smallTTbezPruhu.jpg

Joy's Immortality Hudba

Jsme vokální kvintet TimbreTone. Naším cílem je natočení šesti autorských písní a cappella a publikace našeho prvního CD. Podpořte nás!

Joy's Immortality

ReachedCZK 78,015(142%)

142%
CZK 55,000requested
80contributors
ContributeRewards

Poland_2.png

TimbreTone to czesko-polski kwintet wokalny. Naszym celem jest nagranie sześciu autorskich piosenek a cappella i wydanie naszego pierwszego CD. Wesprzyj nas (zielone pole po prawej "PODPOŘTE PROJEKT") i zyskaj ciekawe nagrody!!! Pełny opis projektu i instrukcja po polsku znajduje się  pod opisem po czesku.

 

United-Kingdom_2.png

TimbreTone is a Czech-Polish vocal quintet. Our aim is to record six a cappella songs and release our first CD. Support us (green button on the right "PODPOŘTE PROJEKT") and get interesting rewards!!! For full description of the project and instructions in English scroll to the bottom of this page.

 

 

Czech-Republic_2.png

Joy’s Immortality

Vítáme Vás na našem startovacím profilu! Jsme rádi, že jste tu a že Vás náš projekt zaujal. Joy’s Immortality – nesmrtelnost radosti – je titul skladby, kterou napsal náš zpěvák Adam Koubek na motivy irské básně z 19. století. Báseň vypraví o tom, jak radost zamilovaných zanechává svou stopu v okolní přírodě a přetrvává ve stromech, polích, květinách a také v písních. Právě proto jsme titul Joy’s Immortality zvolili jako název našeho prvního CD. Chceme, aby se naše radost, láska k hudbě a přírodě, která se zrcadlí v našich písních, mohla šířit do světa, oslovit více lidí a stát se součástí také Vašeho života.

Kromě zmíněné Joy’s Immortality bude na CD dalších našich 5 autorských skladeb:

Touching

Endless Fields

It Seems to Me

Baltic Song

Ukolébavka Jezulátku

Natáčení se bude konat v malebném zalesněném prostředí Piaseczna, Jankova rodného městečka poblíž Varšavy, v jednom z nejlepších hudebních studií v Polsku – Studiu 7.

Důležitou součastí našeho projektu je spolupráce s výborným a všestranným dánským hudebníkem Mortenem Vintherem – barytonem ze špičkové švedské acappella skupiny The Real Group, který se sám nabídnul s pomocí hudební produkce našeho CD. Již teď nám pomáhá s přípravami natáčení a dolaďováním aranží. Bude s námi též ve studiu - povede nás k co nejlepšímu vokálnímu výkonu a bude dohlížet na postprodukci natočeného materiálu. Peníze vybrané na startovači věnujeme právě na jeho odměnu, protože s jeho pomocí může být deska mnohem kvalitnější a může dát větší prostor našemu hudebnímu výrazu a poselství.

 

Co je to ta „a cappella“

Lidský hlas – něco tak přirozeného a zároveň zahaleného zvláštním tajemstvím, to je jediný „nástroj“ ve skupinách, kterým náleží přívlastek a cappella. Hlas je schopný obrovské škály barev, dynamiky, výrazu, dokáže pomocí slov předat příběhy, ale stejně tak vytvářet krásnou harmonii, je schopný napodobit i charakter hudebních nástrojů. Každý lidský hlas je přitom originální, nezaměnitelný, v něčem odlišný od ostatních. To všechno nás baví na čistě vokální hudbě, proto se zabýváme stylem zvaným a cappella, který přináší spoustu možností a je pro posluchače velmi poutavý svou přirozeností, ale zároveň pestrostí a inovativností.

Jak jsme potkali Mortena (a nejen jeho)

V březnu 2014 jsme v Plzni společně s dalšími a cappella nadšenci měli možnost svěřit se do péče dvou zpěváků " The Real Group " – Katariny Henryson a Mortena Vinthera, kteří kvůli tomuto workshopu přiletěli až ze Skandinávie. Byl to velmi přínosný zážitek, nejen přímo v plzeňském Domě hudby na workshopu, ale i při rozhovorech s oběma zpěváky, kteří nám poskytli spoustu rad a doporučení, pozitivně nás namotivovali k dalším krokům a také nám pomohli s propagací v zahraničí. Jak se však zdá, tím to vůbec neskočilo… :)

Jak jsme si zazpívali na závěrečném koncertu workshopu v Plzni se můžete podívat zde: 

 

Co jsme zažili (a co zažít chceme)

Myšlenka o vlastním a cappella seskupení se urodila v hlavě naší sopranistky Verči, která ke zpěvu duší přirůstala už od nejútlejšího věku díky své mamince - vynikající pianistce Květě Novotné, ale i zkušenostem z předních českých sborů a vokálních uskupení (Bambini di Praga, Linha Singers, Voxtet, G´apeels). Na mezinárodním projektu „World Voices“ (bývalí členové World Youth Choir) se seznámila s Jankem, který sdílel její sen o založení vlastního komorního ansámblu. Janek Szutkowski pochází z Polska, kde vystudoval konzervatoř a věnoval se, stejně jako Verča, sborovému a folklórnímu zpěvu. Na světě byl tedy soprán a tenor.

Zbývali ještě tři lidé, kteří by spolu s nimi svými hlasy, ale i tvorbou, vytvořili originální souznění, a tak postupně vznikl celý TimbreTone… Nabídku na post barytonu přijal Ondřej Vašata, který studoval hru na klavír na Ježkově konzervatoři a zároveň se věnoval vokální hudbě v různých uskupeních, podobách a druzích spolupráce (adlibitum, PS Campanula Jihlava, Czech Ensemble Baroque, Pražští pěvci). Členem s nejhlubším hlasem se stal Adam Koubek, studující populární zpěv a skladbu na Pražské konzervatoři a také na Pedagogické fakultě UK.

V původní sestavě jsme zpívali s mezzosopranistkou Petrou Bártovou, (tenkrát ještě Kratochvílovou), studentkou Ježkovy konzervatoře – oboru Muzikálový zpěv, se kterou jsme společně všichni zažili první koncerty a úspěchy, Prague Acappella Festival, Jirkovský písňovar, nebo i Vokal Total v Grazu/Štýrském Hradci. V dubnu 2015 na místo Petry přišla nová mezzosopranistka, Veronika Savincová, která vystudovala stejně jako Adam populární zpěv a skladbu, studovala i na HAMU a přinesla do TimbreTone další nový impuls a nadšení.

Naším charakteristickým rysem je důraz na autorskou tvorbu - v multioborovém pojetí (hudba, texty, básně, grafika, atp.). Naplňuje nás hledání stále nových a přitom intimně vlastních obsahů. Necháváme se oslovovat hlavně přírodou, lidskými i zvířecími příběhy a motivy, ale také folklórem - především tím slovanským.

Naším dalším současným krokem je natočení našeho prvního CD, na kterém si chceme dát co nejvíce záležet. Chceme, aby bylo krásné nejen na poslech, ale fyzicky i jako výtvarný kousek na pohled, proto jsme si přizvali skvělou výtvarnici Natálii Grucovou, která nám kreslením vytvoří grafickou podobu bookletu našeho CD. I v tomto se bude odrážet vztah k přírodě, jelikož Natálka naprosto vystihla náš vkus. Máte se na co těšit :)

Nejnovější aktuality můžete sledovat na našem facebooku! 

 

Šest písní, šest příběhů

Joy’s Immortality

Původně tento motiv pochází z Irska, do angličtiny ho v 19. století přebásnil Robin Flower. Adam tento krásný text našel zapadlý na internetu a zaujal ho natolik, že ho zhudebnil. Tato báseň je příběhem dvou lidí, zamilovaného páru, který prochází přírodou, jenž v sobě zachová stopy jejich citu i dlouho potom, co tito zamilovaní odejdou… Na jejich lásku si pamatují stromy, kolem kterých se pár procházel, a v jejichž větvích o tom stále zpívají ptáci.

Touching

Píseň vznikla ještě v době, kdy Janek bydlel v Polsku a je inspirováná jeho osobním příběhem. Je vřelým hlasem ženy, která se chce postarat o svého muže, léčí ho z jeho zármutku a přináší vnitřní harmonii. Je dotykem, který překonává i ty největší vzdálenosti.  

Endless Fields

Nekonečná pole je otevřeným oslovením blíže nepopsaného "Ty". Text stylizovaný do pohanské modlitby koresponduje s hudbou, která ilustruje základní oblasti lidského prožívání. Ženský a mužský prvek se vyhraňují a opět prolínají, aby tak vyjádřily radost ze života, touhu po svobodě, i vědomí všudypřítomnosti smrti. Endless fields je výrazem úcty k přírodě, ale může být též oslovením toho druhého, nejbližšího člověka.

It Seems to Me

Píseň, která vznikla původně pro sólový hlas, doprovod klavíru a smyčcového kvarteta. Adam ji zpíval poprvé na koncertě skladatelského oddělení Pražské konzervatoře v Národní technické knihovně (kde měla premiéru i naše titulní skladba „Joy’s Immortality“, která byla tehdy v aranži pro pět hlasů a pět smyčců). Nicméně si „It seems to me“ postupem času našlo cestu i do repertoáru TimbreTonu, kde zní jak jinak než v provedení pěti hlasů. Slova písně jsou zamyšlením nad dnešním světem, kde někdy těžko hledáme odpovědi na všechny své otázky…

Baltic Song

Poselstvím této skladby je přiblížit poslouchačům příběh nádherných mořských savců - sviňuch. Sviňuchy žijí v Baltském moři a jsou bohužel krajně ohrožené vyhynutím. Text písně nás uvádí do života těchto zvířat a ukazuje je jako hravé a veselé bytosti. Naším cílem je věnovat tuto píseň organizacím zabývajícím se záchranou sviňuch, aby tak mohly svou činnost propagovat i pomocí hudby.

Ukolébavka Jezulátku

Jiří Linha (zakladatel a stále činný umělecký vedoucí Linha Singers) v úvodu jednoho ze svých koncertů řekl: "(...) lidová píseň je jako kámen, který omýváním vodou přes generace dosáhl dokonalého tvaru (...)" Ukolébavka Jezulátku je jistě jednou z těch melodií, která ve své jednoduchosti nese velikou sílu. Je nám potěšením, že jsme ji našli v repertoáru Bambini di Praga a že Vám ji můžeme předvést v Jankově aranžmá.

Texty těchto písní, fotografie či videa najdete na našich webových stránkách: www.timbretone.cz

 

 

Poland_2.png

Joy's Immortality PL

Witamy Cię na naszym profilu na startowaczu! Cieszymy się, że tu jesteś i zainteresował Cię nasz projekt. Joy’s Immortality –  nieśmiertelność radości to tytuł utworu, który napisał nasz śpiewak Adam Koubek do tekstu irlandzkiego poety z XIX wieku. Wiersz mówi o tym jak radość zakochanych pozostawia ślad w otaczającej przyrodzie i żyje dalej w drzewach, polach, kwiatach ale również w pieśniach. Właśnie dlatego wybraliśmy tytuł Joy's Immortality na nazwę naszego pierwszego albumu. Chcemy, żeby nasza radość oraz miłość do muzyki i przyrody wraz z naszymi piosenkami trafiła do szerszego grona odbiorców i mogła stać się częścią także Twojego życia.

Oprócz wspomnianego Joy's Immortality na płycie znajdzie się jeszcze 5 innych, autorskich utworów:

Touching

Endless Fields

It Seems to Me

Baltic Song

Ukolébavka Jezulátku

Nagrywać będziemy w malowniczych, zalesionych okolicach podwarszawskiego Piaseczna w jednym z najlepszych studiów muzycznych w Polsce - Studiu 7.

Ważną częścią naszego projektu jest współpraca z wyjątkowym i wszechstronnym duńskim muzykiem, Mortenem Vintherem - barytonem z czołowego szwedzkiego zespołu a cappella The Real Group, który zaoferował swoją pomoc w muzycznej produkcji naszej płyty. Już teraz pomaga nam w przygotowaniach do nagrywania i ulepszaniu aranżacji. Będzie z nami również w studiu - poprowadzi nas wokalnie i pomoże w postprodukcji nagranego materiału. Pieniądze zebrane na startovac.cz przeznaczymy właśnie na jego honorarium. Jesteśmy przekonani, że z jego pomocą płyta może być o wiele lepsza i pełniej oddać nasz artystyczny przekaz.

Co to jest ta „a cappella“

Ludzki głos - coś tak naturalnego a jednocześnie okrytego dziwną tajemnicą to jedyny instrument używany w zespołach, o których mówi się a cappella. Głos jest zdolny wyprodukować bogatą paletę barw, dynamiki i emocji. Może za pomocą słów opowiedzieć historie ale też stać się częścią pięknej harmonii pośród innych głosów. Może wreszcie imitować dźwięki innych instrumentówKażdy ludzki głos jest przy tym oryginalny i różni się od innych głosów. Wszystko to podoba nam się w muzyce czysto wokalnej i dlatego zajmujemy się stylem a cappella, który przynosi mnóstwo możliwości a dla słuchaczy jest pociągający w swej naturalności, barwności i inowacyjności.

Jak spotkaliśmy Mortena (i nie tylko jego)

W marcu 2014 w czeskiej Plzni razem z innymi entuzjastami muzyki a cappella oddaliśmy się w ręce dwójki śpiewaków z zespołu The Real Group - Katariny Henryson a Mortena Vinthera, którzy przylecieli z dalekiej Skandynawii do Czech poprowadzic warsztaty. Było to dla nas ważne doświadczenie - nie tylko sam warsztat ale i późniejsze rozmowy z obojgiem śpiewaków, którzy zainteresowali się naszą twórczością, dali nam cenne rady i pomogli promować TimbreTone poza czeskimi granicami. Teraz staje się jasne, że nasza współpraca dopiero się wtedy zaczynała.

Fragment naszego występu w Plzni znajdziecie powyżej - w czeskiej części tekstu.

Co wspólnie przeżyliśmy (i co jeszcze chcemy przeżyć)

Myśl o własnym zespole a cappella narodziła się w umyśle naszej sopranistki Verunki, która muzykę "wyssała z mlekiem matki" - wyjątkowej pianistki Květy Novotnej i zgromadziła doświadczenia śpiewając w wiodących czeskich zespołach wokalnych (Bambini di Praga, Linha Singers, Voxtet, G'apeels). Na międzynarodowym chóralnym spotkaniu World Voices 2011 poznała Janka, który podobnie jak ona marzył o założeniu własnego kameralnego zespołu. Janek Szutkowski pochodzi z Polski, gdzie po ukończeniu średniej szkoły muzycznej im. Józefa Elsnera w Warszawie śpiewał w chórach (Musica Sacra, Warszawskie Towarzystwo Sceniczne) i zespole ludowym warszawskiej AWF. Na świecie był więc już sopran i tenor TimbreTone.

Brakowało jeszcze trojga ludzi aby swojimi głosami i twórczością wytworzyli charakter TimbreTone. Ofertę na miejsce barytona przyjął Ondra Vašata, który studiował jazz na konserwatorium Jaroslava Ježka w Pradze w klasie fortepianu a jednocześnie poświęcał się muzyce wokalnej w różnych zespołach kamerelanych. Najniższego głosu użyczył TimbreTone Adam Koubek, student popowego śpiewu i kompozycji na Praskim Konserwatorium a także na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Karola.

W pierwotnym składzie śpiewaliśmy z mezzosopranistką Petrą Bartovą (wtedy jeszcze Kratochvilovą), studentką konserwatorium Jaroslava Ježka w Pradze na wydziale śpiew musicalowy. Z Petrą przeżyliśmy Praski Festiwal A cappella, Festiwal Pieśni w Jirkovie, festiwal Vokal Total w austriackim Grazu i wiele innych wystapień. W kwietniu 2015 na jej miejsce przyszła nowa mezzosopranistka, Veronika Savincová, która tak jak Adam ukończyła wydziały popularnego spiewu i kompozycji, studiowała też na Akademii Muzycznej w Pradze i wniosła do TimbreTone nową energię i entuzjazm.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest akcent na autorską twórczość w interdyscyplinarnym pojęciu (muzyka, teksty, wiersze, grafika i inne). Bawią nas poszukiwania wciąż nowych ale jednocześnie intymnych treści. Inspiruje nas przyroda, ludzkie i zwierzęce historie ale też folklorystyczne motywy zaczerpnięte głównie z kultury słowiańskiej.

Naszym najbliższym planowanym krokiem jest nagranie pierwszego albumu, który chcemy dla was jak najlepiej przygotować. Chcemy,  żeby płyta była przyjemna nie tylko do słuchania ale też do oglądania i dlatego zaprosiliśmy do współpracy wyjątkową plastyczkę Natalię Grucovą. Zaprojektuje ona okładkę naszego albumu ponieważ doskonale rozumie nasz gust i więź z przyrodą. Macie się więc na co cieszyć!

Najnowsze informacje o nas i naszej twórczości znajdziecie na naszym facebooku!

Sześć pieśni, sześć opowieści

Joy’s Immortality

Pierwotnie ten poetyczny motyw pochodzi z Irlandii, na język angielski przetłumaczył go w XIX wieku Robin Flower. Adam znalazł ten cudny tekst w internecie i tak mu się spodobał, że postanowił go opatrzeć muzyką. Wiersz ten opowiada o zakochanej parze, która wędruje przez krainę. Ich uczucie odbija się w otaczającej przyrodzie i zostaje w niej jeszcze długo po tym jak zakochani odejdą. O ich miłości pamiętają drzewa, obok których przeszli. O ich radości wciąż śpiewają ptaki w koronach tych drzew.

Touching

Piosenka powstała kiedy Janek mieszkał jeszcze w Polsce i trudno byłoby ukryć, że nawiązuje do jego życia. Jest ciepłym głosem kobiety, która chce się zaopiekować swoim mężczyzną - wyleczyć go z jego smutów i przywrócić wewnętrzną harmonię. Jest dotykiem, który wciąż pokonuje nawet te największe odległości.  

Endless Fields

Bezkresne pola są zwrotem w kierunku mało sprecyzowanego "Ty". Tekst stylizowany na pogański hymn koresponduje z muzyką, która ilustruje podstawowe aspekty ludzkiego odczuwania. Żeński i męski pierwiastek wyodrębniają się i z powrotem przeplatają aby wyrazić radość z życia, tęsknotę za wolnością ale też świadomość wszechobecnej śmierci. "Endless fields" jest wyrazem czci dla przyrody ale może też być zwrotem w stronę tego drugiego, najbliższego człowieka.

It Seems to Me

Piosenka ta powstała pierwotnie na slowy głos z akompaniamentem fortepianu i kwartetu smyczkowego. Adam śpiewał ją po raz pierwszy na koncercie Wydziału Kompozycji Praskiego Konserwatorium w Technicznej Bibliotece Narodowej w Pradze (gdzie miał premierę także nasz tytułowy utwór "Joy's Immortality", wtedy jeszcze w wersji na pięć głosów i kwintet smyczkowy). Piosenka tak się wtedy spodobała pozostałym członkom zespołu, że chcąc nie chcąc Adam musiał ją zaaranżować i na skład TimbreTone, czyli na pięć ludzkich głosów. Słowa piosenki są zamyśleniem nad dzisiejszym światem, gdzie czasem trudno znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, które nas dręczą...

Baltic Song

Przesłaniem tego utworu jest zapoznanie słuchacza z życiem cudnych morskich ssaków - morświnów. Morświny żyją w m.in. w morzu Bałtyckim i są niestety gatunkiem skrajnie zagrożonym wymarciem. Tekst piosenki wprowadza nas do życia morświnów i ukazuje je jako wesołe i złożone stworzenia. Naszym celem jest podarowanie nagrania organizacjom zajmującym się ochroną morświnów aby mogły swoją działalność propagować również przy użyciu muzyki.

Ukolébavka Jezulátku

Jiří Linha (założyciel i wciąż jeszcze czynny dyrektor artystyczny czeskiego zespołu Linha Singers) w przedmowie jednego ze swych koncertów powiedział: "(...) pieśń ludowa jest jak kamień, który obmywany wodą kolejnych pokoleń uzyskał doskonały kształt(...)"  Kołysanka dla Jezuska jest z pewnością jedną z tych melodii , która w swej prostocie niesie ogromną siłę. Sprawia nam to wielką radość, że trafiliśmy na nią w repertuarze chóru Bambini di Praga i, że możemy ją wam zaśpiewać w Janka aranżacji. 

Teksty naszych piosenek a także fotki, nagrania i filmy z koncertów znajdziecie na naszej stronie internetowej:  www.timbretone.cz

Jak nas wesprzeć

Aby przekazać nam środki wystarczy wybrać nagrodę z listy po prawej stronie i kliknąć zielone pole z napisem "PODPOŘIT PROJEKT", które znajduje się pod wybraną przez Ciebie nagrodą. Następnie należy uzupełnić swój email. Wartość Twojego daru powinna uzupełnić się automatycznie w czeskich koronach, jeśli wybraliście którąś z nagród. Obok sumy darowizny możesz oznaczyć, czy chcesz aby Twoje imię pokazało się na portalu, czy raczej chcesz pozostać anonimowy/a. Jeśli wybrałeś nagrodę, która będzie doręczona pocztą (na przykład podpisane CD) uzupełnij swój adres (odpowiednio: imię, nazwisko, ulica, numer domu, miasto, kod pocztowy, kraj). Pod adresem są trzy zielone pola, dzięki którym możesz wybrać sposób przekazania pieniędzy: przelew bankowy, płatność kartą i pay pal. Doradzamy płatność kartą (środkowe pole). Zostaniecie przekierowani na bezpieczną bramę płatniczą i po wprowadzeniu danych karty suma zostanie ściągnięta z waszego konta według kursu obowiązującego w waszym banku bez żadnych dodatkowych opłat. Wysokość darów w złotówkach została podana orientacyjnie i z dużym zaokrągleniem do góry. Zrobiliśmy tak ponieważ gdyby ktoś jednak chciał zapłacić przelewem i w oknie swojego banku wprowadził sumę w PLN, przy wahaniach kursu CZK/PLN mogłoby dojść do sytuacji, że po przeliczeniu suma w koronach niewystarczyłaby na wybraną nagrodę i nie doszłoby do transakcji (pieniądze wróciłyby na konto darcy). Ważne: Jeśli nie uda nam się zebrać pełnej zadeklarowanej sumy (55 000 CZK), Twoje pieniądze zostaną po zakończeniu kampanii wysłane z powrotem na Twoje konto bez ściągania żadnych opłat.

 

United-Kingdom_2.png

Joy’s Immortality EN  

Welcome to our starter profile. We are truly glad that you are here and that our a cappella band project caught your eye.

Joy’s Immortality is the title of a song, written by our bass singer Adam Koubek based on the lyrics from a 19th century Irish poem. The poem is about joy and love of lovers, which leaves trace in the nature and lasts in trees, fields, flowers and songs. That is the reason why we chose this subject to be the title of our debut CD. We would like to spread our amour, delight and passion for music, which are reflected in our songs, all over the world. This all is to amuse more souls, especially yours.

Apart from the above, the CD will contain voices of the three remaining members of the TimbreTone, Veronika Szutkowská, soprano, Veronika Savincová, mezzo, Ondřej Vašata, baritone and five original tracks from our two composers, Janek Szutkowski ( spouse ), tenor and Adam Koubek, bass: Touching, Endless Fields, It Seems to Me, Baltic Song and Ukolébavka Jezulátku (Lullaby to the Baby Jesus).

The Danish Guy

An important part of our project is the collaboration with an excellent and versatile Danish musician Morten Vinther Sørensen — baritone of a top class Swedish band The Real Group, who had  offered to assist with producing the CD. He has been giving us a helping hand already in terms of preparation and fine-tuning of our arrangements and he will definitely make sure he squeezes the best of us in the studio. The money raised on startovac.cz will be used mostly as a reward for Morten, as we truly value his contribution; and, we think that with his help our album will serve a better musical expression and will convey the message more precisely.

 

Tell me what you want and I'll tell you who you are

Our characteristic feature is the emphasis on original output of music, lyrics, poems, graphic art, et cetera. Our persistent pursuit of fresh yet particularly intimate aspects fulfills us. Nature, human and animal motives and tales, folklore are the topics that inspire us. Our debut means a lot to us. What we want to deliver to you, is not only six audio tracks, neat and beautiful to listen to, but a solid piece of art. The graphic design is in the gentle hands of Natálie Grucová whose work got our immediate attention, as resonates with us and reflects our image.

For more visit:

www.timbretone.cz

facebook.com/timbretone

How to support us

To transfer Your money please pick a reward from the list on the right and click on the green button "PODPOŘIT PROJEKT" below it. Next, fill in Your email adress. If You've chosen one of the rewards the amount should fill in automaticly . Next to this field You can choose if You want Your name to be shown on startovac.cz or You'd rather stay anonymous. If You've chosen a reward that demands postal delivery (e.g. signed CD), then fill in Your adress.  Below that, there are three green buttons showing diffrent ways of payment: bank transfer, card payment and paypal. We advice to use card payment (button in the middle). You will be redirected to a safe payment gate and after giving Your card number, the amount wil be taken from  Your account according to Your bank's currency exchange rate without any additional fees. The reward equivalents in EURO is given for orientation purposes only and had been rounded up (min. 0.50 EUR). We did so to avoid situation when one uses bank transfer and due to currency rate fluctuations the sent amount would not be enough to pay for the chosen reward in CZK. That would lead to abortion of the transaction and the money would go back to the donator. Important: If we fail to collect the declared amount (55 000 CZK), then Your money will be sent back to Your account without any fees after the campaign is over.

ReachedCZK 78,015(142%)

142%
CZK 55,000requested
80contributors
Contribute

project authorTimbreTone

Rewards

CZK 200deska bleskem po síti / deska błyskiem po sieci / flash fast album download

Stažení CD v elektronické podobě ještě před samotným vydáním + poděkování na našich stránkách CD do ściągnięcia + podziękowanie na naszej stronie internetowej CD for download + thanks on our website (200 Kč = 35 PLN = 8 EUR)

Expected delivery of the reward: October 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300deska do ruky / deska do ręki / CD at your hand

Pošleme Vám podepsané CD s osobním věnováním + poděkování na našich stránkách CD z dedykacją + podziękowanie na naszej stronie internetowej Signed CD + thanks on our website (300 Kč = 50 PLN = 12 EUR)

Expected delivery of the reward: October 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400dva kosi na třešni / dwa kosy na czereśni / two blackbirds on a cherry tree

Dvě vstupenky na vybraný koncert TT během jednoho roku + CD ke stažení v elektronické podobě Dwa bilety na wybrany koncert TT w przeciągu roku + CD do ściągnięcia Two tickets for a chosen TT concert within a year + CD for download (400 Kč = 65 PLN = 16 EUR)

Number of available rewards: 42/50

Reward unavailable

CZK 700šprt / kujon / nerd

Soukromá hodina zpěvu/klavíru/hudební teorie s vybraným členem TT + CD ke stažení v elektronické podobě Indywidualna lekcja śpiewu/fortepianu/teorii muzyki z wybranym członkiem TT + CD do ściągnięcia Private singing/piano/music theory lesson with a chosen TT member + CD for download (700 Kč = 110 PLN = 27 EUR)

Expected delivery of the reward: October 2015

Number of available rewards: 11/20

Reward unavailable

CZK 1,500piece of artcake

Vytvoříme pro Vás malbu, povídku, báseň na Vámi zadané téma + podepsané CD s osobním věnováním Wytworzymy dla Ciebie obraz, opowiadanie lub wiersz na wybrany przez Ciebie temat + CD z dedykacją We‘ll paint a picture, write a short story or a poem on the subject You wish + Signed CD (1 500 Kč = 235 PLN = 56 EUR)

Expected delivery of the reward: October 2015

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 1,500samaritánský balíček / pakiet samarytański / samaritan’s package

Obdržíte dvě podepsaná CD s osobním věnováním + roční předplatné na naše koncerty pro dva + dopis s malým dárkem + poděkování na našich strankách 2 x CD z dedykacją + roczny abonament na wszystkie nasze koncerty dla 2 osób + list z małym podarunkiem + podziękujemy Ci na naszej stronie internetowej 2 x signed CD + 1 year subscription to our concerts for 2 + letter with a small gift + thanks on our website (1 500 Kč = 235 PLN = 56 EUR)

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable

CZK 2,000ovoce spolupráce / owoce współpracy / fruit of cooperation

Zhudebníme Váš text (zpěv + klavír) + podepsané CD s osobním věnováním Opatrzymy muzyką Twój tekst (śpiew + piano) + CD z dedykacją We’ll write music to Your text (voice + piano) + signed CD (2 000 Kč = 310 PLN = 75 EUR)

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 2,500malý mecenáš / mały mecenas / tiny maecenas

Uvedení Vašeho jména s poděkováním v bookletu našeho CD + roční předplatné na naše koncerty pro dva + dva kusy CD s osobním věnováním + dopis s malým dárkem + poděkování na našich strankách Twoje imię i nazwisko opublikujemy w książeczce płyty + roczny abonament na wszystkie nasze koncerty dla 2 osób + 2 x CD z dedykacją + list z małym podarunkiem + podziękowanie na naszej stronie internetowej We’ll place Your name in the CD booklet + 1 year subscription to our concerts for 2 + 2 x signed CD + letter with a small gift + thanks on our website (2 500 Kč = 385 PLN = 94 EUR)

Number of available rewards: 12/15

Reward unavailable

CZK 3,000A cappella půl hodinka / pół godzinki a cappella /

Akustický koncert TT - 30 min (mimo Prahu + cestovné) + podepsané CD s osobním věnováním Akustyczny koncert TT – 30 min. (poza czeską Pragą dodatkowo należy pokryć koszty transportu) + CD z dedykacją Acoustic TT concert – 30 min. (transport costs to be covered if we travel to you out of Prague) + signed CD (3 000 Kč = 460 PLN = 112 EUR)

Expected delivery of the reward: December 2015

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 4,000Prague Tsight-Tsing

Budeme Vašimi průvodci historickým centrem Prahy a u toho Vám i zazpíváme (3 hodiny) + podepsané CD s osobním věnováním Wycieczka po Pradze (3 godziny) z TT i naszym śpiewem + CD z dedykacją We'll be your guides in Prague and sing for you during the tour (3 hrs) + signed CD (4 000 Kč = 620 PLN = 150 EUR)

Expected delivery of the reward: December 2015

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 7,000klub AA (a cappella aranžování) / klub AA (a cappella aranżacji) / AA club (a cappella arrangement)

Zaranžujeme Vámi vybranou píseň (SATBB) + živé zazpívání této písně + akustický koncert - 30 minut (mimo Prahu + cestovné) + podepsané CD s osobním věnováním Napiszemy a cappella aranż (SATBB) wybranej przez Ciebie piosenki + zaspiewamy Ci ją na żywo + akustyczny koncert - 30 minut (poza czeską Pragą dodatkowo należy pokryć koszty transportu albo umówimy się na Skype) + CD z dedykacją We’ll write an a cappella arrangement (SATBB) of a song You wish + we’ll sing it live for You + acoustic TT concert – 30 min. (You need to cover costs of transport if it’s out of Czech Prague) + signed CD (7 000 Kč = 1070 PLN = 260 EUR)

Expected delivery of the reward: December 2015

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 10,000sponzorský balíček, nejen pro firmy / pakiet sponsorski / sponsor’s package

Umístíme Vaše jméno, případně logo Vaší společnosti na stránkách TT po dobu jednoho roku + uvedení Vašeho jména (jména Vaší firmy) s poděkováním v bookletu našeho CD + akustický koncert kdekoli po ČR - 30 minut + roční předplatné na naše koncerty pro dva + 5 podepsaných CD s osobním věnováním + CD ke stažení v elektronické podobě Umieścimy Twoje imię, ew. logo Twojej firmy na naszej stronie internetowej na 1 rok + umieścimy Twoje imię (logo Twojej firmy) w książeczce naszej płyty + akustyczny koncert na terenie Republiki Czeskiej - 30 minut (poza Republiką Czeską należy dodatkowo pokryć koszty transportu) + roczny abonament na nasze koncerty dla dwóch osób + 5 CD z dedykacją + CD do ściągnięcia We’ll place Your name or logo of Your company on our website for 1 year + Your name/logo in the CD booklet + acoustic TT concert – 30 min. (You need to cover costs of transport if it’s out of Czech Republic) + 1 year subscription to our concerts for 2 + 5 signed CD’s + CD for download (10 000 Kč = 1530 PLN = 370 EUR)

Expected delivery of the reward: October 2015

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 15,000plný pecky / pełen czad / full throttle

Zazpíváme plně ozvučený koncert pro Vás či Vaši akci kdekoli po ČR (cca 1h) + uvedení Vašeho jména (jména Vaší firmy) v bookletu našeho CD + umístění Vašeho jména, případně loga Vaší společnosti na stránkách TT po dobu jednoho roku + roční předplatné na naše koncerty pro dva + pět kusů CD s osobním věnováním + CD ke stažení v elektronické podobě Zaśpiewamy w pełni nagłośniony koncert (ok. 1 godzina) dla Ciebie lub na Twojej imprezie (poza granicami Czech należy dodatkowo pokryć koszty transportu) + umieścimy Twoje imię, ew. logo Twojej firmy w książeczce naszej płyty + umieścimy Twoje imię, ew. logo Twojej firmy na naszej stronie internetowej na 1 rok + roczny abonament na nasze koncerty dla dwóch osób + 5 CD z dedykacją + CD do ściągnięcia We’ll sing a fully amplified concert (about 1h) for You or on Your event (You need to cover costs of transport if it’s out of Czech Republic) + Your name/logo in the CD booklet + Your name/logo on our web page for 1 year + 1 year subscription to our concerts for 2 + 5 signed CD’s + CD for download (15 000 Kč = 2280 PLN = 555 EUR)

Expected delivery of the reward: June 2016

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable