JB-Frydlant-1.jpg

Jan Bružeňák - Posílám pozdrav Hudba

Básník, hudebník a písničkář Jan Bružeňák vydává své první album - sólový projekt "Posílám pozdrav".

Jan Bružeňák - Posílám pozdrav

ReachedCZK 34,300(104%)

104%
CZK 33,000requested
44contributors
ContributeRewards

Na přelomu let 2016 a 2017 jsem díky darům a podpoře několika mých přátel nahrál (především) ve studiu V Háji (v Hřebči u Kladna, u Daniela Vojtíška) své první album, kterému dávám název "Posílám pozdrav" - prostě pozdravení pro Vás pro všechny, kteří jste se již s mojí tvorbou setkali, které oslovila, kteří se těšíte, až bude znít z Vašich oblíbených reproduktorů, kteří ji chcete poslat dále do světa, darovat svým blízkým...

JB-studioVHaji3.jpg

Je to 17 písní, česky, ale i anglicky v komorním provedení s kytarou, foukací harmonikou a poprvé i s piánem a také jeden elektro-experiment. Nahrávky jsou okořeněny ambientními zvuky z míst, která jsou mi blízká (anebo staženými z internetu :) - freesound.org )

Album je hotové, od 1. dubna k dispozici jako digitální (ve formátu mp3) a teď už jen zbývá je dostat na CDčko a udělat mu hezký obal, aby mohlo dělat radost nejen při poslechu, ale bylo i hmatatelné.

  • Mimo jiné, pokud už obal (a k tomu knížečka textů v originále a s překlady a taky s obrázky), tak ne jen tak ledajaký, nýbrž z opravdového, čistého papíru (vyráběného ve Švédsku z obnovitelných lesních zdrojů), tištěný pigmenty na vodní bázi (ale nebojte, jen tak se nerozpustí :) tak, jak ho umějí vyrobit v tiskárně U Babeja (tedy v tlačiarni, v Košiciach).

Několik písní z alba si můžete poslechnout na mém profilu na bandzone.cz/janbruzenak a více se o něm i mně dozvíte na mých nových stránkách bruzenak.cz.

Tímto projektem zde na Startovači vkládám do Vašich rukou přání mou hudbu zhmotnit a pevně věřím, že s Vaší pomocí, bez které bych to nyní sám nezvládl, se CD narodí a vznikne tak něco nového, hezkého, co bude putovat světem.

Budu Vám vděčný za jakoukoli podporu, ať již finanční, nebo formou sdílení a též za dobrou radu, vlídné slovo, za kontakty na ty správné lidi...

Pokud se vybere cílová částka, umožní to výrobu první, základní várky CDček. V případě, že by se vybralo víc, (bude jich víc :) ) a bude i na úhradu nákladů spojených s mou další tvůrčí prací (jen si nemyslete, já už dávno nahrávám druhé album :)) a tpřípadně i na na dopiplání webových stránek.

A ještě na závěr - v rámci tohoto projektu je CD v předprodeji za zvýhodněnou cenu (250,- Kč), takže neváhejte!

 

ReachedCZK 34,300(104%)

104%
CZK 33,000requested
44contributors
Contribute

project authorjanbruzenak

Rewards

CZK 150mp3

Digitální album ve formátu mp3 je vaše!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250CD za zvýhodněnou cenu

CD s podpisem a osobním věnováním poputuje k Vám, jakmile bude na světě, a to nyní v rámci projektu za zvýhodněnou cenu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350CD a pohádka

Nejen, že Vám pošlu CD s podpisem a osobním věnováním, nýbrž i ve společnosti skřítka Javora víly Konvalinky v knížečce s mou veršovanou pohádkou. Viz [URL="http://bruzenak.cz/index.php/produkt/jak/"]Pohádka o skřítku Javorovi a víle Konvalince[/URL]

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500CD v páru

A třeba chcete CD nejen pro sebe, nýbrž i jako dárek pro někoho blízkého, samozřejmě s podpisem a osobním věnováním. Takže proč ne rovnou 2 kousky a hezky za zvýhodněnou cenu zde na Startovači. Zároveň bude Váš příspěvek k projektu zvěčněn poděkováním na mých stránkách i v bookletu CD.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000všechny tvary

Pošlu Vám CD s podpisem a osobním věnováním, přidám poděkování na mých stránkách i v bookletu a k tomu ještě album v digitální podobě (mp3 atd.) a svou veršovanou Pohádku o skřítku Javorovi a víle Konvalince. Na křestu CD budete samozřejmě patřit k pozvaným se vstupem zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000mecenáš

V síni slávy a díků v knížečce u CD a na mých stránkách se octne Vaše ctěné jméno a budete-li chtít, aby se o Vás posluchači mohli dozvědět více, přidám odkaz na Vaši prezentaci. No a 2x CD s osobním věnováním (1 pro Vás a 1 třeba pro někoho blízkého) je samozřejmě Vaše, stejně jako pozvání na křest CD se vstupem zdarma pro dvě osoby.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000koncert pro Vás

...tam, kde jste doma, kde se Vám líbí, tam přijedu a zahraji pro Vás a pro Vaše blízké; přivezu hotová CDčka, můžeme udělat i autogramiádu :).... 2 CD s věnováním jsou samozřejmě Vaše a budete-li chtít, vepíšu osobní poděkování s Vaším jménem a odkazem na Vaši prezentaci do bookletu k CD i na své stránky. Zároveň obdržíte pozvání na křest CD se vstupem zdarma pro 2 osoby.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 16,000partner projektu

Chcete se stát jedním z pilířů projektu? Mít na mých stránkách a na CD nejen své jméno s poděkováním, ale i logo, reklamu...? CD s věnováním v množství, na kterém se domluvíme je samozřejmostí, stejně jako to, že mile rád zahraji na nějaké Vaší akci. No a bezpodmínečně Vás na křestu CD pozvu na pódium! (čestné místo a vstup zdarma pro Vás a někoho blízkého jsou samo sebou pro Vás již nyní rezervovány.)

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable