Iceland  (1182).JPG

ÍSLAND FOTOGRAFIÍ Knihy

Ahoj, chtěli bychom vydat knihu fotografií z naší cesty po Islandu! Pomůžete nastartovat náš projekt?

4/8/2015

14. islandský den

Vážení startéři, dovolujeme si Vás pozvat na 14. islandský den naplněný zajímavými přednáškami s islandskou tématikou, kde budeme mít tu čest vystoupit mezi hosty a podělit se o naše skromné zkušenosti z cest po Islandu! Odkazy na událost naleznete po rozkliknutí novinky! S a T

Program je dostupný na: http://www.islandklub.com/article_231 nebo na události na facebooku https://www.facebook.com/events/1593237294223852/ .

Budeme se na vás těšit! :) 

 

 

Odeslání odměn
3/26/2015

Odeslání odměn

Vážení startéři, ti z Vás, s kterými jsme se nedomluvili jinak, v nejbližších dnech obdrží doporučená psaní naplněná Vašimi odměnami! Ještě jednou děkujeme za podporu a doufáme, že se Vám kniha bude líbit! S a T

Šotci v tiskárně
3/21/2015

Šotci v tiskárně

Jak tomu bývá, i my jsme nechali tisk knihy na poslední chvíli. Pořád jsme vymýšleli lepší mapky, lepší font, lepší texty. Zapomněli jsme ale, že jediné zdržení nemusíme být pouze my. V tiskárně zařádil šotek a všem knihám chyběl 1.list..

V pátek jsme vstávali před šestou ranní, abychom už v 6.25 konečně vyzvedli v tiskárně hotové knihy. Dokončení zakázky se odsouvalo den po dni už týden. Celí nadšení jsme si objednávku převzali, a zvědaví jak kniha dopadla, jsme pádili domů! Balit a rozesílat! 

Doma jsme se vrhli na krabici s knihami, roztrhali obal a ... zjistili, že ve všech výtiscích chybí 1.list a část knih má obrázky a text našikmo..

Jeli jsme tedy ihned zpátky, domluvili nový tisk a v pondělí či úterý si máme vyzvednout novou várku našich, snad už i lépe vytištěných, knih.

Vážení startéři, sami jsme dlouho otáleli, vylepšovali obsah knihy, zdokonalovali mapku a systematiku, a přitom jsme zapomněli, že problém může někdy (mimořádně) nastat i mimo nás. 

Velice se omlouváme za další zdržení, balící papíry, bublinkové fólie, lepenky, lepítka s Vašimi adresami, vyplněné dodací lístky, připravené plakáty a zabalené přívěšky už čekají rozložené jen na ty dlouho očekáváné knížky! Začátkem následujícího týdne rozesíláme, koncem týdne by měly být Vaše odměny u Vás!

 

Vaši S a T

Na odměnách pracujeme!
2/3/2015

Na odměnách pracujeme!

Ovšem musíme se s hlubokým smutkem v srdci omluvit- rozeslání odměn bude muset být odloženo (cca) na začátek března, neodhadli jsme vývoj boje zároveň s knihou i zkouškovým obdobím.. více v Novinkách u projektu :)

Ahoj startéři! 

Jak jsme psali již v emailu, nastaly během ledna menší i větší studijní kompikace, které nás donutily primárně se soustředit na úspěšné ukončení semestru (event. i dostudování). Ještě jednou se omlouváme za zdržení, doufali jsme, že vše půjde (jak ve škole tak s knihou) lépe! 

Jako potěšení (zatím pouze oka) zasíláme alespoň fotografii přívěšků, které má už Tom doma pečlivě připravené i se seznamem startérů, kterým náleží! 

S pozdravem,

Sylva a Tom

12/22/2014

Kontrola odměn

Milí startéři, pokud si ve vánočním shonu najdete chvilinku času, prosím, ujistěte se o správnosti Vaší odměny! Přímo na stránce našeho projektu stačí kliknout na záložku "Startéři". Zde je uvedena přezdívka každého z Vás a následně zaslaná částka a Vaše odměna. V případě jakékoliv nesrovnalosti s odměnami se nám, prosím, ozvěte na island.fotografii@seznam.cz a společně vše napravíme. :) Veselé Vánoce! S+T

Náš sen se splní jenom díky vám!
11/28/2014

Náš sen se splní jenom díky vám!

Společně jsme zvládli už 104%!

Ahoj startéři, 

touto cestou bychom Vám všem chtěli ze srdce poděkovat za Vaši úžasnou podporu! Naše fotografická publikace spatří světlo světa jen díky Vám. Velmi si vážíme Vaší podpory v jakékoliv formě, ať likováním na Facebooku, čtením našich článků nebo pouhým optáním se "Tak co, jak jde projekt?" :)

Samozřejmě je ale pro náš projekt nejdůležitější Váš zájem o naší knihu, bez Vás by, naši úžasní přátelé, rodino, známí, cestovatelé, fotografové, knihomoli, nikdy nedosáhl požadované částky. 

Navzdory tomu, že už jsme překonali naše finanční minimum, bychom ale rádi dál rozšířovali řady našich startérů! Proto, pokud byste věděli o někom, kdo by se mezi nás hodil, prosím, přepošlete mu odkazy na náš projekt, Fb profil či články, budeme Vám vděční!

Ještě jednou děkujeme!

T+S

Hedvábná stezka vede i Islandem
11/22/2014

Hedvábná stezka vede i Islandem

Nejčtenější cestovatelský portál v ČR se rozhodl vydat naší fotoreportáž!

Ahoj! 

Posíláme odkaz na (prozatím) poslední ze série článků, které nám v poslední době vyšly! Tentokrát vychází na cestovatelském portálu www.hedvabnastezka.cz, kde sama šéfredaktorka Kateřina Smolová byla tak laskavá, vyšla nám vstříc a poskytla prostor na fotoreportáž: 

http://www.hedvabnastezka.cz/aktuality/17648-fotoreportaz-island-fotografii/ .

Jak jsme již psali na našem Fb profilu: omlouváme se, fotografie se začínají opakovat, ale nemůžeme je vystřílet všechny ještě před samotným vydáním knihy! :)

Tímto také chceme poděkovat štědrým startérům posledních dnů, od čtvrtku do soboty jsme se nedostali na internet a návrat k němu nás oba velmi potěšil! Máme neuvěřitelných 79% a náš projekt se již začíná přibližovat cíli! 

S+T

Nové články o Islandu k 58% postupu projektu!
11/19/2014

Nové články o Islandu k 58% postupu projektu!

Podařilo se nám sepsat několik článků a fotoreportáží o našem islandském putování! Kdo by chtěl vidět další ukázky fotografií, může nahlédnout! P.S.: Cvičíme si slovenštinu!

Vážení startéři,

pomalu postupujeme, krok za krokem, až k úspěšnému projektu! Snažíme se ze všech sil a na všech frontách, abychom byli úspěšní a vy jste obdrželi své zvolené odměny!

Doufáme, že sepsáním nových článků povzbudíme ke koupi knížky řady cestovatelů a fotografů ze Slovenské republiky! Koneckonců i Startovač podporuje české i slovenské projekty. :)

Kdo by chtěl nahlédnout: stručně, jasně, s fotografiemi a s pocvičením slovenského jazyka, neváhejte!

http://top5.sk/top-5-dovodov-preco-navstivit-prave-island/

http://cestovanie.net/cestopisy/top-5-miest-ktore-musite-vidiet-na-islande/

 A ještě jedna fotoreportáž, fotografie se sice zčásti opakují, ale nemůžeme je vystřílet všechny už před vydáním knihy! Méně psaní, zato více fotek. Na stránkách Klubu islandských fanatiků : 

http://www.islandklub.com/article_220

P.S.: Brzy nám vyjde i článek a fotoreportáž na www.hedvabnastezka.cz! Těšte se na další ochutnávky fotografií! 

 

Zatím se mějte krásně a děkujeme za dosavadní podporu! 

T+S

Blížíme se k polovině!
11/10/2014

Blížíme se k polovině!

Naše vybraná částka se pomalu přibližuje k finančnímu minimu! :)

Ahoj všichni, startéři i nestartéři! 

Zatím náš projekt postupuje vytrvale vpřed až k našemu 100% úspěchu! Začínáme pomalu věřit ve zdar a vybíráme fotografie ke zkušebnímu tisku, abychom mohli vybrat ty nejlepší!

Fotografií je mnoho, ale už se těšíme až dokončíme závěrečný výběr těch nej- z nej- a budeme zanášet místa, která budou v knize vyobrazena, do mapky, která bude na konci knihy, aby vznikla i místopisná představa! 

Mnohokrát děkujeme za podporu a zatím se mějte krásně! 

S+T

Nové video z cesty!
10/29/2014

Nové video z cesty!

Konečně se podařilo na chvíli utéct povinnostem a nastříhat a zveřejnit video pro lepší představu, kde všude jsme byli. T+S

ReachedCZK 15,223(113%)

113%
CZK 13,500requested
39contributors
Contribute

project authorTom a Sylva

Rewards

CZK 260Kniha Ísland fotografií

Základní příspěvek, který zahrnuje to nejcennější z našeho projektu- knihu samotnou! 80-120 barevných fotografií!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 290Kniha Ísland fotografií + tématický plakát

Navíc k nejcennější odměně (knize) získáte i plakát formátu A3 s fotografií islandské krajiny a malým logem knihy v rohu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Kniha Ísland fotografií + tématický přívěšek

Navíc k nejcennější odměně (knize) získáte i kulatý přívěšek na klíče s průměrem 44mm- na jedné straně fotografie a na druhé druhé otvírák.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Adoptivní rodičovství jedné z fotografií

V této odměně získáte výtisk knihy, přívěšek na památku vašeho gesta a náhodně zvolenou fotografii, kde budete uveden jako adoptivní rodič.

Number of available rewards: 48/50

Reward unavailable

CZK 5002x kniha Ísland fotografií

O něco výhodnější set dvou našich knih pro početnější rodiny!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Adoptivní rodičovství jednoho z panorámat

V této odměně získáte výtisk knihy, přívěšek na památku vašeho gesta a náhodně zvolenou panoramatickou fotografii, která bude vytištěna na dvoustraně a kde budete uveden jako adoptivní rodič.

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable