xx02.jpg

Jan Pištěk: Výstava, jakou svět neviděl Knihy

Podpořte vydání obsáhlého katalogu ze „zakázané“ výstavy obrazů a kreseb ak. mal. Jana Pištěka.

Jan Pištěk: Výstava, jakou svět neviděl

ReachedCZK 35,320(107%)

107%
CZK 33,000requested
33contributors
ContributeRewards

Líbí se Vám tvorba akademického malíře Jana Pištěka? Udělejte si radost nebo věnujte někomu blízkému výjimečný dárek v podobě vysoce kvalitní umělecké publikace, kterou vydáváme v bibliofilském nákladu pouhých 199 až 249 číslovaných výtisků. Podpořte náš projekt a získejte za odměnu reprezentativní katalog obsahující nejen špičkové reprodukce mnoha desítek autorových obrazů a kreseb, ale i kompletní fotografickou dokumentaci výstavy.   

Od 6. listopadu 2020 do 11. června 2021 probíhala v prostorách Dusíkova divadla v Čáslavi další z tradičních velkých výstav současného českého umění organizovaných každoročně spolkem Třiatřicet. Tentokrát jsme zde pod názvem „Kosmologické theatrum-terra“ představili reprezentativní výběr z díla významného českého výtvarníka Jana Pištěka s tím, že příbližně třetina vystavených prací byla prezentována úplně poprvé. Po virtuální vernisáži jsme výstavu celkem pětkrát prodloužili, přesto zůstávala kvůli mnohdy nesmyslným vládním opatřením trvale nepřístupná, a to téměř až do její dernisáže.  

Veřejnosti nyní opět po roce nabízíme příležitost podpořit prostřednictvím portálu Startovač naši činnost a získat za odměnu unikátní publikaci. Poučili jsme se přitom jak z předchozích výstavních projektů, při nichž zájem o naše výpravné katalogy vždy výrazně překročil jejich náklad, tak ze zkušeností s předchozími úspěšnými crowdfundingovými kampaněmi. Vzhledem k tomu, že i v tomto případě je velká část nákladu připravovaného katalogu již nyní rozebrána, jedná se o jediný způsob, jak jej získat.

Autorem katalogu / sešitu krásných umění, vydaného coby čtvrtý svazek edice Picturis v rozsahu 120 - 170 stran, bude opět kurátor výstavy a zakladatel a emeritní ředitel Galerie výtvarných umění v Mostě Petr Svoboda, autorem obrazového materiálu je Oto Palán a Miroslav Lepeška

Publikace bude kromě průvodních textů obsahovat zejména reprodukce veškerých vystavených prací, fotodokumentaci celé instalace a také fotografie obrazů a kreseb dosud nevystavených a v žádném katalogu nereprodukovaných.

Z prezentace prvních dvou svazků edice Picturis - katalogy Miloslava Mouchy a Gabiny Fárové.

Podrobné informace o průběhu prací na katalogu zveřejníme postupně na našem webu a FB profilu.

Veřejná prezentace (křest) katalogu proběhne pravděpodobně - v závislosti na protiepidemických opatřeních - v prosinci t. r. ve společenských  prostorách společnosti INDIGOPrint; všichni přispěvatelé a mecenáši obdrží včas elektronickou pozvánku.

ReachedCZK 35,320(107%)

107%
CZK 33,000requested
33contributors
Contribute

project authorTřiatřicet, z. s.

Rewards

CZK 99Jen tak...

Chci váš projekt podpořit jen tak, pro svůj dobrý pocit.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 99/99

Reward unavailable

CZK 550Podepsaný katalog - osobní předání

Nejpozději do konce března 2022 mi osobně v Praze či v Čáslavi předáte tuto krásnou a autorem signovanou publikaci. DŮLEŽITÉ: Nezapomenu při platbě uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha později skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: March 2022

Number of available rewards: 23/33

Reward unavailable

CZK 690Podepsaný katalog poštou

Nejpozději do konce března 2022 mi na jakoukoli adresu v ČR pošlete tuto krásnou a autorem signovanou publikaci. DŮLEŽITÉ: Nezapomenu při platbě uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: March 2022

Number of available rewards: 32/33

Reward unavailable

CZK 750Podepsaný katalog pod stromeček - osobní převzetí

Pod vánoční stromeček chci nadělit sobě či někomu blízkému autorem signovaný výtisk publikace - i s případným osobním věnováním - , kterou si osobně vyzvednu v Praze během její veřejné prezentace (křtu); ta proběhne v prosinci t. r. v tiskárně INDIGOPrint. DŮLEŽITÉ: Při platbě nezapomenu uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 7/9

Reward unavailable

CZK 890Podepsaný katalog poštou pod vánoční stromeček

MIMOŘÁDNÁ PŘÍLEŽITOST POUZE PRO DVAATŘICET ZÁJEMCŮ! Pod vánoční stromeček chci nadělit sobě či někomu blízkému autorem signovaný výtisk publikace - i s případným osobním věnováním - , kterou mi nejpozději do 23. prosince 2021 pošlete doporučeně na jakoukoli adresu v České republice. DŮLEŽITÉ: Při platbě nezapomenu uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 7/32

Reward unavailable

CZK 3,000Podepsaný katalog č. 1 pod vánoční stromeček

Pod vánoční stromeček chci nadělit sobě či někomu blízkému první výtisk této výjimečné publikace podepsané nejen samotným autorem, ale všemi tvůrci katalogu a opatřené případným autorovým osobním věnováním; zašlete mi jej doporučeně nejpozději do 23. prosince 2021 na jakoukoli adresu v České republice. DŮLEŽITÉ: Nezapomenu při platbě uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 99,000Všechno

OJEDINĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO VÝJIMEČNÉHO MECENÁŠE! Nejpozději do 23. 12. 2021 obdržím doporučenou poštou na jakoukoli adresu v ČR sedm signovaných katalogů, po jednom exempláři dosavadních tří - dnes již prakticky nedostupných - publikací vydaných v edici Picturis (Miloslav Moucha, Gabina Fárová, Tereza z Davle & Hynek Čermák), a jako bonus bibliofilii S F. X. Šaldou tehdy a nyní. V budoucnu budu automaticky stejnou cestou dostávat po dvou kusech každé publikace vydané spolkem Třiatřicet. DŮLEŽITÉ: Nezapomenu při platbě uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable