Detská knižka o sporení cz v1.jpg

Jak se Hanka naučila spořit - dětská knížka Knihy

Knížka je vhodná pro děti od 4 let až po děti, kterým je třeba vysvětlit jednoduše a hravě, jak spoření využít ve svůj prospěch a plnit si díky němu své malé i velké sny.

Detská knižka o sporení cz v1.jpg

ReachedCZK 1,420(1%)

1%
CZK 110,000requested
2contributors
ContributeRewards

Je nám obrovským potěšením představit vám projekt Bystré Dítě, jehož cílem je podpořit finanční výchovu dětí tak, aby z nich za pomoci rodičů, rodiny či učitelů, vyrostli lidé se správným vztahem k penězům. Aby pro ně získané finanční znalosti byly užitečné a uměly si díky nim plnit krátkodobé i dlouhodobé cíle.

,,Naším snem je podpořit finanční gramotnost dětí kvalitními a poutavými díly, a tím jim umožnit objevení a pochopení světu peněz."
Prvním dílem projektu je plnohodnotná a nádherně ilustrovaná dětská knížka ,,Jak se Hanka naučila spořit". Knížka je napsána velmi laskavě a poutavě, tak aby okouzlila její dětských čtenářů. proto vymyslí plán, díky kterému si na ni dokáže sama naspořit.Co je však důležitější, pozná kouzlo spoření do velké pokladničky. Do té, kterou v budoucnu použije ke splnění svého největšího snu.I díky tomu bude moci dělat v dospělosti to, co ji bude dělat šťastnou.

 

Neobyčejný příběh zvědavého děvčátka Hanky podpoří v dětech chuť začít spořit. Budou si chtít vyrobit své dvě pokladničky a plnit si sny stejně, jak se to daří Hance. A přesně pro tento účel vydáváme spolu s knížkou i pracovní sešit ,,Jak se Hanka naučila spořit hrou". Aby děti se spořením začaly co nejdříve a tím si umocnily pocit z přečteného, prakticky vyzkoušely a ochytaly.

Jako každý správný pracovní sešit, i ten náš obsahuje:

  • zábavné hlavolamy,
  • kreativní úkoly,
  • návod na jedinečnou spořící hru,
  • tvrdé dvoubarevné mince,
  • a pestrobarevné nálepky na ozdobení vlastních pokladniček.

 
Po setkání s Hankou, přečtením knížky a splněním všech úkolů v pracovním sešitě, vaše děti spoření nejen pochopí, ale také si z něj velmi přirozeně vytvoří svůj první finanční návyk.

 

,,Každému z nás se snáze dosahují cíle, pokud cítíme podporu od blízkých, máme někoho, o koho se můžeme v případě neúspěchu opřít."

Cílem knížky je také ukázat, jak šikovné a rozumné děti má každý z nás doma. Jak dokáží pochopit jakékoli téma, stačí jim věnovat čas, povídat si a vzájemně poslouchat. Pokud k tomu přidáme podporu, půjdeme jim příkladem a budeme je bezpodmínečně milovat, dáme jim tak krásný základ, aby z nich vyrostli plnohodnotní lidé. A pevně věříme, že i díky naším dílům lidé, kteří budou mít ve zdravé finanční návyky.

 
Kdo stojí za knížkou „Jak se Hanka naučila spořit“?

Manželé Lucie Risková a Tomáš Riska, kteří mají to štěstí být rodiči dvou úžasných dcer. S výzvou podpořit v dětech zdravý vztah k penězům se proto setkáváme každý den. Oba sníme o tom, abychom našim dětem poskytli vše, co potřebují k tomu, aby dosáhli svého potenciálu. Kombinace našich snů a schopností, které jsme získali dlouholetým úspěšným podnikáním v oblasti financí a investic, vyústila do projektu Bystré Dítě a jeho unikátních knižních děl. Vkládáme do toho kus vlastního srdce, zažité zkušenosti a získané znalosti.

Samozřejmě, že v tom nejsme sami a máme kolem sebe šikovné a výjimečné lidi. Knížku i pracovní sešit ilustrovala nesmírně talentovaná Ing. arch. Iveta Malá. Díky jejím nádherným a trefným ilustracím podporují díla dětskou představivost a získávají si jejich pozornost. Editorství má pod palcem  Mgr. Zuzana Kováčová Švecová, PhD., která dodala knížce duši. O stylistickou korekturu a správný pravopis se stará Mgr. Miroslava Ryšková.

Proč potřebujeme vaši podporu?

Vydat knížku není legrace, to jsme už zjistili. Chce to kopec úsilí a nemalé finanční prostředky, aby se dostala do rukou svým čtenářům. Knížku i pracovní sešit jsme už celé napsali a dokonale sestrojili, vydáváme si je však sami. Záleží nám totiž, aby to byla ta nejlepší a nejkvalitnější díla k pochopení tématu spoření dětskýma očima. Jako naši podporovatelé budete první, kdo zjistí, jaké přidané hodnoty jsou v nich ukryty.

Kdy a jak dostanu odměnu?

Po vysbírání celé cílové částky, se pustíme do tisku obou děl tak, abychom vaši odměnu odesílali kurýrem nejpozději předposlední květnový týden. Díky tomu bude vámi zakoupena odměna ideálním dárkem pro vaše děti na jejich mezinárodní den.


Informace před uzavřením smlouvy uzavřené na dálku nebo smlouvy uzavřené mimo provozní prostory prodávajícího” dle Zákona č.j. 102/2014 Z. z., jsou přístupné na naší webové stránce www.bystredeti.eu v záložce Vrácení zboží.

 

ReachedCZK 1,420(1%)

1%
CZK 110,000requested
2contributors
Contribute

project authorBystré Dítě

Rewards

CZK 240Pracovní sešit ,,Jak se Hanka naučila spořit hrou"

CZ_zosit.jpg

Odměnou vám bude pracovní sešit, ve kterém si děti spoření procvičí prakticky za pomoci rodinné spořicí hry :) Pracovní sešit má rozměr 20,5 cm x 25 cm a je tištěn na recyklovaném eko papíře, aby byl vyroben v souladu s přírodou. A také aby dokonale ladil s knížkou.

Expected delivery of the reward: May 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 480Knížka ,,Jak se Hanka naučila spořit"

CZ_kniha.jpg

Odměnou vám bude jedinečná dětská kniha o Hance, která se naučila za pomoci rodičů spořit :) Knížka má rozměr 25 cm x 20,5 cm a je v hrubé vazbě, která se nazývá leporelo. Má 22 plně a krásně barevně ilustrovaných stran.

Expected delivery of the reward: May 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 7101 x Knížka a 1 x Pracovní sešit plus dárek

CZ_kniha_zosit_nalepky.jpg

Odměnou vám budou oba produkty – knížka i pracovní sešit. Děti se tak naučí spořit teoreticky i prakticky :) Jako odměnu od nás, jen během této kampaně, obdržíte 3 nálepky Hanky.

Expected delivery of the reward: May 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 9501 x Knížka a 2 x Pracovní sešit plus dárek

CZ_kniha_zosit_kapsa.jpg

Odměnou vám bude jedna dětská knížka a dva pracovní sešity. Ideální do rodiny se dvěma dětičkami :) Jako bonus dostanete, jen během této kampaně, dvě jedinečné kapsy na mince, které jsou součástí pracovního sešitu.

Expected delivery of the reward: May 2023

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 1,9002 x Knížka a 4 x pracovní sešit plus dárek

CZ_kniha_zosit_kapsa_zalozka.jpg

Odměnou vám budou dvě dětské knížky a čtyři pracovní sešity. Ideální pro dvě rodinky :) Jako dárek od nás, jen během této kampaně, dostane dvě dřevěné záložky od našich kamarádů z @motovidla a čtyři kapsy na mince, které jsou součástí pracovního sešitu.

Expected delivery of the reward: May 2023

Number of available rewards: 25/25

Reward unavailable

CZK 2,560Premium balení :)

CZ_kniha_zosit_zalozka_vrecko_konzultacia.jpg

Odměnou vám bude 1 x Knížka, 2 x Pracovní sešit, 2 x Kapsa na mince, 1 x Záložka do knížky + 1 x 30 minutová online konzultace se zakladatelkou projektu a autorkou děl na vámi vybrané finanční i nefinanční téma :)

Expected delivery of the reward: May 2023

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable