iPure_logo_CB+G.jpg

iPure.cz - Prémiový Apple magazín Technika

Chcete se začíst do kvalitních Apple článků, nebýt obtěžováni reklamou a spekulacemi? Pomozte nám vybudovat špičkový elektronický Apple magazín.

Jdeme do finále
9/30/2017

Jdeme do finále

Už jen necelé 4 dny zbývají do konce naší kampaně. První číslo je připravené a ve čtvrtek se na něj můžete těšit. Mrkněte na malou foto upoutávku a hádejte, co bude hlavním obsahem!

Stále také máte možnost získat výhodné předplatné. Platí přitom, že jedno číslo e-magazínu iPure.cz vyjde na pouhých 25 korun. Budeme rádi za vaši pomoc a sdílení. Další mety jsou na dohled! Držte nám palce. 

Další (opět) nové cíle.
9/21/2017

Další (opět) nové cíle.

200 tisíc je minulostí a máme pro vás nové cíle, které chceme díky vám pokořit!

Půjdu rovnou k věci. Když překonáme 250 tisíc korun, dostane každý přispěvatel zdarma eknihu Apple Slovník. O co jde? Představte si více než 199 Apple pojmů, které musí každá správná jablečná ovečka znát. Zajímavé, nemyslíte?

A pozor! Pokud překonáme 300 tisíc korun, vytvoříme iPure.cz aplikaci pro iOS zařízení. Takže pojďme do toho!!

200 tisíc korun!!!
9/21/2017

200 tisíc korun!!!

Další cíl byl pokořen. Díky vám je na Startovači již více než 200 tisíc korun, a to znamená jediné. Bude redakční audio podcast.

Věřte tomu nebo ne, ale v žádném případě jsem na začátku nečekal, že budu tyto řádky vůbec někdy psát. Byl jsem ohromen, jak rychle se podařilo vybrat první cílovou částku a nenapadlo mě, že překonáme i všechny další nadstavbové cíle. Ale stalo se a mám z toho velkou radost. 

Již je jisté, že se dočkáte skvělého redakčního audio podcastu, který jsme původně chtěli rozjet až v následujícím roce. 

Chvi vám opět moc poděkovat za vaši podporu, propagaci a sdílení. Rozhodně se máte na co těšit :-)

Druhá meta se blíží!
9/19/2017

Druhá meta se blíží!

Neuvěřitelné!! Druhá meta je na dohled. Věřím, že zítra 200 tisíc padne, což znamená jediné. Bude slíbený redakční audio podcast.

Zůstaňte každopádně naladěni, chystám další živé vysílání, a to né jedno. V pátek vyrážím směr Drážďany pro nový iPhone 8 Plus na testování a předpokládám, že zde také něco natočím. Co takhle mrknout do Apple Storu na novinky? 

Rovněž vám znovu chci za celou redakci moc poděkovat. Je to neuvěřitelné a do konce zbývá ještě 14 dní. První číslo je již v rukách grafického studia, web je také rovněž skoro hotový a v redakci chystáme obsah dalších čísel. Mám z toho velkou radost, máte se rozhodně na co těšit  Dííky moc, každá podpora se cení, 

První číslo iPure.cz se blíží!
9/16/2017

První číslo iPure.cz se blíží!

Čas běží neuvěřitelně rychle. Jedno je však jisté! První číslo e-magazínu iPure.cz naleznete ve svých schránkách již první týden v říjnu, a to ze čtvrtka na pátek 6.10.!

Rozhodli jsme se také, že první číslo iPure.cz bude pro všechny zcela ZDARMA! Následující týden obdrží druhé číslo pouze předplatitelé. Obsah prvního čísla je již kompletní a rád bych vám alespoň trochu prozradil, na co se můžete těšit! Podle mě to bude naprostá pecka.

Hlavním tématem bude iPhone 8 Plus!!! V pátek vyrážím směr Drážďany, kde mám připravený a zamluvený jeden kousek. Těšit se můžete na první dojmy, recenzi, srovnání s iPhonem 7 Plus a vlastní fotografie. Osobně jsem zvědavý na skleněný povrch, bezdrátové nabíjení a nové vychytávky v oblasti fotografie. 

V prvním čísle také nebude chybět několik recenzí, a to nejen aplikací...Myslíme samozřejmě i na macOS a chystáme něco zajímavého. 

Celkově počítáme s tím, že v každém čísle naleznete články o všech Apple platformách (iOS, macOS, watchOS (tvOS). Nebude chybět i nějaký komentář, analýza nebo recenze hry. Do dalších čísel chystáme již teď i zajímavé rozhovory s různými lidmi, co se točí kolem Applu. Celkově by v každém čísle iPure.cz mělo být 5 až 7 dlouhých článků, a to v naprosto vymazleném grafickém prostředí. Na designu e-magazínu si dáváme záležet stejně jako na obsahu. 

Tvoříme tady něco velkého a jsem moc rád, že budete součástí. Aktuálně také pracujeme na zcela novém designu našeho webu, který spustíme na konci září. A tím zdaleka nekončíme...ale přeci vám nemohu prozradit úplně všechno. :-)) nějaký moment překvapení si chceme zachovat

I nadále budeme moc rádi za vaši propagaci, sdílení a podporu. Druhá meta, tedy cíl 200 tisíc korun je na dohled a věřím, že ji společně překonáme :-)

Děkuji a budu se těšit na stránkách e-magazínu iPure.cz. Držte nám palce!

Druhá meta pokořena
9/14/2017

Druhá meta pokořena

Díky vám se podařilo vybrat neuvěřitelných 150 tisíc korun a překonat tak první z nových cílů, které jsem odhalil teprve v pondělí. Děkujeme :-))

Je to opět tady! Již je jisté, že do konce letošního roku se všichni dočkáte hned deseti bezplatných Apple webinářů přístupných pro všechny přispěvatele. Ceníme si vaší podpory. Díky vám víme, že je na české Apple scéně zájem o kvalitní jablečný obsah. 

Každopádně stále nekončíme. Před námi je další výzva v podobě 200 tisíc korun. Pokud tuto částku do konce kampaně vybereme, urychlíme přípravy a rozjedeme i nový Apple podcast, který jsme původně plánovali až na druhou polovinu příštího roku. 

I nadále budeme rádi za vaše sdílení, propagaci a pomoc. První číslo e-magazínu iPure.cz se již nezadržitelně blíží a uplynulá Apple Keynote ukázala, že se rozhodně máte na co těšit. 

Je to tam!
9/11/2017

Je to tam!

Chtěli bychom vám za celou redakci připravovaného e-magazínu iPure.cz poděkovat! Během prvního týdne se nám podařilo vybrat celou cílovou částku a nastartovat tak nový projekt! Rozhodně však nekončíme...

Dámy a pánové! Sen se stal skutečností, a to za pouhých 7 dní. Dnes ráno se nám podařilo vybrat cílovou částku 116 tisíc korun. Všem bych chtěl nejen za sebe, ale i za celou redakci, hrozně moc poděkovat. Velmi si toho vážíme a věřím, že vás e-magazín iPure.cz rozhodně nezklame. 

Své poděkování jsem shrnul i v krátkém bezprostředním videu, které jsem nahrál živě na Facebookové stránky iPure.cz a rovněž na YouTube. Vážíme si vaší podpory, a proto jsme se rozhodli stanovit další cíle. 

V případě, že vybereme více než 150 tisíc korun uděláme do konce roku hned 10 bezplatných videocastů pro všechny nadšené apple fandy a iOvečky.

A pozor...

Pokud vybereme více než 200 tisíc korun, přidáme navrh pravidelný měsíční redakční audio podcast.

Zajímavé nemyslíte?

Pojďte do toho s námi! I nadále potřebujeme vaši podporu, propagaci a sdílení. Bez vás by iPure.cz neexistoval. Odměnou bude vymazlený e-magazín, web a další jablečný obsah. 

Mnohokrát děkujeme :-)))

Tohle jsem fakt nečekal!
9/8/2017

Tohle jsem fakt nečekal!

Děkujeme a zase děkujeme.

Lidi stal se zázrak, hotový zázrak, jak by řekla Kelišová z filmu Slunce, seno...100 startérů, téměř 100 tisíc korun, a to vše za 5 dní! Hrozně moc si vážím vaší podpory, propagace a hlavně důvěry. Kampaň však zdaleka nekončí a již teď vám můžu slíbit, že s celou redakcí vymýšlíme nové odměny a cíle. 

Jako poděkování odtajňuji drobný vývoj loga iPure.cz a mohu vám slíbit, že toho chystáme mnohem více. Těšit se můžete na vymazlený web, designově povedený online magazín, videa, knihy o Applu a další super ceny či vychytávky. 

iPure_logo_CB.jpg

Všem za celou redakci a tým iPure.cz hrozně moc děkuji. I nadále budeme rádi za vaši podporu, sdílení či jakoukoliv formu spolupráce. 

Chcete se dozvědět víc o projektu iPure.cz?
9/5/2017

Chcete se dozvědět víc o projektu iPure.cz?

Honza Březina dnes vydal krátký vlog, ve kterém popisuje svůj vztah k iPure.cz a odhaluje řadu detailů z jeho zázemí. A co vy? Nechcete taky něco natočit nebo napsat?

iPure.cz je pro mě hodně o vztahu k Applu. O tom, co pro nás znamená a o tom, jak jeho produkty používat naplno. Honza Březina propaguje Apple už od roku 2000 a má na svém kontě řadu projektů, které založil nebo se na nich podílel. Jsem strašně rád, že se zapojil do přípravy a realizace iPure.cz.

Podívejte se, co sám říká o Applu a jeho vztahu k celému projektu...

ReachedCZK 279,114(241%)

241%
CZK 116,000requested
314contributors
Contribute

project authorFilip Brož

Rewards

CZK 100Palec nahoru

Každá koruna se počítá a i malá pomoc pro nás znamená obrovskou podporu. Vaše jméno uvedeme v seznamu podporovatelů na našem webu pokud si to budete přát a budeme na vás s vděčností myslet při psaní prvního čísla iPure.cz. Kromě toho jako malé poděkování dostanete sadu 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení!

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 195/200

Reward unavailable

CZK 200Dejme tomu šanci

Co si dnes za stovku koupíte? V našem případě ne jedno, ne dvě, ale hned 3 čísla iPure.cz a hlavně podpoříte vznik něčeho unikátního, co česká Apple komunita jinak nebude mít. Pošlete nám stovku a dostanete: - 4 čísla iPure.cz ve formátu PDF - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení Ukažme, že jsme lepší než Androiďáci, Linuxáci a Windowsáři!

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 180/200

Reward unavailable

CZK 250Chci se zkusit začíst

Chcete si dobře počíst o Applu? Dejte nám šanci a 250 Kč. Dostanete: - Dvouměsíční předplatné iPure.cz STANDARD v hodnotě 400 Kč - PDF + přístup do webového archivu - Přístup do sekce Otázek a odpovědí - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 116/200

Reward unavailable

CZK 500Chci se naučit využít Apple lépe

Některé věci je lepší popsat textem, jiné je nejlepší ukázat. Proto pro vás máme i videa. Když nám pomůžete pětistovkou, tak dostanete: - Dvouměsíční předplatné iPure.cz FULL v hodnotě 800 Kč - Přístup do sekce výukových videí - PDF + přístup do webového archivu - Přístup do sekce Otázek a odpovědí. - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 171/200

Reward unavailable

CZK 750Věřím vám a držím palce

Líbí se vám náš nápad? Věříte lidem, kteří se pod něj podepsali? Pomozte nám trochu víc a my vám přidáme taky něco navíc: - 1/4 letní předplatné iPure.cz FULL v hodnotě 1200 Kč - eBook o iOS 11 - PDF + přístup do webového archivu - Přístup do sekce Otázek a odpovědí. - Přístup do sekce výukových videí - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 86/100

Reward unavailable

CZK 1,000Jablečný čtenářský klub

Rádi čtete? Pak tady pro vás máme ultra výhodné roční předplatné a ještě navrch eBook. To bude krásných rán ... - Roční předplatné iPure.cz STANDARD v hodnotě 2400 Kč - PDF + přístup do webového archivu - Přístup do sekce Otázek a odpovědí. - eBook o iOS 11 - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 1,500Za Steva, za Apple komunitu, za nás

Proč troškařit? Macbook taky není za hubičku, a když do toho člověk jde, tak s plnou parádou. Za cenu lepšího pouzdra na iPhone dostanete: - 1/2 roční předplatné iPure.cz FULL v hodnotě 2400 Kč - Přístup do sekce výukových videí - PDF + přístup do webového archivu - Přístup do sekce Otázek a odpovědí - eBook o iOS 11 a eBook o macOS - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 52/100

Reward unavailable

CZK 3,000Jsem iOvce a nestydím se za to!

Změnil vám Apple život? Našel se ve vašm okolí někdo, kdo vám pomohl? Máte jedinečnou možnost tuto pomoc Apple komunitě vrátit! Podpořte nás 3 000Kč! Dostanete: - 1/2 roční předplatné iPure.cz FULL v hodnotě 2400 Kč - 2 hodinovou online individuální Apple kurz - originální tričko iPure.cz - PDF + přístup do webového archivu - Přístup do sekce Otázek a odpovědí - Přístup do sekce výukových videí - eBook o iOS 11 a eBook o MacOS - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 46/50

Reward unavailable

CZK 4,000Chci se naučit využívat Apple produkty naplno

Emoce stranou. Apple je pro mě pracovní nástroj a já se s ním chci naučit dobře pracovat a mít zdroj kvalitních informací - Roční předplatné iPure.cz FULL v hodnotě 4800 Kč - 2 hodinovou online individuální Apple kurz - PDF + přístup do webového archivu - Přístup do sekce Otázek a odpovědí - Přístup do sekce výukových videí - eBook o iOS 11 a eBook o MacOS - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 48/50

Reward unavailable

CZK 10,000iPastýř

Vítejte ve VIP klubu! Žijeme jen jednou a Apple je něco, za co občas utrácíme, ale ten pocit za to stojí! Co za to? - Roční předplatné iPure.cz FULL v hodnotě 4800 Kč - 3 hodinový osobní Apple kurz u vás doma! - Originální Apple hrneček z Cupertina - PDF + přístup do webového archivu - Přístup do sekce Otázek a odpovědí - Přístup do sekce výukových videí - Originální tričko iPure.cz - eBook o iOS 11 a eBook o MacOS - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 15,000Pro firmy co mají rádi jablíčka

Je vaše firma spojena s jablíčkem nebo chcete svým zaměstnancům dát unikátní dárek? Nabízíme firemní zvýhodněné předplatné, za které dostanete: - Profil sponzora na našem webu s poděkováním od redakce - Pro až 10 zaměstnanců: - Roční předplatné iPure.cz FULL - Roční přístup k web archivu - Roční přístup do sekci Otázek a odpovědí - Roční přístup do sekce výukových videí - eBook o iOS 11 a eBook o MacOS - 20 originálních tapet pro vaše Apple zařízení

Expected delivery of the reward: October 2017

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable