Iceland  (1182).JPG

ÍSLAND FOTOGRAFIÍ Knihy

Ahoj, chtěli bychom vydat knihu fotografií z naší cesty po Islandu! Pomůžete nastartovat náš projekt?

Šotci v tiskárně
3/21/2015

Šotci v tiskárně

Jak tomu bývá, i my jsme nechali tisk knihy na poslední chvíli. Pořád jsme vymýšleli lepší mapky, lepší font, lepší texty. Zapomněli jsme ale, že jediné zdržení nemusíme být pouze my. V tiskárně zařádil šotek a všem knihám chyběl 1.list..

V pátek jsme vstávali před šestou ranní, abychom už v 6.25 konečně vyzvedli v tiskárně hotové knihy. Dokončení zakázky se odsouvalo den po dni už týden. Celí nadšení jsme si objednávku převzali, a zvědaví jak kniha dopadla, jsme pádili domů! Balit a rozesílat! 

Doma jsme se vrhli na krabici s knihami, roztrhali obal a ... zjistili, že ve všech výtiscích chybí 1.list a část knih má obrázky a text našikmo..

Jeli jsme tedy ihned zpátky, domluvili nový tisk a v pondělí či úterý si máme vyzvednout novou várku našich, snad už i lépe vytištěných, knih.

Vážení startéři, sami jsme dlouho otáleli, vylepšovali obsah knihy, zdokonalovali mapku a systematiku, a přitom jsme zapomněli, že problém může někdy (mimořádně) nastat i mimo nás. 

Velice se omlouváme za další zdržení, balící papíry, bublinkové fólie, lepenky, lepítka s Vašimi adresami, vyplněné dodací lístky, připravené plakáty a zabalené přívěšky už čekají rozložené jen na ty dlouho očekáváné knížky! Začátkem následujícího týdne rozesíláme, koncem týdne by měly být Vaše odměny u Vás!

 

Vaši S a T

ReachedCZK 15,223(113%)

113%
CZK 13,500requested
39contributors
Contribute

project authorTom a Sylva

Rewards

CZK 260Kniha Ísland fotografií

Základní příspěvek, který zahrnuje to nejcennější z našeho projektu- knihu samotnou! 80-120 barevných fotografií!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 290Kniha Ísland fotografií + tématický plakát

Navíc k nejcennější odměně (knize) získáte i plakát formátu A3 s fotografií islandské krajiny a malým logem knihy v rohu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Kniha Ísland fotografií + tématický přívěšek

Navíc k nejcennější odměně (knize) získáte i kulatý přívěšek na klíče s průměrem 44mm- na jedné straně fotografie a na druhé druhé otvírák.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Adoptivní rodičovství jedné z fotografií

V této odměně získáte výtisk knihy, přívěšek na památku vašeho gesta a náhodně zvolenou fotografii, kde budete uveden jako adoptivní rodič.

Number of available rewards: 48/50

Reward unavailable

CZK 5002x kniha Ísland fotografií

O něco výhodnější set dvou našich knih pro početnější rodiny!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Adoptivní rodičovství jednoho z panorámat

V této odměně získáte výtisk knihy, přívěšek na památku vašeho gesta a náhodně zvolenou panoramatickou fotografii, která bude vytištěna na dvoustraně a kde budete uveden jako adoptivní rodič.

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable