, co vás udivilo, co jste nečekali… prostě něco, k čemu mi můžete přidat zajímavý příběh či popis.

Number of available rewards: 15/20

Reward unavailable

CZK 600Párty hárd

Na opening párty v opravené klubovně se chci mít jako pán. Chci mít své jisté místo k sezení, u kterého najdu na začátku oslavy talíř s pochutinami přímo pro mě a speciální koktejl i s deštníčkem. Navíc si chci odnést na památku dětmi vytvořený diplom s poděkováním a dostávat po dobu jednoho roku e-mailový zpravodaj o dění v klubovně.

Expected delivery of the reward: September 2017

Number of available rewards: 5/20

Reward unavailable

CZK 2,000Sponzor opravy

Nechci nic hmotného, chci mít po dobu jednoho roku své logo/znak/jméno s poděkováním u vás na webu, aby každý, kdo na něj zavítá, viděl, že jsem vám s opravami pomohl.

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 5,000Hlavní sponzor opravy

Chci mít umístěné po dobu jednoho roku své logo/znak/jméno s poděkováním viditelně u vás v klubovně. Tak si každý vzpomene na můj příspěvek pokaždé, když jeho oči v klubovně padnou na mé logo/znak/jméno.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable