Barva_kapky_startovac2.jpg

Ivo Cicvárek - album Padá Hudba

14 nových písniček. Doprovodná kapela Velký svět: klavír, kytara, samply, cello, bicí, basa. Skvělí hosté navrch. Originální texty. Muzika s duší!

Jak nám to Padá
11/15/2019

Jak nám to Padá

12 dní za námi, 63% vybráno. A jak nám to Padá při dokončování alba?

Na začátku tohoto týdne se strhla malá smršť ve vybírání odměn, která nás během 48 hodin postrčila výrazně kupředu, co se zdárného výsledku sbírky týče. Magická hranice 50% byla překročena, teď se pomalu blížíme ke 2/3. 

Martina Trchová se v průběhu listopadu rozhodla, že úplně každá stránka bookletu by měla být originál - a to i tehdy, pokud se bude jednat jen o "pouhý" podklad pro text písničky. Zároveň budou v bookletu strany, které nebudeme "kazit" písmem - jen čisté obrazy. Martina nakoupila další plátna 40x40 cm, barvy, spreje a experimentuje s kombinací malby, nástřiků a kresby tuší. Strašně se mi to líbí, vzniká tak svébytný umělecký cyklus, který se k Vám dostane ve zmenšenině bookletu. 

Ve studiu u Kuby Šimáněho jsem dozpíval všechny sólové party, Pavel Čadek dvojhlasy. Ve finále jsme si přizvali ještě do tří písniček Markétu Tulisovou na ženské druhé hlasy. Inspirovalo mě to natolik, že do závěrečné písně Veronika jsem přihrál navrstvený vícehlas do pozadí, mírně počítačově upravený, aby zněl... zvláštně.

Souběžně s tím vybíráme takzvané "vítězné" verze. Jde o to, že při zpívání většinou nahraju 3-6 verzí písničky - a teprve s čistou hlavou o pár dní později vybíráme, co se povedlo nazpívat nejlépe.

V příštím týdnu už bychom rádi vyslali do světa první smíchaný "singl" - duet s Martinou Trchovou. Je to jedna z nejtišších a zároveň nejakustičtějších písniček na desce, kterou jsme schválně nechali ve velmi prosté podobě. Tak se těšte.

Ivo

P.S. Než jsem stačil publikovat tuhle novinku, jsme přes 2/3. Díky moc.

 

 

ReachedCZK 91,948(123%)

123%
CZK 75,000requested
123contributors
Contribute

Rewards

CZK 200Padáš elektronicky?

Padáš s hudbou jen v elektronické podobě? A padáš s rozpočtem? Tak to je cena pro Tebe! I symbolická částka nás nakopne a Ty dostaneš desku o týden dřív, než vyjde na CD!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Booklet s ukradeným CD

Nové album v elektronické podobě + krásný digipackový booklet s malbami od Martiny Trchové. Bez CD. Myslíme na Ty, co už nemají CD přehrávač ani v autě, ale stále ujíždí na výtvarných obalech s texty.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350CD Padá

Nové album na CD, krásný digipackový booklet s malbami od Martiny Trchové. S takovým cdčkem bude radost padat kamkoliv.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500CD Padá a 2 alba dle vlastního výběru

Nové album na CD, krásný digipackový booklet s malbami od Martiny Trchové. Plus dvě alba navrch dle vlastního výběru z alb: Velký svět, Soukromé písně, Panoptikum, Vidět víc. Zvlášť pokud některé z těch starých alb nemáš, moc neváhej. Už jich není moc!

Number of available rewards: 21/50

Reward unavailable

CZK 600Milionář

Staň se zbohatlíkem. Zasponzoruj natáčení písničky MILIONÁŘ. Společně s deskou dostaneš platný, zatím neslosovaný tiket nejmenované hazardní hry. Ehm, až se staneš multimilionářem, pouvažuj pak, jestli nám nezaplatíš třeba pár hudebních klipů, bazén, výlet kolem světa a tak. To vlastně není ekologické, což? Tak to raději nikomu neříkej!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650VIP vstup na křest + dárečky

VIP vstup na křtící koncert, album Padá + dáreček v podobě některého z minulých alb. Např. Vidět víc je dostupné i na MG. Což je dnes vintage, cool a tak podobně. Ivo: co si představit pod VIP vstupem? Budete na guest listu, vyfotíme se s Vámi, můžete si předem napsat o píseň, kterou bych neměl vynechat (snad to splním, ale některé staré kousky už prostě nedám:). Kdy: přelom zimy/jara 2020. Kde: určitě Brno, ale i pár dalších měst...

Number of available rewards: 27/30

Reward unavailable

CZK 700CD jedna báseň

Nové album na CD, krásný digipackový booklet s malbami od Martiny Trchové. Do každého bookletu Ivo ručně vepíše jinou ze svých dosud nevydaných krátkých básní. Večer pak padneš do peřin, přečteš si báseň, pustíš album.

Number of available rewards: 13/20

Reward unavailable

CZK 900Zakopaná deska

Ivo: „Desku Vám nedám jenom tak. Ukryju ji na tajném místě na brněnsku a GPS souřadnice Vám pošlu mailem v zašifrované podobě. Kdyby luštění nešlo, nápověda bude!“

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 950Sponzor písně JDE

Akorát že Ivo raději běhá. Tak si pojď s Ivem zaběhat v Brně, v Líšni. Ivo: „Délka trasy 5-10 km, na co si troufneme. Tempo konverzační. Poslední kilák si dáme závodně, když vyhraješ, dostaneš z mých starších desek cédéčko navíc.“

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 999Hra od Cryptomania + CD

Nové album na CD. Voucher na dobrodružnou týmovou městskou hru od Cryptomania (www.cryptomania.cz) dle vlastního výběru (většinou Praha, Brno) – Ivo je autorem, či spoluautorem šifer a koncepcí řady z nich. Ivo: „Když nepíšu písně, šifruju. Vyhlazuje to vrásky a léčí strach z výšek.“

Number of available rewards: 13/15

Reward unavailable

CZK 1,000Mecenáš

Chcete přispět a dostanete za to jen nové album (buď elektronicky, nebo na CD). Tahle forma dárcovství pomůže Padá k tomu, aby odstartovalo!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Padá s bonusy

Kromě CD Vám nejen pošleme album ke stažení elektronicky, ale přihodíme k tomu 2 speciální, pečlivě smíchané tracky. Píseň Milionář a píseň Jde z jarní generální zkoušky před nahráváním (fakt jsme si to zaznamenali do stop). Čím je to raritní? JDE vznikla asi 30 minut před touto nahrávkou, je to první záznam čerstvě narozené písničky. A Milionář je zase... ...to se nedá popsat, to musíte slyšet...

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200Balíček mnoha Ivových CD, včetně rarit

Nové album na CD. Plus téměř kompletní, ještě dostupná tvorba Iva Cicvárka, včetně rarit: Velký svět, Soukromé písně (Ivo Cicvárek a Lada Šimíčková), Panoptikum (s Marcelem Křížem a Žofií Kabelkovou), Vidět víc (s Okem), Banánový demo a některé z alb Textové dílny Slávka Janouška.

Number of available rewards: 0/4

Reward unavailable

CZK 1,400Kompletní oficiální diskografie

Vidět víc, V letadle (poslední volný kousek, co mám), Panoptikum, Hotel v tiché ulici, Velký svět, Soukromé písně, Padá.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Ještě větší mecenáš

Chcete přispět a dostanete za to jen nové album (buď elektronicky, nebo na CD). Tahle forma dárcovství pomůže Padá k tomu, aby roztáhlo křídla!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,600Malba "MINULOST"

Originální abstraktní malba výtvarnice a písničkářky MARTINY TRCHOVÉ. 40x40 cm, kombinovaná technika. Motiv bude součástí vnitřního bookletu alba.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,600Malba k písni JDE

Originální malba výtvarnice a písničkářky MARTINY TRCHOVÉ. 40x40 cm, kombinovaná technika. Malbu si můžete v náhledu prohlédnout v galerii. Malba se stane podkresem pro text k písni JDE v bookletu alba.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,600Malba k písni MILIONÁŘ

Originální malba výtvarnice a písničkářky MARTINY TRCHOVÉ. 40x40 cm, kombinovaná technika. Malbu si můžete v náhledu prohlédnout v galerii. Malba se stane podkresem pro text k písni MIlionář v bookletu alba.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,600Malba k písni ZÍTRA

Originální malba výtvarnice a písničkářky MARTINY TRCHOVÉ. 40x40 cm, kombinovaná technika. Malbu si můžete v náhledu prohlédnout v galerii. Malba se stane podkresem pro text k písni Zítra v bookletu alba.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,600Malba "CYKLISTA"

Originální malba výtvarnice a písničkářky MARTINY TRCHOVÉ. 40x40 cm, kombinovaná technika. Malbu si můžete v náhledu prohlédnout v galerii. Motiv bude součástí bookletu alba.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Největší mecenáš

Chcete přispět a dostanete za to jen nové album (buď elektronicky, nebo na CD). Tahle forma dárcovství pomůže Padá k tomu, aby letělo!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Píseň jen pro Tebe

Ivo: „Zadej téma a napíšu text i hudbu, nahraju doma v obýváku na mobil a pošlu Ti zcela originální píseň. Pokud jsi z Brna, můžeme se domluvit, že to jako výzvu napíšu přímo před Tebou za 60 minut! A nahrajeme a nazpíváme to klidně spolu.“

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 3,000Soukromý Ivův koncert

Soukromý bytový/zahradní sólový koncert Ivo Cicvárka v Brně a nejbližším okolí. Pokud bude potřeba jet dál, počítejte prosím s doplatkem na náklady na dopravu, 1 auto. Zvučení zajistím sám.

Number of available rewards: 0/4

Reward unavailable

CZK 4,600Dvojmalba "PŘED LETY"

Originální abstraktní dvoj-malba výtvarnice a písničkářky MARTINY TRCHOVÉ. 2 obrazy 40x40 cm, kombinovaná technika. Malbu si můžete v náhledu prohlédnout v galerii. Malba se stane podkresem pro text k písni Před lety.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 6,000Malba PADÁ

Titulní malba 40x40 cm, kombinovaná technika. Originální malba od výtvarnice a písničkářky MARTINY TRCHOVÉ na obal bookletu. V rámu s paspartou! Náhled malby si můžete prohlédnout v galerii.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 8,000Koncertní pády s Velkým světem

Soukromý koncert Ivo Cicvárka a základní sestavy Velkého světa (tj. Pavel Čadek cello a Radim Grünwald bicí). V případě hraní mimo Brno prosím počítejte s dodatečným nákladem na dopravu, kterou se pokusíme zařídit co nejúsporněji (1 auto). Zvučení nezajišťujeme, v menším prostoru se dá vymyslet i provizorně, poloakusticky...

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 10,000Partner alba

Máte firmu? A frčí Vám to? Nebojíte se spojit své jméno s něčím, co padá? Odprezentujeme Vaše logo na klíčových výstupech projektu (booklet, plakáty aj.) + 10 lístků na křtící (případně i nekřtící) koncerty v roce 2020 dle Vašeho výběru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable