00start.jpg

KALENDÁŘ ROCKIES 2022 Ostatní

Ahoj, do tohoto projektu se pouštíme každý rok, pokaždé na jiné téma. Následující rok strávíme v kanadských Rocky Mountains.

00start.jpg

ReachedCZK 11,030(110%)

110%
CZK 10,000requested
26contributors
ContributeRewards

Dobrý den, Ahoj!

Jsme Bětka a Michal, alias Eventyr.cz, cestovatelé tělem i duší a na všech našich cestách fotíme a natáčíme. Již druhým rokem se nacházíme v Kanadě, kontrétně přímo v kanadských Rocky Mountains. Tyto hory nás naprosto uchvátily a rádi se s Vámi o ně podělíme v chystaném kalendáři.

Jak to začalo

Kalendáře vyrábíme každý rok, vždy na nějaké téma spojené s cestováním, nebo danou zemí. Začalo to velmi nevinně, kdy jsem si vymyslel, že nejbližší rodinu obdaruji kalendáři s vlastními fotkami z cest. Následujícího roku projevili zájem i známí a kamarádi. O další rok později už jsem využil svých FB stránek a cestovatelských přednášek a zájem se opět zvýšil, což mě velmi potěšilo. Během těch let jsem zkoušel různé varianty tisku a různé tiskárny. Letos počtvrté na Startovači!

Jak to vypadalo v minulých letech?

Neznámý sever 2018

Nový Zéland 2019

Island 2020

Wildlife 2021

Rockies 2022

Následující rok bude ve znamení kanadských hor. Několik stránek věnujeme i divokým zvířatům, protože ty k místní přírodě jednoznačně patří. Můžete se těšit na horské skalnaté štíty, průzračně modrá jezera, na sníh, ale třeba i na medvěda grizzlyho nebo statného jelena Wapiti. Zde máte pár ilustračních snímků jak by mohly kalendářové stránky vypadat! 

Jak bude kalendář vypadat?

Finální podoba bude stejná jako ta loňská, budeme pokračovat v rozjetém trendu, což je nástěnný A3 kalendář na šířku s 12+1 fotografiemi z kanadských Rocky Mountains. Na každé straně bude kalendárium k danému měsíci s vyznačenými státními svátky a víkendy.

Kdy kalendář spatří světlo světa?

Hned jak skončí tato kampaň a bude-li úspěšná, pošleme kalendáře do tiskárny. Na konci listopadu budou kalendáře připraveny k vyzvednutí, nebo odeslání. A vy tak můžete mít o starost méně před Vánoci. Pokud zvolíte možnost poštou, připište prosím info jestli preferujete Českou Poštu, nebo Zásilkovnu, případně na jaké výdejní místo byste si přáli kalendář poslat.

Jdete do toho s námi?

Vaší hlavní odměnou za podporu je samozřejmě kalendář. Nicméně si můžete vybrat i dva kalendáře, tři, nebo kolik uznáte sami za vhodné. Rovněž vám můžeme přibalit i plakát s fotografií dle vlastního výběru z našich soc. sítí, nebo poslat pohled přímo z Kanady! Z loňského ročníku nám zbylo 8 ks kalendářů se zvířaty, který vám můžeme za zvýhodněnou cenu přibalit k tomu letošnímu.

Moc všem děkujeme za podporu ;)

Z Kanady zdraví Michal a Bětka

A ještě jedna důležitá věc!!! Loni jsme z výdělku podpořili síť záchranných stanic pro ohrožená a zraněná volně žijící zvířata v ČR. Letos půjdou peníze opět na dobrou věc spjatou s přírodou. Má to smysl!

ReachedCZK 11,030(110%)

110%
CZK 10,000requested
26contributors
Contribute

project authorEventyr.cz

Rewards

CZK 100Pohled z Kanady

Osobně vám vybereme, napíšeme, poděkujeme a pošleme pohled přímo z Kanady

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 220Kalendář s osobním vyzvednutím

1 ks kalendáře Rockies 2022. Možnost osobního vyzvednutí bude v Blansku, Brně, Berouně a Plzni. Pokud máte zájem o více kusů, přičtěte prosím k odměně 200Kč/ks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Kombo Rockies 2022 + Wildlife 2021

K novému kalendáři přidáme i ten loňský se zvířátky. Pro případné zaslání poštou přičtěte k odměně 100,- za poštovné. Případně 200,- za každý další kus nového kalendáře.

Number of available rewards: 7/8

Reward unavailable

CZK 320Kalendář poštou

1ks kalendáře Rockies 2022, který zašleme kamkoliv po ČR. Pokud máte zájem o více kusů, přičtěte prosím k odměně 200Kč/ks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 370Kalendář na Slovensko

1 ks kalendáře, který necháme doručit na Slovensko. Pokud máte zájem o více kusů, připočtěte prosím 200,- za každý navíc.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Barevný plakát 40x60cm

Pokud se vám zalíbí nějaká z našich fotografií, ať už z chystaného kalendáře, nebo z našich soc. sítí, necháme vám ji vytisknout v rozměrech 40x60cm. Poštou nebo osobně, je to na vás.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 850Plakát 40x60cm + Kalendář

Zde se jedná o to samé viz odměna za 650,- Navíc však dostanete kalendář. Poštou nebo osobně, je to na vás.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Hlavní partner

Vaše logo na titulní straně kalendáře plus 3 kusy k tomu!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable