Petr_Fiala_ukazuje_2.jpg

KAŽDÝ DEN ODVAHU

KNIHY NA CESTĚ!
12/5/2022

KNIHY NA CESTĚ!

Už to jede k vám!

Ahoj!

Přes víkend se nám (Petr, David, Verča, Petr 2, Jonáš a Adam) podařilo zabalit většinu balíčků a dnes ráno jsem je předal rožnovské poště. + zálohu ve výši zhruba dvou průměrných měsížních platů. :-) Takže to vypadá, že Ježuch bude! :-)

Tento týden ještě doposílám Rukopisné a Superknižní odměny + Surprise boxy. Pak hned napíšu všem majitélům osobních odměn a zahájíme domlouvání, kdy, kde a co. Majitelé vstupenek na Jedinečný koncert obdrží mejlem vstupenky, aby si je mohli popřípadě vytisknout, pokud je mají jako dárek. Už je chystáme. Elektronická knížka bude hotová příští týden a odkaz na ni strčím tady do další Novinky.

Ještě jednou díky za spolupráci, pokračujeme! :-)

Opatrujte se!

Petr

PODĚKOVÁNÍ A INFO
12/1/2022

PODĚKOVÁNÍ A INFO

poděkování a info

Ahoj!

Zdravím z Beskyd a chci vám všem, kteří jste vznik knihy umožnili, ještě jednou moc poděkovat! Tak mohutnou podporu jsem opravdu nečekal. Je to pro mě další splněný sen, mít tuhle knihu!

Hned jak bylo jasné, že kniha vznikne (druhý den kampaně), začali jsme s Davidem Macháčkem dělat na její výrobě. Takže knížka je hotová, momentálně do každé ručně tiskneme razítko se jmény Startérů, kteří si koupili Jmenovitou odměnu, a taky knihy dalším razítkem číslujeme. Tento víkend máme naplánovanou kompletaci a balení a pokud to zvládneme (cca 800 balíčků), v pondělí všechno odešleme z rožnovské pošty.

Takový je plán. Až bude vše opravdu odeslané, dám vám vědět, protože bude dobré si "příchod" balíčku pohlídat. Surprise boxy odešlu během příštího týdne taky, doufám. Taky nejpozději příští týden napíšu všem držitelům speciálních odměn (zahrádka, tůra, 24 hodin a další) a domluvíme se na konkrétním termínu a dalších podrobnostech. Popřípadě klidně napište vy mně na petrfiala.mnaga@seznam.cz. , jak byste si to představovali a jak by se to hodilo vám, děkuju. Asi si zavedu spešl sešit, kam si tohle budu psát, , abych toho nepopletl víc než je zdrávo. :-)

Snad je to pro tuto chvíli vše. Mějte se fajn a ještě jednou Díky!

Petr

NOVÉ ODMĚNY
11/8/2022

NOVÉ ODMĚNY

Nové odměny v projektu! Namrkněte!

Ahoj!

Dnes jsme s Davidem přidali nové odměny - 4 jeho velkoformátové fotky a nově Hokej a Túru. Plus ještě jednou už vyprodané Tričko s Tebou a 24 hodin Le Mans (v Beskydech). Namrkněte! Děkujeme!

www.startovac.cz/projekty/kazdy-den-odvahu

Děkuju taky za neustálý nákup knížek, mám obrovskou radost, že kniha opravdu vznikne, a velice si vašeho zájmu a podpory vážím!

Připomínám, že přebytek, který zbyde po zaplacení všech nezbytných plateb souvisejících s projektem, jsem se rozhodl věnovat stacionáři pro autisty v Rożnové pod Radhoštěm, který podporuju a který potřebuje doplatit speciálně upravené auto. (více info www.donio.cz/lidenadeje-cz

Děkuju a Opatrujte se!

Petr Fiala

7.11.2022

POKRAČOVÁNÍ ÚSPĚŠNÝCH ODMĚNO!!!
10/25/2022

POKRAČOVÁNÍ ÚSPĚŠNÝCH ODMĚNO!!!

Přídávám pokračování úspěšných odměn!

Ahoj!

Odměny Společná zahrádka, Tričko s Tebou a Surprise Box se téměř okamžitě vyprodaly, proto jsem se rozhodl zařadit jejich pokračování tedy Zahrádku 2, Tričko 2 a Box 2. První dvě už v Odměnách jsou, Box 2 tam dám dnes večer cca ve 20 hodin. Tato pokračování neobsahují Knihu s nízkým pořadovým číslem, to by se rozsypalo celé číslování a taky by ti rychlejší měli mít něco navíc. Bude to tedy Kniha s věnováním a co nejnižším číslem, jaké bude k mání.. Děkuju za pochopení!

Některé odměny přetekly v systému Startovače do záporných hodnot (Superknižní a 24 hodin Le Mans), což způsobil váš megazájem, který systém neunesl. :-) Naštěstí 2 knížky Z nejhoršího jsme uvnitř vytáhnu z archivu a s odvážlivci, kteří si koupili 24 hodinn, se domluvím. Vlastně mám z toho zájmu radost a myslím, že trocha chaosu a nepředvídatelnosti k životu patří. Taky děkuju za pochopení!

Petr Fiala

25.10.2022

SPLNĚNO!!!
10/25/2022

SPLNĚNO!!!

Cílová částka se vybrala za necelý den!!!

JE TO TAM!!! Cílová částka se vybrala za necelý den!!! Obrovsky si toho vážím a moc vám děkuju, jste skvělí!!!

Díky vám teď kniha opravdu vznikne. Nic tím ale nekončí. Kampaň poběží ještě pár týdnů a knihu i jiné odměny (některé už vyprodané mají pokračování)  si můžete objednávat dál. Velkou část dosud vybrané částky spolyká tisk a připrava knihy, výroba odměn, poštovné a provize Startovači. Rozhodl jsem se věnovat to, co bude navíc, stacionáři pro autistické děti v Rožnově pod Radhoštěm, který podporuju. Momentálně potřebují doplatit speciálně upravené auto, takže přebytek půjde na to. 

Ještě jednou díky a pokračujeme!!!

Petr Fiala 25.10.2022

ReachedCZK 643,952(429%)

429%
CZK 150,000requested
740contributors
Contribute

project authorPetr Fiala

Rewards

CZK 100Podporovací

Na knihy už nemám místo nebo jsem předplatitel Reflexu, ovšem psaní autora rád podpořím.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Elektronická

Kazdy_den_odvahu_5.jpeg

Kniha v elektronické podobě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Podepsaná

KDO_kniha_leva_podpis.jpg

Pošlu Vám podepsanou knihu. Knihy budou s pořadovým číslem 507 - 1500. + Elektronická.

Number of available rewards: 645/993

Reward unavailable

CZK 500Věnovaná

KDO_kniha_leva_venovani.jpg

Kniha s podpisem a s věnováním. Knihy budou s čísly 307 - 506. + Elektronická.

Number of available rewards: 36/200

Reward unavailable

CZK 600Dvojitá

KDO_kniha_leva_venovani_2.jpg

Dvě knihy. Jedna pro vás a jedna pro dobrého kamaráda nebo kamarádku, které potěšíte podepsanou knihou. Knihy budou s čísly 107 - 306. + Elektronická.

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 1,000Jmenovitá

KDO_kniha_leva_jmeno.png

Vaše jméno bude uvedeno v knize hned na úvod ve speciálním poděkování! Kniha bude podepsaná s věnováním. Knihy budou s čísly 57 - 106. + Elektronická.

Number of available rewards: 9/50

Reward unavailable

CZK 1,500Superknižní

KDO_kniha_leva_maxi.jpg

3 knihy Petra Fiala pro vášnivé čtenáře: Z nejhoršího jsme uvnitř (1993), Petr píše :-) (2015) a Každý den odvahu (2022). Knihy Z nejhoršího jsme uvnitř existuje posledních 10 kusů, které jsou právě zde. Všechny knihy budou podepsané, s věnováním a s Petrovou záložkou. Knihy Každý den odvahu budou s čísly 47 - 56. + Elektronická.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 2,000Rukopisná

KDO_kniha_leva_rukopis.jpg

Originál jednoho fejetonu v rukopise + Podepsaná kniha s věnováním. Knihy budou s čísly 37 - 46. + Elektronická.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 2,500Jedinečný koncert

Petr_Ondra kopie.jpg

Koncert Petra Fialy s doprovodem Ondry Fencla v legendární rožnovské zkušebně. Budou se hrát i písničky z Petrových sólovek a dojde i na autorské čtení z nové knihy. Vymazlené občerstvení zajistím. Na termínu se dohodneme tak, aby vyhovoval všem. + Podepsaná kniha s věnováním. Knihy budou s čísly 13 - 36.+ Elektronická.

Number of available rewards: 3/24

Reward unavailable

CZK 3,000Společná zahrádka

Zahrádka_zima.jpg

Pronajmi si kousek mé slavné zpustlé zahrádky u valašské dřevěnice. Na záhonku spolu něco na jaře zasejeme nebo zasadíme a na podzim sklidíme. Co to bude, to se domluvíme. Já se o to budu od jara do podzimu starat a tím pádem bude výsledek velké dobrodružství - znáš mě, jak jsem systematický! :-) Ale nikdo jiný takovou kuriozitu na talíři nebo ve vázičce mít nebude!!! Knihy s čísly 10,11,12. + Elektronická.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 3,000Společná zahrádka 2

Zahrada_foto_1.jpg

Pronajmi si kousek mé slavné zpustlé zahrádky u valašské dřevěnice. Na záhonku spolu něco na jaře zasejeme nebo zasadíme a na podzim sklidíme. Co to bude, to se domluvíme. Já se o to budu od jara do podzimu starat a tím pádem bude výsledek velké dobrodružství - znáš mě, jak jsem systematický! :-) Ale nikdo jiný takovou kuriozitu na talíři nebo ve vázičce mít nebude!!! Kniha s věnováním + elektronická.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 3,000Společná zahrádka 3

Zahrada_foto_3.jpg

Pronajmi si kousek mé slavné zpustlé zahrádky u valašské dřevěnice. Na záhonku spolu něco na jaře zasejeme nebo zasadíme a na podzim sklidíme. Co to bude, to se domluvíme. Já se o to budu od jara do podzimu starat a tím pádem bude výsledek velké dobrodružství - znáš mě, jak jsem systematický! :-) Ale nikdo jiný takovou kuriozitu na talíři nebo ve vázičce mít nebude!!! Kniha s věnováním + elektronická.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 3,000Jdeme na hokej!

bonk-radek-tri-chm.jpg

Jestli máš tak jako já rád výborný hokej v supr hale, zvu Tě na zápas mého oblíbeného HC Oceláři Třinec v jeho Werk aréně! O vstupenku a občerstvení se postarám. Termín si domluvíme a zápas společně užijeme! + Podepsaná kniha s věnováním + Elektronická 

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 3,000Jdeme na túru!

Na_turu.jpeg

Zvu Tě na společnou túru po zdejších kopcích a stezkách, po kterých tak rád chodím! Chodím mezi deseti a dvaceti kilákama po moc hezkých místech. Už mám své vychytané trasy a jednu Ti rád ukážu. Nic náročného, jen báječná procházka. + Podepsaná kniha s věnováním + Elektronická

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 4,000Surprise Box

KDO_box.jpg

Tajuplná krabice! Co v ní je se dozvíš, až ji otevřeš. Něco bude mít hodnotu faktickou, něco ryze fanouškovskou. Najdeš v ní rarity a kuriozity, vše spojené s Petrem a s Mňágou. Knihy budou s čísly 7,8,9. + Elektronická.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 4,000Surprise Box 2

Box_2.jpg

Tajuplná krabice! Co v ní je, se dozvíš, až ji otevřeš. Něco bude mít hodnotu faktickou, něco ryze fanouškovskou. Najdeš v ní rarity a kuriozity, vše spojené s Petrem a s Mňágou. A k tomu samozřejmě kniha s věnováním + elektronická.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 4,000Surprise Box 3

Box_3.jpg

Stále ji chcete a já stále mám věci, kterými ji můžu naplnit - a tak je tady Tajuplná krabice č.3! Co v ní je, se dozvíš, až ji otevřeš. Něco bude mít hodnotu faktickou, něco ryze fanouškovskou. Najdeš v ní rarity a kuriozity, vše spojené s Petrem a s Mňágou. A k tomu samozřejmě kniha s věnováním + elektronická.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 5,000Tričko s Tebou!

Koncert_s_Tebou_3.jpg

Pošli mi svoji fotku, já ji vytisknu i se jménem na triko a v něm odehraju celý koncert Mňágy, na který přijdeš. Po koncertu bude tričko tvoje, ale budeš si ho muset vyprat, protože bude propocené jak sviňa. :-) Na koncert i na setkání v šatně kapely tě zvu i s doprovodem. + Knihy s čísly 2,3,4,5,6. + Elektronická.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 5,000Tričko s Tebou! 2

Mnaga_Zlutak_00007.JPG

Pošli mi svoji fotku, já ji vytisknu i se jménem na triko a v něm odehraju celý koncert Mňágy, na který přijdeš. Po koncertu bude tričko tvoje, ale budeš si ho muset vyprat, protože bude propocené jak sviňa. :-) Na koncert i na setkání v šatně kapely tě zvu i s doprovodem. Kniha s věnováním + elektronická.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 5,000Tričko s Tebou! 3

Triko_s_tebou_3.jpeg

Pošli mi svoji fotku, já ji vytisknu i se jménem na triko a v něm odehraju celý koncert Mňágy, na který přijdeš. Po koncertu bude tričko Tvoje, ale budeš si ho muset vyprat, protože bude propocené jak sviňa. :-) Na koncert i na setkání v šatně kapely Tě zvu i s doprovodem. + Podepsaná kniha s věnováním + Elektronická

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 5,000Opuštěnec č. 1

Odmena_Petr_foto_2.jpg

Jako opuštěnce jsme s Davidem Macháčkem pojmenovali fotky, které málem byly na obálce knížky, ale nakonec se tam neprobojovaly. Ty fotky jsou tři a tohle je jedna z nich. Stejně jako u „Odvahy v červené“ platí, že i tahle fotka bude pouze Tvoje, protože se vytiskne jen jeden kus. Fotka bude mít rozměr 40x30 centimetrů, bude na tenké hliníkové desce a chránit ji bude speciální folie. A samozřejmě bude už připravená k zavěšení, rám nebude potřeba. + Podepsaná kniha s věnováním + Elektronická

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 5,000Opuštěnec č. 2

Odmena_Petr_foto_3.jpg

Jako opuštěnce jsme s Davidem Macháčkem pojmenovali fotky, které málem byly na obálce knížky, ale nakonec se tam neprobojovaly. Ty fotky jsou tři a tohle je jedna z nich. Stejně jako u „Odvahy v červené“ platí, že i tahle fotka bude pouze Tvoje, protože se vytiskne jen jeden kus. Fotka bude mít rozměr 40x30 centimetrů, bude na tenké hliníkové desce a chránit ji bude speciální folie. A samozřejmě bude už připravená k zavěšení, rám nebude potřeba. + Podepsaná kniha s věnováním + Elektronická

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Opuštěnec č. 3

Odmena_Petr_foto_5.jpg

Jako opuštěnce jsme s Davidem Macháčkem pojmenovali fotky, které málem byly na obálce knížky, ale nakonec se tam neprobojovaly. Ty fotky jsou tři a tohle je jedna z nich. Stejně jako u „Odvahy v červené“ platí, že i tahle fotka bude pouze Tvoje, protože se vytiskne jen jeden kus. Fotka bude mít rozměr 30x30 centimetrů, bude na tenké hliníkové desce a chránit ji bude speciální folie. A samozřejmě bude už připravená k zavěšení, rám nebude potřeba. + Podepsaná kniha s věnováním + Elektronická

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Odvaha v červené

Odmena_Petr_foto_1.jpg

Fotografie od Davida Macháčka, ze které vznikla obálka knížky. Bude jen pro Tebe, protože David vytiskne pouze jeden exemplář. Fotka bude mít rozměr 60x40 centimetrů, bude na tenké hliníkové desce a chránit ji bude speciální folie. A samozřejmě bude už připravená k zavěšení, rám nebude potřeba. + Podepsaná kniha s věnováním + Elektronická

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 25,00024hodin Le Mans (v Beskydech)

Petr_zkušebna.jpg

Jeden den strávený po boku autora v jeho domácím prostředí. Poznávací zájezd po životních mňágovských místech ve Valmezu a okolí.. Domácí kuchyně na Hutisku a přespání tamtéž. Průzkum Petrových demáčů ve zkušebně. Termín návštěvy dle dohody. Na vlastní nebezpečí! Kniha s číslem 1 !!! + Tričko s Tebou. + Vstup na Jedinečný koncert i s doprovodem. + Elektronická.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 25,00024hodin Le Mans (v Beskydech) 2

Petr_ve_zusebne.jpeg

Jeden den strávený po boku autora v jeho domácím prostředí. Poznávací zájezd po životních mňágovských místech ve Valmezu a okolí.. Domácí kuchyně na Hutisku a přespání tamtéž. Průzkum Petrových demáčů ve zkušebně. Termín návštěvy dle dohody. Na vlastní nebezpečí! Kniha s číslem 777 !!! + Tričko s Tebou + Vstup na Jedinečný koncert i s doprovodem + Elektronická

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable