titul2.jpg

Irča Klingorová na Xterra World Championship 2018 Ostatní

Pošlete amatérskou závodnici prestižní závod v terénním triatlonu na Havaji. Pojďte mi pomoci dokázat, že sportovat na úrovni se dá i při práci!

20180715-178_DSC7982.jpg

ReachedCZK 52,433(175%)

175%
CZK 30,000requested
59contributors
ContributeRewards

Sportování na úrovni i při práci aneb pošlete Irču na MS

Účast na mistrovství světa je vrcholem snad každého sportu, Xterru - extrémní terénní triatlon nevyjímaje. Pojďte mi pomoci odletět na prestižní závod Xterra World Championship 2018 na Havaji a dokažme tak, že sportovat na úrovni se dá i při plném úvazku v práci.

I když už je minimální částka splněna, přispívejte dále, maximální výše není nijak omezena!

 

Co chci?

Díky vaší pomoci bych chtěla získat poměrnou část peněz nutných na to, abych se zúčastnila Mistrovství světa v terénním triatlonu. Tato částka mi má zajistit letenku a převoz kola. Když se mi na závod podaří odletět, budu se na nejprestižnějším světovém podniku prát s dalšími šesti sty závodníky o co nejlepší příčky ve výsledkové listině.

 

Proč sport a triatlon?

Sportování je už od malička neodmyslitelnou součástí mého života, stejně jako dýchání. V dorosteneckých a juniorských kategoriích jsem sportovala na závodní úrovni, poté však musely jít tréninky kvůli škole a práci stranou. V posledních letech beru sport kvůli plnému pracovnímu úvazku ve stavební firmě jako prostředek pro odreagování se od pracovních a všedních povinností. Je to činnost, která stále formuje mou vůli a cílevědomost, činnost, která je spravedlivá a nedá se ošidit. A možná právě proto, že člověk dělá něco, co ho chytlo za srdce, tak se to promítá i do výsledků.

V letošním roce se mi krom titulu Mistryně republiky v 24h MTB dvojic a titulu Mistrině Evropy v kategorii v terénním triatlonu podařilo získat i kvalifikaci na mistrovsví světa v terénním triatlonu Xterra a to na závodě Xterra Czech a Xterra Germany (závody ze série světového poháru), které se pojede v pro Českou republiku magický datum, 28. října na havajském ostrově Maui.

Video z loňského MS: MS XTERRA 2017 zde

 

Co je Xterra?

Xterra je terénní formou triatlonu, jehož závody se jezdí po celém světě. Tento sport spojuje tři rozdílné aktivity - plavání, horské kolo a terénní běh - do jedné. Vyvrcholením je Mistrovství světa, které se každoročně koná na ostrově Maui. Mistrovský závod se zde jede na vzdálenostech 1,5 km plavání v oceánu- 32 km MTB - 10,5 km běh, obojí v náročných terénních podmínkách.

Stránky závodu: http://www.xterraplanet.com/worlds/

 

Proč hledám podporu?

Vyrazit na druhou stranu planety má své „ale“. Tím, že jezdím sama na sebe (nejsem členkou specializovaného oddílu) a nejsem profesionálním sportovcem, není jiné cesty, než si závod kompletně uhradit ze soukromých zdrojů a to včetně startovného. Už jen samotné místo konání napovídá, že to celé nebude levná záležitost. Člověk ale žije jen jednou, proto bych se chtěla závodu zúčastnit a hrdě reprezentovat Českou republiku na nejprestižnějším závodě v terénním triatlonu světa, na Xterra World Championship 2018.

Předběžný rozpočet Xterra World Championship 2018

Startovné: $ 620 (13 640,- Kč)

Letenka + přeprava kola:  24 000,- Kč + 6 000,- Kč

Pronájem automobilu (dělení mezi 3 osoby): $ 1 950 / $ 650 os. (14 300,- Kč)

Náklady na provoz automobilu: $ 200 (4 400,- Kč)

Ubytování (cca 20 dní, 2 osoby): $ 2 600 / $ 1 300 os. (28 600,- Kč)

Stravné (40$/den): $ 800 (17 600,- Kč)

Sportovní vybavení (dres, náhradní díly, výživa): 10 000,- kč

(* kurz 22 Kč/1 $)

 

Co za to?

Ti, kteří se mě rozhodnou podpořit a poslat mě za oceán, se mohou dozvědět, ať už při tréninku či na besedě, jak se vlastně dá sportovat na úrovni i při plném pracovním úvazku a že hláška „není čas“ je překonatelé klišé. A pro ty, kteří do sportu nejsou ponoření až po uši, ale přesto by chtěli tento projekt podpořit, jsou připravené i jiné odměny.

 Příklad potisku na dresu

 

Alpine Trucker Hat-Black-One Size

Kšiltovka XTERRA

 

 

Men's Vent Short Sleeve Tee

Funkční tričko s logem XTERRA (možná pánská i dámská varianta)

 

NOVÉ!

Havajská kšiltovka od legendárního cykla přímo z Maui - Krank Cycles

 

Související obrázek

Havajská košile s klasickými motivy

ilustrativní obrázky - barevný tón spolu doladíme :-)

 

Výsledek obrázku pro maui built

Tričko nebo kšiltka od jedinečné značky, kterou najdete jen na Maui - MAUI BUILD

Logo na tričku dle domluvy, výběr ZDE

Výsledek obrázku pro maui built

 

Díky všem!

Irena Klingorová

 

 

ReachedCZK 52,433(175%)

175%
CZK 30,000requested
59contributors
Contribute

project authorIrena Klingorová

Rewards

CZK 200Jen tak...

Pokud chcete cestu za oceán podpořit jen tak a zaplatit jednu desetinu míle z celkové cesty, pak je tato položka právě pro vás! I po mílích se dá dostat daleko.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Zaoceánský pozdrav

Osobní pozdrav od závodnice z druhé strany zeměkoule ve formě pohledu s osobním věnováním štědrému dárci.

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 6/20

Reward unavailable

CZK 1,000Buďte při tom - potisk na dresu

Jako dárce větší částky si zasloužíte projet si celý závod - v podobě vašeho jména či firmy na závodním dresu! Fotky ze závodů v dresu jsou samozřejmostí.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 16/20

Reward unavailable

CZK 1,500Vyjížďka na kole

Při projížďce okolo Prahy se dozvíte, jak se dá zvládat sportovat při plném pracovním úvazku nebo spoustu dalších věcí o Xterra terénním triatlonu. Po cestě můžeme doplnit pitný režim.

Number of available rewards: 7/7

Reward unavailable

CZK 1,500Kšiltovka Xterra Hawai style

Originální Xterra kšiltovka přímo z Maui, se síťovanou zadní částí a variabilní možností nastavení velikosti. Možnost zaslání poštou nebo vyzvednutí v Praze.

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 3/6

Reward unavailable

CZK 1,500Kšiltovka Krank Cycles Hawaian Style

Crazy pravá havajská kšiltovka z legendárního cykloshopu přímo na Maui! Krank Cycles ví, co je pravá havaj a podle toho i kšiltovky vypadají. Možnost osobního předání v Praze nebo zaslání poštou.

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 2,000Originální funkční tričko Xterra

Originální tričko s logem závodů zakoupené přímo ve startovní kanceláři. Možná dámská i pánská varianta a výběr z barev černá, bílá, šedá, červená. Zašlu poštou až k vám domů nebo možnost Vyzvednutí v Praze.

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 2,000Havajská košile

Bez originální košile to není havaj:-) Teploty v Čechách máme skoro stejné, tak proč si nenavodit atmosféru tichomoří tím správným oblečením. Na barevném provedení a velikosti se domluvíme, možnost předání v Praze nebo zaslání poštou.

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 2,000Tričko nebo čepice Maui Built

Oblečení, které najdete jen na Maui. Maui Built je přední havajská značka, která reprezentuje životní styl havajských surfařů. Na motivu a velikosti se domluvíme, budeme vybírat z toho, co bude zrovna v letošní sezóně in! Možnost osobního předání v Praze nebo zaslání poštou.

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable