uvodka.png

Jiří Tkadlčík, Cesta za dobytím Anglie Ostatní

Přerovský silák a dnes již světový šampion do 105kg míří opět reprezentovat ČR na Mistrovství Evropy do Anglie. Podpoříme ho i tentokrát?

Projekt je u konce..DĚKUJI!!!
10/24/2016

Projekt je u konce..DĚKUJI!!!

Pár měsíců zpět proběhl závod World's Strongest Man v Belfastu, ze kterého pochází fotografie.. tehdá to byl parádní závod a já se 4. místem pomalu začal prosazovat ve světové špičce...

... A přesně za týden měl proběhnout závod podobných kvalit, Europe's Strongest Man. Bohužel, pořadatelé do teď nevydali žádné oficiální informace o tom, zda-li závod bude, mlží a podle neoficiálních informací závod přesouvají na neurčito. Já jsem díky vám na ZDE vybral přes 120tisíc korun jako vaši podporu mé cesty právě za titulem nejsilnějšího muže Evropy a ničí mě každým dnem to, že moji excelentní formu možná letos nebude jak ukázat..

A proto jednáme. Letos jsem vítězstvím dobyl Austrálii, Afriku, na světě jsme byl 4., Amerika se nekonala a tak nezbývá než vzít si Asii !!!

Na Vánoce se tedy na 90% poperu na Filipínách mezi muži BEZ ROZDÍLU VAH a rozhodně jim nedám nic zdarmo!!! Disciplíny jsou jako ušité na Tkadlčíka, yoke do 420kg, axle deadlift s 320kg, 135kg atlas.

Díky vám, kteří jste mi na Startovači i mimo něj pomohli, mohu na Filipíny odletět a ukázat naši českou sílu alespoň tam! Český Lev bude vypuštěn z klece 10.12. a zařídím, abyste byli u toho!

Vím, že sezona je dlouhá i pro vás a vždy fandíte tak urputně, až vás to unaví více než mě, ale vydržte :) 

A pokud nakonec Evropu odklepnou? Zvládnu i tu. Jsem zkrátka ochozný poprat se s každým, za nás za všechny!

Díky za podporu, nezklamu vás!!!

PS: Celou cestu sledujte i nadále na www.facebook.com/jirkatkadlcik :)

Člověk míní, vesmír mění..
10/6/2016

Člověk míní, vesmír mění..

Za týden letíme do Indie na indického Arnolda s názvem Sheru Classic. Závod Europe's Strongest Man pořadatelé přesunuli na neurčité datum. To je tak: Už jsem se v přípravě na těžký závod zranil 10 dní před startem, už se mi stalo že jsem skoro neodcestoval, že nebyly finance, motivace... ale aby posunuli závod 14 dní před startem, to se mi stalo poprvé.. více ve videu!

... a tak letíme ukázat Bombayi, kdo je Česká Republika a místo jednoho závodu si letos dám ještě dva, snad!


Díky všem za podporu tady i na Startovaci, nakonec jste to s tou financni injekci celkem trefili aneb překážky jsou od toho, aby člověka utvrdily v tom, že chce to, za čím jde!!


Díky!!

První tréninky na ESM
9/28/2016

První tréninky na ESM

Jak jsem již psal - po 8 hodinách bylo vybráno a je tedy jasné, že nyní už musím dostát závazku a zkrátka a dobře NÁM ten titul nejsilnějšího Evropana vybojovat!!!

... A jak se na podobný závod trénuje? Kromě roků dřiny jde o systematickou přípravu a trénování především disciplín, které budou právě na vybrané soutěži. Ve videu můžete proto shlédnout například deadlift (mrtvý tah), kde jsem si před zraky diváků na mém semináři v Prachatickích (HardyZ Gym) dal osobní rekord a zvedl 374kg!


8 hodin a je hotovo...
9/24/2016

8 hodin a je hotovo...

...aneb jak jste mě naprosto zaskočili!

Vážení přátelé, jsem dojatý za vaši pomoc, kdy se za asi 10 hodin vybralo 100% částky a za dalších 48 se částka dokonce zdvojnásobila!

Těžko dokážu vyjádřit, jak moc děkuji. Neskutečně mě nabíjí, že vidím, jak moc vám záleží na tom, co dělám. Upřímně říkám, občas ztrácím víru v lidi, ale vy jste mě vrátili zpět...

Ještě jednou díky, přátelé a těšte se na první video pro vás - o motivaci, o závodění, o inspiraci.

Vy jste moje polovina úspěchu.

ReachedCZK 124,579(249%)

249%
CZK 50,000requested
127contributors
Contribute

project authorValerie Mirić

Rewards

CZK 100,,Koruna ke koruně"

Naše teorie zůstává nezměněna - ,,Halíře dělají stále ještě talíře" a každá koruna se zkrátka hodí! Na oplátku vám budiž od srdce poděkováno především na Jirkově facebookové stránce!

Expected delivery of the reward: October 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Pohled z Anglie

I v těžkých chvílích před i po závodě si Jiří samozřejmě rád najde čas vlastnoručně napsat poděkování přímo z Anglie!

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Rozumná volba

Zlatá střední cesta je zkrátka VŽDY správná volba. Za 400,- Kč dostanete drobný suvenýr z Anglie s věnováním a podpisem Jiřího a samozřejmě vřelé díky na sociálních sítích!

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Originální tričko ,,CZECH TEAM POWER"

Tričko z edice Jiřího Tkadlčíka = záruka originality a jedinečnosti! Na přední straně český lev v českých barvách -> Zadní potisk tvoří malý erb ,,TT"! Potisk je vyráběný nejnovější technologií, kdy je součástí trička a je tedy prakticky nezničitelný. Do poznámky při objednání této odměny nám nezapomeň napsat požadovanou barvu a velikost! [URL="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.jiritkadlcik.cz/user/shop/big/188-5.jpg?57dd51cf"]BÍLÁ VARIANTA[/URL] [URL="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.jiritkadlcik.cz/user/shop/big/188.jpg?57dd563c"]ČERNÁ VARIANTA[/URL]

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Dámská varianta trička ,,CZECH TEAM POWER"

Na četné žádosti zařazujeme mezi odměny i dámskou verzi trička z edice Jiřího Tkadlčíka! Na přední straně český lev v českých barvách -> Zadní potisk tvoří ,,TT"! Potisk je vyráběný nejnovější technologií, kdy je součástí trička a je tedy prakticky nezničitelný. Do poznámky při objednání této odměny nám nezapomeň napsat požadovanou barvu a velikost! [URL="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.jiritkadlcik.cz/user/shop/big/194-4.jpg?57e78059"]BÍLÁ VARIANTA[/URL] [URL="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.jiritkadlcik.cz/user/shop/big/194-3.jpg?57e78059"]ČERNÁ VARIANTA[/URL]

Expected delivery of the reward: November 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200Unikátní trénink pod vedením Jirky

60 minut kvalitního tréninku v Praze pod vedením Jirky pro začátečníky i pokročilé. Kvalitní informace, perfektní vedení = trénink, ze kterého si opravdu něco odnesete!

Expected delivery of the reward: November 2016

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 2,500Sponzor

Tento sponzorský dar musí znamenat opravdového fanouška! :) Jako poděkování Vás jmenovitě uvedeme všude, kde to jen bude možné - na sociálních sítích, videologu i všude okolo a navíc se, samozřejmě, setkáte s Jiřím v Praze osobně, na trénink či obyčejný pokec!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6,000Patron projektu!

Finanční injekce, která je k nezaplacení! Co můžeme nabídnout? Slova díků všude, kam se podíváte - na sociálních sítích, videích, logo firmy nebo jméno jednotlivce vložené ke každému videu, které doprovází cestu za titulem, osobní setkání v Praze, pěkně z očí do očí a série fotografií z cesty přímo ,,na míru"!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable