uvod.jpg

Jak na Apple Fotky s Honzou Březinou Knihy

Jmenuji se Honza Březina a rád bych vám pomohl najít ideální cestu k práci s fotkami na Macu. Dokončuji knihu a s vaší pomocí ji vydám.

4/28/2020

Velké finále!

Máme zde poslední den kampaně a BIG GAME o umístění mezi TOP kampaně!

Prátelé, kamarádi, fandové!

Je zde poslední den naší společné poutě na Startovači. Dokázali jste něco neuvěřitelného! Jak na Apple Fotky nejen předčila naše nejdivočejší sny, ale atakuje TOP4 nejúspěšnějších projektů v historii Startovače z pohledu % splnění cíle.

Chybí nám sice ještě pár procent, ale věřím, že to společně zvládneme a zapíšeme se do historie!

Rá bych vás trochu motivoval a dodal tomu všemu trochu koření. Takže mám pro vás slib! Pokud to během posledního dne dotáhneme na magických 777%, tak v květnu uspořádám anketu, vy vyberete téma a já v červnu začnu psát další Apple knihu!

Takže je jen na vás, co si vyberete? Už máte jednu odměnu? Nevadí, můžete přidat upgrade pack nebo třeba foto obraz! Ještě nemáte zádnou z odměn? Pak neváhejte, protože zejména u limitovaných odměn docházejí poslední kousky a další už nebudou.

 

Všem moc děkuji za to, že tuhle velkou hru s námi hrajete! A jak by řekl můj velký vzor: "Sdílejte, lajkujte, potřebujeme i vaší spociální bublinu" ?

 

Honza

4/25/2020

Kniha je hotová, finišujeme!

Mám pro vás skvělou zprávu! Kniha má kompletně dokončené texty, grafiku, ilustrace a už jen ladíme sazbu a doděláváme poslední korektůry. 220 stran nabušených zkušenostmi a praxí je dokončeno.

Mám pro vás skvělou zprávu! Kniha má kompletně dokončené texty, grafiku, ilustrace a už jen ladíme sazbu a doděláváme poslední korektůry. 220 stran nabušených zkušenostmi a praxí je dokončeno.

 

Dokázal bych pořád vylepšovat a přidávat drobné postřehy, ale museli jsme si někde udělat čáru, abychom stihli vydat knihu v termínu, který jsme slíbili. Takže verze knihy 1.0 je obsahově uzavřená a teď už jen ladíme formu a vychytáváme poslední chybičky. Nechali jsme si dost času na to, abychom nebyli ve stresu a všechno bylo připraveno, jak má.

 

Už teď vám mohu slíbit, že tady mám připravené myšlenky na další rozšíření, doplnění a rozvoj celého projektu. Takže pokud máte vybranou variantu včetně aktualizací, tak do konce roku určitě bude minimálně jedna.

 

Těším se na první ohlasy a ještě jednou díky všem za podporu! Zbývají nám poslední 3 dny kampaně, tak to tady pojďme ještě trochu rozjet!

 

Honza

Apple poradna pro vás
4/17/2020

Apple poradna pro vás

Mám pro vás jako poděkování živou Apple poradnu!

Mám pro vás nachystanou již 5. živou Apple poradnu na sobotu 18. 4. 2020 do 20:00!

Jak poradna funguje?
Je to jednoduché. 18.4. od 8 večer spustím na této adrese živé vysílání. Vy mi můžete bezplatně psát do chatu dotazy týkající se výběru Apple techniky, problému s nastavením či provozem, aplikací a příslušenství. Co vás trápí v Apple světě patří do poradny. Já se budu snažit na co nejvíc dotazů odpovědět.

Proč poradnu dělám?
Protože bych rád moc poděkoval za vaší podporu na Startovači. Mojí kampaň podpořilo již 600 lidí a věřím, že se přidají další, takže rada je to nejmenší, čím se mohu odvěčit.

Bonusová soutěž
Stalo se již tradicí, že v rámci poradny děláme i aukci nějakého unikátního předmětu. Tentokrát mám připravené originál Apple triko v super červené barvě! Skvělý dárek...

Poradnu najdete na mém YouTube kanálu

 

 

Titanová limitka
4/15/2020

Titanová limitka

Top rare limitované edice pro ultra fanoušky!

Limitovaná edice - vyprodáno, zlatá limitovaná edice - vyprodáno a platinová limitka je taky fuč. Díky moc za podporu, moc pro mě znamená. 

 

Protože nám zbývají ještě dva týdny, rozhodl jsem se přidat POSLEDNÍ limitovanou edici. Úplně nejvzácnější ze všech. Pouze 13 nejšťastnějších z vás může získat TITANOVOU LIMITKU. Jméno jsem nevybral náhodou. PowerBook G4 Titanium byl jeden z mých prvních osobních Maců a asi jeden z historicky nejoblíbenějších vůbec! Vypráví se, že materiál na něj koupil Steve Jobs od NASA, která jej původně chtěla používat na kosmické rakety. Je to věřte, nevěřte, ale pro mě o důvod víc, proč titan milovat. Koneckonců i snubní prsteny máme s Irmou z titanu!

 

Takže pokud chcete mít něco opravdu extra, tak kniha s věnováním a mým vlastnoručním podpisem v libovolném e-formátu, audio kniha a video kurz, vše za baťovských 999 Kč!

Berte nebo nechte být. Tohle je unikát.

 

Honza 

Finišujeme texty!
4/9/2020

Finišujeme texty!

Práce na knize i díky vám zdárně pokračují

Mám zde důležité hlášení!

 

6 z 8 kapitol je po textové stránce hotových a z 90% už má i grafiku a obrázky! Zbývající 2 obsahové bloky jsou napsané, ale pořád do nich přidávám ještě další a další drobné tipy spolu s tím, jak doplňujeme obrázky a grafiku. Pokud udržíme tempo, tak ke konci příštího týdne už bude autorsky hotovo a budou se už jen ladit korektury a detaily v grafice a sazbě.

 

Audio tým hlásí právě probíhající upgrade studia, který bude hotový příští týden a to znamená, že už začneme spolu s dokončením textů připravovat audio verzi.

 

A věřím, že těch zbývajících 9% do 333% dáme, takže mé poctivě sbírané poznámky pro video kurz nepřijdou nazmar. ✌️

 

Díky moc za podporu a těšte se na další reporty.

 

Honza

4/7/2020

Vyzkoušejte si můj on-line kurz Apple Fotek

Nechce se vám čekal až do léta na video kurz? vyzkoušejte můj on-line kurz

 

Pokud dosáhneme 333%, což je díky vaší podpoře čím dál pravděpodobnější, bude ke knize i video kurz. Protože musíme na všem pracovat postupně, tak máme zatím následující harmonogram:

- vydání eBooku začátek května

- vydání audio verze knihy konec června

- vydání video kurzu konec července

 

Protože červenec je daleko a někteří z nás mají právě teď víc času než obvykle a chtěli by ho využít pro třídění fotek, připravil jsem on-line kurz, který proběhne již 27.4. a nabízím na něj 50% slevu.

 

Informace o kurzu a přihlášku najdete na: https://www.ilumio.cz/course/photos/ 

Apple poradna zdarma pro všechny zájemce
4/5/2020

Apple poradna zdarma pro všechny zájemce

Máte problém? Potřebujete poradit? Zkuste mojí online poradnu!

Další meta dosažena! 300%

 

Díky moc! Vaše podpora je prostě jedinečná a já si jí opravdu vážím. Pro Báru, Týnu, Danču i Pavla to znamená nějakou jistotu příjmu v téhle nelehké době, která nás obrala o práci. 

 

Na druhou stranu nám přidala trochu volného času a jako poděkování za vaší štědrost bych ho část chtěl věnovat právě vám. Ve čtvrtek 9.4.2020 od 19:00 pro vás spustím živou online Apple poradnu na YouTube. Vstup zcela bezplatný, ptát se můžete na cokoli související s Applem. Potřebujete pomoc s výběrem techniky? Něco nefunguje nebo něčemu nerozumíte? Pokusíme se to spolu vyřešit.

 

Poradnu najdete na https://youtu.be/lCzJF9fc8Cg

 

Těším se na viděnou a slyšenou 

 

Honza

Hlas audio knihy Jak na Apple Fotky
4/3/2020

Hlas audio knihy Jak na Apple Fotky

Chcete slyšet, jak bude znít hlas audio verze. Zde je ukázka

Jak už víte, díky vaší podpoře vznikne nejen eBook, ale i audio kniha.

Mám tady pro vás vzkaz od Danči, která bude hlasem knihy.

Těšíte se?

 

Zlatá limitka pro sběratele
4/1/2020

Zlatá limitka pro sběratele

Přidali jsme pro vás novou odměnu.

Zájem o kampaň v prvních dvou dnech nás mile zaskočil. U některých odměn je omezený počet podporovatelů, kteří je mohou získat.

Sto knížek pro rychlíky po 200 Kč bylo pryč co by dup. Vážíme si toho, že řada z vás nám věřila natolik, že podpořila tuto kampaň ještě před splněním limitu, takže jsme nechtěli devalvovat hodnotu této důvěry. Přesto přispět v prvních dnech kampaně je pořád SUPER! A tak jsme přidali dalších 99 knížek za 222 Kč. Je to sice o trochu víc, ale zase si můžete libovolně vybrat formát, který se vám dobře čte.

Pryč je i 42ks limitované sběratelské edice a tak přicházíme se Zlatou limitkou. Cena je 555 Kč, za které získáte jeden z 21 číslovaných kusů ebooku s vlastnoručním věnování a podpisem autora a k tomu ještě extra poděkování v knize. To si myslím je velmi unikátní úlovek.

 

Díky moc za podporu a uvidíme, jak dlouho ceny vydrží teď.

 

?

Audio kniha pro všechny dárce!
4/1/2020

Audio kniha pro všechny dárce!

Pokořili jsme společně 200% cílové částky a audio kniha bude!

Děkujeme! Jste úžasní ❤️

Pokořili jsme 200% cílové částky, takže každý, kdo nás podpořil se může těšit na audio verzi knihy, kterou dostanete k ebooku zdarma exkluzivně za podporu na Startovači.

 

Již máme domluvený hlas, kterým bude kniha načtena a studio, kde bude zpracována. Vše tak, abychom vám audio podobu dodali do začátku prázdnin. Těšíme se ...

 

Honza, Bára, Danča a Pavel

Děkujeme, jste úžasní ❤️
3/31/2020

Děkujeme, jste úžasní ❤️

Doslova během pár hodin jsme vybrali celou cílovou částku a jedeme dál. Za to vám patří obrovský dík

Jedním slovem "WOW". Jste naprosto úžasní a my jsme nadšení. Věřili jsme, že o knížku bude zájem, ale že vybereme cílovou částku během pár hodin je něco neskutečného. Všichni si toho moc vážíme a o to víc budeme na dokončení knihy dřít.

Kampaň samozřejmě nekončí. Přidali jsme další možnost objednat knihy se super slevou pro nejrychlejší, protože to všechno šlo neuvěřitelně rychle. Ještě včera jsem mluvil s Dančou a Pavlem a pokud vybereme 200% cílové částky, tak audio kniha bude hotová ještě do prázdnin!

Ještě jednou moc díky za mě i za všechny kdo se podílí a mrkněte na vzkaz od Báry.

 

Honza

 

 

ReachedCZK 374,342(749%)

749%
CZK 50,000requested
873contributors
Contribute

Rewards

CZK 69Kafe u Starbucks

Proč 69 Kč? Není žádným tajemstvím, že jsem milovníkem kávy od Starbucks. A tak číslovka 69 pro mě znamená jedno latte, kterým si mohu zpříjemnit den strávený za klávesnicí přípravou knihy. I drobnosti mohou udělat den hezčí. Na vás za tento příspěvek čeká poděkování v knize a dobrý pocit, že jste podpořili projekt, který je potřeba.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Celý svět ve tvém mobilu

Vybral jsem pro tebe 50 mých nejoblíbenějších fotografií z celého světa. Můžeš je mít jako wallpaper do tvého mobilu, tabletu či počítače. Podpoř vznik něčeho užitečného a vydej se se mnou na virtuální toulky světem.

Expected delivery of the reward: May 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 122Upgrade pack speciál

Podpořili jste nás na začátku a máte objednanou pouze eknihu bez aktualizací? Můžeme to napravit upgrade kitem. Co dostanete? - eBook (formát dle vlastního výběru) - aktualizace - audio knihu - video kurz POZOR odměna je pouze pro ty, kdo již mají objednanou knihu bez aktualizací!!!!

Number of available rewards: 61/99

Reward unavailable

CZK 200Kniha v PDF pro rychlíky

Kdo rychle dává, dvakrát dává. Pro nejrychlejší z vás tady mám speciální nabídku! Knihu můžete mít za polovinu toho, co bude stát po vydání! To je časově limitovaná nabídka pro prvních 50, co se neodmítá.

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 200Kniha v ePUB pro rychlíka

Kdo rychle dává, dvakrát dává. Pro nejrychlejší z vás tady mám speciální nabídku! Knihu můžete mít za polovinu toho, co bude stát po vydání! To je časově limitovaná nabídka pro prvních 50, co se neodmítá.

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 200Velikonoční speciál

Velikonoce a doma? Vím, že je to smutná představa, ale nezbytná. Proto jsme se rozhodli přijít s dobrou zprávou a nabídnout Velikonoční speciál! eBook za dvě stovky s tím, že si sami vyberete, zda je pro vás komfortnější PDF či ePUB a k tomu audio verze zdarma!

Expected delivery of the reward: May 2020

Number of available rewards: 0/99

Reward unavailable

CZK 222Kniha v PDF nebo ePUB (přídavek ✌️)

? Děkujeme za neuvěřitelný start kampaně! Během 5 hodin byly vyprodány knihy pro nejrychlejší a splněn cíl kampaně. To jsem opravdu nečekali a jsme neskutečně vděční. Proto přidáváme ještě 99 kusů eknihy ve formátu dle vlastní volby (PDF nebo ePUB) se super slevou, jako poděkování všem kdo sdílí, podporují a objednávají. ❤️

Expected delivery of the reward: June 2020

Number of available rewards: 0/99

Reward unavailable

CZK 222Last minute speciál

Poslední 2 dny! Vím, že je to smutná představa, ale konec se blíží. Proto jsme se rozhodli přijít s Last minute nabídkou! eBook za 222 Kč s tím, že si sami vyberete, zda je pro vás komfortnější PDF či ePUB a k tomu audio verze zdarma a video kurz!

Number of available rewards: 37/99

Reward unavailable

CZK 300Kniha v PDF formátu

Chceš moji knihu ve formátu PDF mezi prvními a ještě trochu ušetřit? V kampani ji můžeš mít o stovku levněji než ostatní. Stačí přispět.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Kniha v ePUB formátu

Chceš moji knihu ve formátu ePUB mezi prvními a ještě trochu ušetřit? V kampani ji můžeš mít o stovku levněji než ostatní. Stačí přispět.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Kniha PDF + ePUB + aktualizace

Máš možnost získat knihu (PDF či i ePUB) a za pade navíc přihodím i všechny budoucí aktualizace.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Limitka pro sběratele

Buď jedinečný a získej limitovanou číslovanou edici e-booku s vlastnoručním věnováním a podpisem autora (PDF + ePUB + aktualizace).

Expected delivery of the reward: June 2020

Number of available rewards: 0/42

Reward unavailable

CZK 555Zlatá limitka pro sběratele

Nestihli jste získat e-book v limitované edici? Máme pro vás ještě větší raritu. Zlatou limitovanou edici 21 kusů s vlastnoručním věnováním, podpisem autora a speciálním poděkováním v knize (PDF + ePUB + aktualizace).

Expected delivery of the reward: May 2020

Number of available rewards: 0/21

Reward unavailable

CZK 666Platinová limitka pro sběratele

Nestihli jste získat e-book v limitované edici? Máme pro vás ještě větší raritu. Platinovou limitovanou edici 21 kusů s vlastnoručním věnováním, podpisem autora a speciálním poděkováním v knize (PDF + ePUB + aktualizace + audio Book + videokurz).

Number of available rewards: 0/21

Reward unavailable

CZK 999Titanová limitka pro sběratele

Nestihli jste získat e-book v limitované edici? Máme pro vás největší raritu. Titanová limitovanou edici se jmenuje podle mého nejoblíbenějšího PowerBooku G4 Titanium. Získá ji pouze nejšťastnějších 13 sběratelů! Vlastnoruční věnování, podpis autora a speciálním poděkováním v knize included (PDF + ePUB + aktualizace + audio Book + videokurz).

Number of available rewards: 0/13

Reward unavailable

CZK 1,290Stevova limitka pro sběratele

Nestihli jste získat e-book v limitované edici? Máme pro vás největší raritu nejvyšší. Stevova limitovanou edici se jmenuje podle samotného nejvyššího guru Steva Jobse. Získá ji pouze nejšťastnějších 7 sběratelů! Vlastnoruční věnování, podpis autora a speciálním poděkováním v knize included (PDF + ePUB + aktualizace + audio Book + videokurz).

Number of available rewards: 0/7

Reward unavailable

CZK 1,500Z očí do očí

Vytvořil jsem unikátní balíček, ve kterém obdržíš PDF + ePUB + aktualizace
 a navíc 2 hodiny on-line "one-to-one" individuální konzultace k Apple Fotkám. Až si knihu přečteš, tak si můžeme vyříkat všechny otázky hezky z očí do očí!


Number of available rewards: 59/66

Reward unavailable

CZK 2,00030 x 30 cm živé krásy

Zažij to fyzicky. Dostaneš samozřejmě knihu v PDF i ePUB, aktualizace a k tomu ti vyrobím a podepíšu fyzickou fotografii na hliníkové desce formátu 30 x 30 cm. Kterou? Vyber si sám na mém Instagramu!

Expected delivery of the reward: July 2020

Number of available rewards: 1/13

Reward unavailable

CZK 5,000Extra nálož živé krásy 90 x 60 cm

Nestačí ti 30 x 30? Tak můžeš mít ve svém obýváku, ložnici nebo třeba i koupelně na hliníku nádherně vytištěnou mou fotku dle vlastního výběru v rozměru 90 x 60 cm! Ale bacha, je to limitka - jen 7 lidí a šmitec!

Expected delivery of the reward: July 2020

Number of available rewards: 2/7

Reward unavailable

CZK 5,000Firma, co se stará

Jste firma, která podniká ve fotografii nebo má produkty pro Apple komunitu, a chcete, aby se o nich vědělo? Podpořte moji kampaň a já o vašich službách či produktech napíšu článek na svůj web a v mé knize budete uvedeni jako partneři projektu s popisem činnosti a odkazem na web.

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 10,000Firma, co má srdce

Jste firma, které záleží na tom, aby vznikaly krásné, užitečné a ryze české projekty? Máte produkt, který chcete, abych představil ve video recenzi? Mám pro vás férovou nabídku. Přihoďte desítku a já s vámi udělám video rozhovor nebo video recenzi a dostanete unlimited licenci knihy pro své zaměstnance a podepsanou verzi s věnováním pro pana ředitele.

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 49,990Velká rána

Máš už vyděláno, můžeš si to dovolit a chceš nám všem dát jistotu, že se nesnažíme zbytečně? Tak to tam můžeš cvaknout celý a pak se dohodneme, jak bych se ti mohl revanžovat. Dva dny jsem ti k dispozici. Jestli to bude firemní školení, individuální školení, fotoworkshop, tech support, focení, ... je jen na tobě.

Expected delivery of the reward: June 2020

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable