náhled_vetsi.jpg

JsemProti.eu - Politicky nekorektní projekt Ostatní

Svět kolem se zbláznil. Cenzura se vrací, nelíbivé názory jsou označeny jako nekorektní a národní identita se boří pod nátlakem EU. Je čas pro změnu.

5/15/2021

Kampaň ukončena

Krátké vyjádření

Více, než milión korun. ? Pár řádků..

Takový je výsledek naší kampaně www.JsemProti.eu která probíhala v minulých 42 dnech. ?

Společně jsme tak splnili všechny cíle, které jsme si před ní vytyčili.

16.5. v 19:00 bude živé vysílání, kde si vše podrobně vysvětlíme.

Odměny všem dárcům začneme posílat a poskytovat v následujících týdnech a měsících.

A co jsme to vlastně nyní získali?

? Vybudování dvou nových studií. Jedno pro Odchod.eu a druhé pro tvorbu Františka Kubáska. Moderní vybavení na natáčení, střih i následnou produkci.

Díky tomu můžeme kvalitu našich videí a živých vysílání posunout o level dál.

Studia na podzim 2021

? Kanceláře spolku Odchod z.s.! Oficiální sídlo spolku, do kterého můžeme pozvat všechny naše členy a partnery. Útočiště naší organizace, díky kterému můžeme rozšířit počet dobrovolníků a rozsah práce, které děláme. Všichni naši členové budou srdečně zváni!

Kanceláře nejpozději na podzim 2021

?? Kampaň proti přijetí Eura. Tvrdě a naplno zahájíme petici proti přijetí Eura. Proč jsme na to potřebovali peníze? Abychom mohli udělat rozsáhlý systém pro sběr elektronických podpisů a rozmístit napříč republikou stánky Odchod.eu pro sběr těch papírových.

Pozveme k jednomu stolu ekonomy a odborníky na měnovou problematiku. Zahájíme rozšiřování videí, materiálů a hlavně informací o tom, proč je výhodnější #Zachovat Českou korunu.

Se všemi signatáři budeme vyvíjet silný tlak na parlament a další zodpovědné instituce. Česká republika nesmí přijmout Euro. A my pro to uděláme naprosté maximum. Času zbývá velmi málo.

? E-Shop Odchod.eu a Incorrect.cz - Nechceme dělat kampaň na sběr peněz každý rok. Ale vydělávat je potřebujeme. Proto využijeme naše možnosti a otevřeme internetový obchod.

Budete si tak moci za převážně symbolické ceny zakoupit předměty na podporu spolku, zajímavé informační knihy a materiály, nebo připomínkové předměty. Naši fanoušci tak získají možnost propagovat spolek a my můžeme zajistit přísun finančních prostředků do spolku i nedále.

E-Shop ještě v roce 2021!

Staneme se tak nejen personálně, ale ekonomicky stabilní organizací pro další práci. Nejsme tu přece na měsíc. ?

? Kniha o euroskeptických hodnotách!
Ve spolupráci se zkušenými autory v našem názorovém směru (jména můžete domyslet ? ) Připravíme knihu o nevýhodách a negativech evropské unie.

Přineseme tak ověřené informace o tom, proč EU nefunguje a je dobré ji z dlouhodobého hlediska opustit.

Zmapujeme jednoduchou, ale informačně hodnotnou formou situaci kolem našeho vstupu a působení EU. Zaměříme se na konkrétní témata a pokusíme se tak široké skupině občanů zhodnotit důvody k #Odchodu.

Kniha v průběhu roku 2022 (chápeme tlak na vydání do voleb, ale pokud chceme zachovat hodnotu a přínos knihy, je lepší ji budovat koncepčně a déle).

---------------

Tyto konkrétní kroky jsou jen špičkou ledovce. Příležitostí, které jsme touto sbírkou otevřeli jsou nepopsatelné.

Děkujeme, že jste dali příležitost Odchod.eu k dalšímu růstu, rozvoji a boji za odchod České republiky z Evropské unie. Věříme, že hodnoty a názory, které zastáváme jsou ku prospěchu naší země.

Nemusíme být kolonií žádných zemí. Ani Ruska, ani USA, ani těch v EU. Máme na to být suverénní zemí, která rozvíjí diplomatické vztahy napříč světem i bez dotací, povinné měny, kvót a nebo zákazů.

Za celý spolek Odchod.eu a Incorrect CZ

Matěj Gregor - Předseda Odchod.eu
Jan Klimek - Místopředseda Odchod.eu
Matěj Zdráhal - Místopředseda Odchod.eu
Jakub Kaderka - Místopředseda Odchod.eu
František Kubásek - Zakladatel Incorrect.cz

Splnili jsme všechny cíle! Máme milión!
5/3/2021

Splnili jsme všechny cíle! Máme milión!

Poděkování všem startérům.

Vážení příspěvatelé, podporovatelé a čtenáři,

 

naše kampaň JsemProti.eu přesáhla hranici jednoho miliónu korun. Splnila tak všechny své cíle nad rámec původní částky. Kromě nových studií a zázemí pro spolek se dočkáme také e-shopu, kampaně proti přijetí eura a nově i knihy, která shrne nevýhody našeho členství EU.

Milníku jsme dosáhli v druhé polovině kampaně, ale stále zbývalo dost dní na splnění.

Částky jsme dosáhli pouze díky Vám. Díky těm, kdo se nebáli přispět a díky lidem, kteří naši kampaň sdíleli mezi více lidí.

 

Velice si Vaší podpory vážíme a ihned po ukončení kampaně začneme pracovat na splnění našich cílů. Pustíme se do práce a bude to vidět! 

 

Děkujeme, že jste s námi.

 

Za tým JsemProti.eu,

Matěj Gregor

František Kubásek

4/22/2021

Blížíme se k miliónu korun! Sdílejte náš projekt dál.

Již brzy možná dosáhneme největšího milníku, který byl v plánu.

Vážení podporovatelé,

náš projekt je zhruba v polovině svého trvání. Přesto se ale již přiblížil k hranici 1.000.000,-. Chybí nám posledních necelých padesát tisíc.

Velice si vážíme obrovské podpory, které se nám dostává a jsme rádi, že se nám podařilo splnit již všechny cíle.

To, co jsme společně dokázali bude velkou změnou pro euroskeptickou scénu a věříme, že nastartujeme změnu.

Prosím, sdílejte dál náš projekt, oslovte s ním své přátelé, které by mohl vznik JsemProti.eu zajímat! :)

4/6/2021

První cíl překonán. 62 hodin od oznámení

Prohlášení Matěje Gregora k prvnímu dosaženému milníku v kampani JsemProti.eu

Vážení přátelé,

několik posledních dní bylo neuvěřitelných pro mnoho z nás. Už od první noci, kdy jsme pro Vás s Františkem Kubáskem ohlásili kampaň jsme věděli, že toto nebude jen tak.

Vaše podpora a přijetí tohoto projektu (nejen finančně) bylo závratné, extrémní a jen těžko bych hledal to vhodné slovo. Aktivita na sociálních sítí se vystřelila do vesmíru a do čísel, jaká jsme v Odchodu dlouhé doby neviděli.

Nebudeme si nic nalhávat - měli jsme velké obavy. Obavy, zda naše práce za poslední rok je dostatečně kvalitní na to, aby nám někdo přispěl. Obavy, zda lidé přispějí a vysdílí projekt. 

 

Nebylo se čeho bát.

Když končil druhý den kampaně a na účtě bylo 330 tisíc korun, věděl jsem, že se pravděpodobně minimálně první milník povede. Nečekal jsem ale, že bude překonán o téměř sto tisíc korun hned druhý den ráno. A je to teady.

Překonáno, tři dny od začátku

Od prvního streamu uteklo 62 hodin. A máme to tady. Půl miliónu. Další milníky mají tak 39 denní rezervu. Jdeme makat dál.

Makáme až do konce

Musíme společně zatáhnout za jeden provaz až do posledního dne. Usilovně sdílet kampaň. I z naší strany přijdou další videa, příspěvky a propagační materiály. Abychom zbývající měsíc a týden využili naplno a získali tak co největší prostředky pro naši tvorbu

 

Každá koruna, každé sdílení

V době, kdy je náš názor brán jako nekorektní a v době, kdy nás sociální sítě mažou a média námi opovrhují se musíme držet všeho. Každé sdílení a každá přispěná koruna má obrovskou hodnotu. 

 

Děkuji Vám za neuvěřitelnou podporu a za to, že naši práci dáváte ještě větší level a smysl. Nezklameme Vás.

 

Matěj Gregor

František Kubásek

Tým Odchod.eu

ReachedCZK 1,089,542(259%)

259%
CZK 420,000requested
1,065contributors
Contribute

project authorMatěj Gregor

Rewards

CZK 100Stovka na podporu!

Chcete nás podpořit a nechcete odměnu? Dát jen najevo, že nám držíte palce? Každá koruna se počítá a děkujeme Vám za ni! Samozřejmě Vám poděkujeme na našem webu v seznamu dárců!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Držte nám palce!

Děkujeme za neopomenutelnou podporu! Hodně kapek tvoří oceán. Poděkujeme Vám v titulcích videí a uvedeme na seznam dárců na webu! :-)

Expected delivery of the reward: June 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Získejte malou připomínku!

Pětistovku rádi odměníme! :-) Pošleme Vám placky a nálepku s motivy našeho spolku. Zároveň Vám poděkujeme na našem webu.

Expected delivery of the reward: June 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 990Získejte balíček s odměnou!

Tisíc nám opravdu pomůže. Zašleme Vám oficiální poděkování s podpisem předsednictva, placky a hrníček s motivy spolku. Děkujeme!

Expected delivery of the reward: August 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,490Seminář o "dezinformacích" s Frantou Kubáskem

Udivuje vás, jak v dnešním světě nazývají opačné názory často dezinformacemi? Pro limitovaný počet dárců uspořádá Franta Kubásek webinář nebo seminář dle opatření o dezinformacích a jak funguje ten fact-checking, kterým se často diskutující ohánějí. Vtipná, ale poučná přednáška, která zdokonalí Vaše schopnosti diskuze na internetu.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 113/130

Reward unavailable

CZK 1,990Vaše jméno přímo ve studiu a tričko!

Limitovaná odměna za dva tisíce. Získáte vzácné pamětní tričko s motivy našeho spolku a Vaše jméno bude nesmazatelně napsáno na stěnách našeho studia. Samozřejmě zašleme také oficiální poděkování za Vaši podporu.

Expected delivery of the reward: September 2021

Number of available rewards: 95/150

Reward unavailable

CZK 3,490Limitovaný pamětní půllitr na pivo!

Pouze pro 150 dárců věnujeme unikátní půllitr s motivy spolku a napíšeme jejich jména na stěnu v našem studiu! Samozřejmě zašleme také tričko a poděkování.

Expected delivery of the reward: September 2021

Number of available rewards: 116/150

Reward unavailable

CZK 7,990Zveme Vás k nám na kávu!

Chcete náš projekt podpořit takto vysokou částkou? Pojďme se poznat osobně! Pozveme Vás do jednoho s našich studií a nad šálkem kávy probereme Vaše názory a společně podiskutujeme o aktuálních tématech.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 12/25

Reward unavailable

CZK 14,990Pozvání na večeři s Frantou a Matějem!

Pokud podpoříte takto významně náš projekt, chceme se s Vámi setkat osobně. Pozveme Vás na večeři. Můžeme si společně promluvit o domácí politice, EU nebo společenských potížích doby.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 12/15

Reward unavailable

CZK 14,990Natočíme s Vámi video!

Chcete vystoupit na našem kanále? Matěj a František s Vámi natočí video na Vámi zvolené téma. Společně do hloubky probereme problematiku, která Vás zajímá a podělíme se o Váš pohled s našimi diváky!

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 19,990Naplno s našim spolkem!

Zmíníme Vaše jméno na začátku každého vysílání. Zároveň nám sami dejte vědět, jak se Vám za takto významnou podporu můžeme odvděčit.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 49,990Sponzorský dar

Chcete podpořit náš spolek významnou částkou sponzorským darem? Rádi Vás odměníme dle společné domluvy a budeme maximálně nápomocni. :)

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable