fara.jpg

Kulturně komunitní prostor KAFARA Umění

Kulturně komunitní centrum sídlící v prostorách staré fary v Brně - Obřanech. Místo spojující kulturu, vzdělávání, vůni kávy a nevšední zážitky.

Začátek roku na Kafaře.
2/23/2021

Začátek roku na Kafaře.

Tak nám začal další rok. Po kratší sváteční pauze pokračujeme ve všech nastavených standardech. Od středy do pátku se to u nás v kuchyni nezastaví, aby bylo na víkendový výdej vše připraveno a napečeno. Nezřídka se vám povede nás přepadnout tak, že musíme dorazit dopékat dobroty jak v sobotu, tak v neděli. A nám dělá velkou radost, že vám chutná.

 

V pátek i nadále funguje vyzvedávací den Scuku. Objednávky na pátek najdete pod tímto odkazem: https://www.scuk.cz/kafara. Nicméně pro velký zájem se snažíme naplnit kapacity pro další den. Tento vznikl z toho, že poptávka často začíná převyšovat naše kapacity a navíc chápeme, že ne každý má v pátek prostor vyzvedávat si nákupy. Přidáváme tedy úterní možnost se scuknout zde: https://www.scuk.cz/scuk-kafara-obrany-utery. Chybí nám již jen pár zájemců do úterní skupiny ke spuštění.

 

Dále provádíme standardní procesy, které už se stávají takovou každoroční klasikou ze startu roku. Odevzdali jsme závěrečné zprávy a vyúčtování, které vyžadují grantová řízení. Pracujeme na celoroční uzávěrce, která je nutná k daňovému přiznání a stále doufáme, a to již od října, že nás podrží stát díky programu Covid Kultura. Snad tedy bude brzy jasno a budeme si moci trochu ulevit od dluhů, které nám minulý rok přinesl.

 

K začátku roku rovněž patří přípravy na jaro. Chystáme pro vás spoustu novinek, které doufáme, že vám udělají radost. Nechceme si je vypálit všechny hned ze startu roku, ale některá vám prozradit asi můžeme… Začali jsme s velkou vervou připravovat druhou zadní zahrádku – tato je vzdálenější od silnice, tudíž bude klidnější a potěší primárně cyklisty, kteří si zde budou moci pohodlně odložit své stroje a vychutnat v si v létě klid a stín při nějaké dobrotě z naší nabídky. Připravujeme tu možnost využití našeho grilu, kdy za menší příspěvek na plyn si na této zahrádce budete moci připravit něco na zub z naší nabídky, nebo z vašeho batůžku. K tomu pivko a bude to krása… Samozřejmě chystáme i další specialitky, ale ty vám prozradíme zase příště.

 

Všichni už nedočkavě vyhlížíme jaro a rozvolnění nařízení. Moc si vážíme vaší podpory, kterou nám vyjadřujete příspěvky na našem Startovači a nákupy v našem okénku. Snažíme se i nadále neklesat na mysli a pevně doufáme, že jaro a léto 2021 si společně užijeme do sytosti.

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 1,0001/60
1/60

V naší dobrovolnické činnosti nám může pomoci jakákoliv koruna, mockrát děkujeme A tisíc korun je přibližně jedna šedesátina našich měsíčních nákladů.

CZK 5,0001/12
1/12

Tento cíl se rovná přibližně jedné dvanáctině našich pravidelných měsíčních nákladů.

CZK 10,0001/6 nákladů
1/6 nákladů

Tento cíl se rovná přibližně jedné šestině našich pravidelných měsíčních nákladů.

Contribute monthly

project authorKafara

Rewards

CZK 50Rád podpořím

Líbí se mi co děláte a rád vás podpořím.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 150Klubové členství STANDARD

Rád se stanu členem klubu a jsem rád za výhody, které mi nabízíte. - Sleva 5% na veškerý sortiment - možnost uspořádat si soukromou akci za zvýhodněných podmínek - sleva 10 % na akce v Kafaře - Pravidelný měsíční newsletter o dění na Kafaře - 5% sleva na catering od Kafary

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 300Klubové členství SUPR

Obětuju jednu návštěvu hospody, nebo koncertu a rád se budu podílet na provozu Kafary. Děkuju za výhody, které pro mě máte nachystané. - sleva 10% na veškerý sortiment - možnost uspořádat si soukromou akci v Prostoru za zvýhodněných podmínek - sleva 20 % na akce v Kafaře - pravidelný měsíční newsletter o dění na Kafaře - 10% sleva na catering od Kafary

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 500Klubové členství PARÁDA SPECIÁL

Moc vám fandím a rád u vás využiju výhod, které mi nabízíte. Už se těším až se k vám zase vydám. - Sleva 15% na veškerý sortiment - možnost uspořádat si soukromou akci za zvýhodněných podmínek - sleva 30 % na akce v Kafaře - Pravidelný měsíční newsletter o dění na Kafaře - 15% sleva na catering od Kafary

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 1,000Klubové členství BOŽAN

Hele jste boží, moc vám fandím a nic za to nechci. Budu vám měsíčně posílat pár korun a těšit se co za další bejkárny vymyslíte.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly